Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3320/18328 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (8)
OTP im. Kazimierza Węcławka
niedziela, 29 maja 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
24
24
63.24231I
I
2.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
MA
12
15
61.34225II
II
3.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
15
24
61.14218II
II
4.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
MP
7
4
60.80211III
III
5.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
ZP
WM
15
19
60.64205III
III
6. 
 
Raffael Braun
Felix Zimmermann
GER
GER
14
14
60.09199 
 
7.01508
01627
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
59.99194 
 
8.05226
05282
Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
WP
WP
11
12
59.75189 
 
9.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
59.02183 
 
10.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
59.00178 
 
11.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
58.89173 
 
12.04198
06551
Adolf Bocheński
Jacek Ciechomski
WM
SW
12
19
57.95167 
 
13.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
57.70162 
 
14.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
7
57.60156 
 
15.05070
03401
Piotr Jassem
Jarosław Ostrowski
WP
WP
9
13
57.53151 
 
16.08203
06923
Wojciech Gaweł
Jacek Sikora
MA
PM
17
4
57.36146 
 
17.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
WP
DS
3
7
56.95140 
 
18.05314
09146
Marcin Pędziński
Piotr Tuczyński
WP
MA
15
15
56.91135 
 
19.04985
05120
Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
WP
WP
11
11
56.80130 
 
20.09794
04109
Joanna Brede
Łukasz Brede
SL
WP
4
17
56.69124 
 
21.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
56.67119 
 
22.10095
14728
Paweł Miechowicz
Kamil Nowak
LB
LB
13
7
56.66113 
 
23.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
56.64108 
 
24.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
56.62103 
 
25.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
5
56.2897 
 
26.01318
01776
Stanisław Gołębiowski
Adam Żmudziński
DS
DS
24
24
56.1292 
 
27.08950
05830
Iwona Czajka
Robert Stoliński
MA
LD
7
15
56.0987 
 
28.12978
15620
Leszek Rabiega
Edward Wojewoda
DS
WM
7
2.5
55.9681 
 
29.13899
05074
Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
WP
WP
3
4
55.6976 
 
30.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
55.6870 
 
31.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
11
55.4265 
 
32.08485
05264
Grażyna Busse
Jerzy Mścisz
LU
WP
13
13
55.3560 
 
33.10721
02157
Sławomir Czech
Paweł Szymonik
MA
DS
5
5
55.2054 
 
34.04922
07796
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
SL
WM
18
17
54.9849 
 
35.13661
11769
Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
MA
MP
3
7
54.8446 
 
36.02219
05352
Beata Bojarska
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
5
5
54.8345 
 
37.06528
08350
Włodzimierz Buze
Władysław Tomasiak
MA
ZP
18
13
54.7344 
 
38.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
19
5
54.6043 
 
39.15922
07849
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Bogdan Szulejewski
MA
DS
5
18
54.5642 
 
40.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
54.5342 
 
41.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
54.3041 
 
42.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
7
11
54.0540 
 
43.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
15
15
53.9639 
 
44.05084
07341
Tadeusz Kaczanowski
Ireneusz Kowalczyk
WP
SL
19
21
53.9138 
 
45.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
13
53.6237 
 
46.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
53.5836 
 
47.05056
02671
Rafał Jagniewski
Ryszard Jaśkiewicz
MA
MP
21
9
53.5335 
 
48. 
 
Heinrich Berger
Alex Sawal
-
-
14
14
53.4634 
 
49.11296
06112
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
ZP
ZP
3
12
53.4233 
 
50.08979
03844
Krzysztof Jassem
Marcin Mazurkiewicz
WP
KP
24
24
53.3832 
 
51.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
1.5
53.3631 
 
52.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
53.2930 
 
53.02673
06845
Marek Jaworski
Tomasz Paluchowski
MP
DS
12
13
53.2330 
 
54.09549
01502
Maciej Bielawski
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
9
19
53.2229 
 
