Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Wielkopolski (WP)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.19120David Bakhshi WP19AM10 354
(5177+5177)
-
2.09550Jakub Wojcieszek WP17A10 280
(5489+4791)
3Taka sobie drużyna brydżowa
3.01115Krzysztof Martens   WP24AS9 926
(5106+4820)
-TZBS Kalisz
4.05314Marcin Pędziński WP15A7 837
(4831+3006)
EGRICON STARKA PAB Poznań
5.06795Ewa Miszewska WP19AM7 568
(4512+3056)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
6.05374Cezary Serek WP17A7 384
(4107+3277)
-PAB Poznań
7.14885Marcin Dobrowolski WP9MM7 305
(4498+2807)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
8.08549Anna Maduzia  WP7MM7 215
(4386+2829)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
9.08769Sławomir Piechocki WP11MM7 135
(5287+1848)
1UNIA WINKHAUS Leszno
10.10450Jacek Dmowski WP13A7 068
(3856+3212)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
11.19121Artur Malinowski WP19AM6 878
(3439+3439)
-
12.04887Olech Bestrzyński WP17A6 400
(3574+2826)
EGRICON STARKA PAB Poznań
13.05400Maciej Sobieralski  WP15A5 111
(3039+2072)
EGRICON STARKA PAB Poznań
14.05352Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP7MM5 088
(3908+1180)
1UNIA WINKHAUS Leszno
15.05523Artur Wójcik WP12A4 907
(2950+1957)
1UKB KLEKS Szamotuły
16.05353Olgierd Rodziewicz-Bielewicz WP13A4 694
(3604+1090)
1UNIA WINKHAUS Leszno
17.04906Jan Borychowski  WP13A4 359
(3426+933)
2UNIA II Leszno
18.05454Bogdan Świątek  WP12A4 248
(3098+1150)
2UNIA II Leszno
19.05534Stanisław Zakrzewski  WP17A4 157
(2634+1523)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
20.08434Witold Tomaszek WP12A4 037
(2687+1350)
ETRANSFER 6 PAB Poznań
21.05023Paweł Gruszczyński WP7MM3 975
(2718+1257)
-GTB Gdańsk
22.01781Andrzej Aleksandrzak  WP15A3 890
(2552+1338)
1UKB KLEKS Szamotuły
23.10534Waldemar Sroczyński WP11MM3 727
(2369+1358)
2KTB Konin
24.03920Grzegorz Rojewski WP13A3 701
(2531+1170)
EGRICON STARKA PAB Poznań
25.05264Jerzy Mścisz  WP13A3 469
(2818+651)
EGRICON STARKA PAB Poznań
26.06716Anna Kręglewska-Wnuk WP7MM3 330
(2069+1261)
2K2 Rebid
27.05446Marek Szukała  WP19AM3 249
(2696+553)
2UNIA II Leszno
28.05069Paweł Jassem  WP17A2 900
(1450+1450)
2DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
29.14965Marta Wójcik WP4MK2 884
(1653+1231)
3Taka sobie drużyna brydżowa
30.04593Wacław Janicki  WP17A2 744
(2216+528)
1UNIA WINKHAUS Leszno
31.03775Jacek Kokociński WP7MM2 639
(2302+337)
2KTB Konin
32.14789Bartosz KaczmarekWP4MK2 507
(1764+743)
2DĄBRÓWKA MM Poznań
33.12362Justyna Stachowiak-Kluz WP7MM2 370
(1587+783)
-PAB Poznań
34.13899Grzegorz Jędrzejewski WP4MK2 294
(1567+727)
2DĄBRÓWKA MM Poznań
35.05378Jerzy Sieracki WP12A2 264
(1435+829)
1UNIA WINKHAUS Leszno
 05505Tomasz Włodarczak WP12A2 264
(1435+829)
1UNIA WINKHAUS Leszno
37.05483Tomasz Wasilewski WP7MM2 263
(1571+692)
2KTB Konin
38.05170Włodzimierz Kwiatkowski  WP12A2 226
(2079+147)
3System Poznań
 05732Paweł Niedzielski  WP18AM2 226
(1198+1028)
-TZBS Kalisz
40.03815Michał Lewiński WP12A2 212
(1620+592)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
41.01299Karol Filipowicz  WP13A2 194
(1368+826)
1UKB KLEKS Szamotuły
42.05213Paweł Małecki WP11MM2 184
(1595+589)
2DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
43.04109Łukasz Brede WP17A2 159
(1352+807)
1UKB KLEKS Szamotuły
44.05371Grzegorz Samol WP5MK2 037
(1728+309)
2FLUX-MEDICAL Boguniewo
45.07099Jerzy Olczyk  WP9MM2 035
(1195+840)
-TZBS Kalisz
46.05403Piotr Solecki WP7MM1 984
(1725+259)
2FLUX-MEDICAL Boguniewo
47.05081Marek Juszczak  WP5MK1 873
(1619+254)
2FLUX-MEDICAL Boguniewo
48.05156Roman Kujawski  WP12A1 850
(1584+266)
3KB Gniezno
49.03787Adam Kozłowski WP12A1 825
(1208+617)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
50.05079Rafał Junik WP7MM1 769
(1346+423)
2DĄBRÓWKA MM Poznań
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 następna »

Łącznie 579 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-09-29 g.13:48:55 (0.2178/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.