Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3065/16485 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (11)
Turniej Kongresowy K-3
niedziela, 5 lipca 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07710
02013
Andrzej Dudzik
Andrzej Jeleniewski
MP
OP
12
18
61.25200I
I
2.09549
01502
Maciej Bielawski
Mirosław Miłaszewski
DS
SL
9
19
61.14195II
II
3.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
13
60.40190II
II
4.11104
09755
Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
ZP
SW
12
11
60.37185III
III
5.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
60.35180III
III
6.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
13
59.95176III
III
7.04535
04360
Dariusz Bogucki
Mirosław Makatrewicz
PM
WM
13
13
59.93172 
 
8.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
WP
13
18
59.83168 
 
9.08203
04740
Wojciech Gaweł
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
15
59.52164 
 
10.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
59.32160 
 
11.06528
08350
Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
MA
ZP
18
13
58.39156 
 
12.15595
11903
Maciej Dąbrowski
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
4
7
58.25152 
 
13.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
WP
LD
17
7
58.16148 
 
14.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
5
4
58.08144 
 
15.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
SW
MA
19
5
57.80140 
 
16.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
19
57.76136 
 
17.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
4
57.71132 
 
18.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
57.70128 
 
19.13471
03523
Jacek Bryja
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
4
18
57.54124 
 
20.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
57.24120 
 
21.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
5
56.21116 
 
22.05111
07725
Wit Klapper
Grzegorz Superson
WP
MP
21
9
56.17112 
 
23.04909
05483
Dariusz Brudnowski
Tomasz Wasilewski
WP
WP
3
5
55.96108 
 
24.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
2
2
55.95104 
 
25.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
55.95100 
 
26.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
55.8396 
 
27.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
9
18
55.7992 
 
28.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
55.6688 
 
29.01438
01496
Jerzy Kurianowicz
Janusz Miakisz
DS
DS
5
4
55.5984 
 
30.01437
10584
Zdzisław Kunc
Wiesław Puton
DS
DS
11
5
55.4480 
 
31.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
4
55.2376 
 
32.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
LU
LU
13
18
55.0072 
 
33.01224
02784
Marek Bałdysz
Robert Różak
DS
MP
13
5
54.8568 
 
34.03322
09903
Ryszard Łazikiewicz
Michał Witkowski
SL
MA
7
3
54.6864 
 
35.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
LD
3
12
54.5860 
 
36.05830
01718
Robert Stoliński
Bogumił Wegner
LD
DS
15
12
54.5256 
 
37. 
 
Petr Bahnik
Otakar Svoboda
NZ
NZ
6
6
54.4752 
 
38.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak
MP
WP
12
4
54.4448 
 
39.03387
03455
Tadeusz Nędzi
Jerzy Radomski
SL
SL
7
12
54.3344 
 
40.02590
02826
Józef Barczyk
Stanisław Urbanowski
MP
MP
5
7
54.3040 
 
41.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
9
3
54.2940 
 
42.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
5
5
54.0039 
 
43.14728
14234
Kamil Nowak
Jakub Zawada
WP
PK
5
4
53.9938 
 
44.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
9
53.9038 
 
45.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
53.7837 
 
46.17082
17083
Maciej Boczar
Paweł Płocki
MA
MA
1
1.5
53.6736 
 
47.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
53.6336 
 
48.06648
09550
Piotr Jurek
Jakub Wojcieszek
MA
LB
18
15
53.4835 
 
49.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
11
53.4334 
 
50.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
53.4334 
 
51.11371
06079
Maciej Chrobot
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
2.5
5
53.3933 
 
52.02673
06845
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
MP
MA
12
13
53.2932 
 
53.01817
01641
Ryszard Jakubowski
Zbigniew Sobczyk
OP
DS
11
12
53.2732 
 
54.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
9
7
53.2431 
 
55.01071
16145
Jan Kadula
Andrzej Proczkowski
PK
PK
12
1.5
53.2230 
 
56.02219
05242
Beata Bojarska
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
5
5
52.8630 
 