55.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
53.1928 
 
56.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
4
4
53.1327 
 
57.15595
13438
Maciej Dąbrowski
Rafał Marks
MA
MA
5
7
52.9126 
 
58.14845
13882
Robert Krawczyk
Agnieszka Sławenta
PM
PM
4
4
52.8125 
 
59.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
52.8124 
 
60.05111
04665
Wit Klapper
Kazimierz Omernik
SL
PM
21
19
52.7423 
 
61.08383
12046
Dariusz Góralski
Przemysław Kacprzak
KP
KP
3
3
52.6722 
 
62.03497
03529
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
OP
13
7
52.6721 
 
63.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
12
15
52.6620 
 
64.01297
12272
Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
DS
DS
7
3
52.5919 
 
65.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
15
13
52.2318 
 
66.04944
05527
Andrzej Czepnik
Janusz Wygowski
WP
WP
5
9
52.0218 
 
67.07209
16829
Krzysztof Krajewski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
3
51.6717 
 
68.05624
12253
Jacek Grzelczak
Jerzy Kozyczkowski
LD
WP
11
11
51.6516 
 
69.15084
06101
Mirosław Stelmaszyk
Paweł Stężała
ZP
ZP
2
5
51.3315 
 
70.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
2
5
51.3214 
 
71.12777
05866
Piotr Piotrowski
Eugeniusz Wiliński
LD
LD
4
5
51.1813 
 
72.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
11
9
51.1312 
 
73.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
15
7
51.1011 
 
74.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
5
7
50.8410 
 
75.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
2.5
50.819 
 
76.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
9
12
50.748 
 
77.12320
16699
Zofia Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
WP
DS
3
2
50.717 
 
78.12012
06904
Jacek Koter
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
50.376 
 
79.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
5
50.366 
 
80.06103
10401
Wacław Stupnicki
Marek Szabałowski
ZP
ZP
4
2.5
50.305 
 
81.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
50.174 
 
82.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
1.5
0.5
50.143 
 
83.02025
02143
Roman Klejny
Mieczysław Stefański
LB
LB
11
7
50.002 
 
84.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
49.841 
 
85.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
1.5
12
49.77  
 
86.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
49.76  
 
87.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
49.69  
 
88.05890
12872
Marek Banach
Stefan Samól
ZP
WP
5
3
49.64  
 
89.04915
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
WP
WP
5
7
49.60  
 
90.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
49.54  
 
91.05246
15044
Zofia Mikołajczyk
Piotr Surdyk
WP
WP
4
2
49.38  
 
92.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
49.35  
 
93.09110
05338
Jarosław Nowak
Zbigniew Przybylczak
WP
WP
1.5
3
49.19  
 
94.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.16  
 
95.08911
12123
Ilya Shpuntou
Mateusz Stępiński
WP
MA
7
7
49.09  
 
96.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
49.07  
 
97.03345
06795
Zbigniew Mącior
Ewa Miszewska
OP
WP
18
19
48.95  
 
98.10570
09357
Wojciech Kaźmierczak
Arkadiusz Majcher
LD
MA
12
7
48.61  
 
99.05064
05320
Andrzej Janowicz
Franciszek Pieprzyk
WP
WP
5
5
48.57  
 
100.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
4
4
48.55  
 
101.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
2.5
48.55  
 
102.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
15
48.48  
 
103.10424
06355
Bogumiła Jakubowska
Lech Warwocki
WP
LD
2.5
7
48.48  
 
104.01224
 
Marek Bałdysz
Wasko Valczew
DS
BUL
13
14
48.39  
 
105.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
5
7
48.31  
 
106.05634
05635
Włodzimierz Jakowicki
Bogusław Jakóbczyk
WP
LD
7
5
48.28  
 
107.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
48.12  
 
108.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
48.12  
 
109.17155
16716
Sławomir Bąk
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2
48.11  
 
110.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2
48.04  
 
111.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
MA
SW
5
18
47.88  
 
112.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
47.85  
 
113.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.77  
 
114.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
7
47.74  
 
115.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
2
19
47.65  
 
116.02275
02311
Tomasz Jarmoliński
Edward Kulus
LB
LB
5
9
47.64  
 
117.16171
13089
Andrzej Modrzejewski
Henryk Semeniuk
ZP
ZP
2
2.5
47.63  
 
118.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
47.53  
 
119.05152
05229
Andrzej Kucharski
Adam Meller
WP
WP
4
5
47.41  
 
120.05045
05357
Przemysław Hauser
Jerzy Roszak
WP
WP
9
9
47.30  
 
121.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
1
1.5
47.29  
 
122.01952
02103
Andrzej Choniawko
Zdzisław Pleskot
ZP
ZP
13
11
47.14  
 
123.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
4
5
47.02  
 
124.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
12
3
46.86  
 
125.02372
02116
Wiesław Pastuszko
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
7
46.75  
 
