Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4308/23883 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (8)
OTP*** GPPP Łódź
niedziela, 28 kwietnia 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.11296
06129
Artur Pomarański
Piotr Wasylko
LU
ZP
5
12
61.27234I
I
2.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
60.53229II
II
3.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
LB
LB
19
21
59.41223II
II
4.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
7
13
59.39217III
III
5.07849
05856
Bogdan Szulejewski
Piotr Walczak
SW
WP
21
21
59.30211III
III
6.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
59.11206III
III
7.04535
11104
Dariusz Bogucki
Sławomir Niajko
ZP
MA
13
12
58.82201 
 
8.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
58.68197 
 
9.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
58.32192 
 
10.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
57.91188 
 
11.04670
04682
Mariusz Pater
Jacek Piotrowski
PM
PM
11
12
57.79183 
 
12.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
57.50178 
 
13.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
57.40174 
 
14.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
7
9
57.18169 
 
15.02946
09357
Andrzej Majcher
Arkadiusz Majcher
SW
PK
9
9
56.96164 
 
16.02891
02921
Bartosz Ceglarski
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
56.92160 
 
17.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
MA
7
12
56.91155 
 
18.11591
06845
Tadeusz Bożek
Tomasz Paluchowski
MA
MA
5
13
56.41150 
 
19.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
56.29146 
 
20.05670
05730
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
LD
LD
13
13
56.27141 
 
21.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
56.18136 
 
22.03847
18890
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
ZP
18
4
55.81132 
 
23.05615
05656
Jarosław Gąsiorowski
Andrzej Kaźmierczak
LD
LD
13
5
55.71127 
 
24.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
55.56123 
 
25.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
55.53118 
 
26.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
55.22113 
 
27.01865
11600
Andrzej Pawlak
Jarosław Stach
OP
OP
17
9
55.14109 
 
28.05944
12006
Adam Hintertan
Danuta Krupnik
PD
MA
12
7
55.02104 
 
29.03064
09755
Michał Błach
Łukasz Witkowski
SL
SW
5
15
54.9699 
 
30.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
54.8695 
 
31.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
3
54.7790 
 
32.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
54.7185 
 
33.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
MP
9
5
54.7181 
 
34.05282
05454
Jerzy Nowak
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
54.6176 
 
35.12999
17030
Adam Krysa
Anna Zaręba
PK
MA
11
3
54.5671 
 
36.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
54.4767 
 
37.08769
05352
Sławomir Piechocki
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
7
54.3762 
 
38.05758
05858
Mieczysław Pawlicki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
4
5
54.0058 
 
39.03497
03529
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
SL
15
7
53.9653 
 
40.07190
04602
Paweł Chindelewicz
Aleksander Kasprzak
PM
PM
12
18
53.9048 
 
41.02495
02497
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
LU
LU
9
15
53.9047 
 
42.02966
08308
Stanisław Pająk
Kamil Walczyk
SW
SW
15
7
53.8546 
 
43.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
53.8345 
 
44.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
9
19
53.8244 
 
45.10129
08994
Mariusz Ciupiński
Jacek Szkup
LD
LD
4
5
53.7943 
 
46.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
11
53.7243 
 
47.16183
05307
Zofia Miechowicz
Zbigniew Papierniak
LB
SL
5
13
53.5642 
 
48.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
LD
LD
21
19
53.5441 
 
49.01318
11550
Stanisław Gołębiowski
Piotr Marcinowski
DS
DS
24
11
53.4040 
 
50.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
53.3640 
 
51.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
13
13
53.2239 
 
52.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
WM
21
17
53.2238 
 
53.04353
04405
Krzysztof Łukaszewicz
Krzysztof Pikus
WM
WM
13
19
53.1937 
 
54.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
53.0936 
 
55.12197
11319
Michał Klukowski
Przemysław Zawada
MP
MA
24
19
53.0336 
 
56.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
52.9535 
 
57.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
52.9134 
 
58.06801
08434
Maciej Modrzejewski
Witold Tomaszek
MA
WP
12
12
52.8933 
 
59.09385
06066
Wojciech Morawski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
3
9
52.8232 
 
60.03029
05797
Stanisław Adamczyk
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
7
5
52.7432 
 
