Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4314/23837 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (7)
VI MTP - BUDIMEX GPPP
niedziela, 14 kwietnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
62.68229I
I
2.14728
09755
Kamil Nowak
Łukasz Witkowski
MA
SW
13
15
61.31223II
II
3.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
60.36217II
II
4.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
59.99211III
III
5.13993
01152
Grzegorz Cieślak
Grzegorz Rewer
LU
LU
4
9
59.88205III
III
6.10533
18890
Ryszard Pałasz
Vasil Valchev
WP
ZP
11
4
59.82201III
III
7.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
59.38196 
 
8.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
9
58.61191 
 
9.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
58.57187 
 
10.07341
03542
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Szymczak
SL
SL
21
17
58.52182 
 
11.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
58.27177 
 
12.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
58.01172 
 
13.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
57.62168 
 
14.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
57.57163 
 
15.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
57.56158 
 
16.01128
01208
Roman Opaliński
Adam Żarnowski
PK
PK
18
12
57.49153 
 
17.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
57.19149 
 
18.02827
07722
Marek Urbański
Janusz Wesołowski
LB
PK
13
13
56.85144 
 
19.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
56.84139 
 
20.02727
16140
Andrzej Lubojemski
Andrzej Szepczyński
MP
MP
13
4
56.50134 
 
21.07691
15757
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
56.48130 
 
22.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
56.38125 
 
23.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
56.15120 
 
24.07729
01138
Wojciech Paszko
Marek Pietraszek
PK
PK
7
18
56.11115 
 
25.02955
10219
Wojciech Nowak
Jacek Stokowacki
SW
SL
4
5
55.84111 
 
26.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
7
9
55.55106 
 
27.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SL
SL
5
13
55.50101 
 
28.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
3
5
55.2597 
 
29.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
55.2592 
 
30.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
55.1887 
 
31.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
7
7
55.1382 
 
32.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
55.0278 
 
33.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
54.8673 
 
34.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
54.6568 
 
35.13411
15414
Michał Kaleta
Wojciech Okuniewski
SL
LU
4
2.5
54.5363 
 
36.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
LB
15
21
54.5159 
 
37.11653
07277
Igor Kravchenko
Aliaksandr Prakapenka
PD
PD
7
4
54.3754 
 
38.17640
15582
Marek Chylewski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1.5
3
54.3549 
 
39.05611
07809
Dominik Filipowicz
Piotr Kołuda
DS
LU
21
17
54.3146 
 
40.15595
18760
Maciej Dąbrowski
Joanna Zalewska
OP
MA
9
2.5
54.2945 
 
41.02804
02823
Piotr Stopa
Andrzej Trygar
MP
MP
13
12
54.0644 
 
42.04108
11319
Przemysław Janiszewski
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
53.9644 
 
43.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
7
53.9043 
 
44.17161
17167
Krzysztof Cichy
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
5
5
53.9042 
 
45.06540
01726
Bartosz Chmurski
Tomasz Winciorek
MA
MA
21
18
53.7441 
 
46.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
53.6940 
 
47.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
53.5539 
 
48.17766
18833
Julij Chumak
Oleg Rovyshyn
PD
LU
3
0
53.5039 
 
49.07981
07983
Jarosław Ostrowski
Mieczysław Paczos
LU
LU
4
4
53.4438 
 
50.06689
10571
Andrzej Kondeja
Marek Kubicki
MA
MA
13
4
53.0937 
 
51.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
53.0336 
 
52.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
52.9135 
 
53.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
9
13
52.5435 
 
54.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
52.4034 
 
55.05111
07725
Wit Klapper
Grzegorz Superson
SL
MP
21
12
52.3933 
 
56.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
13
52.3132 
 
57.11296
02114
Artur Pomarański
Sebastian Rawlik
LU
LB
5
3
52.2931 
 
58.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
52.2531 
 
59.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
52.1630 
 
60.05084
05856
Tadeusz Kaczanowski
Piotr Walczak
ZP
WP
19
21
52.0129 
 
61.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
52.0128 
 
62.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
51.9827 
 
63.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
51.8526 
 
64.15413
07312
Sławomir Reising
Dariusz Sosin
MP
MP
4
5
51.8426 
 
65.01019
02904
Andrzej Byzdra
Janusz Gawęcki
PK
SW
7
18
51.7825 
 
66.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
51.6824 
 
67.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
51.6023 
 
68.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
51.4522 
 
69.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
51.3722 
 
70.06973
09550
Piotr Tuszyński
Jakub Wojcieszek
LB
LB
24
17
51.3621 
 
71.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
51.2920 
 
72.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
51.2819 
 
73.11928
06661
Krystian Dowolski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
51.2618 
 
