Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4426/24696 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2019/20 (1)
Budimex GPP Bolesławiec
niedziela, 22 września 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.14728
14234
Kamil Nowak
Jakub Zawada
MA
PK
13
9
61.74227I
I
2.15519
18890
Piotr Kulesza
Vasil Valchev
ZP
ZP
7
5
61.70221II
II
3.05611
08182
Dominik Filipowicz
Paweł Kowalczewski
DS
DS
21
9
61.66215II
II
4.16184
02121
Tomasz Bartnicki
Ryszard Sakowicz
LB
LB
7
18
61.27209III
III
5.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
60.21204III
III
6.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
59.78199III
III
7.01502
01770
Mirosław Miłaszewski
Aleksander Zdybel
DS
MP
19
9
59.63194 
 
8.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
59.39190 
 
9.04242
04509
Andrzej Fronczak
Janusz Wróblewski
WM
WM
18
9
59.38185 
 
10.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
19
21
59.21180 
 
11.05732
07099
Paweł Niedzielski
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
9
59.01175 
 
12.02367
09996
Bogumił Olszewski
Krzysztof Sinicki
LB
LB
5
4
58.53171 
 
13.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
58.20166 
 
14.01345
01865
Maciej Hutyra
Andrzej Pawlak
OP
OP
7
17
58.01161 
 
15.13709
08979
Grzegorz Głasek
Krzysztof Jassem
SW
DS
9
24
58.01157 
 
16.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
57.93152 
 
17.08950
04842
Iwona Czajka
Leszek Sztyrak
MA
OP
9
19
57.71147 
 
18.17775
17789
Maciej Betliński
Sebastian Zimorski
DS
DS
2
1.5
57.61143 
 
19.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
PD
7
7
57.14138 
 
20.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
7
56.64133 
 
21.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
56.61129 
 
22.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
56.59124 
 
23.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
56.57119 
 
24.06973
07431
Piotr Tuszyński
Marek Witek
DS
SL
24
21
56.12114 
 
25.17721
17008
Jakub Bazyluk
Filip Trojański
MA
MA
4
3
55.80110 
 
26.04535
06129
Dariusz Bogucki
Piotr Wasylko
ZP
ZP
17
12
55.66105 
 
27.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
55.50100 
 
28.02774
07617
Jarosław Posłuszny
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
55.3696 
 
29.06382
02921
Maciej Dobrzyński
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
7
12
55.2091 
 
30.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
55.1886 
 
31.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
54.9882 
 
32.14619
12154
Maksymilian Chodacki
Mateusz Sobczak
SL
DS
9
11
54.7277 
 
33.02013
03266
Andrzej Jeleniewski
Stefan Kowalczyk
ZP
SL
18
18
54.6772 
 
34.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
54.5867 
 
35.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.5563 
 
36.09595
01632
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
DS
DS
5
5
54.5358 
 
37.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
54.5353 
 
38.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
4
7
54.4449 
 
39.01318
14782
Stanisław Gołębiowski
Jakub Patreuha
DS
DS
24
5
54.3946 
 
40.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
54.3345 
 
41.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
7
9
54.2744 
 
42.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
KP
KP
17
15
54.1343 
 
43.02025
02166
Roman Klejny
Jarosław Wachnowski
LB
LB
11
18
53.9742 
 
44.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
53.4542 
 
45.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
9
7
53.4541 
 
46.01397
01578
Piotr Korecki
Marcin Preisner
LB
LB
7
3
53.3940 
 
47.01287
01772
Marek Drecki
Sławomir Zimniak
DS
DS
7
7
53.3839 
 
48.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
53.3638 
 
49.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
53.2638 
 
50.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
53.1537 
 
51.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
9
53.1336 
 
52.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
52.9635 
 
53.05111
07849
Wit Klapper
Bogdan Szulejewski
SL
SW
21
21
52.8434 
 
54.17495
05670
Robert Barankiewicz
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
52.7034 
 
55.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
52.7033 
 
56.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
52.6832 
 
57.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
52.6131 
 
58.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
7
52.5930 
 
59.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
52.5229 
 
60.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
13
15
52.4429 
 
61.01054
02827
Tadeusz Garbacik
Marek Urbański
MP
LB
15
13
52.4428 
 
62.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
5
4
52.4327 
 
63.01641
01711
Zbigniew Sobczyk
Lech Warężak
DS
DS
12
11
52.3326 
 
64.12006
06822
Danuta Krupnik
Anna Nosalska
MA
PM
7
7
52.1525 
 
65.12272
07642
Anna Makarewicz
Witold Stachnik
MA
MA
5
9
52.0725 
 
66.06697
13463
Jarosław Kostrzewa
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
11
3
51.9924 
 
