Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Lubuski (LB)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.06973Piotr Tuszyński   LB24AS8 116
(4302+3814)
EIlanka 1 Rzepin
2.04922Piotr Busse LB19AM7 293
(3990+3303)
EIlanka 1 Rzepin
3.09550Jakub Wojcieszek LB17A7 249
(3935+3314)
EIlanka 1 Rzepin
4.07869Sławomir Zawiślak   LB21AM6 082
(3076+3006)
EIlanka 1 Rzepin
5.02121Ryszard Sakowicz LB18AM4 466
(2383+2083)
EIlanka 1 Rzepin
6.16184Tomasz Bartnicki LB5MK3 954
(2431+1523)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
7.16183Zofia Miechowicz LB5MK3 132
(1963+1169)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
8.10534Waldemar Sroczyński LB11MM3 117
(1870+1247)
EIlanka 1 Rzepin
9.01397Piotr Korecki LB7MM2 989
(2147+842)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
10.05059Stanisław Janik  LB13A2 927
(1936+991)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
11.10095Paweł Miechowicz LB17A2 800
(1400+1400)
EIlanka 1 Rzepin
12.08978Jacek Leśniczak   LB15A2 745
(1739+1006)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
13.02158Zdzisław Świątek  LB13A2 621
(1652+969)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
14.02827Marek Urbański LB13A2 459
(1304+1155)
EIlanka 1 Rzepin
15.05386Paweł Siwiński LB12A2 208
(1443+765)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
16.01433Aleksander Kud LB11MM1 785
(1206+579)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
17.03815Michał Lewiński LB12A1 722
(1214+508)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
18.03787Adam Kozłowski LB12A1 601
(1069+532)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
19.01578Marcin Preisner LB3MR1 423
(951+472)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
20.02114Sebastian RawlikLB4MK1 420
(1008+412)
3KKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
21.01945Mirosław Bublewicz LB11MM1 392
(935+457)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
22.12253Jerzy Kozyczkowski  LB11MM1 315
(816+499)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.
23.02365Jan Obuchowicz  LB9MM1 200
(827+373)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
24.02395Krzysztof Rogoziński  LB12A1 146
(759+387)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
25.01239Robert BielLB11MM1 120
(776+344)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
26.02102Czesław Plachimowicz  LB5MK1 109
(1050+59)
3MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
27.02174Wojciech Waszkowiak  LB12A1 085
(873+212)
3MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
28.02223Piotr Brzeziński  LB12A1 084
(724+360)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
29.16177Roman Miłkowski LB5MK1 062
(708+354)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
30.02324Andrzej Łagosz LB11MM1 061
(733+328)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
31.02434Jerzy Trembowski LB11MM1 007
(671+336)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
32.02350Witold Miłoszewski  LB12A1 005
(670+335)
2ANNEBERG Zielona Góra - I Love Bridge
33.02087Marian Nieznański  LB7MM949
(817+132)
3MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
34.02071Marek Marciniak LB4MK928
(874+54)
3Steinpol Klub 17 WBZ Wędrzyn
35.02116Andrzej Rękosiak  LB7MM908
(834+74)
3WDK Bez Atu Wolsztyn
36.07926Maciej Wierzbicki LB9MM875
(658+217)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
37.02199Wiesław Żegilewicz  LB12A832
(570+262)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
38.02093Stanisław Owczarski  LB12A822
(576+246)
2GSBS GOMAD Gorzów Wlkp.
39.07909Paweł PietrażyckiLB5MK812
(549+263)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
40.02398Sławomir Rutecki  LB7MM754
(743+11)
3GSBS DK Góra
41.08330Paweł Marczak LB3MR659
(613+46)
3KSGU Tęcza 1-Promet Krosno Odrzańskie
42.02424Eugeniusz Szczepański  LB9MM650
(522+128)
3K.B.S. DAWID Nowa Sól
43.10402Tomasz KalembkiewiczLB2.5MW638
(498+140)
3KKS Kłodawa -Fundacja I Love Bridge
44.02302Radosław Król LB7MM631
(503+128)
3K.B.S. DAWID Nowa Sól
45.02443Wiesław Wiśniewski  LB5MK571
(571+0)
3SBSZG MILTON Głogów
46.11493Arkadiusz Skonieczny LB3MR549
(549+0)
3CKiR Wschowa
47.02261Krzysztof Hajkowski  LB9MM539
(512+27)
3KSGU Tęcza 1-Promet Krosno Odrzańskie
48.17820Andrzej Kałużny LB2MO531
(531+0)
3CKiR Wschowa
49.07902Damian Mazurak LB5MK525
(430+95)
3MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
50.02036Stanisław Kotas  LB5MK523
(474+49)
3MOSiR I Kostrzyn nad Odrą
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna »

Łącznie 326 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-19 g.11:07:54 (0.2172/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.