Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3273/17784 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (3) 58. Drewniane Głowy 4. Memoriał Andrzeja Wilkosza
OTP*** 58. Drewniane Głowy IV Memoriał Andrzeja Wilkosza
niedziela, 13 marca 2016r.

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01305
09550
Grzegorz Gardynik
Jakub Wojcieszek
SW
MA
19
15
64.15217I
I
2.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
60.26212II
II
3.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
59.43206II
II
4.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
4
3
58.78200III
III
5.04108
10054
Przemysław Janiszewski
Andrzej Jaszczak
WM
SL
21
15
58.50194III
III
6.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
58.36189III
III
7.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
MA
SW
5
4
57.80185 
 
8.07811
02121
Marcin Krupowicz
Ryszard Sakowicz
SL
LB
21
15
57.80180 
 
9.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
57.68175 
 
10.13661
05176
Adam Harasimowicz
Michał Kwiecień
MA
DS
3
24
57.29171 
 
11.09797
09828
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
MP
MP
5
13
57.28166 
 
12.01019
06973
Andrzej Byzdra
Piotr Tuszyński
PK
LB
5
24
56.74161 
 
13.07796
03549
Marek Jeleniewski
Mikołaj Taczewski
WM
SL
17
15
56.69157 
 
14.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
56.68152 
 
15.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
MA
MA
18
18
56.57147 
 
16.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
WP
LD
18
7
56.24143 
 
17.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
56.23138 
 
18.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
WM
WM
19
15
55.66133 
 
19.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
13
13
55.62129 
 
20.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
ZP
DS
9
24
55.61124 
 
21.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
55.34119 
 
22.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
5
7
55.22115 
 
23.09422
02631
Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
55.16110 
 
24.07687
02804
Mirosław Kołton
Piotr Stopa
MP
MP
9
13
55.12105 
 
25.08128
04535
Zenon Betański
Dariusz Bogucki
PM
PM
4
13
55.05101 
 
26.02909
07490
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
SW
SW
4
2.5
55.0496 
 
27.07431
01776
Marek Witek
Adam Żmudziński
LB
DS
21
24
55.0391 
 
28.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
7
5
54.9087 
 
29.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
5
5
54.8682 
 
30.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
5
5
54.7977 
 
31.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
54.6873 
 
32.03423
03481
Marek Pieczka
Aleksander Sejud
SL
OP
11
9
54.4868 
 
33.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
13
54.3763 
 
34.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
54.3759 
 
35.01054
07646
Tadeusz Garbacik
Tomasz Kluz
MP
MP
12
12
54.3554 
 
36.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
12
9
54.2449 
 
37.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
LU
11
18
53.9645 
 
38.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
53.8743 
 
39.08294
06954
Mariusz Bartkowski
Adam Suwik
SW
SW
15
18
53.8442 
 
40.03499
06355
Andrzej Sładki
Lech Warwocki
SL
LD
9
7
53.8442 
 
41.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
53.6141 
 
42.17766
 
Julij Chumak
Oleg Rovyshyn
PD
-
0
5
53.4240 
 
43.09424
02831
Stefan Szenberg
Włodzimierz Wala
DS
MP
11
19
53.2139 
 
44.11092
07526
Tytus Bisping
Aleksander Jezioro
MP
MP
5
21
53.1938 
 
45.01166
01168
Jan Sączawa
Wiesław Siek
PK
PK
4
9
53.1138 
 
46.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
52.9537 
 
47.17134
05830
Marek Dalecki
Robert Stoliński
MA
LD
7
15
52.9436 
 
48.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
2.5
18
52.9435 
 
49.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
52.9334 
 
50.03206
03529
Maciej Janeczko
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
52.9034 
 
51.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
5
5
52.8733 
 
52.09794
07346
Joanna Brede
Kazimierz Lichawski
SL
SL
4
11
52.8232 
 
53.02760
09433
Jerzy Pasich
Bogusław Wardzała
MP
MP
7
7
52.7831 
 
54.03096
07869
Konrad Ciborowski
Sławomir Zawiślak
MP
LU
11
21
52.7530 
 
55.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
5
52.7230 
 
56.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
5
52.6729 
 
57.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
4
15
52.4728 
 
58.01223
01502
Cathy Bałdysz
Mirosław Miłaszewski
MA
DS
17
19
52.4027 
 
59.08785
13520
Grzegorz Merynda
Przemysław Picheta
MP
MP
5
3
52.2926 
 
60.01128
14234
Roman Opaliński
Jakub Zawada
PK
PK
18
5
52.2626 
 
61.02646
14226
Wacław Gąssowski
Zbigniew Przeginiak
MP
MP
12
3
52.1525 
 
62.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
11
52.0024 
 
63.15235
13970
Marek Dąbek
Leszek Faber
MP
MP
2
2.5
51.9623 
 
64.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
51.8722 
 
65.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
11
51.8622 
 
66.03029
03455
Stanisław Adamczyk
Jerzy Radomski
SL
SL
7
12
51.8321 
 
67.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
51.8120 
 
68.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
51.7119 
 
69.10554
18018
Zbigniew Kozioł
Zbigniew Niziołek
PK
PK
4
0
51.7018 
 
70.02673
06845
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
MP
DS
12
13
51.6818 
 
