Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2090/9796 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (13)
Mityng Ziemi Lubelskiej - GPPP
sobota, 15 października 2011r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01223
05353
Cathy Bałdysz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
7
62.27200I
I
2.05069
09550
Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
WP
MA
7
7
60.72192II
II
3.04531
04626
Marek Barylewski
Krzysztof Kurkiewicz
MA
PM
18
4
60.06184II
II
4.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
7
59.24176III
III
5.10721
09492
Sławomir Czech
Jan Przygrodzki
LU
LU
2.5
4
58.53170III
III
6.04110
02959
Jakub Kotorowicz
Sławomir Olech
MA
MA
18
18
58.47163III
III
7.01865
03455
Andrzej Pawlak
Jerzy Radomski
SL
SL
12
7
58.21157 
 
8.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
MA
MA
4
7
57.67150 
 
9.06528
08945
Włodzimierz Buze
Janusz Połeć
MA
MA
18
24
57.48143 
 
10.07796
07811
Marek Jeleniewski
Marcin Krupowicz
WP
WP
13
18
57.35137 
 
11.04108
07869
Przemysław Janiszewski
Sławomir Zawiślak
MA
WP
18
19
57.27130 
 
12.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
57.14124 
 
13.02946
09357
Andrzej Majcher
Arkadiusz Majcher
SW
MA
7
4
57.09117 
 
14.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
57.09110 
 
15.04109
09828
Łukasz Brede
Waldemar Jaworski
MA
SL
12
7
56.82104 
 
16.02460
02491
Marek Atalski
Jacek Karwowski
MP
LU
12
7
56.7497 
 
17.02673
07603
Marek Jaworski
Tomasz Pilch
MP
SL
7
18
56.2691 
 
18.09020
06815
Kazimierz Grzeszkowiak
Piotr Nawrocki
MA
MA
2.5
12
55.9484 
 
19.04535
04665
Dariusz Bogucki
Kazimierz Omernik
PM
WP
12
18
55.9377 
 
20.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
4
55.7871 
 
21.10713
08253
Tadeusz Denisiuk
Witold Grochulski
LU
LU
2.5
4
55.4164 
 
22.05329
05520
Jacek Poletyło
Marek Wójcicki
WP
WP
18
18
55.3958 
 
23.02503
13842
Andrzej Koziejowski
Robert Rostek
LU
LU
4
2
54.9351 
 
24.02515
06954
Piotr Lutek
Adam Suwik
LU
MA
4
18
54.9144 
 
25.02911
07491
Ryszard Jankowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
4
54.6440 
 
26.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
2
12
54.4939 
 
27.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
54.3838 
 
28.05611
04815
Dominik Filipowicz
Małgorzata Pawłowska
WP
WP
12
4
54.0737 
 
29.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
53.7436 
 
30.06507
06883
Wojciech Biegajło
Sławomir Rokicki
MA
MA
13
7
53.3534 
 
31.10533
10534
Ryszard Pałasz
Waldemar Sroczyński
WP
WP
4
4
53.2233 
 
32.05111
02683
Wit Klapper
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
19
7
53.0732 
 
33.07526
02727
Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
SL
MP
19
12
52.9931 
 
34.08195
06973
Dariusz Kowalski
Piotr Tuszyński
MA
MA
19
24
52.9530 
 
35.03103
07501
Robert Cimr
Jan Styczyński
SL
SL
4
4
52.9329 
 
36.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
52.8428 
 
37.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
12
2.5
52.7826 
 
38.06845
06895
Tomasz Paluchowski
Artur Rutkowski
MA
MA
12
18
52.7025 
 
39.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
52.6624 
 
40.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
52.4923 
 
41.08950
07849
Iwona Czajka
Bogdan Szulejewski
MA
MA
4
18
52.3322 
 
42.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
2.5
7
52.2721 
 
43.08283
02966
Andrzej Iwański
Stanisław Pająk
SW
SW
7
12
51.9720 
 
44.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
51.7819 
 
45.02497
02507
Dariusz Koproń
Grzegorz Kułak
MA
MP
13
7
51.3917 
 
46.11488
06876
Andrzej Berezecki
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
51.3716 
 
