Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5733/29450 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

Krakowska Wiosna Brydżowa 65. Drewniane Głowy 12. Memoriał Andrzeja Wilkosza
OTP*** 65. Drewniane Głowy 11. Memoriał Andrzeja Wilkosza
niedziela, 19 marca 2023r., godz. 10:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10533
02831
Ryszard Pałasz
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
63.48210I
I
2.02681
07312
Mariusz Kita
Dariusz Sosin
PD
PD
12
7
61.19205II
II
3.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
11
60.80199II
II
4.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
PM
SW
18
12
60.79193III
III
5.12846
03621
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
60.51188III
III
6.07849
11319
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
MA
SW
21
21
60.10183III
III
7.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
3
4
58.82179 
 
8.05670
05876
Andrzej Kozikowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
15
7
58.20174 
 
9.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
58.18170 
 
10.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
57.99165 
 
11.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
SL
7
9
57.64161 
 
12.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
57.54156 
 
13.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
57.52152 
 
14.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
57.50147 
 
15.04067
09763
Tomasz Bliński
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
7
57.34143 
 
16.05611
06815
Dominik Filipowicz
Piotr Nawrocki
DS
MA
21
21
57.16138 
 
17.05111
11296
Wit Klapper
Artur Pomarański
MP
OP
21
9
57.08134 
 
18.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
MA
MA
13
19
56.74129 
 
19.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
4
56.56125 
 
20.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
WM
13
9
56.52120 
 
21.12320
15595
Sophia Bałdysz
Maciej Dąbrowski
DS
OP
9
13
55.74116 
 
22.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
55.74111 
 
23.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
55.34107 
 
24.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
WP
24
24
55.34102 
 
25.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MA
MP
7
7
55.0998 
 
26.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
4
55.0693 
 
27.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
11
54.8989 
 
28.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
54.8884 
 
29.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
7
7
54.8579 
 
30.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
54.8375 
 
31.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
54.7870 
 
32.02676
12999
Jarosław Jurkiewicz
Adam Krysa
MP
MP
13
13
54.6766 
 
33.03064
04111
Michał Błach
Krzysztof Kotorowicz
MA
SW
7
21
54.6361 
 
34.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
54.6157 
 
35.07371
07725
Piotr Mądry
Grzegorz Superson
MP
MP
12
15
54.4152 
 
36.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
13
13
54.4048 
 
37.02590
13970
Józef Barczyk
Leszek Faber
MP
MP
7
4
54.3543 
 
38.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
9
54.2142 
 
39.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
54.1941 
 
40.19724
02533
Bartosz Bejenka
Tomasz Pawluk
PD
LU
2.5
7
54.1340 
 
41.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
54.0440 
 
42.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
2.5
5
54.0239 
 
43.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
53.8838 
 
44.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MA
12
7
53.8837 
 
45.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
53.3636 
 
46.11092
 
Tytus Bisping
Mieczysław Trybała
MP
-
7
0
53.3136 
 
47.02683
12362
Krzysztof Kleinrok
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
53.2635 
 
48.01345
05423
Maciej Hutyra
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
53.2434 
 
49.20655
20672
Dominika Lucka
Natalia Suszanowicz
SL
SL
2.5
2.5
53.0733 
 
50.04108
07869
Przemysław Janiszewski
Sławomir Zawiślak
SL
SL
21
21
53.0033 
 
51.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
3
7
52.9832 
 
52.17495
05678
Robert Barankiewicz
Adam Krysiak
LD
LD
4
7
52.9631 
 
53.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
LU
LU
5
5
52.7730 
 
54.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
13
15
52.7330 
 
55.04198
07642
Adolf Bocheński
Witold Stachnik
WM
MP
13
9
52.6029 
 
56.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
5
11
52.5928 
 
57.01097
14688
Dariusz Kulpiński
Jacek Szczerba
PK
PK
9
5
52.4727 
 
58.06697
19080
Jarosław Kostrzewa
Jan Szewczyk
MA
MA
11
2.5
52.4726 
 
59.09466
17176
Piotr Ludwikowski
Dariusz Motyl
MP
MP
5
2
52.4426 
 
60.07090
06348
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
13
5
52.4125 
 