71.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
15
4
51.5817 
 
72.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
9
3
51.5016 
 
73.09345
03005
Norbert Krzystanek
Piotr Waluszewski
SW
SW
3
4
51.4415 
 
74.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
11
51.4314 
 
75.15922
07849
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Bogdan Szulejewski
MA
DS
4
18
51.3614 
 
76.08793
02823
Tadeusz Rejdych
Andrzej Trygar
MP
MP
7
12
51.3313 
 
77.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
7
51.3012 
 
78.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
MA
5
19
51.1311 
 
79.03512
03618
Wojciech Sołtysik
Eugeniusz Zalewski
SL
SL
3
7
51.1110 
 
80.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
51.0710 
 
81.02013
04731
Andrzej Jeleniewski
Sylwester Walerowicz
WP
WP
18
15
51.059 
 
82.07269
08776
Ewa Beldzik
Michał Igła
MP
MP
2
4
50.938 
 
83.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
4
5
50.897 
 
84.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
13
7
50.696 
 
85.01865
15120
Andrzej Pawlak
Agnieszka Pietrzyk
OP
OP
13
4
50.586 
 
86.07169
03498
Jerzy Siwicki
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
5
50.565 
 
87.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
4
4
50.474 
 
88.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
50.473 
 
89.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
50.412 
 
90.13420
13660
Adam Cichoń
Jarosław Duda
MP
MP
2
3
50.392 
 
91.01519
01590
Marek Nalepa
Piotr Ratajski
DS
DS
5
5
50.301 
 
92.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
11
5
50.27  
 
93.13619
10501
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
MP
DS
1.5
4
50.21  
 
94.15345
07448
Sławomir Brodziński
Krzysztof Sala
SL
SL
2
3
50.20  
 
95.14481
09357
Kacper Kacperski
Arkadiusz Majcher
DS
MA
4
5
50.02  
 
96.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
13
5
49.98  
 
97.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
15
13
49.97  
 
98.14554
14555
Adam Owoc
Jan Pawlikowski
MP
MP
2
2
49.97  
 
99.11214
06883
Marek Kolasiński
Sławomir Rokicki
MA
MA
3
12
49.93  
 
100.06648
09643
Piotr Jurek
Tomasz Sielicki
MA
MA
18
4
49.89  
 
101.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
49.87  
 
102.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
5
12
49.85  
 
103.07271
03562
Adrian Bakalarz
Jerzy Ujma
SL
OP
5
12
49.82  
 
104.07283
05856
Jarosław Figlus
Piotr Walczak
SL
WP
12
21
49.76  
 
105.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
MA
MA
4
4
49.68  
 
106.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
DS
5
7
49.38  
 
107.12075
02775
Marzena Kwiecińska-Wilk
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
49.08  
 
108.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
12
9
48.99  
 
109.06822
13028
Anna Nosalska
Piotr Suchodolski
PM
PM
7
4
48.90  
 
110.05363
01643
Jerzy Russyan
Ewa Sobolewska
WP
LD
21
13
48.88  
 
111.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
11
13
48.87  
 
112.10220
04074
Agnieszka Kurpeta
Tomasz Pietruczuk
-
-
0
0
48.74  
 
113.15989
16294
Artur Korzybski
Sławomir Skocz
MP
MP
1.5
1.5
48.65  
 
114.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
7
12
48.62  
 
115.01455
10503
Roland Lippik
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
48.51  
 
116.02723
02803
Bogusław Lesiecki
Adam Stono
MP
PK
12
11
48.36  
 
117.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
48.35  
 
118.11471
02794
Maciej Rodzaj
Ryszard Skotarski
MP
MP
7
12
48.30  
 
119.02685
01627
Jacek Klimczak
Waldemar Siuda
MP
DS
7
12
48.28  
 
120.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
WP
WP
18
19
48.19  
 
121.02904
03001
Janusz Gawęcki
Marek Tutka
SW
SW
18
18
47.85  
 
122.10978
12158
Natalia Banaś
Izabella Jaworska
DS
LD
3
3
47.85  
 
123.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
47.78  
 
124.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
1.5
2
47.73  
 
125.14882
02660
Jacek Brózda
Jacek Gurgul
MP
MP
3
5
47.56  
 
126.11887
03155
Krzysztof Bereza
Mariusz Gawłowski
SL
SL
2
3
47.46  
 
127.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
9
11
47.42  
 
128.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2
2
47.32  
 
129.09035
09051
Agnieszka Kamińska
Katarzyna Kulig
MP
MP
2.5
2.5
47.15  
 
130.13474
07221
Valery Kanstantsinau
Andrei Kavalenka
PD
PD
3
5
47.12  
 
131.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
2.5
4
47.12  
 
132.05718
03497
Jerzy Michałek
Jerzy Skwark
SL
SL
19
13
47.07  
 
133.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
47.04  
 
134.02913
15916
Edmund Jas
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
5
2.5
46.87  
 
135. 
 