57.15976
16069
Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
MA
MA
3
2
52.7729 
 
58.04899
07140
Maciej Boczek
Jerzy Ignyś
OP
OP
3
5
52.5828 
 
59.02650
03525
Krzysztof Góra
Aleksy Swoboda
SL
SL
5
7
52.4428 
 
60.05907
14565
Roman Chmielnicki
Daniel Fira
ZP
ZP
3
3
52.4127 
 
61.08188
11519
Robert Księżopolski
Bożena Rakuzy
DS
DS
4
1.5
52.3826 
 
62.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
52.3325 
 
63.03168
03498
Roman Goszcz
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
5
52.3025 
 
64.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
5
12
52.2224 
 
65.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
52.2123 
 
66.03266
03562
Stefan Kowalczyk
Jerzy Ujma
SL
SL
18
12
52.1823 
 
67.02040
02109
Skarbimir Kozar
Jerzy Poślednik
LB
LB
5
5
52.1822 
 
68.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
4
52.0921 
 
69.11296
06112
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
LB
ZP
3
12
52.0221 
 
70.09846
05797
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
3
5
51.9520 
 
71.01381
13828
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
DS
DS
9
3
51.8919 
 
72.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
15
24
51.8119 
 
73.07152
01916
Jacek Mazurkiewicz
Dariusz Zbieg
OP
OP
3
4
51.7918 
 
74.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
9
51.6117 
 
75.06923
12899
Jacek Sikora
Michał Wróbel
PM
MA
4
3
51.5917 
 
76.10721
03454
Sławomir Czech
Jacek Radomski
MA
MA
5
9
51.3116 
 
77. 
 
Eva Bahnikova
Pavla Svobodova
NZ
NZ
6
6
51.2815 
 
78.17625
09004
Honorata Sobolewska
Konrad Wójcik
MA
LB
0.5
3
51.2615 
 
79.10171
14540
Yan Shpuntou
Maciej Superson
MP
MP
5
4
51.2614 
 
80.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
51.2513 
 
81.11128
13174
Artur Janeczko
Ryszard Zwolak
SL
SL
4
3
51.2312 
 
82.04915
02275
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Jarmoliński
WP
WP
5
5
51.2212 
 
83.02259
02314
Andrzej Grygorczuk
Ireneusz Lachowicz
LB
LB
5
5
51.1311 
 
84.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
5
5
51.0810 
 
85.16070
16645
Krystian Bączek
Piotr Jasiński
MA
MA
2
2
51.0310 
 
86.04435
03529
Jan Romot
Jacek Szczerbowski
WM
SL
9
7
50.969 
 
87.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
WP
18
18
50.958 
 
88.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
50.948 
 
89.01615
07501
Jan Sadowski
Jan Styczyński
WP
SL
3
5
50.907 
 
90.03103
03211
Robert Cimr
Andrzej Jarecki
SL
SL
5
5
50.406 
 
91.13782
13882
Dominika Piotrowska
Agnieszka Sławenta
DS
PM
2
3
50.356 
 
92.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
50.285 
 
93.01297
01427
Mirosław Fechner
Przemysław Kubicki
DS
DS
5
5
50.134 
 
94.02131
02185
Ryszard Smejda
Damian Wroński
ZP
ZP
5
11
50.094 
 
95.08253
11842
Witold Grochulski
Piotr Matuszewski
LU
LU
4
3
50.083 
 
96.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.072 
 
97.04588
04731
Sławomir Henclik
Sylwester Walerowicz
PM
PM
18
15
50.062 
 
98.06526
04242
Waldemar Burakowski
Andrzej Fronczak
SL
WM
15
18
49.961 
 
99.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
2.5
2.5
49.93  
 
100.08543
08408
Marek Jaroszkiewicz
Bogdan Kaczyński
MA
MA
2
4
49.81  
 
101.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
7
49.79  
 
102.13570
03999
Piotr Proporowicz
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
4
5
49.69  
 
