Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Świętokrzyski (SW)

« poprzednia 1 2 3 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.06551Jacek Ciechomski SW19AM8 457
(4638+3819)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
2.09755Łukasz Witkowski SW15A7 771
(3965+3806)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
3.02966Stanisław Pająk  SW15A6 660
(4070+2590)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
4.13709Grzegorz Głasek SW9MM6 213
(3339+2874)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
5.07849Bogdan Szulejewski  SW21AM6 072
(3351+2721)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
6.02904Janusz Gawęcki  SW18AM5 624
(3389+2235)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
7.07827Lech Ohrysko  SW17A4 575
(2315+2260)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
8.07796Marek Jeleniewski SW18AM4 245
(2180+2065)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
9.06382Maciej Dobrzyński SW7MM3 941
(2392+1549)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
10.08294Mariusz Bartkowski SW17A3 882
(2117+1765)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
11.08308Kamil Walczyk SW7MM3 447
(2218+1229)
2Danmar Skarżysko Kamienna
12.02921Tadeusz Kowalczewski SW12A2 908
(1732+1176)
2Pomtech Zwoleń
13.05069Paweł Jassem  SW17A2 900
(1450+1450)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
14.03003Hubert Urban SW7MM2 224
(1537+687)
2Danmar Skarżysko Kamienna
15.02891Bartosz Ceglarski SW7MM2 089
(1402+687)
2Pomtech Zwoleń
16.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4MK1 867
(1440+427)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
17.08283Andrzej Iwański  SW13A1 798
(1240+558)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
18.03020Grzegorz Zakrzewski SW9MM1 716
(1204+512)
2Pomtech Zwoleń
19.08288Grzegorz BachanekSW4MK1 625
(1058+567)
2Pomtech Zwoleń
20.06414Sławomir KutyłaSW5MK1 605
(1044+561)
2Pomtech Zwoleń
21.02933Piotr Kucharski SW18AM1 529
(1029+500)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
22.08930Maja Żabierek SW5MK1 414
(1105+309)
2Danmar Skarżysko Kamienna
23.02928Marek Kozdrach  SW5MK1 344
(1017+327)
2Danmar Skarżysko Kamienna
24.02990Adam StrzeleckiSW7MM1 334
(796+538)
2Pomtech Zwoleń
25.07975Jerzy Maludziński  SW11MM1 248
(946+302)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
26.02946Andrzej Majcher SW9MM1 219
(840+379)
-ŚZBS KIELCE
27.06370Jacek BorsSW5MK1 191
(812+379)
2Pomtech Zwoleń
28.02888Zbigniew BorkowskiSW12A1 027
(770+257)
2Pomtech Zwoleń
29.07491Tadeusz Sobota  SW7MM991
(833+158)
2Danmar Skarżysko Kamienna
30.02977Mirosław Rafalski  SW18AM947
(640+307)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
31.14609Piotr Szczygieł  SW4MK934
(781+153)
2Danmar Skarżysko Kamienna
32.02937Nikander Kuszewski  SW11MM853
(728+125)
2Danmar Skarżysko Kamienna
33.02902Krzysztof Gałda  SW12A840
(698+142)
2Danmar Skarżysko Kamienna
34.02954Włodzimierz Niedolaz SW7MM719
(632+87)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
35.02958Dariusz NowekSW5MK698
(516+182)
2Danmar Skarżysko Kamienna
36.15913Adam Rydz SW3MR641
(567+74)
3UKS Olimp Skaryszew
37.09322Mirosław Kotowski  SW5MK637
(594+43)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
38.02504Janusz Krawczyński SW9MM558
(521+37)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
39.02913Edmund Jas  SW7MM557
(455+102)
2Danmar Skarżysko Kamienna
40.18561Jerzy Daniel SW5MK551
(540+11)
3Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
41.02919Aleksander Knawa  SW13A542
(461+81)
-ŚZBS KIELCE
42.03005Piotr Waluszewski SW5MK537
(519+18)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
43.03027Włodzimierz Stobiecki   SW19AM516
(502+14)
2Danmar Skarżysko Kamienna
44.02907Waldemar Haponiuk SW7MM475
(452+23)
2Danmar Skarżysko Kamienna
45.06447Jan Zalewski SW7MM455
(352+103)
3UKS Olimp Skaryszew
46.02998Marcin Terelak SW4MK445
(377+68)
-ŚZBS KIELCE
47.02955Wojciech Nowak SW4MK443
(325+118)
3Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
48.09371Zbigniew Swat SW2.5MW435
(400+35)
3MZKS Alit Ożarów
49.02918Sławomir KlimczakSW9MM414
(333+81)
-ŚZBS KIELCE
50.07494Artur Więckowski SW4MK410
(393+17)
3Szlem Skarżysko Kościelne
« poprzednia 1 2 3 następna »

Łącznie 141 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-18 g.20:41:43 (0.1838/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.