Stanisław Osmenda
Bogdan Pasich
-
-
0
0
46.80  
 
136.12272
16140
Anna Makarewicz
Andrzej Szepczyński
DS
MA
3
2.5
46.59  
 
137.02819
02826
Halina Święch
Stanisław Urbanowski
MP
MP
7
7
46.59  
 
138.17535
16915
Kacper Wieczorkowski
Bartosz Wróbel
MP
MP
0.5
1
46.52  
 
139.05307
03464
Zbigniew Papierniak
Adam Robak
SL
SL
13
13
46.51  
 
140.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
3
46.46  
 
141.02590
07536
Józef Barczyk
Andrzej Borek
MP
MP
7
5
46.27  
 
142.07437
15757
Aleksandra Jurkiewicz
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
4
46.18  
 
143.07130
01892
Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
OP
OP
4
5
46.16  
 
144.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
3
45.93  
 
145.07729
01171
Wojciech Paszko
Stefan Skowron
PK
PK
7
12
45.91  
 
146.07053
06904
Krzysztof Gołaś
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
45.84  
 
147.11775
16903
Magdalena Madej
Roman Madej
MP
MP
2
1.5
45.64  
 
148.02753
02872
Jarosław Nowakowski
Grzegorz Żyła
MP
MP
4
4
45.57  
 
149.16137
07619
Eugeniusz Cieśla
Waldemar Krakowski
MP
MP
1
3
45.50  
 
150.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
45.49  
 
151.02729
18056
Adam Łączny
Bogusław Osak
MP
MP
5
3
45.49  
 
152.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
45.41  
 
153.07405
07690
Piotr Radzikowski
Waldemar Rybka
MP
MP
7
4
45.30  
 
154.02927
02966
Paweł Kowalski
Stanisław Pająk
SW
SW
7
13
45.29  
 
155.09466
07401
Piotr Ludwikowski
Janusz Wrześniak
MP
MA
5
2.5
45.20  
 
156.17513
16898
Bartosz Bunar
Maciej Kędzierski
MP
MP
1
1.5
45.05  
 
157.07636
07639
Adam Lenda
Kazimierz Lenda
MP
MP
3
4
45.00  
 
158.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
44.88  
 
159. 
 
Volodymyr Dragan
Volodymyr Porkhun
-
-
5
5
44.83  
 
160.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
44.79  
 
161. 
03282
Tomasz Gaslor
Zdzisław Krzemiński
-
SL
0
12
44.77  
 
162.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
44.68  
 
163.03068
03621
Michał Bojanowski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
7
44.33  
 
164.09421
07352
Adam Matyasik
Marek Orłowicz
MP
MP
5
2.5
44.16  
 
165.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
4
5
44.15  
 
166.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
5
3
44.13  
 
167.12074
09210
Marek Faber
Tatiana Verkhos
MP
SW
4
2.5
44.09  
 
168.12314
01189
Damian Smulski
Tadeusz Urbanek
PK
PK
3
5
44.00  
 
169.02656
10088
Zbigniew Gruszecki
Władysław Kaczor
MP
MP
4
3
44.00  
 
170.03063
11044
Tadeusz Biskup
Angelika Lechowska
SL
SL
5
2.5
43.95  
 
171.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
43.29  
 
172.03347
03624
Maciej Mąka
Piotr Zięba
MP
MP
5
5
42.75  
 
173.02678
07617
Jacek Kalinowski
Mirosław Sady
MP
MP
7
12
42.12  
 
174.11770
11766
Piotr Kuciara
Mieczysław Szwarc
MP
MP
3
4
42.02  
 
175.11206
11194
Zdzisław Gędłek
Krzysztof Pomorski
MP
MP
4
5
41.94  
 
176.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
9
5
41.01  
 
177.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
2.5
5
40.75  
 
178.03234
08716
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
SL
SL
4
4
40.65  
 
179.16183
17625
Zofia Miechowicz
Honorata Sobolewska
LB
LB
2.5
1.5
40.24  
 
180.07480
15913
Zdzisław Madej
Adam Rydz
SW
SW
3
2
37.65  
 
181.02675
16189
Jacek Jurczyński
Jan Truniarz
MP
MP
2.5
1.5
34.73  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11922 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-19 g.03:21:09 (0.5348/374) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.