Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 2023 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C5366/26677 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPPP
OTP*** - IX KTP Grand Prix Warszawy - Budimex GPPP
niedziela, 29 sierpnia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06801
16140
Maciej Modrzejewski
Andrzej Szepczyński
MA
WP
12
5
62.32220I
I
2.04067
09763
Tomasz Bliński
Adam Wszeborowski
PD
PD
7
5
60.19214II
II
3.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
59.12208II
II
4.06556
06705
Sylwester Cieślak
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
13
58.18202III
III
5.09025
07090
Andrzej Gelberg
Anna Kowalska
MA
LD
9
13
57.87196III
III
6.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
13
11
57.67192III
III
7.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
SW
SW
21
15
57.57187 
 
8.03184
12272
Artur Guła
Anna Makarewicz
SL
MA
15
5
57.53182 
 
9.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
7
21
57.19177 
 
10.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
19
21
56.69172 
 
11.08294
01726
Mariusz Bartkowski
Tomasz Winciorek
OP
MA
17
18
56.58168 
 
12.10023
06356
Leszek Łuniewski
Maciej Wiącek
MA
MA
12
12
56.26163 
 
13.12123
16875
Mateusz Stępiński
Edward Sucharda
MA
MA
9
5
56.22158 
 
14.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
9
56.21153 
 
15. 
06973
Leonard Malesza
Piotr Tuszyński
-
DS
6
24
56.19148 
 
16.02933
08308
Piotr Kucharski
Kamil Walczyk
SW
SW
18
9
56.18144 
 
17.16695
15481
Marcin Jankowski
Grzegorz Maguza
MA
MA
4
4
56.02139 
 
18.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
7
55.82134 
 
19.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
55.66129 
 
20.04110
10095
Jakub Kotorowicz
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
55.54124 
 
21.17916
20797
Kajetan Gościański
Jakub Piłat
WP
WP
2
1
55.51119 
 
22.07291
06336
Krzysztof Buras
Piotr Lutostański
MA
MP
24
18
55.48115 
 
23.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
15
55.45110 
 
24.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
55.30105 
 
25.04198
04212
Adolf Bocheński
Mirosław Cichocki
WM
WM
13
19
55.29100 
 
26.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
7
11
54.9895 
 
27.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
SW
MA
21
9
54.9391 
 
28.16470
12680
Agata Pyclik-Chojenka
Michał Wróblewski
ZP
PM
2.5
4
54.9086 
 
29.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
54.8681 
 
30.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
11
19
54.4676 
 
31.06659
08411
Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
LD
MA
5
11
54.4171 
 
32.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
9
15
54.2867 
 
33.02495
01152
Andrzej Kokoryka
Grzegorz Rewer
LU
LU
11
11
54.1462 
 
34.07221
04360
Andrei Kavalenka
Mirosław Makatrewicz
PD
WM
7
13
54.0157 
 
35.17082
01054
Maciej Boczar
Tadeusz Garbacik
MA
MP
5
15
53.9952 
 
36.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
53.9847 
 
37.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
53.6844 
 
38.02489
18128
Jarosław Kaczorowski
Wojciech Kurkowski
LU
LU
12
5
53.6643 
 
39.06348
05830
Tomasz Radwański
Robert Stoliński
LD
LD
5
15
53.6543 
 
40.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
53.6042 
 
41.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
53.6041 
 
42.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
53.5340 
 
43.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
53.2239 
 
44.06551
09357
Jacek Ciechomski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
19
11
53.1838 
 