103.01019
07729
Andrzej Byzdra
Wojciech Paszko
PK
PK
5
7
49.62  
 
104.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
SL
SL
19
15
49.57  
 
105.15614
 
Bernd Gahntz
Ralph Vitters
LB
NZ
0.5
6
49.54  
 
106.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
3
2.5
49.50  
 
107.14940
06151
Roman Gazduła
Hanna Zembrzuska
ZP
ZP
2
9
49.33  
 
108.11493
02447
Arkadiusz Skonieczny
Tadeusz Wolniczak
LB
LB
2
5
49.27  
 
109.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
49.20  
 
110.09520
11428
Marek Przybyła
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
49.14  
 
111.09303
07109
Jarosław Łaszczuk
Jerzy Ronke
LD
LD
5
13
49.13  
 
112.07209
16829
Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
2.5
49.13  
 
113.05226
05436
Andrzej Mazurek
Mieczysław Szczechowiak
WP
WP
11
3
49.10  
 
114.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
13
49.09  
 
115.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
49.04  
 
116.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
5
48.95  
 
117.09575
01481
Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
DS
DS
4
3
48.83  
 
118.05939
09387
Stanisław Grzyb
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
5
5
48.82  
 
119.14585
12272
Anna Burda
Anna Makarewicz
DS
DS
2
2
48.82  
 
120.11803
11809
Agnieszka Chudy
Krzysztof Mielnik
DS
PM
3
5
48.78  
 
121.02324
16208
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
LB
LB
11
3
48.71  
 
122.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
2.5
48.59  
 
123.09025
06689
Andrzej Gelberg
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
48.53  
 
124.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
WP
2.5
7
48.48  
 
125.01250
01736
Andrzej Bondarewicz
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
13
9
48.46  
 
126.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
48.44  
 
127.01792
01905
Alfred Czech
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
7
7
48.40  
 
128.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
5
12
48.11  
 
129.06099
06152
Wacław Stefluk
Maciej Zembrzuski
ZP
ZP
3
7
48.07  
 
130.14237
14974
Dominik Jastrzębski
Karolina Walędzik
MA
MA
3
2
47.99  
 
131.15340
07411
Aleksander Drabczyk
Kazimierz Pawłowski
SL
SL
2.5
4
47.91  
 
132.17214
17030
Karol Konopko
Anna Zaręba
MA
MA
1
1
47.86  
 
133.02236
07887
Jerzy Cydzik
Antoni Gocyła
LB
LB
5
7
47.86  
 
134.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
47.86  
 
135.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2
47.83  
 
136.04143
12009
Stanisław Gawryszczak
Mirosław Hryszko
PD
PD
5
4
47.76  
 
137.01982
01997
Andrzej Garczyński
Grażyna Gruszczyńska
LB
LB
4
3
47.63  
 
138.10472
14965
Sammy Bałdysz
Marta Wójcik
DS
MA
4
2
47.59  
 
139.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
7
7
47.53  
 
140.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
7
4
47.40  
 
141.02214
02365
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
LB
LB
4
9
47.27  
 
142.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
3
2.5
47.07  
 
143.03775
05282
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
WP
WP
5
12
46.73  
 
144.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
46.58  
 
145.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
11
12
46.58  
 
146.16434
15120
Beata Madej
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
2
3
46.57  
 
147.02311
10041
Edward Kulus
Dariusz Kwiatkowski
WP
WP
9
4
46.54  
 
148.08210
02804
Hubert Jaworowski
Piotr Stopa
MP
MP
13
13
46.52  
 
149.08998
09768
Maurycy Biernat
Sebastian Piepióra
MA
PM
5
9
46.42  
 
150.04797
04682
Ryszard Konopka
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
46.33  
 
