Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6003/29673 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (5)
OTP*** - BUDIMEX GPPP
środa, 3 maja 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
62.48230I
I
2.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
18
62.43223II
II
3.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
62.12216II
II
4.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
60.55209III
III
5.01286
01736
Maciej Dorabiała
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
9
11
60.42203III
III
6.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
60.21198III
III
7.12999
14782
Adam Krysa
Jakub Patreuha
MP
DS
13
9
59.78192 
 
8.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
58.91187 
 
9.04985
02121
Rafał Gardzielewski
Ryszard Sakowicz
LU
LU
13
18
58.72181 
 
10.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
58.57176 
 
11.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MA
24
24
58.55170 
 
12.02934
06802
Krzysztof Kujawa
Tomasz Modrzejewski
SL
WM
19
13
58.53165 
 
13.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
58.16159 
 
14.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
15
19
57.91154 
 
15.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
MA
LD
9
15
57.84148 
 
16.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
9
56.79143 
 
17.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
56.61137 
 
18.09135
09146
Aleksandra Górska
Piotr Tuczyński
WP
WP
3
24
56.54132 
 
19.14783
12374
Patryk Patreuha
Zdzisław Patreuha
DS
DS
11
5
56.43126 
 
20.06341
02806
Grzegorz Narkiewicz
Wojciech Strzemecki
MA
SW
24
21
56.28120 
 
21.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
56.21115 
 
22.07849
11319
Bogdan Szulejewski
Przemysław Zawada
MA
SW
21
21
56.04109 
 
23.07052
18128
Edmund Czubak
Wojciech Kurkowski
MA
LU
11
5
55.91104 
 
24.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
15
7
55.8298 
 
25.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
7
55.7493 
 
26.08097
04719
Włodzimierz Kocoń
Artur Toeplitz
PM
PM
5
7
55.5787 
 
27.08911
12123
Ilya Shpuntou
Mateusz Stępiński
WP
MA
9
11
55.5282 
 
28.15259
03496
Dominika Ocylok
Marek Skulimowski
SL
SL
4
9
55.3176 
 
29.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
55.3171 
 
30.01840
05534
Leszek Majdański
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
17
55.3065 
 
31.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
55.2460 
 
32.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
55.2254 
 
33.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
9
54.9649 
 
34.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
MA
MA
13
19
54.8846 
 
35.09387
02185
Cezary Jarmuł
Damian Wroński
ZP
ZP
7
12
54.8545 
 
36.20797
05548
Jakub Piłat
Janusz Zwierzyński
WP
WP
2.5
12
54.8544 
 
37.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
54.8343 
 
38.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
15
54.2942 
 
39.12320
05423
Sophia Bałdysz
Jeremi Stępiński
DS
OP
11
19
54.1941 
 
40.05675
05876
Mariusz Kraśnicki
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
9
7
54.1840 
 
41.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
7
7
54.1739 
 
42.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
15
54.1638 
 
43.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
54.0937 
 
44.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
KP
KP
12
12
54.0036 
 
45.05678
04353
Adam Krysiak
Krzysztof Łukaszewicz
LD
WM
7
15
53.5036 
 
46.06616
06697
Łukasz Grodzicki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
5
11
53.3835 
 
47.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
WP
WP
7
7
53.3134 
 
48.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
53.2633 
 
49.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
53.1832 
 
50.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
53.1731 
 
51.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
18
53.0630 
 
52.05142
05210
Waldemar Kożuchowski
Przemysław Maliszewski
WP
WP
5
5
52.9129 
 
53.02673
07431
Marek Jaworski
Marek Witek
MP
PM
13
21
52.8428 
 
54.05950
05508
Tadeusz Janczurewicz
Robert Włodkowski
WP
WP
5
7
52.7627 
 
55.08970
19663
Bogusław Pawszak
Ewa Wawrowska
MA
MA
12
2
52.7526 
 
56.12108
04852
Aleksandra Jarosz
Marta Sikora
MA
PM
7
5
52.6525 
 
57.21220
06101
Jadwiga Stężała
Paweł Stężała
ZP
ZP
1.5
5
52.5324 
 
58.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
52.5323 
 
59.18896
16699
Jakub Franczak
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2.5
4
52.3722 
 
