Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3039/16296 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (7)
Błękitna Wstęga Odry - GPPP
niedziela, 24 maja 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
62.30228I
I
2.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
9
61.87222II
II
3.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
9
18
61.72215II
II
4.11104
14728
Sławomir Niajko
Kamil Nowak
ZP
WP
12
5
60.79209III
III
5.07431
01776
Marek Witek
Adam Żmudziński
SL
DS
19
24
60.15203III
III
6.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
58.51198III
III
7.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WP
WP
21
21
58.11193 
 
8.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
13
58.01188 
 
9.06540
01661
Bartosz Chmurski
Włodzimierz Starkowski
MA
DS
21
24
58.00183 
 
10.01250
01736
Andrzej Bondarewicz
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
13
9
57.91178 
 
11.04922
07849
Piotr Busse
Bogdan Szulejewski
LU
MA
18
18
57.15173 
 
12.04535
04707
Dariusz Bogucki
Mirosław Szaliński
PM
PM
13
12
56.41168 
 
13.02671
04662
Ryszard Jaśkiewicz
Michał Nowosadzki
MP
KP
9
24
56.35163 
 
14.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
SL
MA
15
4
56.26158 
 
15.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
13
24
56.25152 
 
16.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
4
19
56.09147 
 
17.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
55.99142 
 
18.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
55.76137 
 
19.17134
05830
Marek Dalecki
Robert Stoliński
MA
LD
1
15
55.76132 
 
20.06658
11319
Jacek Kalita
Przemysław Zawada
KP
SL
24
15
55.68127 
 
21.02013
05084
Andrzej Jeleniewski
Tadeusz Kaczanowski
OP
WP
18
19
55.65122 
 
22.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
4
55.63117 
 
23.05111
04731
Wit Klapper
Sylwester Walerowicz
WP
PM
21
15
55.46112 
 
24.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
55.38107 
 
25.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
11
55.24102 
 
26.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
5
5
55.1997 
 
27.01288
01641
Janusz Drozdowski
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
12
12
55.1492 
 
28.14286
14541
Błażej Krawczyk
Krzysztof Superson
MP
MP
4
3
55.1187 
 
29.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
9
7
54.9982 
 
30.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
54.8576 
 
31.01224
01912
Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
DS
DS
13
13
54.8171 
 
32.12320
14250
Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
WP
WP
2.5
3
54.8166 
 
33.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
WP
13
18
54.6861 
 
34.01552
01612
Bartosz Pastuchewicz
Dariusz Rymaszewski
DS
DS
5
5
54.6356 
 
35.08318
01730
Piotr Łopusiewicz
Michał Wittenbeck
DS
DS
4
7
54.2851 
 
36.05059
03920
Stanisław Janik
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
54.2346 
 
37.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
54.1045 
 
38.08532
15846
Mieczysław Madej
Krzysztof Sałaj
SL
SL
3
1.5
53.9044 
 
39.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
53.8543 
 
40.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
WP
12
4
53.8543 
 
41.11155
01820
Marek Benda
Marek Jezierzański
OP
OP
3
4
53.8242 
 
42.06923
12899
Jacek Sikora
Michał Wróbel
PM
MA
4
3
53.7541 
 
43.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
2.5
2.5
53.7240 
 
44.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
5
53.5239 
 
45.04109
10054
Łukasz Brede
Andrzej Jaszczak
SL
SL
17
13
53.5038 
 
46.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
53.4737 
 
47.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
53.3937 
 
48.01381
13828
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
DS
DS
9
3
53.1036 
 
49.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
13
12
53.0035 
 
50.02214
02365
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
LB
LB
4
9
52.9834 
 
51.04198
02912
Adolf Bocheński
Jacek Janowski
WM
SW
12
18
52.9733 
 
52.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
DS
MA
2
13
52.9732 
 
53.06648
09550
Piotr Jurek
Jakub Wojcieszek
MA
LB
18
15
52.9531 
 
54.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
MA
MA
5
7
52.8730 
 
55.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
52.7930 
 
56.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
4
15
52.7629 
 
57.09794
03562
Joanna Brede
Jerzy Ujma
SL
SL
4
12
52.7128 
 
58.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
52.6827 
 
59.05282
05446
Jerzy Nowak
Marek Szukała
WP
WP
12
19
52.6526 
 
60.02501
02977
Mariusz Kowalski
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
52.4725 
 