61.01138
09785
Marek Pietraszek
Tomasz Twaróg
PK
PK
18
5
52.3224 
 
62.06556
11320
Sylwester Cieślak
Robert Kwiatkowski
MA
PK
12
5
52.2923 
 
63.07221
22990
Andrei Kavalenka
Henryk Mach
WM
-
7
0
52.1823 
 
64.18392
12899
Anna Stelmach
Michał Wróbel
SL
MA
2.5
9
52.1722 
 
65.02489
16936
Jarosław Kaczorowski
Bolesław Radko
LU
KP
12
3
52.0821 
 
66.18284
19899
Aleks Bukat
Milena Klimiuk
DS
MP
4
3
52.0420 
 
67.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
52.0219 
 
68.16380
16875
Jakub Andruszkiewicz
Edward Sucharda
MA
MA
4
7
52.0019 
 
69.19810
20033
Bartłomiej Gala
Dominik Magryś
MA
PK
1.5
3
51.9918 
 
70.02990
08308
Adam Strzelecki
Kamil Walczyk
SW
SW
7
9
51.8417 
 
71.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
15
12
51.7916 
 
72.02580
08785
Agata Kowal
Grzegorz Merynda
MP
MP
7
5
51.7816 
 
73.03191
03195
Jacek Hałat
Mariusz Herwich
SL
SL
5
5
51.7715 
 
74.02888
02891
Zbigniew Borkowski
Bartosz Ceglarski
SW
SW
12
7
51.7514 
 
75.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
51.6913 
 
76.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
DS
DS
19
9
51.6312 
 
77.04762
08312
Konrad Araszkiewicz
Piotr Bizoń
SW
PM
21
21
51.5612 
 
78.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
51.4511 
 
79.17916
20797
Kajetan Gościański
Jakub Piłat
WP
WP
2.5
2.5
51.4010 
 
80.03345
03542
Zbigniew Mącior
Andrzej Szymczak
SL
SL
18
17
51.189 
 
81.09807
02693
Piotr Drąg
Paweł Korombel
SL
SL
4
5
51.049 
 
82.03098
03408
Jerzy Ciesielczuk
Grzegorz Parjaszewski
SL
SL
12
5
51.018 
 
83.02114
02131
Sebastian Rawlik
Ryszard Smejda
LB
LB
7
7
51.007 
 
84.15023
06813
Rafał Łangowski
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
51.006 
 
85.01066
18018
Andrzej Janda
Zbigniew Niziołek
PK
PK
5
4
50.996 
 
86.19830
17539
Wojciech Bąk
Kacper Kuflowski
MA
MP
3
4
50.965 
 
87.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
50.904 
 
88.02671
07644
Ryszard Jaśkiewicz
Piotr Markiewicz
MP
MP
11
5
50.813 
 
89.14965
17030
Marta Wójcik
Anna Zaręba
WP
WP
5
5
50.772 
 
90.14586
12629
Magdalena Chmielewska
Tomasz Magryś
MP
PK
2.5
3
50.702 
 
91.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
50.621 
 
92.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
50.621 
 
93.13602
15757
Ewa Kwiecień
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
7
50.591 
 
94.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
9
50.581 
 
95.14420
06909
Igor Chalupec
Anna Sarniak
MA
MA
5
21
50.421 
 
96.01030
01207
Marek Cyrkiel
Stanisław Zych
PK
PK
12
5
50.331 
 
97.05615
18128
Jarosław Gąsiorowski
Wojciech Kurkowski
LD
LU
13
5
50.331 
 
98.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
SW
SW
9
18
50.261 
 
99.02637
12986
Marek Filipowski
Leszek Zatorski
MP
MP
12
3
50.221 
 
100.13709
02806
Grzegorz Głasek
Wojciech Strzemecki
SW
SW
11
21
50.181 
 
101.06795
16140
Ewa Miszewska
Andrzej Szepczyński
PK
PK
19
5
50.141 
 
102.21272
16252
Łukasz Czajkowski
Patryk Lewandowski
MP
MP
1
1
50.001 
 
103.12006
07617
Danuta Krupnik
Mirosław Sady
MA
MP
7
12
49.921 
 
104.18165
15582
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
MA
MA
3
4
49.791 
 
105.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
15
49.681 
 
106.14226
22882
Zbigniew Przeginiak
Giorgi Zadginidze
MP
MP
5
0
49.581 
 
107.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
1.5
4
49.551 
 
108.02678
07614
Jacek Kalinowski
Marek Kiepura
MP
MP
7
7
49.521 
 
109.20830
19912
Szymon Grabala
Jan Łuczeczko
PM
PM
2
2
49.491 
 
110.16585
18066
Adam Pigulski
Michał Stasik
DS
DS
4
3
49.351 
 
111.03221
10954
Paweł Jończyk
Stanisław Makuch
SL
SL
5
3
49.271 
 
112.03430
05797
Janusz Pisarek
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
7
49.201 
 
113.01297
15519
Mirosław Fechner
Piotr Kulesza
DS
ZP
7
9
49.001 
 
114.04250
04842
Bogusław Gierulski
Leszek Sztyrak
WM
WM
21
19
48.941 
 
115.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
7
5
48.911 
 
116.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
48.871 
 
117.15988
11770
Ryszard Cieślik
Piotr Kuciara
MP
MP
4
5
48.861 
 
118.14626
19366
Mateusz Dominik
Piotr Szewczyk
MP
MP
3
3
48.791 
 
119.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
48.661 
 
120.05675
06802
Mariusz Kraśnicki
Tomasz Modrzejewski
LD
WM
9
13
48.541 
 
121.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
SL
SL
5
5
48.341 
 
122.03061
01323
Andrzej Biernacki
Rafał Gregorowicz
SL
SL
4
3
48.301 
 
123.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
11
48.161 
 
124.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
5
48.121 
 
125.22419
21408
Mieszko Szmigel
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
1
2
48.061 
 