74.06382
08283
Maciej Dobrzyński
Andrzej Iwański
SW
SW
7
13
51.2018 
 
75.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
MA
MA
5
7
51.1817 
 
76.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
51.1616 
 
77.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
51.1215 
 
78.12012
06956
Jacek Koter
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
50.9214 
 
79.02671
07644
Ryszard Jaśkiewicz
Piotr Markiewicz
MP
MP
11
5
50.8913 
 
80.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
50.8213 
 
81.17721
15976
Jakub Bazyluk
Stanisław Mączka
MA
MA
3
5
50.6512 
 
82.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
50.6311 
 
83.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
50.5710 
 
84.02495
02497
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
LU
LU
9
15
50.569 
 
85.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
50.559 
 
86.04399
09245
Tomasz Patalan
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
5
50.498 
 
87.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2.5
3
50.487 
 
88.07271
15259
Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
SL
DS
7
2.5
50.466 
 
89.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
50.455 
 
90.04535
03881
Dariusz Bogucki
Tomasz Osiński
ZP
KP
13
12
50.425 
 
91.02831
01770
Włodzimierz Wala
Aleksander Zdybel
MP
MP
19
9
50.344 
 
92.03103
03529
Robert Cimr
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
50.223 
 
93.02928
08519
Marek Kozdrach
Jacek Młyńczyk
SW
MP
5
13
50.092 
 
94.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
50.091 
 
95.01054
03001
Tadeusz Garbacik
Marek Tutka
MP
SW
13
18
50.081 
 
96.01025
12985
Roman Cieśla
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
9
5
50.071 
 
97.05634
05824
Włodzimierz Jakowicki
Krzysztof Stadnicki
WP
WP
7
9
49.981 
 
98.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
7
7
49.981 
 
99.19957
18832
Alexander Belov
Vołodymyr Dragan
MA
PD
0
0
49.981 
 
100.12272
06845
Anna Makarewicz
Tomasz Paluchowski
MA
MA
4
13
49.961 
 
101.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
49.911 
 
102.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1
49.841 
 
103.17834
14782
Alicja Myśliwiec
Jakub Patreuha
DS
DS
1.5
5
49.781 
 
104.02462
02572
Jacek Baka
Paweł Zaleski
LU
LU
11
4
49.741 
 
105.11591
06526
Tadeusz Bożek
Waldemar Burakowski
MA
MA
5
15
49.411 
 
106.17082
04829
Maciej Boczar
Marek Pietrzak
MA
PM
4
5
49.361 
 
107.02919
02966
Aleksander Knawa
Stanisław Pająk
SW
SW
13
15
49.341 
 
108.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
2
2
49.311 
 
109.02590
02669
Józef Barczyk
Stanisław Jaros
MP
MP
7
5
49.281 
 
110.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
SL
OP
7
19
49.211 
 
111.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
49.131 
 
112.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
49.111 
 
113.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
48.991 
 
114.07984
07992
Bogdan Palikot
Andrzej Szczepaniak
MP
LU
5
5
48.841 
 
115.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
4
48.651 
 
116.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
48.461 
 
117.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
48.281 
 
118.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
48.261 
 
119.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
4
2.5
48.251 
 
120.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
5
48.231 
 
121.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
48.061 
 
122.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
0.5
1
47.841 
 
123.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
47.801 
 
124.15988
02760
Ryszard Cieślik
Jerzy Pasich
MP
MP
3
7
47.741 
 
125.04660
06904
Marek Niesłuchowski
Lech Sadoś
PM
MA
5
12
47.621 
 
126.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
47.621 
 
127.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
47.411 
 
128.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
47.301 
 
129.07538
09501
Wiesław Skrzyszowski
Jan Skuciński
MP
MP
9
5
47.181 
 
130.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
46.911 
 
131.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
46.911 
 
132.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
46.781 
 
133.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
46.751 
 
134.02507
07939
Grzegorz Kułak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
13
7
46.461 
 
