Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3623/20303 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (9)
OTP*** im. Kazimierza Węcławka GPPP
niedziela, 18 czerwca 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
62.75225I
I
2.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
61.87218II
II
3.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
61.51210II
II
4.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
13
12
61.38202III
III
5.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
60.60196III
III
6.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
SW
19
18
60.03190III
III
7.03847
 
Jarosław Michałowski
Vasyl Walczew
KP
-
18
0
59.76184 
 
8.01840
05708
Leszek Majdański
Janusz Makaruk
WP
WP
15
17
59.64177 
 
9.18197
 
Andrzej Knap
Luis Lantaron
PK
ESP
5
19
59.63171 
 
10.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
PM
19
19
58.74165 
 
11.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
58.57159 
 
12.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
57.78153 
 
13.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
WP
7
18
57.68147 
 
14.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
57.20140 
 
15. 
 
Joseph Engel
Julian Frydrich
ISR
ISR
6
19
57.03134 
 
16.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
7
57.00128 
 
17.01054
02663
Tadeusz Garbacik
Jacek Herman
MP
MP
12
11
56.82122 
 
18.01223
12320
Cathy Bałdysz
Zofia Bałdysz
DS
DS
17
4
56.39116 
 
19.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
56.28110 
 
20.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
55.94103 
 
21.10450
08434
Jacek Dmowski
Witold Tomaszek
MA
MA
13
12
55.5297 
 
22.03775
05282
Jacek Kokociński
Jerzy Nowak
WP
WP
5
12
55.4691 
 
23.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
55.4285 
 
24. 
 
Uri Gilboa
Jacov Vax
ISR
ISR
6
6
55.0679 
 
25.14142
02912
Ryhor Abramovich
Jacek Janowski
SW
MP
1.5
18
54.8573 
 
26.05079
05544
Rafał Junik
Jolanta Ziętara
WP
WP
7
5
54.7766 
 
27.05059
03787
Stanisław Janik
Adam Kozłowski
LB
LB
13
12
54.6760 
 
28.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
54.5754 
 
29.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
54.3148 
 
30.05950
10401
Tadeusz Janczurewicz
Marek Szabałowski
WP
ZP
4
2.5
54.1645 
 
31.02650
03455
Krzysztof Góra
Jerzy Radomski
OP
SL
7
12
54.1444 
 
32.01297
12272
Mirosław Fechner
Anna Makarewicz
DS
DS
7
4
54.0343 
 
33.02666
01138
Andrzej Hycnar
Marek Pietraszek
PK
PK
13
18
53.9942 
 
34.10938
01739
Wojciech Rozwadowski
Rafał Wolański
DS
DS
5
7
53.9441 
 
35.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
53.8340 
 
36.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
9
11
53.6139 
 
37.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
53.2037 
 
38.04948
14167
Grzegorz Dembiński
Dariusz Lisiecki
WP
DS
7
4
53.1436 
 
39.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
3
5
53.1435 
 
40.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
53.1334 
 
41.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
53.1033 
 
42.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
52.9632 
 
43.01019
07431
Andrzej Byzdra
Marek Witek
PK
PK
5
21
52.8631 
 
44.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
52.7530 
 
45.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
3
52.6529 
 
46.06086
05405
Ryszard Sawicki
Paweł Sosnowski
WP
WP
5
4
52.4828 
 
47.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2
7
52.4127 
 
48.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
5
15
52.3226 
 
49.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
52.3025 
 
50.16209
05081
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
WP
WP
1.5
5
52.0524 
 
51.04915
05483
Tomasz Buchnajzer
Tomasz Wasilewski
WP
WP
5
7
52.0123 
 
52.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
51.9522 
 
53.04684
04699
Józef Pochroń
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
51.9321 
 
54.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
51.9220 
 
55.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
5
51.9018 
 
56.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
51.4917 
 
57.04956
05192
Marek Domagała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
4
5
51.4816 
 
58.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
51.3015 
 
59.09594
01617
Ewa Dziekańska
Przemysław Saliński
DS
DS
9
9
51.1714 
 
60.11401
02199
Robert Komar
Wiesław Żegilewicz
WP
LB
2.5
12
51.1713 
 
61. 
 
Federico Goded
Gonzalo Goded
ESP
ESP
19
19
51.1112 
 
62.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
4
4
50.9611 
 
63.11293
09122
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
WP
WP
4
3
50.5010 
 
64.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
7
5
50.499 
 
65.12158
04848
Izabella Jaworska
Maria Tomczewska
LD
PM
3
7
50.478 
 
66.07591
05487
Aleksander Nowakowski
Przemysław Weymann
DS
DS
11
11
50.357 
 
67.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
50.006 
 
68.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
49.905 
 
69.05989
06112
Jerzy Kullass
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
12
49.774 
 
