Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Świętokrzyski (SW)

« poprzednia 1 2 3 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.06551Jacek Ciechomski SW19AM6 275
(3387+2888)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
2.09755Łukasz Witkowski SW15A5 895
(2988+2907)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
3.13709Grzegorz Głasek SW9MM5 839
(3092+2747)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
4.07849Bogdan Szulejewski  SW21AM5 086
(2809+2277)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
5.02966Stanisław Pająk  SW15A4 612
(2880+1732)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
6.02904Janusz Gawęcki  SW18AM3 781
(2336+1445)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
7.07796Marek Jeleniewski SW18AM3 374
(1693+1681)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
8.07827Lech Ohrysko  SW17A3 276
(1640+1636)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
9.08294Mariusz Bartkowski SW17A3 088
(1570+1518)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
10.05069Paweł Jassem  SW17A2 900
(1450+1450)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
11.06382Maciej Dobrzyński SW7MM2 656
(1704+952)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
12.08308Kamil Walczyk SW7MM2 446
(1447+999)
2Danmar Skarżysko Kamienna
13.02891Bartosz Ceglarski SW7MM1 954
(1282+672)
2Pomtech Zwoleń
14.08283Andrzej Iwański  SW13A1 638
(1146+492)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
15.02921Tadeusz Kowalczewski SW12A1 588
(1000+588)
2Pomtech Zwoleń
16.02933Piotr Kucharski SW18AM1 529
(1029+500)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
17.03020Grzegorz Zakrzewski SW9MM1 470
(1011+459)
2Pomtech Zwoleń
18.15916Grzegorz WieczorkiewiczSW4MK1 413
(1123+290)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
19.06414Sławomir KutyłaSW5MK1 349
(881+468)
2Pomtech Zwoleń
20.08288Grzegorz BachanekSW4MK1 348
(881+467)
2Pomtech Zwoleń
21.06370Jacek BorsSW5MK1 102
(759+343)
2Pomtech Zwoleń
22.07975Jerzy Maludziński  SW11MM1 069
(822+247)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
23.03003Hubert Urban SW7MM1 051
(752+299)
2Danmar Skarżysko Kamienna
24.02946Andrzej Majcher SW9MM1 036
(672+364)
-ŚZBS KIELCE
25.02888Zbigniew BorkowskiSW12A942
(700+242)
2Pomtech Zwoleń
26.08930Maja Żabierek SW5MK915
(679+236)
2Danmar Skarżysko Kamienna
27.02977Mirosław Rafalski  SW18AM838
(576+262)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
28.09322Mirosław Kotowski  SW5MK616
(574+42)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
29.02990Adam StrzeleckiSW7MM581
(375+206)
2Pomtech Zwoleń
30.02504Janusz Krawczyński SW9MM558
(521+37)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
31.02958Dariusz NowekSW5MK521
(344+177)
2Danmar Skarżysko Kamienna
32.02937Nikander Kuszewski  SW11MM459
(335+124)
2Danmar Skarżysko Kamienna
33.02913Edmund Jas  SW7MM451
(355+96)
2Danmar Skarżysko Kamienna
34.02902Krzysztof Gałda  SW12A444
(303+141)
2Danmar Skarżysko Kamienna
35.02955Wojciech Nowak SW4MK443
(325+118)
3Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
36.06447Jan Zalewski SW7MM432
(329+103)
3UKS Olimp Skaryszew
37.02954Włodzimierz Niedolaz SW7MM413
(374+39)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
38.18561Jerzy Daniel SW4MK410
(409+1)
3Szkoły COGITO Kielce - Tarnobrzeg
39.15913Adam Rydz SW3MR378
(372+6)
3UKS Olimp Skaryszew
40.03005Piotr Waluszewski SW5MK368
(358+10)
3Kamienna Ostrowiec-Świętokrzyski
41.17036Małgorzata GolecSW2.5MW361
(359+2)
3Dream Team Kielce
42.07491Tadeusz Sobota  SW7MM359
(290+69)
2Danmar Skarżysko Kamienna
43.14609Piotr Szczygieł  SW4MK354
(287+67)
2Danmar Skarżysko Kamienna
44.06385Zygmunt Figura  SW7MM345
(242+103)
3UKS Olimp Skaryszew
45.07494Artur Więckowski SW4MK337
(330+7)
3Szlem Skarżysko Kościelne
46.17390Zofia Wciślik SW2MO334
(291+43)
3Dream Team Kielce
47.09371Zbigniew Swat SW2.5MW331
(327+4)
3MZKS Alit Ożarów
48.02931Sławomir Król SW4MK326
(321+5)
3MZKS Alit Ożarów
49.13203Michał Barczyński SW2MO323
(323+0)
3MZKS Alit Ożarów
50.08460Andrzej Prokop SW5MK316
(313+3)
3MZKS Alit Ożarów
« poprzednia 1 2 3 następna »

Łącznie 139 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-19 g.11:06:41 (0.2003/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.