61.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
52.6431 
 
62.13412
18760
Zuzanna Moszczyńska
Joanna Zalewska
LD
MA
5
2.5
52.5830 
 
63.03644
04022
Adam Błachnio
Adam Wujków
KP
KP
13
17
52.4029 
 
64.04829
06131
Marek Pietrzak
Marek Wawrzyniak
PM
ZP
5
7
52.4028 
 
65.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
52.3228 
 
66.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
52.3127 
 
67.01381
01711
Piotr Klubiński
Lech Warężak
DS
DS
9
11
52.2626 
 
68.04360
04463
Mirosław Makatrewicz
Jan Stańczak
WM
WM
13
9
52.2625 
 
69.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
52.2224 
 
70.09355
08052
Mariusz Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
9
7
52.2124 
 
71.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
52.1423 
 
72.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
3
5
52.1422 
 
73.05574
05624
Przemysław Błaszczyk
Jacek Grzelczak
LD
LD
15
13
52.1321 
 
74.02888
02990
Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
52.1020 
 
75.07614
07538
Marek Kiepura
Wiesław Skrzyszowski
MP
MP
5
9
52.0720 
 
76.15394
16249
Milan Chyliński
Jakub Janasiak
LD
LD
2
2
51.9919 
 
77.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2.5
51.9218 
 
78.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
51.8917 
 
79.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
51.8516 
 
80.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
51.8016 
 
81.07090
12978
Anna Kowalska
Leszek Rabiega
LD
DS
13
7
51.7515 
 
82.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
51.7514 
 
83.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
51.7413 
 
84.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
51.4712 
 
85.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
51.2812 
 
86.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
7
11
51.1411 
 
87.10687
13492
Lech Adach
Roman Borkowski
LU
LD
5
4
51.1410 
 
88.05592
07628
Dariusz Cygan
Dariusz Warwas
LD
LD
4
5
51.049 
 
89.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
9
7
50.988 
 
90.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
5
5
50.918 
 
91.14783
17935
Patryk Patreuha
Ryszard Rosikiewicz
DS
DS
5
2.5
50.867 
 
92.08485
07815
Grażyna Busse
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
50.826 
 
93.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
13
4
50.725 
 
94.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
50.704 
 
95.14584
15757
Marek Heichel
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
5
50.574 
 
96.06648
06802
Piotr Jurek
Tomasz Modrzejewski
MA
LD
18
11
50.393 
 
97.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
50.372 
 
98.10056
06355
Piotr Nowicki
Lech Warwocki
MA
LD
5
9
50.361 
 
99.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
50.341 
 
100.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
50.251 
 
101.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
4
7
50.051 
 
102.04793
06813
Krzysztof Kluf
Krzysztof Najda
MA
MA
12
5
49.961 
 
103.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
49.901 
 
104.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
49.811 
 
105.03266
10219
Stefan Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
18
5
49.801 
 
106.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
WP
19
11
49.691 
 
107.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
49.611 
 
108.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
2
2.5
49.311 
 
109.17061
06911
Urszula Kielak
Andrzej Sasin
MA
MA
2.5
3
49.301 
 
110.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.181 
 
111.16716
16616
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MA
MA
3
2.5
49.041 
 
112.03153
03455
Krzysztof Gaweł
Jerzy Radomski
SL
SL
7
12
48.991 
 
113.02519
08519
Bartosz Matras
Jacek Młyńczyk
LU
MP
7
13
48.911 
 
114.06526
06556
Waldemar Burakowski
Sylwester Cieślak
MA
MA
15
12
48.651 
 
115.16070
16544
Krystian Bączek
Hanna Ciuńczyk
MA
MA
4
3
48.621 
 
116.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
48.621 
 
117.19324
05870
Krzysztof Miedzierski
Piotr Wnuk
LD
LD
0.5
4
48.601 
 
118.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
48.511 
 
119.06822
06348
Anna Nosalska
Tomasz Radwański
PM
LD
7
5
48.511 
 
120.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
1
7
48.481 
 
121.12059
12058
Roman Majcherczak
Wojciech Wawryn
LD
LD
2
2
48.331 
 
122.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
48.261 
 
123.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
48.241 
 
124.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
5
18
48.241 
 
125.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
2.5
2.5
48.151 
 
126.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
7
13
48.131 
 
127.12777
05849
Piotr Piotrowski
Sławomir Tadej
LD
LD
5
5
48.081 
 
128.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
48.071 
 
129.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
5
48.031 
 
130.05645
05762
Zbigniew Jaworski
Mirosław Piątkowski
LD
LD
4
5
48.001 
 
131.05582
05878
Włodzimierz Choinkowski
Andrzej Zapałowski
LD
LD
7
4
47.971 
 
132.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
9
13
47.821 
 
133.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
47.691 
 
134.03650
12229
Tomasz Borucki
Robert Rychlicki
KP
KP
5
5
47.631 
 
135.11092
07691
Tytus Bisping
Janusz Natorski
MP
MP
7
5
47.621 
 
136.16317
04077
Marian Krasowski
Mirosław Morchat
PD
PD
7
5
47.611 
 
137.02698
11769
Jakub Kowal
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
9
47.601 
 