126.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
48.021 
 
127.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.981 
 
128.07271
11244
Adrian Bakalarz
Tomasz Kierepka
SL
SL
9
1.5
47.841 
 
129.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
47.741 
 
130.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
47.701 
 
131.12154
03512
Mateusz Sobczak
Wojciech Sołtysik
DS
DS
15
5
47.631 
 
132.16528
19980
Piotr Kruczek
Dominik Puchała
PK
PK
2.5
2
47.501 
 
133.19721
20706
Kacper Kisielewski
Jakub Michalski
MP
MP
2.5
2
47.491 
 
134.18246
11584
Krzysztof Malejka
Wanda Wiszniewska
OP
OP
2
3
47.301 
 
135.20171
20548
Agnieszka Łuczak
Marta Walczyk
DS
DS
1
1
47.261 
 
136.19197
16908
Jakub Gawron
Mateusz Słuszniak
LU
MP
2.5
3
47.241 
 
137.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
47.231 
 
138.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2
4
47.161 
 
139.09791
17973
Jan Baster
Zdzisław Pędziałek
SL
SL
2.5
2
47.071 
 
140.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
9
11
46.971 
 
141.21538
21510
Jan Luber
Kamil Szewczyk
SL
SL
1.5
1
46.861 
 
142.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
46.781 
 
143.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
46.281 
 
144.18788
02663
Adam Brodowski
Jacek Herman
MP
MP
2.5
11
46.051 
 
145.07687
02723
Mirosław Kołton
Bogusław Lesiecki
MP
MP
9
12
46.021 
 
146.02836
02846
Stanisław Waśko
Ryszard Woliński
MP
MP
9
13
45.601 
 
147.02672
07473
Stanisław Jaśkiewicz
Janusz Szyszkowski
MP
MP
7
12
45.541 
 
148.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
1.5
2
45.531 
 
149.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
SL
PK
2
4
45.501 
 
150.17643
14195
Michał Powałka
Jarosław Skibiński
MA
MA
2
2.5
45.281 
 
151.20186
21337
Anna Górska
Anna Napierajczyk
DS
DS
1.5
1
45.061 
 
152.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
45.021 
 
153.16217
02753
Patrycja Krupnik
Jarosław Nowakowski
DS
MP
2
5
44.901 
 
154.18644
18642
Szymon Graś
Maria Niklaus
WP
MA
2.5
2.5
44.881 
 
155.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
44.491 
 
156.14584
16341
Marek Heichel
Mateusz Krzemyk
MP
MP
5
2
44.381 
 
157.19440
19442
Przemysław Ciosek
Andrzej Miazga
MP
MP
1.5
1.5
44.211 
 
158.22077
21908
Paweł Godula
Magdalena Podgórczyk
MP
MP
0.5
0.5
44.111 
 
159.18479
09734
Magdalena Czajkowska
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
2.5
4
44.091 
 
160.15738
16278
Jerzy Całka
Janusz Jabłoński
SL
SL
2
3
43.721 
 
161.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
DS
DS
19
13
43.481 
 
162.02593
02819
Jerzy Batko
Halina Święch
MP
MP
5
7
43.451 
 
163.04807
04848
Tomasz Lasota
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
43.111 
 
164.02660
02809
Jacek Gurgul
Rafał Synowiec
MP
MP
5
11
42.711 
 
165.19488
07550
Aleksander Barylak
Krzysztof Zając
MP
MP
2
4
42.511 
 
166.21210
22393
Franciszek Kierepka
Sara Maryniok
SL
SL
1.5
0
42.511 
 
167.22397
22377
Jakub Bździuch
Piotr Flaga
SL
SL
0.5
0
42.191 
 
168.21405
19733
Mikołaj Chmielewski
Bruno Woźniakiewicz
MP
MP
1.5
1.5
41.901 
 
169.03206
 
Maciej Janeczko
Przemysław Jęczalik
MP
-
9
0
41.821 
 
170.17230
20201
Krzysztof Bonowicz
Piotr Mizak
KP
KP
3
2
41.501 
 
171.21601
21536
Natalia Fręchowicz
Milena Gryzło
SL
SL
1.5
1.5
41.211 
 
172.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
0.5
0.5
41.031 
 
173.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2
1.5
41.031 
 
174.22373
22378
Julia Jasicka
Karol Złocki
SL
SL
0
0.5
40.191 
 
175.03234
12261
Krzysztof Kalita
Krystian Wonchała
SL
SL
5
2.5
39.921 
 
176.21122
21123
Ewa Cieśla
Magdalena Zasiewska
MA
MA
1
0.5
38.761 
 
177.19719
07352
Emilia Massalska
Marek Orłowicz
MP
MP
2
3
36.661 
 
178.21847
21433
Antonina Chmielewska
Weronika Romańska
MP
MP
1
1
36.341 
 
179.22395
22372
Małgorzata Adamczyk
Antonina Smyła
SL
SL
0
0
33.141 
 
180.21880
21879
Błażej Mróz
Wojciech Mróz
MP
MP
1
0.5
32.541 
 
181.22371
21211
Kosma Grzesik
Jakub Kierepka
SL
SL
0
0.5
30.711 
 
182.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
26.62  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11734 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:56:13 (0.4040/374) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.