Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Wszystkie okręgi PZBS

lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
51.06341Grzegorz Narkiewicz  MA24AS5 242
(2621+2621)
EBridge24.pl
52.07722Janusz Wesołowski PK13A5 239
(2706+2533)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
53.19120David Bakhshi WP19AM5 166
(2583+2583)
ECONNECTOR Poznań
54.08549Anna Maduzia  WP7MM5 158
(3096+2062)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
55.14885Marcin Dobrowolski WP7MM5 148
(3137+2011)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
56.07291Krzysztof Buras  MA24AS5 128
(2564+2564)
EBridge24.pl
57.14728Kamil Nowak MA13A5 124
(3051+2073)
1Bridge24.pl 2.
58.06620Igor Grzejdziak LU15A5 096
(2706+2390)
ESYNERGIA Lublin
59.12999Adam Krysa PK11MM5 063
(2894+2169)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
60.15477Krzysztof Żak MP7MM5 062
(2707+2355)
EDiebold Nixdorf Cracovia
61.17161Krzysztof Cichy  MA5MK5 059
(3228+1831)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
62.06621Sabina Grzejdziak LU13A5 057
(2667+2390)
ESYNERGIA Lublin
63.05670Andrzej Kozikowski LD15A5 052
(3367+1685)
1KDK I Kutno
64.04842Leszek Sztyrak OP19AM5 023
(2637+2386)
EAJ SYNIS DIAMENT Opole
65.11600Jarosław Stach OP9MM4 991
(2737+2254)
EAJ SYNIS DIAMENT Opole
66.08513Piotr Gawryś   DS24AS4 972
(2486+2486)
EERA KS AZS Wratislavia I WR
67.17167Tomasz Kiełbasa  MA5MK4 949
(3067+1882)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
68.05056Rafał Jagniewski  MA21AM4 928
(2464+2464)
EBridge24.pl
69.04887Olech Bestrzyński WP15A4 877
(2584+2293)
ECONNECTOR Poznań
70.14234Jakub Zawada PK9MM4 867
(2704+2163)
EElektromontaż Joker Rzeszów
71.03960Radosław Szczepański KP18AM4 835
(2425+2410)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
72.07849Bogdan Szulejewski  SW21AM4 775
(2645+2130)
ESPS CONSTRUCTION Kielce
73.08312Piotr Bizoń   WP21AM4 769
(2393+2376)
ECONNECTOR Poznań
74.11903Paweł Szymaszczyk MA9MM4 627
(2674+1953)
1ZweryfikujFirmę.pl - AZS UW
75.02966Stanisław Pająk  SW15A4 612
(2880+1732)
1Zielony Waluta Lokalna Starachowice
76.15519Piotr KuleszaDS7MM4 587
(2790+1797)
1Bluerefrigeration KS AZS WratislaviaVIII
77.06795Ewa Miszewska WP19AM4 491
(2770+1721)
1ELEKTROWNIA PAB Żelichowo
78.01617Przemysław SalińskiDS9MM4 478
(2605+1873)
2Invenio Bona Fide Świebodzice
79.02676Jarosław Jurkiewicz PK13A4 444
(2579+1865)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
80.02894Krzysztof Czul  PK18AM4 387
(2200+2187)
ESkobud Joker Tarnobrzeg
81.04405Krzysztof Pikus  WM19AM4 383
(2242+2141)
ESYNTEX Łączność Łowicz
82.05520Marek Wójcicki  SL19AM4 381
(2252+2129)
ETB Silesia I Gliwice
83.02673Marek Jaworski  MP13A4 362
(3003+1359)
1TS Wisła - Milo Kraków
84.18890Vasil Valchev ZP4MK4 347
(2604+1743)
1AD Szczecin
85.15511Kacper Kopka  MA7MM4 327
(2457+1870)
1Akademia Brydża AZS UW Piast Warszawa
86.03633Mariusz Arutiunianc KP15A4 326
(2250+2076)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
87.07431Marek Witek  SL21AM4 243
(2643+1600)
1TBS MAGMA Zawiercie
88.01223Cathy Bałdysz DS19AM4 200
(2115+2085)
EObjectivity KS AZS Wratislavia III WR
89.05574Przemysław Błaszczyk LD15A4 173
(2549+1624)
1KDK I Kutno
90.05718Jerzy Michałek  SL21AM4 162
(2803+1359)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
 04022Adam Wujków KP17A4 162
(2116+2046)
ELKS Kasztelan Konkret Chełmno
92.02121Ryszard Sakowicz LB18AM4 117
(2168+1949)
EIlanka 1 Rzepin
93.05423Jeremi Stępiński OP19AM4 113
(2076+2037)
EAJ SYNIS DIAMENT Opole
94.04212Mirosław Cichocki  WM19AM4 096
(2089+2007)
ESYNTEX Łączność Łowicz
95.04665Kazimierz Omernik  PM19AM4 092
(2604+1488)
1GTB - Andrzejki
96.06815Piotr Nawrocki  MA19AM4 085
(2538+1547)
1Bridge24.pl 2.
97.03423Marek Pieczka SL11MM4 075
(2142+1933)
ETB Silesia I Gliwice
98.05314Marcin Pędziński WP15A4 066
(2658+1408)
1GRICON STARKA PAB Poznań
99.05611Dominik Filipowicz  DS21AM4 063
(2402+1661)
1COMFORT SA KS AZS Wratislavia IV WR
100.01128Roman Opaliński PK18AM4 053
(2282+1771)
EElektromontaż Joker Rzeszów

Łącznie 5606 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-17 g.07:40:41 (0.3074/8) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.