67.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
51.6923 
 
68.01643
03542
Ewa Sobolewska
Andrzej Szymczak
OP
SL
15
17
51.6522 
 
69.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
5
4
51.6221 
 
70.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
13
51.6221 
 
71.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
51.6020 
 
72.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
51.4419 
 
73.17167
14783
Tomasz Kiełbasa
Patryk Patreuha
MA
DS
5
5
51.4118 
 
74.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
51.2817 
 
75.19985
04109
Florian Alter
Łukasz Brede
DS
WP
0
17
51.2217 
 
76. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
6
6
51.2216 
 
77.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
5
7
51.1115 
 
78.02116
07926
Andrzej Rękosiak
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
9
51.0714 
 
79.08340
06042
Romuald Markowski
Zbigniew Nowak
ZP
ZP
1
4
51.0513 
 
80.05574
05084
Przemysław Błaszczyk
Tadeusz Kaczanowski
LD
ZP
15
19
50.9813 
 
81.02913
01604
Edmund Jas
Jerzy Romańczyk
SW
DS
7
5
50.9412 
 
82.08165
01621
Marek Czerniawski
Wojciech Sękowski
DS
DS
4
5
50.9211 
 
83.14060
01713
Adam Szuszkiewicz
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
3
7
50.6910 
 
84.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
7
50.529 
 
85.01250
01272
Andrzej Bondarewicz
Marek Czerepak
DS
DS
13
12
50.449 
 
86.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
50.338 
 
87.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
13
50.147 
 
88.13181
17270
Sławomir Bogdanowicz
Anna Szatkowska
DS
DS
3
1
50.116 
 
89.15122
01631
Wojciech Peisert
Wojciech Skonieczny
DS
DS
2.5
5
50.065 
 
90.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
7
7
50.025 
 
91.02131
08350
Ryszard Smejda
Władysław Tomasiak
ZP
ZP
7
13
49.994 
 
92.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
1.5
7
49.983 
 
93.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
49.982 
 
94.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
49.941 
 
95.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
49.881 
 
96.02211
02415
Krzysztof Beyga
Stanisław Stefański
LB
LB
5
5
49.731 
 
97.14454
15143
Marcin Motykiewicz
Marcin Pastudzki
DS
DS
4
3
49.651 
 
98.03422
18392
Andrzej Piecuch
Anna Stelmach
SL
SL
9
1.5
49.631 
 
99.02223
16177
Piotr Brzeziński
Roman Miłkowski
LB
LB
12
5
49.601 
 
100.12382
01615
Zygmunt Adamski
Jan Sadowski
DS
DS
2
4
49.601 
 
101.13411
16585
Michał Kaleta
Adam Pigulski
SL
DS
5
3
49.581 
 
102.03847
11296
Jarosław Michałowski
Artur Pomarański
KP
LU
18
5
49.251 
 
103.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
49.031 
 
104.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
49.011 
 
105.14226
09433
Zbigniew Przeginiak
Bogusław Wardzała
MP
MP
5
7
48.981 
 
106.16586
16926
Maciej Racewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
2.5
2
48.921 
 
107.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
48.901 
 
108.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
48.861 
 
109.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
48.841 
 
110. 
 
Philipp Bleifuss
Ewa Neumann
GER
GER
6
6
48.781 
 
111.01495
09652
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
DS
DS
5
4
48.721 
 
112. 
15040
Mathias Felmy
Thomas Gotard
GER
WP
6
5
48.681 
 
113.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
48.671 
 
114.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
7
7
48.671 
 
115.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
3
3
48.661 
 
116.18433
05859
Marcin Miller
Artur Wasiak
LD
LD
1.5
12
48.571 
 
117.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
48.541 
 
118.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
17
48.371 
 
119.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
48.351 
 
120.07283
03464
Jarosław Figlus
Adam Robak
SL
SL
13
13
48.321 
 
121.10533
07725
Ryszard Pałasz
Grzegorz Superson
WP
MP
11
13
48.271 
 
122.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
7
5
48.241 
 
123.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
48.191 
 
124.03052
03170
Janis Bendiks
Cezary Góra
SL
SL
7
7
48.181 
 
125.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
4
48.081 
 
126.09951
03530
Jacek Michalski
Fabian Szczerek
SL
SL
4
4
47.981 
 
127.16183
06128
Zofia Miechowicz
Andrzej Wasylko
LB
ZP
5
7
47.771 
 
128.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
47.481 
 
129.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
5
47.461 
 
130.09003
13776
Zbigniew Samek
Roman Wisłocki
DS
DS
9
0.5
47.451 
 
131.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
4
47.411 
 
132.15621
04751
Tomasz Gotard
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
47.191 
 
