Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)
pokaż rok następny (2020)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 120 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.06658Jacek Kalita  SW24AS31 181
(15595+15586)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
2.04662Michał Nowosadzki  SW24AS30 573
(15287+15286)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
3.09146Piotr Tuczyński  MA24AS19 739
(9935+9804)
EAGENA Development Bridge24.pl
4.06540Bartosz Chmurski  MA24AS19 269
(10172+9097)
EBridge24.pl 2.
5.11319Przemysław Zawada  SW19AM18 923
(10790+8133)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
6.11550Piotr Marcinowski DS13A17 769
(9611+8158)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
7.06341Grzegorz Narkiewicz  MA24AS16 567
(8286+8281)
EAGENA Development Bridge24.pl
8.12197Michał Klukowski   PM24AS16 438
(8455+7983)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
9.07291Krzysztof Buras  MA24AS16 362
(8181+8181)
EAGENA Development Bridge24.pl
10.09138Danuta Kazmucha OP17A16 354
(8696+7658)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
11.06909Anna Sarniak OP21AM15 587
(8120+7467)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
12.01661Włodzimierz Starkowski   PM24AS15 270
(7708+7562)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
13.05176Michał Kwiecień   PM24AS15 180
(7655+7525)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
14.10085Justyna Żmuda PM19AM14 442
(7515+6927)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
15.02806Wojciech Strzemecki  SW21AM14 398
(7854+6544)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
16.06706Apolinary Kowalski   WM24AS14 333
(7617+6716)
EESBS VITAS Elbląg
17.06973Piotr Tuszyński   DS24AS14 233
(7634+6599)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
18.08158Piotr Zatorski  PM21AM14 172
(7509+6663)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
19.05341Jacek Pszczoła  SW24AS13 740
(6870+6870)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
20.09357Arkadiusz Majcher MA11MM13 601
(7163+6438)
2ESKOM Warszawa
21.12154Mateusz Sobczak DS11MM13 596
(7440+6156)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
22.01318Stanisław Gołębiowski  DS24AS12 248
(6489+5759)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
23.06815Piotr Nawrocki  MA19AM12 128
(6782+5346)
EAGENA Development Bridge24.pl
24.13438Rafał Marks MA11MM11 938
(6414+5524)
EAkademia Brydża AZS UW Warszawa
25.04111Krzysztof Kotorowicz  SW21AM11 803
(6104+5699)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
26.04762Konrad Araszkiewicz  SW21AM11 426
(5838+5588)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
27.05111Wit Klapper  MP21AM11 419
(6935+4484)
-
28.08513Piotr Gawryś   DS24AS11 267
(5636+5631)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
29.14728Kamil Nowak SW15A11 163
(6340+4823)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
30.12450Katarzyna Dufrat PM15A10 909
(5700+5209)
ESzkoła Brydża Szlem Gdańsk
31.04740Piotr Wiankowski  MA21AM10 680
(5848+4832)
EAGENA Development Bridge24.pl
32.14619Maksymilian Chodacki  MA9MM10 633
(5787+4846)
EAkademia Brydża AZS UW Warszawa
33.04250Bogusław Gierulski   WM21AM10 606
(5654+4952)
EESBS VITAS Elbląg
34.06551Jacek Ciechomski MA19AM10 360
(5599+4761)
2ESKOM Warszawa
35.19120David Bakhshi WP19AM10 354
(5177+5177)
-
36.05363Jerzy Russyan  WM21AM10 348
(5607+4741)
EESBS VITAS Elbląg
37.04108Przemysław Janiszewski  SW21AM10 288
(5397+4891)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
38.09550Jakub Wojcieszek WP17A10 280
(5489+4791)
1DĄBRÓWKA NAUKABRYDZA.PL Poznań
39.01865Andrzej Pawlak  OP17A10 278
(5493+4785)
ESYNIS VALUE MEDIA OPOLE
40.01115Krzysztof Martens   WP24AS9 926
(5106+4820)
-
41.04163Andrei Arlovich  DS17A9 804
(5027+4777)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
42.05611Dominik Filipowicz  DS21AM9 765
(5387+4378)
1GOLDBECK COMFORT SA AZS Wratislavia IV
43.07725Grzegorz Superson MP13A9 533
(5351+4182)
1Synergia Cracovia Ilanka 2
44.05718Jerzy Michałek  MP21AM9 531
(6198+3333)
-
45.09755Łukasz Witkowski SW15A9 444
(4818+4626)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
46.04535Dariusz Bogucki PM17A9 438
(5319+4119)
EGTB ANDRZEJKI Gdańsk
47.10370Erikas Vainikonis  DS13A9 407
(4843+4564)
EBRIDGESCANNER KS AZS Wratislavia I WR
48.04922Piotr Busse ZP19AM9 316
(5279+4037)
1FIORI GIFTS GCKiB Dobra Szczecińska
49.02966Stanisław Pająk  SW15A9 298
(5576+3722)
1ZIELONY Waluta Lokalna Starachowice
50.07809Piotr Kołuda LU17A9 184
(4948+4236)
ESYNERGIA ILANKA
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... 120 następna »

Łącznie 5966 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-10-30 g.02:16:03 (0.1930/7) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.