Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2490/12898 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (10)
II Kongresowy Turniej Par
niedziela, 7 lipca 2013r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
7
15
65.01200I
I
2.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
WP
SW
13
12
63.78196II
II
3.01221
01776
Cezary Balicki
Adam Żmudziński
DS
DS
24
24
63.31192II
II
4.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
WP
13
13
62.33188III
III
5.01381
15519
Piotr Klubiński
Piotr Kulesza
DS
DS
7
2.5
61.98184III
III
6.10488
12374
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
DS
DS
2.5
2.5
61.20180III
III
7.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
7
1.5
59.45176 
 
8.10938
01736
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
4
7
59.23173 
 
9.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
59.04170 
 
10.06334
10023
Dariusz Krajewski
Leszek Łuniewski
MA
MA
12
12
58.78167 
 
11.01347
05739
Piotr Ilczuk
Robert Nowicki
WP
WP
18
13
58.55163 
 
12.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
WP
WP
19
12
58.32160 
 
13.03266
03455
Stefan Kowalczyk
Jerzy Radomski
SL
SL
18
7
58.23157 
 
14.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
58.22153 
 
15.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
7
57.65150 
 
16.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
4
4
57.60147 
 
17.01384
01693
Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
4
57.56144 
 
18.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
7
7
56.97140 
 
19.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MP
PK
18
7
56.92137 
 
20.01498
01725
Marek Michalski
Dariusz Wincenty
DS
DS
4
7
56.91134 
 
21.07891
02103
Piotr Klimacki
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
18
7
56.79130 
 
22.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
56.71127 
 
23.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
WP
WP
15
13
56.69124 
 
24.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
4
12
56.56121 
 
25.01264
09003
Zbigniew Ciereszko
Zbigniew Samek
DS
DS
7
7
56.37117 
 
26.02275
05483
Tomasz Jarmoliński
Tomasz Wasilewski
LB
WP
4
4
56.36114 
 
27.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
7
56.34111 
 
28.05906
06115
Stanisław Charkot
Radosław Szopiński
ZP
ZP
4
4
56.26107 
 
29.02025
02037
Roman Klejny
Tadeusz Kowalicki
LB
LB
7
7
56.05104 
 
30.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
1.5
4
55.95101 
 
31.04922
05374
Piotr Busse
Cezary Serek
WP
WP
18
7
55.8098 
 
32.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MA
2
2.5
55.7494 
 
33.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
55.5691 
 
34.01726
07869
Tomasz Winciorek
Sławomir Zawiślak
DS
LU
18
19
55.4788 
 
35.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
4
7
55.4484 
 
36.07405
02804
Piotr Radzikowski
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
55.0681 
 
37.01223
10472
Cathy Bałdysz
Sammy Bałdysz
WP
DS
13
2
55.0578 
 
38.05654
15153
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
LD
LD
7
2.5
54.8075 
 
39.02324
16208
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
LB
LB
7
2.5
54.7871 
 
40.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
LB
LB
18
18
54.7668 
 
41.07725
14540
Grzegorz Superson
Maciej Superson
MP
MP
7
2.5
54.7065 
 
42.06335
10056
Bolesław Krzewski
Piotr Nowicki
LD
LD
7
4
54.7062 
 
43.06807
05856
Jan Moszyński
Piotr Walczak
WP
WP
15
19
54.7058 
 
44.04915
05224
Tomasz Buchnajzer
Bogusław Matuszewski
WP
WP
4
4
54.6655 
 
45.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
54.4652 
 
46.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
54.4548 
 
47.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
4
2.5
54.3545 
 
48.06526
07190
Waldemar Burakowski
Paweł Chindelewicz
MA
MA
13
12
54.2242 
 
49.03345
05718
Zbigniew Mącior
Jerzy Michałek
SL
SL
18
18
54.1840 
 
50.07327
07130
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
OP
OP
2.5
2.5
54.1840 
 