133.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
47.091 
 
134.12846
03546
Andrzej Hermansdorfer
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
7
13
46.971 
 
135.19582
18474
Adam Licznerski
Elżbieta Szubert-Licznerska
LB
LB
1
1
46.891 
 
136.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
13
46.721 
 
137.01328
01592
Józef Grybel
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
46.681 
 
138.01286
10938
Maciej Dorabiała
Wojciech Rozwadowski
DS
DS
9
7
46.601 
 
139.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
46.481 
 
140.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
4
12
46.351 
 
141.07891
17100
Piotr Klimacki
Andrzej Waszyński
ZP
ZP
18
3
46.121 
 
142.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
2
3
46.071 
 
143.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
45.831 
 
144.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
LB
15
19
45.721 
 
145. 
 
Joey Deutsch
Reyk Schaefer
GER
GER
6
6
45.611 
 
146.17892
16000
Aron Shindler
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2.5
45.581 
 
147.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
45.521 
 
148.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
45.341 
 
149.01215
18925
Dariusz Artmański
Andrzej Bojda
DS
DS
5
1.5
45.331 
 
150.03064
03185
Michał Błach
Zbigniew Guła
SL
SL
5
13
45.241 
 
151.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
2
45.201 
 
152.18284
09631
Aleks Bukat
Bogdan Nowakowski
DS
DS
2
4
45.111 
 
153.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2
2
44.911 
 
154.19422
19428
Jerzy Pieszczuch
Stanisław Tomski
DS
DS
1
2
44.831 
 
155.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
44.571 
 
156.09563
18251
Jerzy Gdeczyk
Elżbieta Lis
DS
DS
4
2
44.301 
 
157.01005
01045
Andrzej Biliński
Jacek Sroczyński
DS
MP
0
0
44.201 
 
158.10045
08859
Jacek Krystecki
Krzysztof Lewandowski
DS
DS
4
7
44.141 
 
159.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
43.901 
 
160.13065
10318
Anna Jankowska
Barbara Radomska
DS
DS
4
4
43.581 
 
161.02590
07614
Józef Barczyk
Marek Kiepura
MP
MP
7
5
43.411 
 
162.18869
18871
Dominik Hołyś
Piotr Zborowski
DS
DS
1.5
1.5
43.311 
 
163.02227
18618
Ryszard Chmiel
Maciej Fularz
LB
LB
9
1.5
43.261 
 
164.14784
15632
Dawid Permus
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
42.961 
 
165.05730
17494
Wiesław Niciński
Aleksander Zatke
LD
LD
13
2
42.751 
 
166.18493
16233
Jarosław Chłądowicz
Eugeniusz Swendrowski
DS
DS
1.5
2
42.721 
 
167.01269
01402
Aleksander Czajka
Lech Kostecki
DS
DS
7
5
41.731 
 
168.01478
01682
Zdzisław Malkiewicz
Michał Szymkowiak
DS
LB
4
4
41.441 
 
169.15217
15751
Zofia Diakowska
Jan Kulczycki
DS
DS
3
2
40.821 
 
170.07221
13698
Andrei Kavalenka
Dmitry Khodkov
PD
PD
7
2.5
40.741 
 
171.01803
01910
Stanisław Górski
Roman Zabłocki
OP
OP
5
5
40.571 
 
172.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
40.261 
 
173.13125
13127
Wiesław Pytka
Stanisław Sulima
DS
DS
2.5
2
40.011 
 
174.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2.5
3
39.331 
 
175.11092
15988
Tytus Bisping
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
38.901 
 
176.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
38.371 
 
177.14165
09600
Sylwester Gołdyn
Ewa Nazaruk
DS
DS
2.5
3
37.771 
 
178.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
37.731 
 
179.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1.5
37.191 
 
180.13179
18265
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
DS
DS
2.5
1.5
37.131 
 
181.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
2
35.881 
 
182.02495
07722
Andrzej Kokoryka
Janusz Wesołowski
LU
PK
11
13
31.691 
 
183.02235
19988
Jacek Corn
Henryk Wiciński
LB
LB
4
2
30.211 
 
184.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
29.171 
 
185.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
LU
WP
18
21
28.401 
 
186.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
27.691 
 
187.02793
09501
Paweł Skałacki
Jan Skuciński
MP
MP
7
5
25.731 
 
188.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
4
24.281 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13140 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2019/gpp1920/01boles/W-19bolgpp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-11-13 g.06:49:50 (0.5545/386) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.