70.01508
01627
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
49.663 
 
71.08638
05438
Andrzej Dymek
Witold Szczepaniak
WP
WP
4
5
49.662 
 
72.02121
07849
Ryszard Sakowicz
Bogdan Szulejewski
LB
MA
17
21
49.53  
 
73.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
5
49.36  
 
74.04350
04427
Jarosław Łosiak
Edmund Reczuga
WM
WM
9
7
49.31  
 
75.10534
01910
Waldemar Sroczyński
Roman Zabłocki
LB
OP
9
5
49.26  
 
76.15630
05100
Marian Kanikowski
Michał Kanikowski
WP
WP
3
5
49.25  
 
77.04994
05143
Marek Gielnik
Przemysław Krasiński
WP
WP
5
5
49.17  
 
78.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
49.12  
 
79.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
DS
DS
13
9
49.05  
 
80.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
5
5
49.04  
 
81.02262
02115
Zbigniew Halat
Czesław Rekret
LB
LB
12
4
49.03  
 
82.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
48.91  
 
83.05264
05352
Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
13
5
48.82  
 
84.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
KP
KP
9
11
48.79  
 
85.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
48.56  
 
86.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
4
5
48.51  
 
87.01224
01662
Marek Bałdysz
Tomasz Struzik
DS
DS
13
5
48.23  
 
88.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
2.5
48.22  
 
89.09568
01713
Mariusz Ilnicki
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
5
5
48.11  
 
90.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
48.10  
 
91.02013
05111
Andrzej Jeleniewski
Wit Klapper
WP
SL
18
21
48.09  
 
92.16903
16000
Roman Madej
Szymon Superson
MP
MP
2
1.5
47.85  
 
93.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
15
47.81  
 
94.02311
09995
Edward Kulus
Karol Mońko
LB
WP
11
4
47.71  
 
95.11424
05222
Henryk Duszyński
Stefan Masternak
WP
WP
4
5
47.70  
 
96.01291
01433
Krzysztof Dziekański
Aleksander Kud
DS
LB
12
11
47.60  
 
97.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
47.37  
 
98.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
47.27  
 
99.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
47.24  
 
100.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
47.15  
 
101.14834
06131
Roman Marczewski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
5
5
47.04  
 
102.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
46.97  
 
103.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
46.86  
 
104.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
46.85  
 
105.11444
15084
Grzegorz Adamski
Mirosław Stelmaszyk
ZP
ZP
4
2.5
46.84  
 
106.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
46.58  
 
107.03546
09903
Krzysztof Śliwoń
Michał Witkowski
SL
OP
13
4
46.56  
 
108.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
2.5
2.5
46.55  
 
109.09755
09550
Łukasz Witkowski
Jakub Wojcieszek
SW
SW
13
17
46.50  
 
110.05890
06051
Marek Banach
Marek Ostrowski
ZP
ZP
5
7
46.43  
 
111.04531
11296
Marek Barylewski
Artur Pomarański
WP
ZP
18
4
46.41  
 
112.05174
05226
Andrzej Latanowicz
Andrzej Mazurek
WP
WP
7
11
46.28  
 
113.05246
15044
Zofia Mikołajczyk
Piotr Surdyk
WP
WP
4
2.5
45.89  
 
114.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
45.78  
 
115.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
45.27  
 
116.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
LD
3
2
45.18  
 
117.05900
06117
Lechosław Błaziński
Franciszek Świderski
ZP
ZP
12
9
45.07  
 
118.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
4
45.02  
 
119.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2
44.93  
 
120.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.91  
 
121.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
4
5
44.28  
 
122.16898
15746
Maciej Kędzierski
Tomasz Pawełczyk
MP
SL
2.5
2.5
44.16  
 
123.09835
05739
Tomasz Kłys
Robert Nowicki
WP
WP
5
15
43.72  
 
124.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
2.5
43.60  
 
125.05189
05371
Wiesław Lisowski
Grzegorz Samol
WP
WP
7
4
43.44  
 
126.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
5
2.5
43.32  
 
127.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
42.75  
 
128.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
42.66  
 
129.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
42.15  
 
130.10472
 
Samuel Bałdysz
Moti Peri
DS
ISR
4
6
41.95  
 
131.02417
09958
Jan Stoklasek
Leszard Żółtek
LB
KP
4
1.5
41.68  
 
132.05280
12958
Waldemar Nowak
Przemysław Nowakowski
WP
WP
4
2.5
41.49  
 
133.17528
17892
Dominik Rajtar
Aron Shindler
MP
MP
1.5
1
40.90  
 
134.18793
05476
Ligia Banaszak
Andrzej Waligórski
WP
WP
0
4
40.19  
 
135.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
1.5
40.01  
 
136.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
LD
LD
4
5
39.97  
 
137.02040
02071
Skarbimir Kozar
Marek Marciniak
LB
LB
5
3
39.61  
 
138.07271
03562
Adrian Bakalarz
Jerzy Ujma
SL
OP
7
12
38.42  
 
139.17889
17899
Przemysław Pasiński
Bartosz Żbik
MP
MP
1.5
1
38.01  
 
140.02288
18422
Krzysztof Kapturkiewicz
Jerzy Szramowski
LB
LB
5
0
37.04  
 
141.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
26.46  
 
142.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
23.78  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9760 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.20:15:46 (0.3756/294) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.