Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
101.12999Adam Krysa PK11MM5 270
(3101+2169)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
102.04699Krzysztof Sikorski  PM19AM5 250
(3304+1946)
1GTB - Andrzejki
103.15511Kacper Kopka  MA7MM5 183
(2922+2261)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
104.05423Jeremi Stępiński OP19AM5 130
(2667+2463)
EAJ SYNIS DIAMENT Opole
105.04665Kazimierz Omernik  PM19AM5 078
(3172+1906)
1GTB - Andrzejki
106.09549Maciej Bielawski DS13A5 057
(2606+2451)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
107.12123Mateusz Stępiński MA9MM5 024
(3130+1894)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
108.04022Adam Wujków KP17A5 015
(2595+2420)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
109.16184Tomasz Bartnicki LB7MM4 981
(3011+1970)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
110.14234Jakub Zawada PK9MM4 976
(2800+2176)
EElektromontaż Joker Rzeszów
111.05856Piotr Walczak   WP21AM4 973
(2932+2041)
1RAL Poznań
112.12899Michał Wróbel SL7MM4 884
(2980+1904)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
113.04735Wacław Wejknis PM17A4 878
(3131+1747)
1GTB - Andrzejki
114.05574Przemysław Błaszczyk LD15A4 827
(2945+1882)
1KDK I Kutno
115.05400Maciej Sobieralski  WP15A4 769
(2832+1937)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
116.02676Jarosław Jurkiewicz PK13A4 724
(2859+1865)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
117.11296Artur Pomarański LU5MK4 722
(2568+2154)
2TERMOCHEM CHEMIK Puławy
118.02894Krzysztof Czul  PK18AM4 706
(2412+2294)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
119.03633Mariusz Arutiunianc KP15A4 654
(2454+2200)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
120.02013Andrzej Jeleniewski  ZP18AM4 628
(2766+1862)
1AD Szczecin
121.05523Artur Wójcik WP12A4 620
(2742+1878)
1UKB KLEKS Szamotuły
122.01128Roman Opaliński PK18AM4 592
(2735+1857)
EElektromontaż Joker Rzeszów
123.07827Lech Ohrysko  SW17A4 575
(2315+2260)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
124.14783Patryk Patreuha  DS5MK4 559
(2838+1721)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
125.05282Jerzy Nowak  WP13A4 534
(3201+1333)
1RAL Poznań
126.05520Marek Wójcicki  SL19AM4 496
(2324+2172)
ETB Silesia I Gliwice
127.03978Jarosław Śmieszek KP15A4 486
(2314+2172)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
128.15120Agnieszka PietrzykSL7MM4 459
(2683+1776)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
129.03939Aleksander Skop KP13A4 346
(2272+2074)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
130.07796Marek Jeleniewski SW18AM4 245
(2180+2065)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
131.16645Piotr Jasiński  MA5MK4 242
(2872+1370)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
132.01206Jacek Znamirowski  PK15A4 209
(2432+1777)
EElektromontaż Joker Rzeszów
133.05084Tadeusz Kaczanowski  ZP19AM4 194
(2629+1565)
1AD Szczecin
 07341Ireneusz Kowalczyk  SL21AM4 194
(2578+1616)
1TBS MAGMA Zawiercie
135.03644Adam Błachnio KP13A4 193
(2241+1952)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
136.04212Mirosław Cichocki  WM19AM4 169
(2138+2031)
ESYNTEX Łączność Łowicz
137.03847Jarosław Michałowski  KP18AM4 153
(2553+1600)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
138.05568Zdzisław Beling  LD18AM4 099
(2669+1430)
1Inwit Pabianice
139.03423Marek Pieczka SL11MM4 076
(2143+1933)
ETB Silesia I Gliwice
140.04303Roman Kierznowski  WM21AM4 045
(2099+1946)
ESYNTEX Łączność Łowicz
141.05534Stanisław Zakrzewski  WP17A3 983
(2538+1445)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
142.01208Adam Żarnowski  PK12A3 953
(2199+1754)
EElektromontaż Joker Rzeszów
143.06382Maciej Dobrzyński SW7MM3 941
(2392+1549)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
144.08434Witold Tomaszek WP12A3 912
(2562+1350)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
145.08294Mariusz Bartkowski SW17A3 882
(2117+1765)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
146.11809Krzysztof Mielnik PM9MM3 836
(2457+1379)
2GTB - SDK Tczew
147.13364Adam Lonski PM7MM3 833
(2431+1402)
2GTB - SDK Tczew
148.02827Marek Urbański LB13A3 827
(2034+1793)
EIlanka 1 Rzepin
149.18257Thomas Berg DS3MR3 816
(1910+1906)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
150.05352Ewa Rodziewicz-Bielewicz WP7MM3 808
(2756+1052)
2UNIA WINKHAUS Leszno

Łącznie 5820 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-20 g.21:09:38 (0.3308/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.