51.04948
12047
Grzegorz Dembiński
Andrzej Gołygowski
WP
WP
4
7
54.1839 
 
52.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
12
12
54.1438 
 
53.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
4
7
53.9738 
 
54.10018
06355
Czesław Pawłosik
Lech Warwocki
LD
LD
2.5
7
53.9737 
 
55.02236
07887
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
LB
LB
4
4
53.8437 
 
56.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
53.8436 
 
57.02590
02741
Józef Barczyk
Stanisław Mierzwa
MP
MP
4
7
53.7936 
 
58.09595
09599
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
DS
DS
2.5
2
53.7535 
 
59.01269
01457
Aleksander Czajka
Paweł Litwiński
DS
DS
7
7
53.7535 
 
60.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
4
4
53.6934 
 
61.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
ZP
ZP
7
7
53.6533 
 
62.11428
05884
Paweł Zubiel
Ryszard Zubiel
LD
LD
4
4
53.4033 
 
63.01437
09903
Zdzisław Kunc
Michał Witkowski
DS
MA
7
2.5
53.3632 
 
64.04906
05059
Jan Borychowski
Stanisław Janik
WP
WP
12
12
53.2932 
 
65.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
2.5
53.1531 
 
66.16293
11089
Piotr Frankowski
Marek Michalczyk
LU
LU
1
2
53.1231 
 
67.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
53.0730 
 
68.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
SL
SL
4
4
53.0029 
 
69.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
52.9629 
 
70.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
WP
LB
4
4
52.9328 
 
71.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
7
7
52.9328 
 
72.12418
10494
Artur Janoś
Krzysztof Tokar
DS
DS
2
2.5
52.8427 
 
73.06915
08434
Andrzej Serwach
Witold Tomaszek
MA
MA
7
7
52.8327 
 
74.01502
06845
Mirosław Miłaszewski
Tomasz Paluchowski
DS
MA
18
12
52.7526 
 
75.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
4
7
52.4826 
 
76.03387
03426
Tadeusz Nędzi
Adam Pietrzak
SL
SL
7
7
52.4325 
 
77.14362
05830
Paweł Boruta
Robert Stoliński
LB
LD
2.5
13
52.4324 
 
78.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
12
24
52.4124 
 
79.12450
10217
Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
WP
MA
7
4
52.3723 
 
80.06629
10570
Włodzimierz Ilnicki
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
13
7
52.3723 
 
81.14481
01385
Kacper Kacperski
Tomasz Klukowski
MA
DS
2.5
7
52.3022 
 
82.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
52.3022 
 
83.07501
13014
Jan Styczyński
Mirosław Żerkowski
SL
SL
4
2
52.2221 
 
84.10564
02673
Jan Blajda
Marek Jaworski
MP
MP
13
7
52.1520 
 
85.01224
01655
Marek Bałdysz
Janusz Staniów
LB
DS
12
4
52.1120 
 
86.03068
03499
Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
SL
SL
7
7
52.0719 
 
87.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
4
51.8619 
 
88.14565
02057
Daniel Fira
Radosław Liskowiak
ZP
LB
2
4
51.7918 
 
89.14728
01138
Kamil Nowak
Marek Pietraszek
PK
PK
2.5
18
51.6618 
 
90.10996
13882
Łukasz Nierzwicki
Agnieszka Sławenta
PM
PM
2.5
2
51.6517 
 
91.02927
02966
Paweł Kowalski
Stanisław Pająk
SW
SW
7
12
51.5517 
 
92.01419
01718
Piotr Krawczyk
Bogumił Wegner
DS
DS
7
7
51.5116 
 
93.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
4
4
51.5115 
 
94.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
4
12
51.4615 
 
95.06580
07812
Piotr Dybicz
Zygmunt Kuczyński
MA
LD
7
7
51.4314 
 
96.07172
01905
Zbigniew Gmoch
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
7
7
51.3914 
 
97.05436
05489
Mieczysław Szczechowiak
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
2.5
12
51.3813 
 