138.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
47.561 
 
139.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
5
47.251 
 
140.17495
05759
Robert Barankiewicz
Zdzisław Pawlicki
LD
LD
2
4
47.241 
 
141.18762
14508
Ewa Sokół-Nawalny
Zdzisław Stoszek
LD
LD
1.5
3
47.061 
 
142.07052
10570
Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
11
12
47.031 
 
143.12012
06904
Jacek Koter
Lech Sadoś
MA
MA
5
12
47.011 
 
144.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
15
15
46.991 
 
145.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
46.971 
 
146.05704
18433
Łukasz Majchrowski
Marcin Miller
LD
LD
3
1.5
46.701 
 
147.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
9
5
46.701 
 
148.05560
05804
Paweł Ambroziak
Jolanta Sendacka
LD
LD
5
13
46.471 
 
149.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
4
46.291 
 
150.12439
05713
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
LD
LD
3
5
46.091 
 
151.10571
08970
Marek Kubicki
Bogusław Pawszak
MA
MA
4
12
45.981 
 
152.05561
05586
Włodzimierz Andrejew
Bolesław Cichocki
LD
LD
11
7
45.961 
 
153.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
45.951 
 
154.09542
05652
Waldemar Górski
Cezary Kanar
LD
LD
4
5
45.751 
 
155.17294
11800
Marek Bałabuch
Mariusz Krakowiak
KP
KP
2.5
5
45.661 
 
156.10479
01641
Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
4
12
45.331 
 
157.05111
07725
Wit Klapper
Grzegorz Superson
SL
MP
21
12
45.321 
 
158.17640
15582
Marek Chylewski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1.5
3
45.281 
 
159.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
45.221 
 
160.14655
04034
Arkadiusz Stanisławski
Tadeusz Żurek
KP
KP
2.5
4
45.121 
 
161.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
45.081 
 
162.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
44.991 
 
163.15519
01590
Piotr Kulesza
Piotr Ratajski
DS
DS
7
5
44.921 
 
164.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
44.871 
 
165.17233
19705
Jan Kosieradzki
Jan Syska
MA
MA
1
0.5
44.731 
 
166.15352
19662
Michał Maszenda
Kuba Mierzwiński
MA
MA
3
1
44.621 
 
167.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
44.421 
 
168.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
44.371 
 
169.02928
02504
Marek Kozdrach
Janusz Krawczyński
SW
SW
5
9
44.071 
 
170.11237
15492
Łukasz Kosma
Kamil Wszędybył
LD
LD
3
1.5
43.771 
 
171.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
43.701 
 
172.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
4
5
43.461 
 
173.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
43.431 
 
174.05739
05824
Robert Nowicki
Krzysztof Stadnicki
WP
WP
15
9
43.411 
 
175.02671
01744
Ryszard Jaśkiewicz
Krzysztof Wójcik
MP
DS
11
7
43.351 
 
176.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
43.061 
 
177.17155
08166
Sławomir Bąk
Renata Dancewicz
MA
MA
4
7
42.961 
 
178.16888
16373
Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
2.5
2.5
42.921 
 
179.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
42.841 
 
180.08299
15032
Tadeusz Gawroński
Rafał Maszenda
MA
MA
5
4
42.831 
 
181.10895
05836
Beata Pietrzak
Piotr Szczeciński
LD
LD
2.5
4
42.721 
 
182.07088
07111
Jerzy Klimczak
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
LD
LD
5
4
42.431 
 
183.14529
12224
Ireneusz Cybulski
Aleksander Waślicki
MA
MA
3
4
41.771 
 
184.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
41.691 
 
185.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
40.231 
 
186.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
39.901 
 
187.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
39.161 
 
188.05640
05756
Bronisław Janecki
Michał Panfil
LD
LD
3
3
39.051 
 
189.02522
08442
Leszek Młodziński
Roman Skowroński
LU
LD
4
2.5
38.851 
 
190.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
38.781 
 
191.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
38.401 
 
192.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
37.741 
 
193.11471
02846
Maciej Rodzaj
Ryszard Woliński
MP
MP
9
12
35.761 
 
194.04665
04699
Kazimierz Omernik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
29.28  
 
195.03724
03815
Leszek Hejne
Michał Lewiński
KP
LB
7
12
27.381 
 
196.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
26.901 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 14106 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp/lodz/gp/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-14 g.23:53:54 (0.5878/402) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.