Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4039/22570 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

46. Grand Prix Warszawy
46th Grand Prix of Warsaw
VII Kongresowy Turnie Par*
wtorek, 28 sierpnia 2018r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06746
06895
Zdzisław Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
13
19
65.647538III
III
2.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
64.837337III
III
3.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
64.727136 
 
4.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
62.966935 
 
5.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
62.826734 
 
6.01347
08434
Piotr Ilczuk
Witold Tomaszek
LU
WP
18
12
62.506533 
 
7.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
62.286332 
 
8.16898
17935
Maciej Kędzierski
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
3
2
62.246131 
 
9.06703
06818
Sławomir Kowalczyk
Wiesław Niedziela
MA
MA
9
7
61.276030 
 
10.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
17
61.085829 
 
11.06716
06336
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
MA
LB
7
18
61.065628 
 
12.04531
04535
Marek Barylewski
Dariusz Bogucki
WP
PM
18
13
59.975427 
 
13.06620
07811
Igor Grzejdziak
Marcin Krupowicz
LU
SL
15
21
59.665327 
 
14.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
WP
2.5
5
59.495126 
 
15.07052
10570
Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
11
12
59.064925 
 
16.06540
06963
Bartosz Chmurski
Marek Szymanowski
MA
LD
21
24
58.774724 
 
17.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
58.644623 
 
18.01318
04108
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
DS
MA
24
21
58.634422 
 
19.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
58.524221 
 
20.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
MA
MA
9
9
58.424020 
 
21.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
57.803819 
 
22.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
57.743719 
 
23.10148
07642
Paulina Klimentowska
Witold Stachnik
PM
MA
7
9
57.503518 
 
24.05574
08549
Przemysław Błaszczyk
Anna Maduzia
LD
WP
15
7
57.053317 
 
25.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
0.5
56.993116 
 
26.07796
06954
Marek Jeleniewski
Adam Suwik
SW
SW
18
18
56.933015 
 
27.06707
13591
Maciej Kowalski
Konrad Stenzel
MA
MA
12
4
56.782814 
 
28.06689
06800
Andrzej Kondeja
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
56.732613 
 
29.09138
10534
Danuta Kazmucha
Waldemar Sroczyński
WM
LB
15
11
56.692412 
 
30.02468
13993
Jerzy Brzustowski
Grzegorz Cieślak
LU
LU
5
4
56.142312 
 
31.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
55.942111 
 
32.17434
03724
Sławomir Dmowski
Leszek Hejne
MA
KP
3
7
55.751910 
 
33.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
55.55179 
 
34.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
55.18158 
 
35.06539
04793
Robert Chmielak
Krzysztof Kluf
MA
MA
7
12
55.18158 
 
36.01138
12985
Marek Pietraszek
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
18
5
54.94158 
 
37.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
54.88158 
 
38.06621
12272
Sabina Grzejdziak
Anna Makarewicz
LU
DS
13
4
54.53147 
 
39.06876
07042
Janusz Radecki
Andrzej Ziomek
MA
MA
18
9
54.46147 
 
40.06580
16645
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
MA
MA
11
5
54.27147 
 
41.11550
07849
Piotr Marcinowski
Bogdan Szulejewski
DS
SW
9
21
54.23137 
 
42.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
53.90137 
 
43.01661
06973
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
MP
LB
24
24
53.83137 
 