98.01539
10370
Wojciech Olański
Erikas Vainikonis
PD
PD
19
7
51.1413 
 
99.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
51.1212 
 
100.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
7
51.1211 
 
101.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
WP
7
2.5
50.9911 
 
102.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
7
4
50.8810 
 
103.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
7
7
50.8710 
 
104.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
7
4
50.839 
 
105.02219
01753
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
WP
DS
4
2.5
50.809 
 
106.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
50.778 
 
107.12006
01840
Danuta Krupnik
Leszek Majdański
LD
WP
4
13
50.688 
 
108.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
7
50.687 
 
109.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
4
50.646 
 
110.10479
01631
Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
DS
DS
2
4
50.606 
 
111.14585
14317
Anna Burda
Aleksandra Talaczek
MP
MP
1
1.5
50.565 
 
112.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
13
50.515 
 
113.15922
11479
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Tomasz Koźlecki
MA
DS
2.5
2.5
50.464 
 
114.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
WP
12
18
50.444 
 
115.13566
14965
Przemysław Polowczyk
Marta Wójcik
WP
MA
2
1.5
50.433 
 
116.15976
15977
Stanisław Mączka
Adam Trzaskowski
MA
MA
1.5
1
50.432 
 
117.04873
02156
Bogusław Barański
Czesław Szymański
WP
LB
2.5
2.5
50.402 
 
118.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
50.371 
 
119.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
7
50.351 
 
120.07895
11450
Waldemar Kozielewski
Jolanta Ziarkowska
LB
LB
4
1
50.27  
 
121.05656
04360
Andrzej Kaźmierczak
Mirosław Makatrewicz
LD
WM
4
7
50.26  
 
122.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
4
2
50.24  
 
123.07140
01892
Jerzy Ignyś
Leszek Szymaniec
OP
OP
4
4
50.21  
 
124.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
50.10  
 
125.06528
08350
Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
MA
ZP
18
12
50.07  
 
126.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
SW
MA
18
7
50.07  
 
127.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
7
12
49.97  
 
128.05282
05454
Jerzy Nowak
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
49.96  
 
129.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
4
4
49.89  
 
130.04949
05314
Michał Dembiński
Marcin Pędziński
WP
WP
7
13
49.83  
 
131.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
WP
7
7
49.83  
 
132.13596
08432
Anna Morgiel
Kamila Szczepańska
MA
MA
2.5
7
49.82  
 
133.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
0.5
0.5
49.82  
 
134.05069
09550
Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
WP
WP
13
7
49.79  
 
135.06559
11519
Tadeusz Cymbalista
Bożena Rakuzy
DS
DS
4
1.5
49.69  
 
136.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
49.68  
 
137.01690
01711
Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
DS
DS
7
7
49.61  
 
138.11128
03206
Artur Janeczko
Maciej Janeczko
SL
SL
4
4
49.56  
 
139.14438
02693
Robert Gruszka
Paweł Korombel
SL
SL
2
4
49.44  
 
140.05170
05242
Włodzimierz Kwiatkowski
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
12
4
49.30  
 
141.01287
01627
Marek Drecki
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
49.22  
 
142.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
WP
LB
4
7
49.07  
 
143.02314
02424
Ireneusz Lachowicz
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
4
7
48.91  
 
144.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
4
2.5
48.72  
 
145.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
48.67  
 
146.10230
01612
Michał Maj
Dariusz Rymaszewski
DS
DS
4
4
48.65  
 
147.03083
03085
Damian Burek
Jacek Cebulski
SL
SL
4
4
48.63  
 
148.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
1
1
48.55  
 
149.15595
14326
Maciej Dąbrowski
Justyna Duszyńska
MA
MA
2
1.5
48.52  
 
150.02000
02050
Janusz Hliwa
Wojciech Kurzawski
LB
LB
7
4
48.46  
 
151.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
4
48.44  
 
152.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
48.43  
 
153.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
48.37  
 
154.09357
12123
Arkadiusz Majcher
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
4
48.30  
 
