Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C2080/9640 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (11)
GPPP - Bolesławiec
niedziela, 18 września 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
2.5
62.98200I
I
2.02667
05069
Bartłomiej Igła
Paweł Jassem
MP
WP
7
7
62.36194II
II
3.07341
01865
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Pawlak
SL
SL
18
12
61.96188II
II
4.01352
01736
Bernard Jadczak
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
7
7
60.51182III
III
5.10564
07725
Jan Blajda
Grzegorz Superson
MP
MP
13
4
59.57177III
III
6.01250
01318
Andrzej Bondarewicz
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
13
18
58.96172III
III
7.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
SL
MA
19
19
58.60167 
 
8.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
7
12
57.92162 
 
9.02804
02843
Piotr Stopa
Andrzej Wilkosz
MP
MP
12
24
57.43158 
 
10.01347
10148
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
SL
MA
18
4
56.90153 
 
11.05176
05520
Michał Kwiecień
Marek Wójcicki
WP
WP
24
18
56.58148 
 
12.06528
06800
Włodzimierz Buze
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
18
18
56.29143 
 
13.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
4
56.27138 
 
14.07811
07603
Marcin Krupowicz
Tomasz Pilch
WP
SL
18
18
55.94134 
 
15.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
7
7
55.54129 
 
16.12450
04662
Katarzyna Dufrat
Michał Nowosadzki
DS
MA
4
18
55.52124 
 
17.14362
05830
Paweł Boruta
Robert Stoliński
LB
MA
2.5
12
55.52119 
 
18.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
4
12
55.46114 
 
19.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
55.46110 
 
20.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
4
19
55.41105 
 
21.01373
01534
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
DS
DS
7
12
55.13100 
 
22.03124
03497
Zbigniew Durańczyk
Jerzy Skwark
SL
SL
7
7
55.1095 
 
23.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
7
7
55.0590 
 
24.06551
04108
Jacek Ciechomski
Przemysław Janiszewski
MA
WM
18
18
54.9986 
 
25.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
54.9881 
 
26.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
7
7
54.9776 
 
27.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
12
54.9171 
 
28.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
MA
12
7
54.8766 
 
29.05111
02774
Wit Klapper
Jarosław Posłuszny
MP
MP
19
7
54.8562 
 
30.01216
01380
Andrzej Augustyniak
Zdzisław Klimczak
DS
DS
4
2
54.8057 
 
31.01820
09203
Marek Jezierzański
Tomasz Wirga
OP
OP
4
2.5
54.7952 
 
32.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
15
13
54.7147 
 
33.05966
06120
Grzegorz Kaźmierczak
Jerzy Taźbierski
ZP
ZP
7
4
54.7042 
 
34.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
54.5540 
 
35.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak
WP
WP
4
2
54.4939 
 
36.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
12
2.5
54.4438 
 
37.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
12
54.4238 
 
38.01224
01912
Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
LB
DS
12
13
54.4137 
 
39.02912
02966
Jacek Janowski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
54.4036 
 
40.01054
01770
Tadeusz Garbacik
Aleksander Zdybel
MP
DS
7
7
54.2335 
 
41.13779
10503
Andrzej Chomiczewski
Bronisław Tabisz
DS
DS
2.5
2
54.1534 
 
42.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
53.8833 
 
43.01320
01502
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
MP
4
18
53.8533 
 
44.01662
01670
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
4
7
53.8132 
 
45.06658
06336
Jacek Kalita
Piotr Lutostański
MA
MA
19
18
53.8131 
 
46.01726
01749
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
DS
DS
18
13
53.6730 
 
47.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
7
4
53.6529 
 
48.01952
05944
Andrzej Choniawko
Adam Hintertan
ZP
LB
12
7
53.6128 
 
49.09575
01481
Krzysztof Komenda
Jerzy Małek
DS
DS
4
2.5
53.5128 
 
50.05574
07109
Przemysław Błaszczyk
Jerzy Ronke
LD
LD
12
12
53.1927 
 
51.01690
01711
Wiesław Tabiszewski
Lech Warężak
DS
DS
7
7
53.1126 
 
52.06807
05739
Jan Moszyński
Robert Nowicki
LD
WP
13
13
53.0425 
 
53.12727
03337
Jolanta Jakubiec
Andrzej Maszczyszyn
SL
SL
1.5
7
53.0224 
 
54.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
53.0224 
 
55.06954
03960
Adam Suwik
Radosław Szczepański
MA
KP
18
18
52.9723 
 
56.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
52.9322 
 
57.07190
08970
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
MA
MA
12
12
52.8921 
 