44.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
5
7
53.77126 
 
45.17155
06526
Sławomir Bąk
Waldemar Burakowski
MA
MA
4
15
53.73126 
 
46.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
53.16126 
 
47.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
5
11
53.06126 
 
48.06659
10023
Maciej Kalita
Leszek Łuniewski
WP
LD
5
12
52.91116 
 
49.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
52.73116 
 
50.17916
17892
Kajetan Gościański
Aron Shindler
WP
MP
1.5
2
52.64116 
 
51.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
52.63105 
 
52.05634
05635
Włodzimierz Jakowicki
Bogusław Jakóbczyk
WP
LD
7
5
52.60105 
 
53.14442
07830
Marek Lenart
Jerzy Pawelec
MA
MA
2
5
52.49105 
 
54.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
52.4395 
 
55.07815
07725
Lena Leszczyńska
Grzegorz Superson
MA
MP
7
11
52.4395 
 
56.17951
16616
Jakub Bojanowski
Paweł Sankowski
MA
MA
1.5
2
52.2295 
 
57.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
0.5
1.5
52.2095 
 
58.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
52.1784 
 
59.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
52.1184 
 
60.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
3
51.9084 
 
61.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
51.8174 
 
62.08294
15595
Mariusz Bartkowski
Maciej Dąbrowski
SW
OP
17
9
51.7474 
 
63.07809
12362
Piotr Kołuda
Justyna Stachowiak-Kluz
LU
WP
17
7
51.6874 
 
64.06697
17643
Jarosław Kostrzewa
Michał Powałka
MA
MA
9
1
51.6363 
 
65.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
2.5
2.5
51.6063 
 
66.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
51.4263 
 
67.06845
01739
Tomasz Paluchowski
Rafał Wolański
MA
DS
13
7
51.3953 
 
68.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
51.3253 
 
69.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
3
51.3053 
 
70.06591
06711
Grzegorz Fijałkowski
Hanna Koziorowska
MA
MA
9
5
51.1653 
 
71.11104
09755
Sławomir Niajko
Łukasz Witkowski
MA
SW
12
13
50.9542 
 
72.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2
50.8942 
 
73.07190
12266
Paweł Chindelewicz
Marek Drukier
PM
WP
12
5
50.7442 
 
74.17969
09734
Anna Kosiorek
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
2
4
50.6832 
 
75.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
50.6332 
 
76.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
50.4732 
 
77.10930
17479
Zbigniew Niedziałkowski
Janusz Wawrowski
MA
MA
5
3
50.4721 
 
78.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
50.3921 
 
79.12450
05611
Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
MP
DS
15
21
50.3421 
 
80.17324
17008
Mikołaj Jankowski
Filip Trojański
WP
MA
1.5
2
50.2421 
 
81.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
2.5
50.2111 
 
82.07777
10938
Ewa Banaszkiewicz
Wojciech Rozwadowski
MA
DS
15
7
50.1511 
 
83.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
49.9911 
 
84.17584
07020
Jerzy Olszewski
Jan Zabrocki
MA
MA
2
7
49.99   
 
85.06488
06877
Wiesław Andruk
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
49.94   
 
86.06817
06883
Renata Neronowicz
Sławomir Rokicki
MA
MA
12
12
49.50   
 
87.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
49.43   
 
88.11591
11610
Tadeusz Bożek
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
49.35   
 
89.08931
06982
Andrzej Fengler
Marcin Walczak
MA
MA
5
5
49.31   
 
90.06542
06797
Irena Chodorowska
Andrzej Miszewski
MA
MA
18
18
49.21   
 
91.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
49.20   
 
92.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
49.18   
 
93.17436
12460
Dariusz Gelo
Sławomir Stępniewski
MA
MA
1.5
2.5
49.16   
 
94.07928
02162
Mariusz Łasiewicki
Grzegorz Trojanowski
MA
ZP
4
3
49.01   
 
95.09020
04161
Kazimierz Grzeszkowiak
Bartosz Mer
MA
MA
4
3
48.98   
 
96.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
MA
12
4
48.84   
 
97.14450
18421
Piotr Makohin
Jan Ratter
MA
MA
2
0.5
48.75   
 
98.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
WP
21
21
48.74   
 
99.18032
09702
Maciej Kulikowski
Sławomir Sierocki
MA
MA
2.5
4
48.61   
 
100.13941
18011
Piotr Łukianiuk
Filip Parol
MA
MA
2
2.5
48.59   
 
101.10709
15263
Piotr Frankowski
Andrzej Rzechuła
LU
MA
4
2.5
48.55   
 
102.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1
5
48.34   
 
103.16585
16000
Adam Pigulski
Szymon Superson
DS
MP
2.5
2.5
48.23   
 
104.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
48.14   
 
105.06556
05059
Sylwester Cieślak
Stanisław Janik
MA
LB
12
13
48.14   
 
106.07051
07064
Edward Branicki
Witold Wojdyłło
MA
MA
5
4
48.12   
 
107.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
48.07   
 
108.16461
08428
Sławomir Rokicki
Krzysztof Sokół
MA
MA
2.5
4
48.00   
 
109.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
47.95   
 
110.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
47.78   
 
111.10212
10507
Andrzej Terszak
Igor Terszak
MA
MA
5
3
47.73   
 
112. 
 
Piotr Skowroński
Jan Syska
-
-
0
0
47.72   
 
113. 
 
