Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Lubuski (LB)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.16184Tomasz Bartnicki LB7MM6 380
(3954+2426)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
2.05574Przemysław Błaszczyk LB15A6 099
(3720+2379)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
3.05282Jerzy Nowak  LB13A5 462
(3946+1516)
1Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
4.16183Zofia Miechowicz LB5MK4 502
(2894+1608)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
5.08978Jacek Leśniczak   LB15A4 339
(2629+1710)
1Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
6.05059Stanisław Janik  LB13A4 124
(2689+1435)
1Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
7.07596Krzysztof Brudka LB13A3 762
(2616+1146)
-
8.01397Piotr Korecki LB7MM3 547
(2544+1003)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
9.02158Zdzisław Świątek  LB13A2 956
(1820+1136)
1Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
10.05386Paweł Siwiński LB12A2 936
(1829+1107)
1Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
11.02114Sebastian RawlikLB4MK2 215
(1723+492)
2Fundacja I Love Bridge/MOSiR Kostrzyn
12.12253Jerzy Kozyczkowski  LB11MM2 078
(1240+838)
1Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
13.01433Aleksander Kud LB11MM1 982
(1318+664)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
14.01945Mirosław Bublewicz LB11MM1 974
(1299+675)
1Kłodawka KART-EL Gorzów Wlkp.
15.02102 Czesław Plachimowicz  LB5MK1 884
(1805+79)
-
16.02174Wojciech Waszkowiak  LB12A1 810
(1516+294)
2Fundacja I Love Bridge/MOSiR Kostrzyn
17.02166Jarosław Wachnowski  LB18AM1 574
(1305+269)
3Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
18.07501Jan Styczyński  LB5MK1 566
(1039+527)
3CKiR Wschowa
19.01578Marcin Preisner LB3MR1 551
(1034+517)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
20.02116Andrzej Rękosiak LB7MM1 518
(1383+135)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz
21.02071Marek Marciniak LB4MK1 511
(1446+65)
3Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
22.02324Andrzej Łagosz LB11MM1 463
(1091+372)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
23.02398Sławomir Rutecki  LB7MM1 460
(1349+111)
3GSBS DK Góra
24.17301Arkadiusz JaranowskiLB3MR1 392
(1126+266)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz
25.07926Maciej Wierzbicki LB9MM1 373
(1142+231)
-
26.02087Marian Nieznański  LB7MM1 364
(1203+161)
2Fundacja I Love Bridge/MOSiR Kostrzyn
27.02365Jan Obuchowicz  LB9MM1 321
(947+374)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
28.02395Krzysztof Rogoziński  LB12A1 307
(920+387)
2Fundacja I Love Bridge/MOSiR Kostrzyn
29.02143Mieczysław Stefański  LB7MM1 291
(1108+183)
3Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
30.07906Andrzej Parmonik LB5MK1 273
(1170+103)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz
31.01239Robert BielLB11MM1 235
(842+393)
1KU AZS Uniwersytet Zielonogórski
32.16177Roman Miłkowski LB5MK1 169
(786+383)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
33.02223Piotr Brzeziński  LB12A1 130
(768+362)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
34.12914Łukasz FrąckowiakLB3MR1 066
(747+319)
2Instalko SBS 1 Międzyrzecz
35.02199Wiesław Żegilewicz  LB12A1 051
(788+263)
-
36.02434Jerzy Trembowski LB11MM1 028
(691+337)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
37.02350Witold Miłoszewski  LB12A1 023
(687+336)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
 10318Barbara Radomska LB4MK1 023
(818+205)
3Spójnia Ośno Lubuskie
39.07909Paweł PietrażyckiLB5MK1 014
(712+302)
3ALMAR Zielona Góra
40.02443Wiesław Wiśniewski  LB5MK954
(954+0)
2CKR Wschowa I
41.02093Stanisław Owczarski  LB12A901
(654+247)
2Fundacja I Love Bridge/MOSiR Kostrzyn
42.02213Tadeusz Birecki  LB5MK895
(845+50)
3GSBS DK Góra
43.02036Stanisław Kotas  LB5MK888
(810+78)
2Fundacja I Love Bridge/MOSiR Kostrzyn
44.11493Arkadiusz Skonieczny LB3MR887
(879+8)
2CKR Wschowa I
45.02025Roman Klejny  LB11MM857
(707+150)
3Fundacja I Love Bridge /Zielbruk
46.02424Eugeniusz Szczepański  LB9MM845
(664+181)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
47.02302Radosław KrólLB7MM826
(645+181)
1ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
48.07915Wiesław Skowron  LB4MK824
(792+32)
3Spójnia Ośno Lubuskie
49.17411Lech Jaworski LB3MR819
(819+0)
2CKR Wschowa I
50.02367Bogumił Olszewski LB5MK798
(622+176)
2MKS Sokół Żary
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Łącznie 320 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-30 g.02:12:13 (0.1999/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.