Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Dolnośląski (DS)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.11550Piotr Marcinowski DS11MM17 769
(9611+8158)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
2.06973Piotr Tuszyński   DS24AS14 233
(7634+6599)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
3.12154Mateusz Sobczak DS11MM13 596
(7440+6156)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
4.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS12 248
(6489+5759)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
5.08513Piotr Gawryś   DS24AS11 267
(5636+5631)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
6.04163Andrei Arlovich  DS17A9 804
(5027+4777)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
7.05611Dominik Filipowicz  DS21AM9 765
(5387+4378)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
8.10370Erikas Vainikonis  DS13A9 407
(4843+4564)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
9.08979Krzysztof Jassem  DS24AS9 045
(4703+4342)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
10.01223Cathy Bałdysz DS19AM8 629
(4430+4199)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
11.12320Sophia Bałdysz  DS7MM8 080
(4114+3966)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
12.01617Przemysław SalińskiDS11MM6 607
(3873+2734)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
13.14783Patryk Patreuha  DS7MM6 598
(4015+2583)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
14.09549Maciej Bielawski DS13A5 426
(2791+2635)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
15.14782Jakub Patreuha  DS5MK5 100
(3106+1994)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
16.06554Jarosław Cieślak DS19AM5 009
(2993+2016)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
17.01749Maciej Wręczycki DS17A4 194
(2417+1777)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
18.18257Thomas Berg DS3MR3 989
(2014+1975)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
19.01381Piotr Klubiński  DS9MM3 673
(2788+885)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
20.17298Rob Helle DS7MM3 645
(1828+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
21.01502Mirosław Miłaszewski  DS19AM3 643
(2006+1637)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
22.18252Ed Hoogenkamp DS4MK3 634
(1817+1817)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
23.18648Geert Jorgensen DS3MR3 600
(1800+1800)
-
24.01272Marek CzerepakDS12A3 514
(2114+1400)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
25.01220Grzegorz Bajek DS11MM3 408
(2169+1239)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
26.08182Paweł Kowalczewski DS9MM3 323
(1934+1389)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
27.09568Mariusz IlnickiDS7MM3 081
(1912+1169)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
28.09424Stefan Szenberg   DS13A2 712
(1400+1312)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
29.01705Małgorzata Turska-Marcinowska DS9MM2 567
(1912+655)
2KS Gwardia V Strachota WR
30.01483Adam Marcinowski DS9MM2 412
(1779+633)
2KS Gwardia V Strachota WR
31.08859Krzysztof LewandowskiDS7MM2 304
(1692+612)
1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
32.01711Lech Warężak  DS11MM2 164
(1971+193)
3BKB I Bolesławiec
33.01224Marek Bałdysz  DS13A2 121
(1658+463)
2KS Turbo FLY BACK Wrocław
34.09594Ewa Dziekańska DS9MM2 111
(1349+762)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
35.01291Krzysztof Dziekański  DS12A2 087
(1274+813)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
36.01437Zdzisław Kunc  DS11MM2 012
(1282+730)
3KS Konfeks I Legnica
37.17299Roger Bryant  DS7MM2 000
(1000+1000)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
 18378Steve GreenDS3MR2 000
(1000+1000)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
39.01613Marek RzeszutekDS7MM1 995
(1540+455)
3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
40.10045Jacek KrysteckiDS4MK1 976
(1457+519)
1Bluerefrigeration KS AZS Wratislavia II
41.15259Dominika Ocylok  DS3MR1 950
(1324+626)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
42.01311Jerzy Gładysz  DS12A1 934
(1601+333)
2KS Turbo FLY BACK Wrocław
43.01713Stanisław WawszczykDS7MM1 923
(1294+629)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
44.10472Samuel Bałdysz DS5MK1 832
(1580+252)
2KS Turbo FLY BACK Wrocław
45.01577Aleksander Poznysz  DS12A1 831
(1390+441)
1Invenio Szlem Dzierżoniów
46.16255Joanna Kokot  DS3MR1 823
(1314+509)
2KS AZS Wratislavia VIII WR
47.05822Tomasz Spodenkiewicz DS13A1 814
(1076+738)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
48.01772Sławomir Zimniak DS7MM1 747
(1527+220)
3BKB I Bolesławiec
49.01587Marek RajcaDS7MM1 629
(1087+542)
3ŚWSBS Chełmiec Termet WB
50.10479Krzysztof ObłójDS5MK1 609
(1485+124)
3MKS Rokita Brzeg Dolny
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Łącznie 584 osoby.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-05-28 g.08:56:41 (0.2130/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.