45.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
9
12
53.1138 
 
46.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
7
5
53.0237 
 
47.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
52.9136 
 
48.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
52.8135 
 
49.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
7
7
52.7434 
 
50.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
52.6733 
 
51.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
52.6533 
 
52.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
52.5432 
 
53.12108
17361
Aleksandra Jarosz
Marta Makarewicz
MA
MA
5
4
52.3331 
 
54.04427
04490
Edmund Reczuga
Andrzej Tutaj
WM
WM
7
5
52.2830 
 
55.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
MA
MA
9
13
52.2629 
 
56.01272
05822
Marek Czerepak
Tomasz Spodenkiewicz
DS
DS
13
13
52.1929 
 
57.10447
07928
Mikołaj Komorowski
Mariusz Łasiewicki
MA
MA
3
4
52.1828 
 
58.03523
02831
Jan Sucharkiewicz
Włodzimierz Wala
SL
MP
18
19
52.1727 
 
59. 
16146
Stig Martinussen
Frank Svindahl
NOR
MA
6
7
52.0526 
 
60.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
52.0325 
 
61.11447
12224
Paweł Lasota
Aleksander Waślicki
MA
MA
2.5
4
51.9924 
 
62.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
9
9
51.9424 
 
63.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MP
3
3
51.9023 
 
64.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
2.5
51.8822 
 
65.15906
11296
Dariusz Głowiński
Artur Pomarański
ZP
OP
3
7
51.8521 
 
66.07849
18890
Bogdan Szulejewski
Vasil Valchev
KP
MP
21
5
51.8520 
 
67.06591
07053
Grzegorz Fijałkowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
9
5
51.8319 
 
68.12439
05713
Arkadiusz Gotwald
Mirosław Marszał
LD
LD
4
5
51.7719 
 
69.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
9
51.7318 
 
70.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
51.7017 
 
71.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
SW
SW
4
7
51.6816 
 
72.02121
07431
Ryszard Sakowicz
Marek Witek
LU
PM
18
21
51.5315 
 
73.10472
16699
Samuel Bałdysz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
7
4
51.4915 
 
74.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
7
51.4714 
 
75.17155
06817
Sławomir Bąk
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
51.3813 
 
76.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
7
51.2012 
 
77.16380
16065
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
MA
MA
4
3
50.9511 
 
78.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
2.5
7
50.9410 
 
79.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
12
50.9310 
 
80.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
5
50.889 
 
81.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
5
50.848 
 
82.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
50.807 
 
83.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
50.786 
 
84.18495
16070
Alicja Bączek
Krystian Bączek
LU
LU
2
4
50.785 
 
85.15647
09332
Jan Ciulkin
Janusz Galewski
PD
PD
4
5
50.745 
 
86.06387
15357
Bogdan Gancarz
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
5
2.5
50.664 
 
87.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
50.633 
 
88.07975
15916
Jerzy Maludziński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
11
5
50.622 
 
89.05634
07102
Włodzimierz Jakowicki
Jacek Omelańczuk
WP
LD
7
4
50.621 
 
90.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
9
7
50.611 
 
91.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
50.531 
 
92.14882
12854
Jacek Brózda
Rafał Śmiałek
MP
MP
5
5
50.521 
 
93.17046
14782
Jerzy Kuhn
Jakub Patreuha
MA
DS
5
7
50.441 
 
94.16879
13622
Piotr Kopko
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
2
5
50.191 
 