61.01419
01718
Piotr Krawczyk
Bogumił Wegner
DS
DS
9
12
52.3924 
 
62.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
52.3024 
 
63.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
52.0723 
 
64.01683
01711
Marian Szymonowicz
Lech Warężak
DS
DS
11
9
52.0622 
 
65.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
52.0521 
 
66.01438
01496
Jerzy Kurianowicz
Janusz Miakisz
DS
DS
5
4
52.0220 
 
67.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
51.8919 
 
68.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
51.8818 
 
69.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
4
5
51.8517 
 
70.01408
11479
Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
DS
DS
4
3
51.7917 
 
71.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
51.6916 
 
72.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
5
3
51.6915 
 
73.01865
02827
Andrzej Pawlak
Marek Urbański
OP
LB
13
11
51.6814 
 
74.03345
01502
Zbigniew Mącior
Mirosław Miłaszewski
OP
SL
18
18
51.6013 
 
75.01436
01575
Stanisław Kulpaczyński
Wojciech Potoczny
DS
DS
5
5
51.5812 
 
76.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
SW
24
17
51.4811 
 
77.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2
1.5
51.4610 
 
78.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
51.2510 
 
79.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
11
51.209 
 
80.01361
01401
Tomasz Jaworski
Piotr Kossobudzki
DS
DS
9
5
51.078 
 
81.01427
01597
Przemysław Kubicki
Michał Robak
DS
DS
5
5
51.077 
 
82.01221
01318
Cezary Balicki
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
24
24
51.066 
 
83.02723
11471
Bogusław Lesiecki
Maciej Rodzaj
MP
MP
12
7
50.925 
 
84.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
50.834 
 
85.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
3
2.5
50.814 
 
86.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
50.673 
 
87.01456
01457
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
DS
DS
5
7
50.612 
 
88.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
4
50.521 
 
89.03497
03529
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
SL
13
5
50.49  
 
90.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
50.47  
 
91.09575
01556
Krzysztof Komenda
Jan Pawlikaniec
DS
WP
4
5
50.39  
 
92.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
50.17  
 
93.01839
14302
Maciej Macewicz
Edward Michalak
OP
OP
5
2
50.02  
 
94.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
49.99  
 
95.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
49.98  
 
96.01269
01402
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
DS
DS
7
5
49.98  
 
97.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
4
5
49.86  
 
98.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
MA
5
9
49.78  
 
99.07164
15348
Sviatlana Badrankova
Kinga Zawada
PD
SL
5
1.5
49.42  
 
100.05695
07725
Andrzej Lućko
Grzegorz Superson
MP
MP
18
9
49.05  
 
101.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
48.99  
 
102.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
48.99  
 
103.02909
07488
Wojciech Jadczyk
Stanisław Prus
SW
SW
4
4
48.98  
 
104.05572
05811
Bogdan Białoszyński
Wiesław Skowroński
WP
WP
5
5
48.94  
 
105.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
12
7
48.85  
 
106.01577
01628
Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
DS
DS
12
3
48.63  
 
107.01231
08188
Longin Bartnik
Robert Księżopolski
OP
DS
7
4
48.51  
 
108.01500
01769
Wiktor Mieszczanowicz
Jerzy Zatylny
DS
DS
2.5
5
48.42  
 
109.15143
16699
Marcin Pastudzki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1.5
1
48.42  
 