126.01781
01826
Andrzej Aleksandrzak
Janusz Kościelny
WP
WP
13
9
46.39  
 
127.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
46.37  
 
128.12009
10428
Mirosław Hryszko
Waldemar Miłuński
PD
PD
5
3
46.30  
 
129.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
MA
MA
5
5
46.04  
 
130.05144
12316
Krzysztof Krause
Andrzej Proniewicz
WP
WP
5
3
45.68  
 
131.14789
05450
Bartosz Kaczmarek
Rafał Szymański
WP
WP
2.5
5
45.36  
 
132.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
3
5
45.22  
 
133.04797
05340
Ryszard Konopka
Janusz Przybysz
PM
KP
12
9
45.00  
 
134.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
44.98  
 
135.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
44.95  
 
136.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2
2.5
44.94  
 
137.13384
13387
Rajmund Fons
Benedykt Mieszczak
KP
KP
2
2.5
44.87  
 
138.05900
06148
Lechosław Błaziński
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
12
7
44.66  
 
139.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
5
7
44.66  
 
140.12783
03884
Robert Mrukowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
44.51  
 
141.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2
44.20  
 
142. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
14
19
44.19  
 
143.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
2.5
43.86  
 
144.06526
07830
Waldemar Burakowski
Jerzy Pawelec
MA
MA
15
4
43.84  
 
145.05185
05371
Kazimierz Lis
Grzegorz Samol
WP
WP
5
4
43.53  
 
146.08821
09385
Wojciech Harasimowicz
Wojciech Morawski
MA
ZP
3
1.5
43.50  
 
147.13181
01438
Sławomir Bogdanowicz
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
2
5
43.06  
 
148.11444
15082
Grzegorz Adamski
Krzysztof Lubkowski
ZP
ZP
4
1.5
42.52  
 
149.05595
10134
Zenon Darmaszek
Marcin Gruchała
LD
LD
4
0.5
42.29  
 
150.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
4
2
41.32  
 
151.12779
16490
Jacek Kufel
Hanna Trabszys-Łuczewska
WP
WP
2.5
0
40.92  
 
152.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
2.5
7
40.84  
 
153.01982
02057
Andrzej Garczyński
Radosław Liskowiak
LB
LB
5
5
40.67  
 
154. 
14565
Waldemar Falbrycht
Daniel Fira
NZ
ZP
0
3
40.60  
 
155.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
LD
LD
4
5
39.98  
 
156.17984
17508
Krzysztof Galubiński
Maciej Masłowski
WP
WP
0.5
1
39.15  
 
157.07710
07725
Andrzej Dudzik
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
37.95  
 
158.05097
13011
Janusz Kalida
Kamil Kalida
WP
WP
5
0
37.31  
 
159.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
0
0
37.03  
 
160.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
36.81  
 
161.17395
16655
Paweł Antosik
Tadeusz Szczepański
LD
LD
1
1.5
36.67  
 
162.05135
11293
Włodzimierz Kozicki
Radzisław Oczkowicz
WP
WP
5
4
36.38  
 
163.15656
 
Piotr Czarnecki
Michał Zdun
WP
NZ
1.5
0
33.03  
 
164.11573
18181
Piotr Kazub
Paweł Serwatowski
LD
LD
3
0
28.87  
 
165.07596
04949
Krzysztof Brudka
Michał Dembiński
WP
WP
13
12
25.09  
 
166.17301
07906
Arkadiusz Jaranowski
Andrzej Parmonik
LB
LB
1.5
5
24.71  
 
167.06540
11319
Bartosz Chmurski
Przemysław Zawada
MA
WM
21
15
22.92  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11736 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:28:37 (0.5628/344) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.