58.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
52.8920 
 
59.03033
09843
Janusz Bachrach
Krzysztof Kozioł
SL
SL
4
4
52.8319 
 
60.05749
07544
Stanisław Owczarek
Marek Tyran
LD
LD
18
7
52.7819 
 
61.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
18
52.6918 
 
62.01234
05452
Kazimierz Bednarek
Zdzisław Szyszkowski
DS
LB
7
4
52.4917 
 
63.01223
05353
Cathy Bałdysz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
12
7
52.4616 
 
64.08993
11884
Tadeusz Karpik
Jacek Ziora
LD
LD
2.5
2
52.4415 
 
65.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
2.5
2.5
52.3014 
 
66.01361
01634
Tomasz Jaworski
Agnieszka Skrybant-Jaworska
DS
DS
7
2.5
52.1114 
 
67.01264
02390
Zbigniew Ciereszko
Zygmunt Radek
DS
LB
7
4
52.0813 
 
68.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
51.7812 
 
69.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
7
7
51.6811 
 
70.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
51.6410 
 
71.01516
01620
Karol Mykietyn
Robert Sekulski
DS
DS
18
13
51.5710 
 
72.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
4
4
51.539 
 
73.13126
13776
Lesław Grakowicz
Roman Wisłocki
DS
DS
1.5
0.5
51.498 
 
74.07891
02103
Piotr Klimacki
Zdzisław Pleskot
MA
ZP
18
7
51.317 
 
75.07370
07440
Piotr Matkowski
Mariusz Podsiadło
SL
SL
7
7
51.216 
 
76.03103
07501
Robert Cimr
Jan Styczyński
SL
SL
4
4
51.175 
 
77.04109
09550
Łukasz Brede
Jakub Wojcieszek
MA
MA
12
7
51.085 
 
78.02275
02372
Tomasz Jarmoliński
Wiesław Pastuszko
LB
LB
4
4
51.074 
 
79.06077
06079
Tomasz Rusiecki
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
4
50.643 
 
80.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
4
4
50.562 
 
81.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
4
4
50.481 
 
82.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
MA
WP
24
18
50.42  
 
83.01495
09652
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
DS
DS
4
2.5
50.39  
 
84.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
50.29  
 
85.02227
02408
Ryszard Chmiel
Kazimierz Sługocki
LB
LB
7
12
50.22  
 
86.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
4
2.5
50.20  
 
87.08455
09876
Maciej Dąbrowski
Rafał Parkitny
SL
SL
2.5
2.5
50.20  
 
88.09568
01686
Mariusz Ilnicki
Jan Ślipek
DS
DS
4
7
50.00  
 
89.13181
13830
Sławomir Bogdanowicz
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
0
49.97  
 
90.06526
06877
Waldemar Burakowski
Waldemar Radziak
MA
MA
13
12
49.81  
 
91.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MP
4
18
49.80  
 
92.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
49.49  
 
93.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
MP
WP
13
13
49.28  
 
94.01615
01631
Jan Sadowski
Wojciech Skonieczny
WP
DS
2.5
4
49.23  
 
95.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
4
2.5
49.20  
 
96.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
WP
MP
4
4
48.98  
 
97.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
4
2.5
48.82  
 
98.07130
01905
Eugeniusz Konik
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
2.5
7
48.57  
 
99.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
LD
18
18
48.53  
 
100.03029
03068
Stanisław Adamczyk
Michał Bojanowski
SL
SL
4
7
48.49  
 
101.06815
03401
Piotr Nawrocki
Jarosław Ostrowski
MA
WP
12
7
48.46  
 
102.02224
02365
Mirosław Bubiłek
Jan Obuchowicz
LB
LB
13
7
48.36  
 
103.06042
05348
Zbigniew Nowak
Włodzimierz Reszelski
ZP
ZP
2.5
7
48.32  
 
104.01293
01571
Jerzy Dzięcielski
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
4
4
48.30  
 
105.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
48.24  
 
106.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
48.20  
 
107.01267
01474
Marek Ciszewski
Ryszard Makuch
DS
DS
2.5
4
48.19  
 
108.01439
01577
Lech Kurowski
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
48.10  
 
109.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
4
48.07  
 
110.02121
02166
Ryszard Sakowicz
Jarosław Wachnowski
LB
LB
12
18
48.06  
 
111.12419
15131
Iwona Sarkowska
Bogdan Warchałowski
DS
DS
0.5
0
47.86  
 
112.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
47.85  
 
113.01464
01576
Leon Łukaszewicz
Jerzy Poznar
DS
DS
4
4
47.82  
 
114.01552
01744
Bartosz Pastuchewicz
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
4
47.75  
 