60.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
9
52.3521 
 
61.04198
04829
Adolf Bocheński
Marek Pietrzak
WM
PM
13
5
52.1020 
 
62.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
7
7
51.9919 
 
63.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
9
11
51.9618 
 
64.18966
20250
Jacek Grzempowski
Piotr Słomski
WP
WP
1.5
1.5
51.6318 
 
65.05350
05356
Wojciech Robiński
Lech Rosochowicz
WP
WP
5
5
51.6317 
 
66.19830
16585
Wojciech Bąk
Adam Pigulski
MA
DS
3
4
51.5016 
 
67.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
13
51.3115 
 
68.17254
13491
Krzysztof Jordan
Marek Kudła
WP
WP
4
19
51.2614 
 
69.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
51.2413 
 
70.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
5
51.1212 
 
71.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
7
50.9511 
 
72.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
50.7510 
 
73.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
50.569 
 
74.04887
07596
Olech Bestrzyński
Krzysztof Brudka
WP
WP
17
13
50.548 
 
75.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
19
17
50.497 
 
76.21042
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
PM
PM
1.5
21
50.486 
 
77.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
11
50.475 
 
78.09464
09427
Bartosz Gajewski
Mariusz Wierzchowski
LB
LB
5
3
50.344 
 
79.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
50.333 
 
80.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
LB
LB
5
4
50.232 
 
81.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
4
50.151 
 
81.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
50.151 
 
83.04968
05510
Leszek Ernst
Marek Wojciechowski
WP
WP
3
9
50.021 
 
84.09006
21060
Adam Peszke
Katarzyna Stachowiak
WP
WP
5
2
50.001 
 
85.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
9
7
49.831 
 
86.17775
18284
Maciej Betliński
Aleks Bukat
DS
DS
2.5
4
49.811 
 
87.14252
05713
Stefan Kopyt
Mirosław Marszał
PD
LD
5
5
49.781 
 
88.22639
19644
Bronisława Sroczyńska
Katarzyna Żabicka-Bajon
WP
WP
1
2.5
49.701 
 
89.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
4
49.671 
 
90.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
SW
SL
17
7
49.531 
 
91.22120
09138
Christoph Danielewicz
Danuta Kazmucha
WP
MA
1
19
49.521 
 
92.01952
02000
Andrzej Choniawko
Janusz Hliwa
LB
LB
13
7
49.441 
 
93.15120
04015
Agnieszka Pietrzyk
Tomasz Woźniak
SL
KP
9
7
49.271 
 
94.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
49.201 
 
95.12435
05229
Janusz Kopras
Adam Meller
WP
WP
5
5
49.191 
 
96.05436
05490
Mieczysław Szczechowiak
Grzegorz Wichtowski
WP
WP
5
5
49.191 
 
97.20010
21501
Aneta Klaczyńska
Kazimierz Woliński
WP
WP
2
1
49.151 
 
98.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
49.141 
 
99.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.121 
 
100.06556
18165
Sylwester Cieślak
Dariusz Kłodos
MA
MA
12
3
48.551 
 
101.01045
15044
Jacek Sroczyński
Piotr Surdyk
DS
WP
2.5
4
48.531 
 
102.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
MA
5
18
48.481 
 
103.08638
05280
Andrzej Dymek
Waldemar Nowak
WP
WP
5
4
48.101 
 
104.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
2.5
19
48.051 
 
105.06080
06144
Jerzy Sadowski
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
12
7
47.991 
 
106.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
47.921 
 
107.19315
19316
Marcel Błażejewski
Adam Serafin
WP
WP
0
0.5
47.891 
 
108.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
47.781 
 
109.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
15
17
47.711 
 
110.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
47.561 
 
111.16470
12680
Agata Pyclik
Michał Wróblewski
ZP
ZP
2.5
4
47.521 
 
112.04540
12983
Rafał Bownik
Janusz Kobylarski
PM
PM
7
7
47.511 
 
113.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
15
47.341 
 
114.06041
05446
Edward Niewierowski
Marek Szukała
WP
WP
11
19
47.281 
 
115.12154
09424
Mateusz Sobczak
Stefan Szenberg
DS
DS
15
13
47.261 
 
116.21747
21739
Antoine Farine
Michał Grabowski
WP
WP
1
1
46.891 
 
117.05242
12362
Ewa Knapik
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
46.811 
 