135.14710
15670
Yauheni Hardzei
Aliaksandr Kotau
PD
PD
2.5
1.5
46.331 
 
136.06408
09210
Jarosław Kosior
Tatiana Verkhos
MA
MA
4
4
46.321 
 
137.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
46.271 
 
138.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
46.261 
 
139.01166
01168
Jan Sączawa
Wiesław Siek
PK
PK
5
9
46.261 
 
140.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
LD
LD
5
13
46.211 
 
141.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
46.161 
 
142.01066
01189
Andrzej Janda
Tadeusz Urbanek
PK
PK
5
5
46.161 
 
143.13474
16128
Valery Kanstantsinau
Pavel Peradziryi
PM
PD
4
3
46.141 
 
144.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
4
46.121 
 
145.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
SW
SW
3
4
46.081 
 
146.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
45.871 
 
147.01437
08970
Zdzisław Kunc
Bogusław Pawszak
DS
MA
11
12
45.661 
 
148.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
45.401 
 
149.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
45.381 
 
150.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
1.5
1.5
45.271 
 
151.02666
01171
Andrzej Hycnar
Stefan Skowron
PK
PK
13
12
45.181 
 
152.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
45.161 
 
153.09322
02954
Mirosław Kotowski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
5
7
44.961 
 
154.10687
02517
Lech Adach
Ryszard Maciąg
LU
LU
5
5
44.931 
 
155.06376
14682
Witold Czarniawski
Andrzej Sołtysiak
MA
MA
4
1.5
44.801 
 
156.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
44.711 
 
157.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
44.691 
 
158.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
2.5
44.671 
 
159.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
44.291 
 
160.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
44.261 
 
161.03034
05797
Andrzej Bacik
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
9
5
43.821 
 
162.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
43.741 
 
163.18399
06430
Piotr Mazurek
Henryk Pysiak
MA
MA
1.5
4
43.701 
 
164.18788
12999
Adam Brodowski
Adam Krysa
MP
PK
1.5
11
43.621 
 
165.14446
07480
Ryszard Korba
Zdzisław Madej
SW
SW
2
3
43.571 
 
166.07710
02631
Andrzej Dudzik
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
12
7
43.431 
 
167.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
43.421 
 
168.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
43.421 
 
169.16544
07052
Hanna Ciuńczyk
Edmund Czubak
MA
MA
3
11
41.381 
 
170.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
3
4
41.311 
 
171.06856
11610
Jan Piotrowski
Paweł Starnawski
MA
MA
7
5
40.781 
 
172.13622
08428
Mirosław Łopaciuk
Krzysztof Sokół
MA
MA
4
4
40.671 
 
173.17233
18801
Jan Kosieradzki
Radosław Rozman
MA
MA
1
1.5
40.501 
 
174.11092
06551
Tytus Bisping
Jacek Ciechomski
MP
SW
7
19
40.301 
 
175.06721
17844
Edward Krusiewicz
Jacek Lipski
MA
MA
7
2
40.271 
 
176.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
40.071 
 
177.02888
02990
Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
39.911 
 
178.16070
16637
Krystian Bączek
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
4
2
38.791 
 
179.13033
02571
Andrzej Pertkiewicz
Marek Zaleski
LU
LU
5
3
38.421 
 
180.15919
06402
Andrzej Czubak
Sławomir Kamiński
MA
MA
2
5
37.551 
 
181.18495
16217
Alicja Jaskulecka
Patrycja Krupnik
LU
DS
1.5
1.5
37.131 
 
182.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
36.911 
 
183.04670
04748
Mariusz Pater
Andrzej Wyborski
PM
PM
11
7
36.191 
 
184.12777
05785
Piotr Piotrowski
Krzysztof Robaszek
LD
LD
5
5
35.211 
 
185.04622
04701
Jan Kuchta
Jan Staniszewski
PM
PM
4
5
33.391 
 
186.05983
06093
Marian Kryger
Marian Siwy
ZP
ZP
4
11
29.971 
 
187.02013
06130
Andrzej Jeleniewski
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
18
4
29.061 
 
188.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
27.511 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13252 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-06-26 g.23:05:15 (0.4679/386) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.