Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2829/15061 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (13)
Grand Prix Polski Par - Bolesławiec
niedziela, 28 września 2014r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05611
08203
Dominik Filipowicz
Wojciech Gaweł
WP
MA
17
15
61.03212I
I
2.08513
12197
Piotr Gawryś
Michał Klukowski
DS
DS
24
15
60.80207II
II
3.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
5
5
60.63201II
II
4.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
9
9
60.57195III
III
5.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
5
4
60.45190III
III
6.04108
11319
Przemysław Janiszewski
Przemysław Zawada
SL
SL
18
15
59.16186III
III
7.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
9
58.92181 
 
8.01502
03464
Mirosław Miłaszewski
Adam Robak
DS
SL
18
13
58.81177 
 
9.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
58.51173 
 
10.15040
15621
Thomas Gotard
Tomasz Gotard
WP
PM
4
19
58.40168 
 
11.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
58.22164 
 
12.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
MA
24
15
57.86159 
 
13.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
21
21
57.83155 
 
14.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
57.56150 
 
15.07052
10570
Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
7
9
57.29146 
 
16.02671
04662
Ryszard Jaśkiewicz
Michał Nowosadzki
MP
KP
7
21
57.25142 
 
17.01224
01912
Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
LB
DS
13
13
56.96137 
 
18.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
MA
WP
7
15
56.90133 
 
19.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
MA
5
7
56.85128 
 
20.11104
09755
Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
WP
SW
9
9
56.80124 
 
21.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
7
13
56.62120 
 
22.10142
05670
Marek Błaszkowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
4
13
56.60115 
 
23.03345
01865
Zbigniew Mącior
Andrzej Pawlak
SL
LB
18
13
56.51111 
 
24.15922
06658
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Jacek Kalita
MA
KP
4
21
56.51106 
 
25.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
56.49102 
 
26.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
56.4798 
 
27.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
5
18
56.3893 
 
28.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
5
9
56.3489 
 
29.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
LU
18
18
56.2184 
 
30.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
4
55.8880 
 
31.04531
04802
Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
MA
PM
18
18
55.8576 
 
32.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
OP
OP
5
4
55.8371 
 
33.12871
01627
Rafał Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
2
9
55.6167 
 
34.12152
10171
Marcin Bojarski
Yan Shpuntou
MP
MP
4
5
55.6062 
 
35.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
4
55.5158 
 
36.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
7
55.4753 
 
37.01373
01534
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
DS
DS
9
12
55.4549 
 
38.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
55.3645 
 
39.10472
12320
Sammy Bałdysz
Zofia Bałdysz
DS
DS
3
2
55.3242 
 
40.04906
05386
Jan Borychowski
Paweł Siwiński
WP
LB
12
9
55.2842 
 
41.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
15
55.1241 
 
42.05739
09229
Robert Nowicki
Łukasz Sobkiewicz
WP
MA
15
4
55.1040 
 
43.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
2
2
54.7739 
 
44.01239
01713
Robert Biel
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
4
54.6439 
 
45.08485
01643
Grażyna Busse
Ewa Sobolewska
WP
DS
9
13
54.5138 
 
46.06526
04242
Waldemar Burakowski
Andrzej Fronczak
MA
WM
15
18
54.3137 
 
47.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
54.0036 
 
48.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
7
53.9436 
 
49.05454
02158
Bogdan Świątek
Zdzisław Świątek
WP
LB
12
12
53.8835 
 
50.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
9
18
53.8534 
 
51.05944
17100
Adam Hintertan
Andrzej Waszyński
LB
ZP
9
1.5
53.8233 
 
52.06554
06807
Jarosław Cieślak
Jan Moszyński
WP
WP
15
15
53.8033 
 
53.01408
11479
Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
DS
DS
4
3
53.7732 
 
54.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
53.5131 
 
55.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
WP
WP
18
21
53.4930 
 
56.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
18
53.4130 
 
57.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
53.1429 
 
58.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
52.9028 
 
59.09797
09828
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
SL
SL
5
9
52.8627 
 
60.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
15
52.8527 
 
61. 
 
