Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Pomorski (PM)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.12197Michał Klukowski   PM24AS16 438
(8455+7983)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
2.01661Włodzimierz Starkowski   PM24AS15 270
(7708+7562)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
3.05176Michał Kwiecień   PM24AS15 180
(7655+7525)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
4.10085Justyna Żmuda PM19AM14 442
(7515+6927)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
5.08158Piotr Zatorski  PM21AM14 172
(7509+6663)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
6.12450Katarzyna Dufrat PM15A10 909
(5700+5209)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
7.04535Dariusz Bogucki PM17A9 438
(5319+4119)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
8.07431Marek Witek  PM21AM8 436
(5089+3347)
1TBS MAGMA Zawiercie
9.04588Sławomir Henclik  PM18AM7 261
(4435+2826)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
10.15477Krzysztof Żak PM7MM7 013
(3949+3064)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
11.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM6 925
(4309+2616)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
12.04665Kazimierz Omernik  PM19AM5 874
(3780+2094)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
13.04735Wacław Wejknis PM17A5 752
(3778+1974)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
14.13364Adam Lonski PM7MM4 065
(2590+1475)
1GTB - SDK Tczew
15.04242Andrzej Fronczak  PM18AM4 030
(2506+1524)
1GTB - SDK Tczew
16.11809Krzysztof Mielnik PM9MM4 027
(2575+1452)
1GTB - SDK Tczew
17.04602Aleksander Kasprzak  PM18AM4 021
(2724+1297)
1GTB - SDK Tczew
18.06336Piotr Lutostański PM18AM3 775
(2290+1485)
ESzlem Barlinek - Szkoła Brydża Gdańsk
19.04682Jacek Piotrowski  PM12A3 574
(2454+1120)
2DARLES SANTERM Gdańsk
20.04527 Krzysztof Antas  PM19AM3 562
(2573+989)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
21.15621Tomasz Gotard  PM19AM3 548
(2249+1299)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
22.08899Marcin OsmańskiPM5MK3 386
(1873+1513)
1GTB - Expres z Kaszub
23.04696Antoni Sękowski  PM18AM3 336
(2667+669)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
24.08117Grażyna Brewiak PM19AM3 232
(1987+1245)
1GTB - Expres z Kaszub
25.04852Marta Sikora PM5MK2 957
(1653+1304)
1GTB - Expres z Kaszub
26.04632Jacek Lew  PM15A2 895
(2383+512)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
 06923Jacek Sikora PM7MM2 895
(1657+1238)
1GTB - Expres z Kaszub
28.15802Adam Suchodolski PM5MK2 706
(1956+750)
3BLACKWOOD Gdańsk
29.04563Ireneusz Dzikowski  PM18AM2 557
(1816+741)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
30.04751Andrzej Zaleski  PM9MM2 522
(1695+827)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
31.07190Paweł Chindelewicz  PM12A2 406
(1479+927)
1GTB - SDK Tczew
32.04707Mirosław Szaliński PM12A2 274
(1384+890)
1GTB - SDK Tczew
33.08078Edmund Pinkiewicz  PM12A2 176
(1906+270)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
34.08119Waldemar Warzała  PM12A2 160
(1561+599)
2DARLES SANTERM Gdańsk
35.10794Aleksander Chrenowski PM13A1 968
(1736+232)
3BLACKWOOD Gdańsk
36.13028Piotr Suchodolski PM5MK1 891
(1231+660)
3Game Over Gdańsk
37.04829Marek Pietrzak PM5MK1 871
(1228+643)
-Słupskie Towarzystwo Brydżowe
38.04797Ryszard Konopka PM12A1 854
(1371+483)
2STB Słupsk
39.04660Marek Niesłuchowski  PM7MM1 833
(1343+490)
3GTB Makabi Gdańsk
40.12127Jarosław Bartosiński PM7MM1 831
(1179+652)
1GTB - SDK Tczew
41.04712Leszek Szkudlarek PM9MM1 794
(1375+419)
2DARLES SANTERM Gdańsk
42.12983Janusz KobylarskiPM5MK1 788
(1561+227)
2DARLES SANTERM Gdańsk
43.04618Wiesława Kasperek PM5MK1 745
(1449+296)
3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
44.16130Jerzy Kajzer PM5MK1 726
(1440+286)
3ANDRZEJKI BIS Gdańsk
45.04670Mariusz Pater  PM11MM1 707
(1178+529)
3Beniaminek 03 Starogard Gdański
46.04772Bogusław Dyk  PM12A1 663
(1263+400)
2STB Słupsk
47.04755Danuta ŻabickaPM7MM1 540
(1253+287)
3GTB Makabi Gdańsk
48.06822Anna Nosalska PM7MM1 491
(1011+480)
3BLACKWOOD Gdańsk
49.04686Janusz Przybyszewski  PM11MM1 482
(1279+203)
2GTB HOTEL AMBER Gdańsk
50.04399Tomasz Patalan PM5MK1 479
(1093+386)
1ETB Ełk
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna »

Łącznie 404 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-29 g.11:32:18 (0.2080/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.