155.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
18
48.24  
 
156.04078
11521
Jan Gardocki
Kazimierz Komorowicz
PD
DS
4
2.5
47.93  
 
157.05221
05366
Tadeusz Masłowski
Jerzy Rymwid
WP
WP
7
12
47.90  
 
158.02727
02774
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
7
47.84  
 
159.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
12
47.72  
 
160.13471
03142
Jacek Bryja
Romuald Gabrysz
SL
SL
4
2.5
47.53  
 
161.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
47.40  
 
162.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
47.33  
 
163.05421
05438
Jerzy Stefanowski
Witold Szczepaniak
WP
WP
2.5
4
47.24  
 
164.01222
01670
Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
DS
DS
7
7
47.24  
 
165.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
4
47.23  
 
166.12046
04018
Przemysław Kacprzak
Wojciech Wójciak
KP
KP
2.5
4
46.94  
 
167.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
7
18
46.85  
 
168.03340
02109
Jerzy Matyjaszek
Jerzy Poślednik
SL
WP
1.5
4
46.85  
 
169.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
2
2
46.84  
 
170.13125
13127
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
DS
DS
2
1.5
46.78  
 
171.05028
05357
Zygmunt Grzegorczyk
Jerzy Roszak
WP
WP
7
7
46.74  
 
172.01361
01634
Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
7
2.5
46.71  
 
173.08993
12228
Tadeusz Karpik
Adam Kielichowski
LD
LD
4
2.5
46.50  
 
174.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
1.5
1.5
46.50  
 
175.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
4
46.48  
 
176.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
4
4
46.32  
 
177.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
LB
LB
7
7
46.26  
 
178.05996
06033
Zbigniew Lasocki
Włodzimierz Mysłek
ZP
ZP
7
4
46.25  
 
179.01615
10599
Jan Sadowski
Heiko Schwierz
WP
DS
2.5
0.5
46.22  
 
180.02372
02116
Wiesław Pastuszko
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
7
46.17  
 
181.02218
02443
Adolf Bogusz
Wiesław Wiśniewski
LB
LB
4
4
45.93  
 
182.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
DS
1.5
2.5
45.90  
 
183.02316
02401
Leszek Latocki
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
4
4
45.89  
 
184.03092
10925
Jerzy Cholewa
Kazimierz Zdebski
SL
SL
2.5
1.5
45.80  
 
185.16070
16541
Krystian Bączek
Anna Wiązecka
MA
MA
0.5
0
45.69  
 
186.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
4
12
45.57  
 
187.14458
11374
Paweł Górzyński
Paweł Grocholski
DS
DS
1.5
2
45.39  
 
188.08485
05352
Grażyna Busse
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
7
4
45.32  
 
189.11672
02322
Janusz Dworzecki
Andrzej Łabuń
LB
LB
2
2
45.29  
 
190.10144
15867
Ryszard de Lewin-Lewiński
Halina Szymańska
ZP
ZP
1.5
0
45.25  
 
191.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
1.5
1.5
45.22  
 
192.14885
15839
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
ZP
ZP
1.5
1.5
45.20  
 
193.10978
12158
Natalia Banaś
Izabella Jaworska
DS
LD
2
2.5
45.16  
 
194.14112
08166
Magda Budzyńska
Renata Dancewicz
MA
MA
1.5
4
45.13  
 
195.09828
07341
Waldemar Jaworski
Ireneusz Kowalczyk
SL
SL
7
18
45.00  
 
196.01436
01575
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
DS
DS
4
4
44.90  
 
197.10730
16139
Ryszard Pawłowski
Dorota Sosinowicz
ZP
ZP
4
1
44.88  
 
198.01952
06130
Andrzej Choniawko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
12
4
44.81  
 
