Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Dolnośląski (DS)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.11550Piotr Marcinowski  DS11MM14 891
(8090+6801)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
2.06973Piotr Tuszyński   DS24AS12 229
(6597+5632)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
3.12154Mateusz Sobczak  DS11MM12 001
(6558+5443)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
4.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS10 011
(5280+4731)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
5.08513Piotr Gawryś   DS24AS8 757
(4381+4376)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
6.01223Cathy Bałdysz DS19AM8 337
(4208+4129)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
7.12320Sophia Bałdysz  DS7MM8 044
(4091+3953)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
8.08979Krzysztof Jassem  DS24AS7 989
(4175+3814)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
9.10370Erikas Vainikonis  DS13A7 820
(4025+3795)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
10.04163Andrei Arlovich  DS17A7 791
(3996+3795)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
11.05611Dominik Filipowicz  DS21AM7 332
(4139+3193)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
12.01617Przemysław SalińskiDS11MM6 246
(3665+2581)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
13.14783Patryk Patreuha  DS7MM5 614
(3458+2156)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
14.09549Maciej Bielawski DS13A5 058
(2607+2451)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
15.14782Jakub Patreuha  DS5MK4 409
(2719+1690)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
16.01749Maciej Wręczycki DS17A4 082
(2360+1722)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
17.06554Jarosław Cieślak DS19AM3 828
(2361+1467)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
18.18257Thomas Berg DS3MR3 816
(1910+1906)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
19.17298Rob Helle DS7MM3 645
(1828+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
20.18252Ed HoogenkampDS4MK3 634
(1817+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
21.18648Geert Jorgensen DS3MR3 600
(1800+1800)
-
22.01272Marek CzerepakDS12A3 503
(2105+1398)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
23.08182Paweł Kowalczewski DS9MM3 313
(1929+1384)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
24.01381Piotr Klubiński  DS9MM3 236
(2453+783)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
25.01220Grzegorz Bajek DS11MM3 148
(2004+1144)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
26.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AM3 051
(1683+1368)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
27.09568Mariusz IlnickiDS7MM2 944
(1827+1117)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
28.08859Krzysztof LewandowskiDS7MM2 235
(1624+611)
1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
29.09424Stefan Szenberg   DS13A2 214
(1151+1063)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
30.01705Małgorzata Turska-Marcinowska DS9MM2 179
(1613+566)
2KS Gwardia V Strachota WR
31.01483Adam Marcinowski DS7MM2 044
(1500+544)
2KS Gwardia V Strachota WR
32.17299Roger Bryant  DS7MM2 000
(1000+1000)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
 18378Steve GreenDS3MR2 000
(1000+1000)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
34.10045Jacek KrysteckiDS4MK1 968
(1452+516)
1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
35.01437Zdzisław Kunc  DS11MM1 961
(1247+714)
-
36.09594Ewa Dziekańska DS9MM1 910
(1218+692)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
37.01224Marek Bałdysz  DS13A1 856
(1444+412)
2KS Turbo FLY BACK Wrocław
38.01613Marek RzeszutekDS7MM1 814
(1403+411)
3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
39.01291Krzysztof Dziekański  DS12A1 791
(1105+686)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
40.01711Lech Warężak  DS11MM1 787
(1611+176)
3BKB I Bolesławiec
41.01713Stanisław WawszczykDS7MM1 777
(1204+573)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
42.05822Tomasz Spodenkiewicz DS13A1 776
(1046+730)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
43.16255Joanna Kokot  DS3MR1 707
(1229+478)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
44.10472Samuel Bałdysz DS5MK1 683
(1441+242)
2KS Turbo FLY BACK Wrocław
45.15259Dominika Ocylok  DS3MR1 607
(1102+505)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
46.01311Jerzy Gładysz  DS12A1 579
(1323+256)
2KS Turbo FLY BACK Wrocław
47.01577Aleksander Poznysz  DS12A1 524
(1087+437)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
48.01599Maciej Rochowicz DS5MK1 489
(906+583)
1Invenio Bona Fide ŚWIEBODZICE
49.01297Mirosław Fechner DS7MM1 460
(1037+423)
2Erbutd KS AZS Wratislavia IX WR
50.01352Bernard Jadczak DS9MM1 436
(971+465)
2Erbutd KS AZS Wratislavia IX WR
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Łącznie 567 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.11:46:38 (0.3876/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.