151.03724
03206
Leszek Hejne
Maciej Janeczko
KP
SL
5
7
46.27  
 
152. 
14291
Gerhard Langenmayr
Marek Lehmann
NZ
KP
6
0.5
46.17  
 
153.09924
01753
Jacek Kowalski
Łukasz Wysłouch
MA
DS
5
3
46.10  
 
154.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
0.5
1
45.92  
 
155.08330
02157
Paweł Marczak
Paweł Szymonik
ZP
MA
3
5
45.85  
 
156.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
45.80  
 
157.05017
05118
Józef Grewling
Cezary Kmiecik
WP
WP
5
4
45.77  
 
158.03154
03621
Krzysztof Gawędzki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
5
7
45.76  
 
159.08701
11917
Aleksander Lewandowski
Mariusz Maruszczyk
SL
SL
1
2
45.68  
 
160.05189
05340
Wiesław Lisowski
Janusz Przybysz
WP
WP
7
9
45.46  
 
161.10043
12499
Łukasz Kalbarczyk
Michał Wieteska
MA
MA
5
3
45.35  
 
162.14533
03472
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
SL
SL
1.5
9
45.20  
 
163.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
45.18  
 
164.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2
2
45.13  
 
165.10144
15867
Ryszard de Lewin-Lewiński
Halina Szymańska
ZP
ZP
2
1.5
45.07  
 
166.01419
01910
Piotr Krawczyk
Roman Zabłocki
DS
OP
9
5
44.93  
 
167.13065
10479
Anna Jankowska
Krzysztof Obłój
DS
DS
2
3
44.88  
 
168. 
09002
Fulvio Milic
Henryk Radek
-
DS
0
5
44.82  
 
169.08165
01328
Marek Czerniawski
Józef Grybel
DS
DS
3
3
44.74  
 
170.12756
13175
Józef Kubat
Kazimierz Maroszek
SL
SL
1.5
0
44.59  
 
171. 
12318
Rafał Malinowski
Jacek Nawrocki
-
WP
0
0
44.53  
 
172.05900
06093
Lechosław Błaziński
Marian Siwy
ZP
ZP
12
11
44.35  
 
173.02224
02227
Mirosław Bubiłek
Ryszard Chmiel
LB
LB
13
9
44.27  
 
174.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
44.14  
 
175.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
44.12  
 
176.05326
05403
Robert Pogorzelski
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
44.09  
 
177.12367
15615
Arkadiusz Bednarski
Waldemar Pietrasiewicz
WP
LB
0.5
2
43.72  
 
178.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2.5
1.5
43.59  
 
179.07130
01892
Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
OP
OP
4
5
43.53  
 
180.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
0
12
43.04  
 
181. 
13181
Ryszard Bartosz
Sławomir Bogdanowicz
NZ
DS
0
2
43.02  
 
182.15143
16699
Marcin Pastudzki
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
1
42.66  
 
183.02305
02417
Henryk Krzymiński
Jan Stoklasek
LB
LB
4
4
42.65  
 
184.02261
02262
Krzysztof Hajkowski
Zbigniew Halat
LB
LB
9
12
42.48  
 
185.12871
01627
Rafał Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
2
12
42.18  
 
186.02288
07906
Krzysztof Kapturkiewicz
Andrzej Parmonik
LB
LB
5
5
41.98  
 
187.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
0.5
1.5
41.98  
 
188.08296
10020
Wiesław Skupiński
Jerzy Słomski
MA
MA
2.5
2.5
41.75  
 
189.16255
17300
Joanna Kokot
Patrycja Romanowicz
DS
DS
1
0.5
40.09  
 
190.15217
17301
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
DS
LB
1.5
1
39.71  
 
191.09961
03340
Jerzy Adamczak
Jerzy Matyjaszek
LB
SL
3
1.5
39.47  
 
192.16655
16707
Tadeusz Szczepański
Piotr Trębski
LD
LD
1.5
1.5
39.17  
 
193.12914
15632
Łukasz Frąckowiak
Mateusz Strzelczyk
LB
DS
2
2
37.91  
 
194.07327
10925
Andrzej Huńka
Kazimierz Zdebski
OP
SL
3
2
36.70  
 
195.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
11
23.67  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11820 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/2015/W-k3gp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-04 g.05:09:43 (0.4898/402) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.