47.02517
02547
Ryszard Maciąg
Jerzy Rakuś
LU
LU
4
4
51.1415 
 
48.06336
06795
Piotr Lutostański
Ewa Miszewska
WP
WP
18
18
51.0014 
 
49.06807
05739
Jan Moszyński
Robert Nowicki
WP
WP
13
13
50.9713 
 
50.04788
03401
Ireneusz Jarosz
Jarosław Ostrowski
WP
WP
18
7
50.9112 
 
51.03068
03499
Michał Bojanowski
Andrzej Sładki
SL
SL
7
7
50.7511 
 
52.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
50.4810 
 
53. 
15357
Artur Antoniak
Włodzimierz Pieniążek
-
MA
0
0.5
50.388 
 
54. 
07994
Jerzy Grela
Wiesław Teresiński
LU
LU
0
4
50.367 
 
55.13492
12660
Roman Borkowski
Sławomir Piętak
LU
LU
0.5
2
50.246 
 
56.10937
02804
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
50.165 
 
57.08026
11940
Andrzej Potrzyszcz
Dariusz Serafin
LU
LU
4
2
50.084 
 
58.09495
07989
Krzysztof Marucha
Wiesław Skubisz
LU
LU
2.5
4
49.933 
 
59.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
LU
LU
4
4
49.912 
 
60.07982
08043
Marcin Pachniewski
Piotr Zawiślak
LU
LU
2
4
49.83  
 
61.02876
06436
Wojciech Arczewski
Jerzy Skoczylas
MA
MA
18
7
49.83  
 
62.06225
06249
Wojciech Palmowski
Przemysław Ślesicki
MA
MA
4
4
49.78  
 
63.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2
7
49.77  
 
64.09238
10247
Sławomir Dytkowski
Grzegorz Lasocki
WM
WM
2.5
4
49.64  
 
65.02916
02927
Marcin Kielan
Paweł Kowalski
SW
SW
7
7
49.63  
 
66.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
WP
MA
12
7
49.56  
 
67.01071
01090
Jan Kadula
Bogusław Kruczek
PK
PK
12
7
49.45  
 
68.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
49.42  
 
69.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
4
7
49.42  
 
70.06569
12196
Antoni Demczyk
Zbigniew Skibicki
MA
PM
4
2.5
49.39  
 
71.06591
06721
Grzegorz Fijałkowski
Edward Krusiewicz
MA
MA
7
7
49.38  
 
72.02523
11828
Ludwik Murat
Edward Wójcik
LU
LU
2.5
2
49.10  
 
73.09924
03002
Jacek Kowalski
Marian Tyrcz
MA
MA
4
7
48.91  
 
74.02545
02570
Adam Pruszkowski
Leszek Zagozdon
LU
LU
2.5
4
48.69  
 
75.07983
07988
Mieczysław Paczos
Gabriel Raszka
LU
LU
2.5
2.5
48.30  
 
76.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
MA
18
12
48.26  
 
77.02919
05695
Aleksander Knawa
Andrzej Lućko
SW
SW
12
18
48.19  
 
78.05822
05876
Tomasz Spodenkiewicz
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
12
4
47.84  
 
79.03034
03454
Andrzej Bacik
Jacek Radomski
SL
SL
7
7
47.63  
 
80.02912
03001
Jacek Janowski
Marek Tutka
SW
SW
18
18
47.43  
 
81.02525
07941
Tadeusz Niedźwiadek
Jacek Zając
LU
LU
7
2
47.34  
 
82.04284
15195
Leonard Jaskowiak
Wiesław Podlecki
WM
WM
12
0.5
47.32  
 
83.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
13
4
47.10  
 
84.07971
07953
Jerzy Kusiński
Tomasz Sawalski
LU
LU
4
2.5
47.05  
 
85.02495
02518
Andrzej Kokoryka
Włodzimierz Maryniowski
MP
SW
7
13
46.79  
 
86.02514
02571
Andrzej Lewicki
Marek Zaleski
LU
LU
2
2
46.63  
 
87.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
DS
4
18
46.58  
 
88.07190
09416
Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
4
46.34  
 
89.02484
02522
Józef Hundz
Leszek Młodziński
LU
LU
2
2.5
46.29  
 
90.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
2
4
45.64  
 
91.09322
11629
Mirosław Kotowski
Dariusz Woszczycki
SW
SW
2.5
2
45.60  
 
92.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
12
7
45.25  
 
93.02489
02524
Jarosław Kaczorowski
Józef Myć
LU
LU
12
4
45.23  
 
94.02546
15014
Jacek Przybyś
Zdzisław Witesik
LU
LU
2.5
2
45.22  
 
95.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
1.5
1.5
45.18  
 
96.08308
12698
Kamil Walczyk
Arkadiusz Woźniak
MA
MA
2.5
2.5
45.06  
 
97.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
45.01  
 
98.02501
02934
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
LU
LU
7
18
44.83  
 
99.06376
09210
Witold Czarniawski
Tatiana Verkhos
MA
MA
2.5
1.5
44.81  
 
100.02470
14573
Krzysztof Chabrowski
Waldemar Klekowski
LU
LU
2.5
2
44.56  
 
101.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
7
4
44.47  
 
102.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
7
44.46  
 
103.06405
06445
Jerzy Kazubski
Ryszard Wójcik
MA
MA
7
2.5
44.05  
 
104.13023
02530
Konrad Klimek
Andrzej Paluch
LU
LU
2
2
43.72  
 
105.02526
02557
Jarosław Nowak
Adam Szymański
LU
LU
2.5
2.5
43.66  
 
106.02506
02551
Bolesław Kręgiel
Józef Siłakowicz
LU
LU
2
1.5
43.39  
 
107.11089
06478
Marek Michalczyk
Stanisław Tranda
LU
LU
1.5
2.5
43.23  
 
108.15262
13866
Grzegorz Piotrowski
Arkadiusz Stojan
MA
LU
0.5
1
43.18  
 
109.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
4
4
42.53  
 
110.13172
15629
Tadeusz Kościesza
Andrzej Osiński
MA
MA
4
0
42.47  
 
111.10687
02519
Lech Adach
Bartosz Matras
LU
LU
2.5
4
42.33  
 
112.06821
12224
Daniel Norek
Aleksander Waślicki
MA
LU
2.5
1.5
42.19  
 
113.06797
06904
Andrzej Miszewski
Lech Sadoś
MA
WP
18
12
41.80  
 
114.13993
15271
Grzegorz Cieślak
Iwona Krupińska
LU
LU
2
1
40.89  
 
115.13033
02559
Andrzej Pertkiewicz
Jerzy Tarajko
LU
LU
2.5
2.5
40.84  
 
116.02474
02494
Zbigniew Dmitruk
Grzegorz Kizeweter
LU
LU
7
4
39.36  
 
117.11923
11666
Krzysztof Borejsza
Zbigniew Stachniuk
SL
SL
1.5
1.5
37.35  
 
118.13156
02572
Paweł Szymański
Paweł Zaleski
LU
LU
2
2.5
35.74  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 7248 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.06:16:38 (0.5142/246) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.