115.01382
05489
Ryszard Kluk
Jacek Wędrychowicz
DS
WP
4
12
47.51  
 
116.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
47.47  
 
117.14032
14036
Loretta Kałwa
Joanna Michalska
DS
DS
0.5
0
47.42  
 
118.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
12
4
47.39  
 
119.02673
02825
Marek Jaworski
Maciej Tyszownicki
MP
MP
7
7
47.18  
 
120.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
47.13  
 
121.12152
14540
Marcin Bojarski
Maciej Superson
MP
MP
2.5
2
47.10  
 
122.03085
03498
Jacek Cebulski
Zbigniew Słaby
SL
SL
4
4
46.86  
 
123.13115
08144
Tomasz Łowicki
Ireneusz Siemieniako
DS
DS
2
2.5
46.67  
 
124.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
46.56  
 
125.05310
07869
Bogusław Pazur
Sławomir Zawiślak
WP
WP
19
19
46.36  
 
126.13791
03467
Edward Ciesielski
Ryszard Rogala
SL
SL
1.5
12
46.32  
 
127.02314
01556
Ireneusz Lachowicz
Jan Pawlikaniec
LB
DS
4
4
46.11  
 
128.10472
12320
Sammy Bałdysz
Zofia Bałdysz
DS
DS
2
0.5
46.03  
 
129.05084
08350
Tadeusz Kaczanowski
Władysław Tomasiak
WP
ZP
18
12
45.96  
 
130.01498
01768
Marek Michalski
Jerzy Zatorski
DS
DS
4
2.5
45.57  
 
131.09961
02258
Jerzy Adamczak
Stanisław Gromulski
LB
LB
2
2.5
45.56  
 
132.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
45.52  
 
133.15519
08862
Piotr Kulesza
Zbigniew Sadziński
DS
DS
2
2.5
45.23  
 
134.01405
01640
Zdzisław Kościołek
Jerzy Snopczyński
DS
DS
2
4
45.14  
 
135.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
44.98  
 
136.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
4
2.5
44.61  
 
137.01438
01627
Jerzy Kurianowicz
Waldemar Siuda
DS
DS
4
7
44.54  
 
138.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MA
7
4
44.53  
 
139.03234
08716
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
SL
SL
4
4
44.52  
 
140.11423
05404
Krzysztof Buzała
Marek Sosiński
WP
WP
2.5
4
44.22  
 
141.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
4
2
43.85  
 
142.12228
14350
Adam Kielichowski
Edmund Kolmas
LD
SL
2.5
2.5
43.69  
 
143.01846
07101
Andrzej Materla
Kajetan Olewicz
OP
SL
4
4
43.68  
 
144.04823
01643
Małgorzata Sawicka
Ewa Sobolewska
ZP
MA
18
13
43.63  
 
145.01490
01628
Jan Maślanka
Roman Siwiec
DS
DS
4
2
43.15  
 
146.02590
02631
Józef Barczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
4
2.5
42.93  
 
147.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
0.5
0
42.60  
 
148.12382
01720
Zygmunt Adamski
Ryszard Wiącek
DS
DS
1.5
1.5
42.34  
 
149.03034
03454
Andrzej Bacik
Jacek Radomski
SL
SL
7
7
42.20  
 
150.14902
14784
Mateusz Bieńkowski
Dawid Permus
DS
DS
0.5
1
41.98  
 
151.01381
14454
Piotr Klubiński
Marcin Motykiewicz
DS
DS
7
1.5
41.88  
 
152.13065
12377
Anna Jankowska
Albina Suder
DS
DS
1
1.5
41.84  
 
153.01419
01621
Piotr Krawczyk
Wojciech Sękowski
DS
DS
7
4
41.78  
 
154.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
41.75  
 
155.13179
08148
Janusz Kozioł
Ryszard Suder
DS
DS
1.5
2
41.72  
 
156.11128
03529
Artur Janeczko
Jacek Szczerbowski
SL
SL
2.5
4
41.52  
 
157.12871
14903
Rafał Molenda
Kamil Żabierek
DS
DS
1.5
0.5
38.88  
 
158.01644
10499
Eugeniusz Soiński
Artur Stępień
DS
DS
4
2
37.40  
 
159. 
 
Franciszek Sromek
Włodzimierz Stefaniuk
NZ
NZ
0
0
37.30  
 
160.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
0.5
0.5
34.33  
 
161.08171
08143
Antoni Mariowski
Piotr Rapacki
DS
DS
0
1
30.11  
 
162.15433
13527
Tomasz Kurlej
Norman Lippik
DS
DS
0.5
1
29.70  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 9866 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-25 g.23:15:04 (0.4359/334) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.