118.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
LB
LB
4
4
46.731 
 
119.07221
22990
Andrei Kavalenka
Henryk Mach
WM
MP
7
0
46.581 
 
120.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
WP
WP
11
9
46.521 
 
121.10534
10536
Waldemar Sroczyński
Mirosław Witek
MA
WP
11
3
46.361 
 
122.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
11
11
46.301 
 
123.04994
05143
Marek Gielnik
Przemysław Krasiński
WP
WP
5
5
46.081 
 
124.04797
04848
Ryszard Konopka
Maria Tomczewska
PM
PM
12
7
46.081 
 
125.11356
06157
Janusz Linkiewicz
Marek Żakowicz
ZP
ZP
5
12
45.941 
 
126.21756
22119
Stanisław Heimrath
Antoni Krawiecki
WP
WP
1
1
45.911 
 
127.04067
15647
Tomasz Bliński
Jan Ciulkin
PD
PD
7
5
45.871 
 
128.12006
10056
Danuta Krupnik
Piotr Nowicki
MA
MA
7
7
45.821 
 
129.08859
01744
Krzysztof Lewandowski
Krzysztof Wójcik
DS
KP
7
7
45.761 
 
130.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
LB
LB
9
7
45.691 
 
131.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
45.691 
 
132.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
11
45.571 
 
133.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
45.561 
 
134.07725
01739
Grzegorz Superson
Rafał Wolański
MP
SL
15
9
45.461 
 
135.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
3
45.421 
 
136.09338
04103
Stanisław Lisowski
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
5
5
45.361 
 
137.11806
04818
Olga Jackiewicz
Krzysztof Materek
PM
PM
2
3
45.181 
 
138.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
44.881 
 
139.05081
05371
Marek Juszczak
Grzegorz Samol
WP
WP
5
5
44.601 
 
140.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
5
19
44.401 
 
141.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
1.5
2
44.331 
 
142.18951
09115
Stefan Gronowski
Arkadiusz Pohl
WP
WP
2
2
43.961 
 
143.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
3
2.5
43.641 
 
144.20670
22242
Tomasz Libich
Krzysztof Radzi
WP
WP
0
0
43.141 
 
145.20167
18996
Magdalena Judek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
42.521 
 
146.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
42.461 
 
147.17984
05438
Krzysztof Galubiński
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
42.281 
 
148.22752
20308
Piotr Michałkiewicz
Marek Stawujak
WP
WP
0
1
41.861 
 
149.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
MA
MA
2
2.5
41.861 
 
150.21101
21505
Leonard Lubina
Szymon Lubina
MA
LU
1.5
1
41.631 
 
151.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
41.291 
 
152.19724
17554
Bartosz Bejenka
Jakub Dziuba
PD
MA
2.5
2.5
41.201 
 
153.18491
18502
Tadeusz Dziadykiewicz
Małgorzata Węglewska
WP
WP
3
3
40.981 
 
154.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
40.881 
 
155.20043
20038
Hanna Kempka
Robert Kempka
WP
WP
1.5
2
39.241 
 
156.16729
05351
Barbara Podgórska
Jerzy Rodziewicz
WP
WP
5
5
38.101 
 
157.20921
20914
Jolanta Lewandowska
Marta Lewandowska
WP
WP
1.5
1.5
37.861 
 
158.21743
21754
Anna Gorwa
Kinga Maćkowiak
WP
WP
1
1
37.021 
 
159.20186
21337
Anna Górska
Anna Napierajczyk
DS
DS
1.5
1
35.901 
 
160.22313
22270
Marzena Bartel
Kinga Lesińska
WP
WP
0
0.5
34.801 
 
161.21750
21741
Karolina Kaczmarek
Marta Wojszel
WP
WP
0.5
0.5
34.051 
 
162.20349
20079
Izabela Górnicka
Anna Różańska
LB
LB
2
1.5
31.791 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11496 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2023/poznan/gp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:14:36 (1.8707/334) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.