Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
OPEN Kobiety Juniorzy U26 Juniorki U26 Juniorzy U21 Młodzicy U16 Seniorzy Nestorzy wg kategorii wg grup WK  
 
  
 

pokaż rok poprzedni (2018)

Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN

Klasyfikacja Brydżysta Roku 2019 w kategorii OPEN uwzględnia wszystkich zawodników PZBS, którzy zdobyli co najmniej 1 PKL w roku 2019.
Lokata zależy od sumy zdobytych punktów PKL i aPKL.

* DS KP LU LB LD MP MA OP PK PD PM SL SW WM WP ZP

Okręg Śląski (SL)

« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »
lokata PID imię i nazwisko WZBS WK TK PKL + aPKL
2019
liga klub / drużyna
1.13438Rafał Marks SL11MM7 513
(4055+3458)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
2.02934Krzysztof Kujawa SL19AM6 190
(3271+2919)
ETB Silesia I Gliwice
3.05111Wit Klapper  SL21AM5 425
(3298+2127)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
4.14619Maksymilian Chodacki  SL9MM5 418
(3012+2406)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
5.05520Marek Wójcicki  SL19AM4 381
(2252+2129)
ETB Silesia I Gliwice
6.07431Marek Witek  SL21AM4 243
(2643+1600)
1TBS MAGMA Zawiercie
7.05718Jerzy Michałek  SL21AM4 237
(2878+1359)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
8.03423Marek Pieczka SL11MM4 075
(2142+1933)
ETB Silesia I Gliwice
9.12899Michał Wróbel SL7MM3 868
(2331+1537)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
10.07603Tomasz Pilch SL19AM3 776
(1933+1843)
ETB Silesia I Gliwice
11.15120Agnieszka PietrzykSL7MM3 728
(2227+1501)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
12.05310Bogusław Pazur  SL21AM3 635
(1832+1803)
ETB Silesia I Gliwice
13.07341Ireneusz Kowalczyk  SL21AM3 451
(2156+1295)
1TBS MAGMA Zawiercie
14.03497Jerzy Skwark  SL15A3 399
(1875+1524)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
15.13411Michał Kaleta  SL5MK3 290
(1955+1335)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
16.03546Krzysztof Śliwoń  SL13A2 936
(1939+997)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
17.03184Artur Guła SL15A2 901
(1476+1425)
ETB Silesia I Gliwice
18.03266Stefan Kowalczyk  SL18AM2 872
(1891+981)
1TBS MAGMA Zawiercie
19.12474Marek Blat  SL13A2 871
(1443+1428)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
20.03345Zbigniew Mącior  SL18AM2 709
(1665+1044)
1TBS MAGMA Zawiercie
21.03496Marek Skulimowski SL7MM2 646
(1777+869)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
22.03293Patryk Kuczera-Dyga SL7MM2 540
(1684+856)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
23.03542Andrzej Szymczak  SL17A2 438
(1631+807)
1TBS MAGMA Zawiercie
24.03523Jan Sucharkiewicz  SL18AM2 170
(1388+782)
1TBS MAGMA Zawiercie
25.03454Jacek RadomskiSL11MM2 047
(1466+581)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
26.07475Jerzy Stworzewicz  SL12A1 851
(1222+629)
1BSBS II Bielsko-Biała
27.03170Cezary Góra SL7MM1 788
(1189+599)
3Dąbrowa Górnicza
28.12846Andrzej Hermansdorfer SL7MM1 761
(1208+553)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
29.03512Wojciech Sołtysik SL5MK1 694
(1157+537)
1TBS MAGMA Zawiercie
30.03104Kazimierz Cios  SL11MM1 675
(1194+481)
1BSBS II Bielsko-Biała
31.03464Adam Robak SL13A1 646
(1061+585)
3Dąbrowa Górnicza
32.10563Paweł Klapper SL5MK1 627
(881+746)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
 05307Zbigniew Papierniak  SL13A1 627
(1045+582)
ETB Silesia I Gliwice
34.03455Jerzy Radomski SL12A1 568
(1173+395)
2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
35.09822Zdzisław Ingielewicz  SL7MM1 523
(966+557)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
36.07346Kazimierz Lichawski SL11MM1 519
(1064+455)
1BSBS II Bielsko-Biała
37.03063Tadeusz Biskup SL5MK1 451
(1206+245)
2PREMONT Impas Katowice
38.03422Andrzej PiecuchSL9MM1 410
(995+415)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
39.03620Mirosław ZielińskiSL13A1 406
(991+415)
2BUKS MDK MOSM I Bytom
40.09794 Joanna Brede  SL5MK1 390
(968+422)
1BSBS II Bielsko-Biała
41.03064Michał Błach SL5MK1 373
(834+539)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
42.03300Tomasz Kuś SL7MM1 366
(918+448)
2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
43.03068Michał Bojanowski SL9MM1 322
(1094+228)
2PREMONT Impas Katowice
44.07370Piotr Matkowski SL13A1 265
(862+403)
1BSBS II Bielsko-Biała
45.02650Krzysztof GóraSL7MM1 206
(831+375)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
46.03529Jacek Szczerbowski SL7MM1 150
(673+477)
EBSBS KONSTANTA Bielsko-Biała
47.03387Tadeusz Nędzi  SL7MM1 137
(799+338)
2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
48.03185Zbigniew Guła  SL13A1 117
(712+405)
1JKBS Jastrzębie-Zdrój
49.03562Jerzy Ujma  SL12A1 079
(821+258)
1BSBS II Bielsko-Biała
50.03153Krzysztof GawełSL7MM1 051
(790+261)
2DDK II BRZEZINY ŚLĄSKIE
« poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 następna »

Łącznie 379 osób.

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-07-20 g.18:51:33 (0.2104/7) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.