Matthias Felmy
Julius Linde
GER
GER
5
5
52.6526 
 
62.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
19
21
52.6125 
 
63.01290
11551
Kazimierz Dulas
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
4
5
52.5824 
 
64.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
7
52.4424 
 
65.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
2
2
52.4323 
 
66.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
15
15
52.3122 
 
67.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
5
52.2321 
 
68.09568
01686
Mariusz Ilnicki
Jan Ślipek
DS
DS
4
7
52.1521 
 
69.04109
02806
Łukasz Brede
Wojciech Strzemecki
MA
SL
15
18
52.0920 
 
70.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
51.8819 
 
71.05695
07725
Andrzej Lućko
Grzegorz Superson
MP
MP
18
7
51.7918 
 
72.15519
01599
Piotr Kulesza
Maciej Rochowicz
DS
LD
4
4
51.7918 
 
73.02703
02804
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
51.6917 
 
74.13065
13270
Anna Jankowska
Dominik Kaszowski
DS
SL
1.5
2
51.6616 
 
75.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
51.6115 
 
76.10564
02673
Jan Blajda
Marek Jaworski
MP
MP
15
9
51.5914 
 
77.05111
02727
Wit Klapper
Andrzej Lubojemski
MP
MP
21
13
51.5614 
 
78.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
2.5
2
51.5013 
 
79.01577
01718
Aleksander Poznysz
Bogumił Wegner
DS
DS
12
9
51.4412 
 
80.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MA
4
5
51.3511 
 
81.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
5
51.2811 
 
82.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
2.5
51.1410 
 
83.01381
13828
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
DS
DS
7
3
51.149 
 
84.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
9
51.038 
 
85.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
MA
MA
7
5
51.038 
 
86.14585
12272
Anna Burda
Anna Makarewicz
MP
MA
2
1.5
51.007 
 
87.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
50.946 
 
88.02013
02121
Andrzej Jeleniewski
Ryszard Sakowicz
LB
LB
18
13
50.815 
 
89.05588
05675
Wojciech Ciepliński
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
7
7
50.715 
 
90.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
18
50.664 
 
91.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
13
7
50.533 
 
92.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
5
7
50.532 
 
93.01901
01902
Jerzy Wiszniewski
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
5
3
50.332 
 
94.01286
08188
Maciej Dorabiała
Robert Księżopolski
DS
DS
7
4
50.261 
 
95.16259
14728
Maciej Kliś
Kamil Nowak
MP
WP
2
5
50.19  
 
96.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
9
50.13  
 
97.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
19
4
50.08  
 
98.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
7
12
50.06  
 
99.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
9
50.03  
 
100.05797
07544
Karol Ruszkiewicz
Marek Tyran
LD
LD
5
7
49.95  
 
101.01223
 
Cathy Bałdysz
Rob Helle
MA
GER
15
5
49.87  
 
102.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
5
49.85  
 
103.02365
02387
Jan Obuchowicz
Stanisław Pryputniewicz
LB
LB
7
4
49.56  
 
104.14619
14540
Maksymilian Chodacki
Maciej Superson
MP
MP
3
4
49.52  
 
105.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
4
49.52  
 
106.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
MA
SL
5
7
49.33  
 
107.05084
08978
Tadeusz Kaczanowski
Jacek Leśniczak
WP
LB
19
15
49.33  
 
108.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
1.5
1.5
49.26  
 
109.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
49.22  
 
110.01683
01711
Marian Szymonowicz
Lech Warężak
DS
DS
7
7
49.13  
 
111.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
1
49.09  
 
112.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
7
4
49.07  
 
113.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
9
9
49.01  
 
114.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
9
48.98  
 
115.05069
08158
Paweł Jassem
Piotr Zatorski
SW
SW
15
15
48.87  
 
116.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2.5
4
48.87  
 
117.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
5
5
48.80  
 
118.03455
03562
Jerzy Radomski
Jerzy Ujma
SL
SL
9
9
48.79  
 
119.11128
02695
Artur Janeczko
Łukasz Kostek
SL
SL
4
3
48.60  
 
120.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
48.43  
 
121.01889
01910
Stanisław Szczepański
Roman Zabłocki
OP
OP
5
4
48.39  
 
122.05701
05776
Marta Maj-Rudnicka
Jakub Przerembski
LD
LD
13
5
48.34  
 
123.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
LB
LB
9
9
48.27  
 
124.12108
11813
Aleksandra Jarosz
Bartosz Stępień
WP
WP
4
5
48.26  
 
125.01455
01590
Roland Lippik
Piotr Ratajski
DS
DS
4
4
48.21  
 
126.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
5
4
48.19  
 
127.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
12
12
48.15  
 
128.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
LB
13
7
47.98  
 
129.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
1.5
1.5
47.59  
 
130.01781
07080
Andrzej Aleksandrzak
Tomasz Freitag
WP
WP
15
4
47.40  
 
131.10938
01736
Wojciech Rozwadowski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
5
7
47.31  
 
132.13022
09418
Maciej Karpała
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
4
4
47.30  
 