199.04109
05675
Łukasz Brede
Mariusz Kraśnicki
SL
LD
13
7
44.68  
 
200.01478
01682
Zdzisław Malkiewicz
Michał Szymkowiak
DS
DS
2.5
2.5
44.40  
 
201.05155
05291
Jan Kuczera
Ryszard Olenderek
WP
WP
7
7
44.31  
 
202.02224
02365
Mirosław Bubiłek
Jan Obuchowicz
LB
LB
13
7
44.22  
 
203.01792
01910
Alfred Czech
Roman Zabłocki
OP
PK
7
4
44.21  
 
204.09575
01481
Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
DS
DS
4
2.5
43.92  
 
205.02235
09924
Jacek Corn
Jacek Kowalski
LB
MA
4
4
43.91  
 
206.06079
06113
Grzegorz Rybacki
Kazimierz Szlachta
ZP
ZP
4
7
43.73  
 
207.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
1
43.53  
 
208.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2
2
42.76  
 
209.02784
08797
Robert Różak
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
42.66  
 
210.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
42.66  
 
211.09961
13693
Jerzy Adamczak
Curt Sjolin
LB
LB
2.5
1.5
42.47  
 
212.14250
13502
Marcin Szymański
Aleksander Żelazny
WP
WP
2
2.5
42.02  
 
213.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
4
2
41.94  
 
214.02695
13174
Łukasz Kostek
Ryszard Zwolak
SL
SL
2.5
2.5
41.91  
 
215.02335
09004
Jacek Mania
Konrad Wójcik
LB
LB
4
2.5
41.87  
 
216.02227
09001
Ryszard Chmiel
Marek Matwijewicz
LB
LB
7
2.5
41.72  
 
217.02092
07906
Bolesław Onyszczuk
Andrzej Parmonik
LB
LB
2.5
4
41.68  
 
218.01373
12871
Andrzej Kaźmierczak
Rafał Molenda
DS
DS
7
1.5
41.51  
 
219.13779
10503
Andrzej Chomiczewski
Bronisław Tabisz
DS
DS
2.5
2
41.36  
 
220.12320
13062
Zofia Bałdysz
Katarzyna Roszyk
DS
SL
1.5
1.5
41.34  
 
221.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
41.22  
 
222.06599
14357
Waldemar Gałek
Tomasz Sobczak
LD
LD
2.5
1.5
41.12  
 
223.13791
03454
Edward Ciesielski
Jacek Radomski
SL
SL
2
7
40.74  
 
224.02911
07491
Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
4
40.73  
 
225. 
 
Albrecht von Klitzing
Andrea Roos
GER
GER
5
5
40.46  
 
226.12611
11197
Katarzyna Brodaczewska
Kamil Brodaczewski
ZP
ZP
0
0
40.38  
 
227. 
01556
Stanisław Kosowski
Jan Pawlikaniec
USA
DS
5
4
40.25  
 
228.03508
02417
Mirosław Sokołowski
Jan Stoklasek
LD
LB
4
4
39.49  
 
229.05565
05858
Jerzy Baraniecki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
2.5
4
38.97  
 
230. 
 
Aleksandra Maślanka
Lena Ostrowska
NZ
NZ
0
0
37.90  
 
231.02040
02102
Skarbimir Kozar
Czesław Plachimowicz
LB
LB
4
4
36.97  
 
232.05758
05759
Mieczysław Pawlicki
Zdzisław Pawlicki
LD
LD
4
4
35.76  
 
233.02223
02408
Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
LB
LB
12
12
35.75  
 
234. 
 
Andrea Fisher
Gabrich Wehmeier
GER
GER
5
5
33.79  
 
235.01968
02115
Sławomir Drewalski
Czesław Rekret
LB
LB
4
2.5
33.10  
 
236.08998
07409
Maurycy Biernat
Anna Pełszyńska
MA
SL
4
4
29.02  
 
237.07287
04396
Tomasz Czajer
Krzysztof Pakuła
WM
WM
12
7
14.76  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 14350 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.18:20:40 (0.5688/490) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.