110.04670
04682
Mariusz Pater
Jacek Piotrowski
PM
PM
11
12
48.34  
 
111.01519
01590
Marek Nalepa
Piotr Ratajski
DS
DS
5
5
48.24  
 
112.16272
 
Artur Głowacki
Tadeusz Kois
SL
-
1
0
48.21  
 
113.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
5
4
48.18  
 
114.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
48.16  
 
115.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2
48.02  
 
116.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
13
47.85  
 
117.01222
01674
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
47.80  
 
118.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
3
12
47.80  
 
119.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
47.80  
 
120.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
KP
KP
24
24
47.75  
 
121.14585
15595
Anna Burda
Maciej Dąbrowski
DS
MA
2
3
47.67  
 
122.06909
09903
Anna Sarniak
Michał Witkowski
MA
MA
18
3
47.61  
 
123.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
47.47  
 
124.10045
12927
Jacek Krystecki
Adam Waszkiewicz
DS
DS
2.5
3
47.47  
 
125.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
9
3
47.47  
 
126.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
47.19  
 
127.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
47.13  
 
128.01384
01693
Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
7
5
47.02  
 
129.07052
09357
Edmund Czubak
Arkadiusz Majcher
MA
MA
11
5
46.89  
 
130.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
46.83  
 
131.10488
12374
Krzysztof Grela
Zdzisław Patreuha
DS
DS
4
4
46.66  
 
132.09835
16434
Tomasz Kłys
Beata Madej
SL
SL
4
1.5
46.58  
 
133.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
5
46.58  
 
134.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SL
2
19
46.51  
 
135.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
2
2
46.49  
 
136.06348
06355
Tomasz Radwański
Lech Warwocki
LD
LD
5
7
46.23  
 
137.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
7
3
45.96  
 
138.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
45.79  
 
139.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
45.63  
 
140.03063
09952
Tadeusz Biskup
Stanisław Drabczyk
SL
SL
5
5
45.60  
 
141.03033
09843
Janusz Bachrach
Krzysztof Kozioł
SL
SL
5
5
45.29  
 
142.04783
05776
Michał Górski
Jakub Przerembski
PM
LD
9
5
45.23  
 
143.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
45.11  
 
144.14514
01571
Halina Pietrzykowska
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
1.5
4
45.10  
 
145.10472
01578
Sammy Bałdysz
Marcin Preisner
DS
DS
4
1.5
45.07  
 
146.07130
01892
Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
OP
OP
4
5
45.05  
 
147.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
5
45.05  
 
148.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
4
12
44.54  
 
149.01662
01670
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
44.34  
 
150.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
44.31  
 
151.17301
15688
Arkadiusz Jaranowski
Barbara Soroko
LB
LB
0
1.5
43.59  
 
152.15059
13882
Agata Chojnicka
Agnieszka Sławenta
PM
PM
2
3
43.57  
 
153.13450
16133
Konrad Krystecki
Radosław Serafin
DS
DS
0
0
43.56  
 
154.13126
08999
Lesław Grakowicz
Stanisław Hapel
DS
DS
2
2.5
43.41  
 
155.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2
2
43.14  
 
156.05656
05696
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
LD
LD
5
5
43.04  
 
157.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
42.90  
 
158.10591
09229
Joanna Brede
Łukasz Sobkiewicz
WP
MA
3
4
42.72  
 
159.13065
10479
Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
DS
DS
2
3
42.70  
 
160.15436
13652
Mariusz Mysłek
Krzysztof Tomczyński
WP
MA
1
2
42.66  
 
161.01567
01615
Andrzej Pliszczyński
Jan Sadowski
DS
WP
4
3
42.64  
 
162.17001
15803
Jakub Lenkiewicz
Monika Suchodolska
MP
PM
1.5
2
42.63  
 
163.17314
13121
Marian Krzypkowski
Andrzej Szczotka
DS
DS
0
1.5
42.60  
 
164.01464
01576
Leon Łukaszewicz
Jerzy Poznar
DS
DS
4
4
42.46  
 
165.13181
13830
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Szczęch
DS
DS
2
1.5
41.51  
 
166.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
0
41.36  
 
167.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
15
41.21  
 
168.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
0.5
1.5
41.17  
 
169.02880
02952
Wojciech Bilewicz
Ireneusz Michalski
SW
SW
3
7
40.70  
 
170.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
40.57  
 
171.12450
11519
Katarzyna Dufrat
Bożena Rakuzy
MP
DS
11
1.5
40.32  
 
172.11524
11527
Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
DS
DS
2.5
2.5
39.72  
 
173.01522
10318
Jerzy Neter
Barbara Radomska
DS
DS
5
3
37.88  
 
174.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
3
5
34.20  
 
175.14051
12942
Joanna Gołdyn
Jagoda Kuźniar
DS
DS
0.5
0
19.72  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12122 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2015/_gpp/07wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.09:31:33 (0.4234/360) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.