133.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
5
5
47.23  
 
134.10533
05314
Ryszard Pałasz
Marcin Pędziński
WP
WP
7
15
47.18  
 
135.02367
09996
Bogumił Olszewski
Krzysztof Sinicki
LB
LB
5
3
47.14  
 
136.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
5
3
47.06  
 
137.09903
12899
Michał Witkowski
Michał Wróbel
MA
MA
3
3
46.96  
 
138.01419
01905
Piotr Krawczyk
Andrzej Wojnarowski
DS
OP
7
7
46.76  
 
139.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
5
7
46.59  
 
140.09562
11809
Łukasz Gaweł
Krzysztof Mielnik
DS
PM
5
5
46.56  
 
141.09393
06077
Damian Ćwirko
Tomasz Rusiecki
ZP
ZP
5
7
46.48  
 
142.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
46.05  
 
143.14565
02057
Daniel Fira
Radosław Liskowiak
ZP
LB
2.5
4
45.96  
 
144.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
45.91  
 
145.01222
01674
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
7
45.64  
 
146.15340
02408
Aleksander Drabczyk
Kazimierz Sługocki
SL
LB
2
12
45.50  
 
147.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
45.28  
 
148.03497
07431
Jerzy Skwark
Marek Witek
SL
SL
9
19
44.96  
 
149.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
DS
DS
2
3
44.88  
 
150.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
5
5
44.71  
 
151.10043
09357
Łukasz Kalbarczyk
Arkadiusz Majcher
MA
MA
5
5
44.70  
 
152.07271
03233
Adrian Bakalarz
Paweł Kaleta
SL
SL
4
4
44.65  
 
153.10488
12374
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
DS
DS
4
3
44.24  
 
154.16434
03529
Beata Madej
Jacek Szczerbowski
SL
SL
1.5
5
44.18  
 
155.01269
01457
Aleksander Czajka
Paweł Litwiński
DS
DS
7
7
43.98  
 
156.01423
01535
Adam Król
Mścisław Ociesa
DS
DS
3
4
43.88  
 
157.11710
01536
Franciszek Miazga
Paweł Ofman
DS
LB
3
4
43.88  
 
158.01464
01576
Leon Łukaszewicz
Jerzy Poznar
DS
DS
4
4
43.87  
 
159.01995
02115
Krzysztof Gromadziński
Czesław Rekret
LB
LB
3
3
43.81  
 
160.01481
01592
Jerzy Małek
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
43.78  
 
161.15217
 
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
DS
LB
1.5
0
43.40  
 
162.10479
01631
Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
DS
DS
3
5
43.30  
 
163.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
0.5
1
43.20  
 
164.13126
13776
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
DS
DS
2
0.5
43.10  
 
165.06556
01556
Sylwester Cieślak
Jan Pawlikaniec
MA
WP
9
5
43.07  
 
166.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
7
7
43.04  
 
167.15839
14000
Adrian Górka
Łukasz Pląder
WP
MP
2
2.5
42.84  
 
168.15380
15803
Dawid Barzyk
Monika Suchodolska
DS
PM
1.5
1.5
42.84  
 
169.01662
01670
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
42.81  
 
170.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
4
3
42.80  
 
171.11451
14458
Tomasz Baj
Paweł Górzyński
DS
DS
3
1.5
42.62  
 
172.16233
09004
Eugeniusz Swendrowski
Konrad Wójcik
DS
LB
0.5
3
42.13  
 
173.16216
10503
Andrzej Kochański
Bronisław Tabisz
DS
DS
4
3
41.51  
 
174.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
3
12
41.50  
 
175.03063
11044
Tadeusz Biskup
Angelika Lechowska
SL
SL
5
2.5
41.42  
 
176.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
1.5
0
40.95  
 
177.12382
01615
Zygmunt Adamski
Jan Sadowski
DS
WP
2
3
40.66  
 
178.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2
2
40.53  
 
179.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
39.88  
 
180.09452
05333
Maciej Pilecki
Mirosław Powązka
WP
WP
3
3
39.80  
 
181.16255
16256
Joanna Kokot
Paul Kokot
DS
DS
0.5
0.5
39.17  
 
182.13179
 
Janusz Kozioł
Andrzej Suder
DS
DS
2
0
38.86  
 
183.13181
01380
Sławomir Bogdanowicz
Zdzisław Klimczak
DS
DS
2
3
38.43  
 
184.14514
01571
Halina Pietrzykowska
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
1.5
4
38.01  
 
185.16980
13527
Piotr Kopeć
Norman Lippik
DS
DS
0
1.5
37.67  
 
186.13088
16751
Jan Skoczylas
Augustyn Ślesiński
OP
OP
0.5
0.5
34.74  
 
187.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
7
34.73  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12040 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.11:00:42 (0.4713/390) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.