Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Kujawsko-Pomorski (KP)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.07849Bogdan Szulejewski  KP21AM7 075
(3904+3171)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
2.03960Radosław Szczepański KP18AM6 926
(3603+3323)
1Eko-Tech Jantar Toruń
3.17161Krzysztof Cichy  KP7MM6 660
(4077+2583)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
4.15511Kacper Kopka  KP7MM6 301
(3491+2810)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
5.04022Adam Wujków KP17A5 252
(2754+2498)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
6.03633Mariusz Arutiunianc KP15A5 054
(2654+2400)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
7.03978Jarosław Śmieszek KP15A4 844
(2551+2293)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
8.03847Jarosław Michałowski  KP18AM4 696
(2967+1729)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
9.03644Adam Błachnio KP13A4 622
(2494+2128)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
10.03939Aleksander Skop KP13A4 530
(2398+2132)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
11.01840Leszek Majdański  KP15A2 995
(1535+1460)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
12.03881Tomasz Osiński KP12A2 758
(1644+1114)
1Eko-Tech Jantar Toruń
13.03763Leszek Kawski KP9MM2 578
(1844+734)
2BTG Bydgoszcz
14.03724Leszek Hejne KP7MM2 405
(1962+443)
2BTG Bydgoszcz
15.04015Tomasz Woźniak KP7MM2 320
(1680+640)
1Eko-Tech Jantar Toruń
16.11800Mariusz Krakowiak KP5MK2 159
(1968+191)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
17.03820Jarosław Łakomy KP7MM1 838
(1220+618)
2BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski
18.03714Andrzej Grela  KP9MM1 769
(1193+576)
2BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski
19.03999Tadeusz Wasilewski  KP5MK1 739
(1476+263)
3Forta Żnin
20.03712Mirosław Graczkowski  KP5MK1 712
(1567+145)
3DOL-BY Bydgoszcz
21.13003Mariusz Bielski KP5MK1 699
(1659+40)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
22.03970Tadeusz Szwenkel  KP9MM1 605
(1274+331)
1Eko-Tech Jantar Toruń
23.03992Roman Wachowiak KP18AM1 599
(1163+436)
2TKB PAAK Chemik Bydgoszcz
24.03933Eugeniusz Seichter  KP12A1 561
(1369+192)
-
25.03971Karol Szwenkel KP9MM1 543
(1071+472)
1Eko-Tech Jantar Toruń
26.03696Leszek Falkowski KP13A1 528
(1081+447)
2BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski
27.08075Jerzy Kowalski  KP13A1 477
(1370+107)
3DOL-BY Bydgoszcz
28.13570Piotr Proporowicz KP5MK1 469
(1374+95)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
 12634Monika Sautaux KP5MK1 469
(869+600)
-
30.12018Andrzej Wilemski KP7MM1 455
(953+502)
1Eko-Tech Jantar Toruń
31.03964Piotr Szczuka  KP9MM1 443
(1219+224)
3Pastel Bydgoszcz
32.03841Jerzy Masłoń  KP13A1 440
(1189+251)
1Eko-Tech Jantar Toruń
33.03650Tomasz Borucki KP7MM1 344
(1142+202)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
34.13018Rafał Szafranek KP5MK1 333
(1177+156)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
35.03822Lech Łaniewski  KP13A1 251
(942+309)
2TKB PAAK Chemik Bydgoszcz
36.09355Mariusz Grabowski KP9MM1 223
(801+422)
2BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski
37.17294Marek Bałabuch  KP3MR1 218
(1037+181)
2Tenispoint Chemik Bydgoszcz
38.03821Maciej Łaniewski KP7MM1 207
(819+388)
2TKB PAAK Chemik Bydgoszcz
39.03867Jan Nawrocki  KP9MM1 167
(941+226)
3Forta Żnin
40.03750Julian Jurski  KP11MM1 144
(1031+113)
OLambda II Toruń
41.03925Roch Rupniewski  KP11MM1 140
(982+158)
1Eko-Tech Jantar Toruń
42.10870Paweł Krzemiński KP4MK1 079
(791+288)
2BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski
43.16231Kazimierz Namysł  KP4MK1 070
(1051+19)
-
44.08370Bartłomiej Kamelski KP7MM1 065
(820+245)
2TKB PAAK Chemik Bydgoszcz
45.03708Robert Górny KP5MK1 057
(927+130)
3Forta Żnin
46.04034Tadeusz Żurek  KP4MK1 047
(916+131)
3MLKS Solec Kujawski
47.04014Piotr Wołowski KP7MM1 041
(1041+0)
3Eurobac Nakło
48.10898Zbigniew Ehlert  KP5MK1 025
(921+104)
3Lambda Toruń
49.10869Alicja Krzemińska KP4MK957
(677+280)
2BIN-Chemik Aleksandrów Kujawski
50.04012Andrzej Wojnowski KP3MR954
(934+20)
2BTG Bydgoszcz
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Łącznie 368 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-30 g.00:12:27 (0.2280/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.