Patrycja Górska-Zarzecka
Dariusz Kuśmider
-
-
0
0
47.63   
 
114.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
47.55   
 
115.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
15
21
47.39   
 
116.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
13
9
47.34   
 
117.06822
15803
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
PM
PM
7
3
47.28   
 
118.06559
02094
Tadeusz Cymbalista
Romuald Paszkowski
DS
ZP
4
4
47.27   
 
119.18319
10340
Rafał Przybysz
Michał Tuczyński
MA
MA
2
2
47.15   
 
120.18605
10426
Krzysztof Bekalarek
Marek Szakun
MA
MA
1.5
3
47.12   
 
121.18480
17854
Witold Jochym
Dariusz Krakowiak
MA
MA
1.5
2
47.09   
 
122.14535
14536
Lesław Klader
Dorota Mosakowska
MA
MA
4
1.5
47.00   
 
123.06706
06887
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
WP
DS
24
24
46.88   
 
124.06766
06904
Wiesław Maciejczuk
Lech Sadoś
MA
MA
13
12
46.87   
 
125.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
OP
OP
9
7
46.76   
 
126.08166
16716
Renata Dancewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
3
46.48   
 
127.10356
06837
Agnieszka Jonczyk
Marek Osiecki
MA
MA
3
11
46.19   
 
128.12263
07069
Anna Jaguszewska
Grażyna Wyczółkowska
MA
MA
4
5
46.19   
 
129.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
46.05   
 
130.18785
06956
Paweł Sierakowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1.5
7
45.99   
 
131.13994
09550
Robert Pepłoński
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
17
45.50   
 
132.07053
07056
Krzysztof Gołaś
Piotr Lipkowski
MA
MA
5
2.5
45.21   
 
133.06794
10435
Jan Misiuk
Waldemar Putz
MA
MA
7
5
45.15   
 
134.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
44.59   
 
135.06522
06693
Henryk Brodawski
Jacek Korpetta
MA
MA
13
17
44.46   
 
136.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
44.33   
 
137.18861
18860
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
MA
MA
0.5
0
44.25   
 
138.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
4
11
44.23   
 
139.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
44.12   
 
140.06733
06950
Grzegorz Kula
Piotr Strzelczyk
MA
MA
11
5
43.90   
 
141.18644
18642
Szymon Graś
Maria Niklaus
WP
WP
1
1
43.60   
 
142.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
43.41   
 
143.16070
18495
Krystian Bączek
Alicja Jaskulecka
MA
LU
3
1
43.12   
 
144.10721
03454
Sławomir Czech
Jacek Radomski
LU
OP
7
11
43.10   
 
145.07704
06612
Ilona Bobko
Jerzy Góralczyk
PK
PK
4
5
42.99   
 
146.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
7
12
42.73   
 
147.11447
09903
Paweł Lasota
Michał Witkowski
MA
OP
1.5
4
42.25   
 
148.08543
06811
Marek Jaroszkiewicz
Jacek Musiał
MA
MA
2.5
3
41.03   
 
149.12006
15032
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
WM
MA
7
3
40.84   
 
150.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
40.83   
 
151.06721
04043
Edward Krusiewicz
Mirosław Liszewski
MA
PD
7
9
40.72   
 
152.12158
17030
Izabella Jaworska
Anna Zaręba
LD
MA
4
2.5
40.53   
 
153.10720
06710
Maria Düm
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
2
3
40.20   
 
154.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
3
3
39.59   
 
155.11291
14965
Przemysław Ohrysko
Marta Wójcik
MA
MA
2.5
3
39.38   
 
156.02495
07989
Andrzej Kokoryka
Wiesław Skubisz
LU
LU
9
9
39.37   
 
157.17361
18036
Marta Makarewicz
Leszek Tylec
MA
MA
3
1.5
38.89   
 
158.04198
06562
Adolf Bocheński
Maciej Czajkowski
WM
MA
13
4
38.77   
 
159.10447
15582
Mikołaj Komorowski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
2
3
38.16   
 
160.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
37.20   
 
161.19344
16114
Łukasz Chrzanowski
Jan Szewc
MA
MA
0
1
35.83   
 
162.11459
17655
Jerzy Brzózy
Janusz Wieczorek
MA
MA
1
2
35.14   
 
163.06530
06959
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
MA
MA
3
3
34.54   
 
164.19163
18645
Wiktor Chałupniczak
Ewa Morawska
WP
WP
0
1
33.37   
 
165.19071
 
Wojciech Gajzler
Agnieszka Tokarczuk
MA
-
0
0
30.31   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3818 punktów PKL, w tym 1956 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.03:32:18 (0.4915/340) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.