95.14007
14006
Tomasz Szleszyński
Andrzej Tarlecki
MA
MA
3
4
49.981 
 
96.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.981 
 
97.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
49.951 
 
98.17336
17324
Jan Cieśliński
Mikołaj Jankowski
WP
WP
2
2
49.891 
 
99.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
3
49.821 
 
100.10217
02157
Urszula Kędzierska
Paweł Szymonik
MA
LU
7
7
49.801 
 
101.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
49.751 
 
102.10148
06780
Paulina Klimentowska
Anna Mandecka
PM
MA
9
7
49.701 
 
103.15120
03529
Agnieszka Pietrzyk
Jacek Szczerbowski
SL
SL
7
9
49.661 
 
104.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2.5
11
49.631 
 
105.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
49.441 
 
106.12006
04829
Danuta Krupnik
Marek Pietrzak
MA
PM
7
5
49.391 
 
107.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
49.291 
 
108.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
12
49.271 
 
109.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
WM
WM
11
13
49.261 
 
110.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
4
49.121 
 
111.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
7
24
49.071 
 
112.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
4
3
48.931 
 
113.04290
06733
Zbigniew Juchniewicz
Grzegorz Kula
MA
MA
3
11
48.861 
 
114.20399
19124
Paweł Czeszel
Ireneusz Turyk
PD
PD
1.5
2
48.851 
 
115.06526
08271
Waldemar Burakowski
Adam Karczmarz
MA
MA
15
5
48.811 
 
116.19830
18284
Wojciech Bąk
Aleks Bukat
MA
DS
2
2.5
48.751 
 
117.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
48.541 
 
118.07814
 
Piotr Kuźmicz
Paweł Pacanowski
PK
-
2.5
0
48.531 
 
119.21425
06802
Jerzy Jędrzejczyk
Tomasz Modrzejewski
MA
LD
0
11
48.461 
 
120.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
7
48.401 
 
121.14043
04103
Alfred Koda
Dariusz Sterniczuk
PD
PD
4
5
48.311 
 
122.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
9
48.241 
 
123.07052
08166
Edmund Czubak
Renata Dancewicz
MA
MA
11
7
48.211 
 
124.11386
11153
Anna Makuch
Jarosław Malawski
LB
PK
1
4
47.931 
 
125.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
47.871 
 
126.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
47.801 
 
127.18061
07840
Andrzej Chyliński
Zbigniew Santkiewicz
MA
MA
2
3
47.721 
 
128.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
47.571 
 
129.01865
13071
Andrzej Pawlak
Artur Sulich
OP
OP
17
7
47.561 
 
130.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
4
47.561 
 
131.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
MA
MA
13
12
47.491 
 
132.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
5
24
47.241 
 
133.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LB
PM
15
17
47.211 
 
134.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
2.5
3
47.141 
 
135.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
47.111 
 
136.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
7
5
47.091 
 
137.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
PD
WM
5
24
46.851 
 
138.14660
17042
Zbigniew Ruchlicki
Marek Wysocki
PD
PD
3
3
46.541 
 
139.19722
19723
Michał Korwek
Adam Rogowski
PD
PD
1.5
1.5
46.261 
 
140.06562
04128
Maciej Czajkowski
Grzegorz Zalewski
MA
PD
4
7
46.191 
 
141.06322
06331
Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
MA
MA
5
5
46.161 
 
142.07809
09491
Piotr Kołuda
Rafał Niedzielski
LU
LU
17
9
46.161 
 
143.06815
18760
Piotr Nawrocki
Joanna Zalewska
MA
MA
19
3
45.851 
 
144.06638
07821
Włodzimierz Janeczek
Andrzej Miklaszewski
MA
MA
11
5
45.851 
 
145.06545
06724
Michał Chojnacki
Paweł Kubacki
MA
MA
5
5
45.491 
 
146.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
45.491 
 
147.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
WP
WP
13
19
45.461 
 
148.20875
19316
Michał Kościński
Adam Serafin
MA
PD
0
0
45.251 
 
149.17951
06690
Jakub Bojanowski
Emil Kończak
MA
MA
2
1.5
45.051 
 
150.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
5
12
44.931 
 
151.20076
16829
Marek Nazarko
Tomasz Zaleski
PD
PD
1.5
5
44.891 
 
152.12175
15582
Sławomir Kostecki
Tomasz Kozłowski
MA
MA
2
4
44.591 
 
153.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
2.5
2
44.281 
 
154.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2.5
5
44.271 
 
155.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
5
44.231 
 
156.15262
15263
Grzegorz Piotrowski
Andrzej Rzechuła
LU
MA
2.5
3
44.001 
 
157.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
4
4
43.761 
 
158.05363
07069
Jerzy Russyan
Grażyna Wyczółkowska
WM
MA
21
5
43.661 
 
159.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
43.581 
 
160.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
43.421 
 
161.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
2.5
43.181 
 
162.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
2.5
2.5
42.771 
 
163.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
3
42.641 
 
164.16716
12709
Lena Ostrowska
Katarzyna Perkowska
MA
MA
4
1.5
42.581 
 
165.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
42.491 
 
166.14045
20318
Jerzy Firs
Artur Kozłowski
PD
PD
1.5
1
42.391 
 
167.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
9
11
42.171 
 
168.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
MA
MA
2.5
3
41.331 
 
169.01323
03508
Rafał Gregorowicz
Mirosław Sokołowski
SL
MA
3
4
41.151 
 
170.17334
18645
Maria Banaszkiewicz
Ewa Morawska
WP
WP
2
2
41.101 
 
171.16544
17030
Hanna Ciuńczyk
Anna Zaręba
MA
MA
3
4
40.941 
 
172.04105
14252
Andrzej Jakimiec
Stefan Kopyt
PD
PD
5
4
40.381 
 
173.10720
06711
Maria Düm
Hanna Koziorowska
MA
MA
2.5
5
40.231 
 
174.13920
06251
Wojciech Adamkiewicz
Andrzej Wądołowski
MA
MA
4
4
38.661 
 
175.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
4
4
36.541 
 
176.07786
06752
Bogdan Dejnakowski
Jacek Lipiński
MA
MA
4
4
33.381 
 
177.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
3
26.051 
 
178.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
7
5
22.321 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12078 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2021/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-08-08 g.13:23:15 (0.5174/366) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.