Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
101.11903Paweł Szymaszczyk MA9MM6 092
(3472+2620)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
102.07242Vytautas Vainikonis   WM17A6 049
(3204+2845)
EESBS VITAS Elbląg
103.16184Tomasz Bartnicki LB7MM5 892
(3493+2399)
1BIOPAX.PL AZS Uniwersytet Zielonogórski
104.04405Krzysztof Pikus  WM19AM5 887
(3063+2824)
ESYNTEX Łączność Łowicz
105.15511Kacper Kopka  KP7MM5 874
(3268+2606)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
106.04887Olech Bestrzyński WP15A5 847
(3180+2667)
EGRICON STARKA PAB Poznań
107.05856Piotr Walczak   SW21AM5 774
(3356+2418)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
108.14783Patryk Patreuha  DS7MM5 647
(3491+2156)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
109.11296Artur Pomarański ZP7MM5 620
(3053+2567)
1ZOIM & FIORI GCKiB Dobra Szczecińska
110.02013Andrzej Jeleniewski  ZP18AM5 597
(3284+2313)
1AD Szczecin
111.05574Przemysław Błaszczyk LD15A5 585
(3399+2186)
1KDK I Kutno
112.05423Jeremi Stępiński OP19AM5 552
(2914+2638)
1SYNIS VALUE MEDIA OPOLE
113.02676Jarosław Jurkiewicz PK13A5 503
(3299+2204)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
114.12899Michał Wróbel SL7MM5 484
(3280+2204)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
115.05520Marek Wójcicki  SL19AM5 431
(2817+2614)
ETB Silesia I Gliwice
116.04735Wacław Wejknis PM17A5 406
(3483+1923)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
117.12123Mateusz Stępiński MA9MM5 382
(3375+2007)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
118.01054Tadeusz Garbacik  MP15A5 330
(3533+1797)
2MK Galicja Kraków
119.04665Kazimierz Omernik  PM19AM5 256
(3321+1935)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
120.15120Agnieszka PietrzykSL7MM5 237
(3143+2094)
1BSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
121.02827Marek Urbański LB15A5 094
(2685+2409)
1Ilanka 1 Rzepin
122.09549Maciej Bielawski DS13A5 058
(2607+2451)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
123.03633Mariusz Arutiunianc KP15A5 054
(2654+2400)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
124.04022Adam Wujków KP17A5 015
(2595+2420)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
125.07341Ireneusz Kowalczyk  SL21AM4 937
(3043+1894)
1TBS MAGMA Zawiercie
126.05282Jerzy Nowak  WP13A4 901
(3533+1368)
2KTB Konin
127.03423Marek Pieczka SL11MM4 873
(2596+2277)
ETB Silesia I Gliwice
128.05084Tadeusz Kaczanowski  ZP19AM4 819
(3057+1762)
1AD Szczecin
129.06963Marek Szymanowski   LD24AS4 808
(2535+2273)
1Inwit Pabianice
130.05400Maciej Sobieralski  WP15A4 800
(2861+1939)
EGRICON STARKA PAB Poznań
131.08950Iwona Czajka MA9MM4 789
(2834+1955)
3INTER BLOCK Warszawa
132.01128Roman Opaliński PK18AM4 785
(2903+1882)
1Elektromontaż Joker Rzeszów
133.01208Adam Żarnowski PK12A4 713
(2633+2080)
1Elektromontaż Joker Rzeszów
134.02894Krzysztof Czul PK18AM4 706
(2412+2294)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
135.05523Artur Wójcik WP12A4 671
(2789+1882)
1UKB KLEKS Szamotuły
136.07827Lech Ohrysko  SW17A4 575
(2315+2260)
-
137.03345Zbigniew Mącior  SL18AM4 567
(2716+1851)
1TBS MAGMA Zawiercie
138.08294Mariusz Bartkowski MA17A4 561
(2542+2019)
EMKS MAZOVIA Mińsk Mazowiecki
139.02519Bartosz Matras LU7MM4 528
(2789+1739)
2FREEECO Chemik Puławy
140.01206Jacek Znamirowski PK15A4 514
(2630+1884)
1Elektromontaż Joker Rzeszów
141.16645Piotr Jasiński  MA5MK4 500
(3030+1470)
1Akademia Brydża AZS UW Warszawa
142.02495Andrzej Kokoryka LU11MM4 493
(2792+1701)
1SKÓR-BUT EKO - RÓŻANKA Łęczna
143.03978Jarosław Śmieszek KP15A4 486
(2314+2172)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
144.03939Aleksander Skop KP13A4 441
(2332+2109)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
145.05310Bogusław Pazur  SL21AM4 429
(2247+2182)
ETB Silesia I Gliwice
146.03644Adam Błachnio KP13A4 423
(2359+2064)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
147.04212Mirosław Cichocki WM19AM4 416
(2301+2115)
ESYNTEX Łączność Łowicz
148.14782Jakub Patreuha  DS5MK4 409
(2719+1690)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
149.02727Andrzej Lubojemski MP13A4 321
(2941+1380)
2Czarna Papuga Zwierzyniec Kraków
150.08978Jacek Leśniczak   LB15A4 309
(2599+1710)
1GSBS KART-EL Gorzów Wlkp.

Łącznie 5880 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-20 g.16:39:08 (0.2871/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.