Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6008/29930 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (7)
Mazowiecki Kongres Brydżowy pamięci Jurka Gresia
niedziela, 11 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.14782
02806
Jakub Patreuha
Wojciech Strzemecki
DS
SW
11
21
61.61226I
I
2.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
13
15
60.68219II
II
3.12999
12154
Adam Krysa
Mateusz Sobczak
MP
DS
13
15
60.44211II
II
4.17082
10148
Maciej Boczar
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
9
59.81204III
III
5.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
59.73198III
III
6.08294
10095
Mariusz Bartkowski
Paweł Miechowicz
LU
LU
18
17
59.27192III
III
7.04163
07164
Andrei Arlovich
Sviatlana Badrankova
WM
PD
17
5
58.46186 
 
8.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
SW
18
21
57.40180 
 
9.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
57.26174 
 
10.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
57.19168 
 
11.02831
17242
Włodzimierz Wala
Andrzej Zawada
MP
MA
21
7
56.94162 
 
12.18699
05830
Piotr Ciszak
Robert Stoliński
LD
LD
2
15
56.69157 
 
13.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
SL
9
11
56.68151 
 
14.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
3
7
56.51145 
 
15.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
SL
MA
11
9
56.50139 
 
16.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
15
56.38133 
 
17.13098
12899
Damian Garczarek
Michał Wróbel
ZG
MA
1
9
56.35127 
 
18.02673
02519
Marek Jaworski
Bartosz Matras
MP
WM
13
9
56.20121 
 
19.11550
14728
Piotr Marcinowski
Kamil Nowak
DS
SW
15
17
56.17115 
 
20.06815
09643
Piotr Nawrocki
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
11
55.80109 
 
21.02809
15757
Rafał Synowiec
Marcin Wilczyński
MP
MP
11
7
55.72104 
 
22.02671
11471
Ryszard Jaśkiewicz
Maciej Rodzaj
MP
MP
11
9
55.6498 
 
23.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
55.4992 
 
24.04660
12196
Marek Niesłuchowski
Zbigniew Skibicki
PM
MA
7
7
55.3286 
 
25.05574
06802
Przemysław Błaszczyk
Tomasz Modrzejewski
LD
WM
15
13
55.3080 
 
26.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
13
24
55.2074 
 
27.05374
05856
Cezary Serek
Piotr Walczak
WP
WP
17
21
55.0868 
 
28.17495
12777
Robert Barankiewicz
Piotr Piotrowski
LD
LD
5
5
55.0362 
 
29.05678
05822
Adam Krysiak
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
54.9956 
 
30.18128
07941
Wojciech Kurkowski
Jacek Zając
LU
LU
5
4
54.9950 
 
31.20830
19912
Szymon Grabala
Jan Łuczeczko
PM
PM
2
2.5
54.9145 
 
32.04303
04431
Roman Kierznowski
Zbigniew Rogowski
WM
WM
21
18
54.8944 
 
33. 
 
Dieruk Mistiaen
Leentje Verleyen
BEL
BEL
0
0
53.8043 
 
34.05352
05353
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
9
13
53.7642 
 
35.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
53.7141 
 
36.19388
20978
Andrzej Jarząbkowski
Cyprian Morawski
PM
PM
2
2
53.6140 
 
37.18645
15259
Ewa Morawska
Dominika Ocylok
WP
SL
4
4
53.4339 
 
38.02934
02121
Krzysztof Kujawa
Ryszard Sakowicz
SL
LU
19
18
53.4138 
 
39.02468
08950
Jerzy Brzustowski
Iwona Czajka
LU
MA
7
11
53.3437 
 
40.18120
11191
Hubert Kędziorek
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2
5
53.1036 
 
41.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
9
9
53.0835 
 
42.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
9
11
52.8934 
 
43.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
9
11
52.8033 
 
44.18677
16936
Andrzej Kita
Bolesław Radko
KP
KP
2
3
52.7832 
 
45.04198
07854
Adolf Bocheński
Witalis Talar
WM
MA
13
13
52.7231 
 
46.06556
11320
Sylwester Cieślak
Robert Kwiatkowski
MA
PK
12
5
52.6730 
 
47.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
52.5729 
 
48.13438
09550
Rafał Marks
Jakub Wojcieszek
MA
MA
15
19
52.4128 
 
49.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
52.3927 
 
50.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
9
18
51.9826 
 
51.01865
01726
Andrzej Pawlak
Tomasz Winciorek
SW
MA
17
19
51.8925 
 
52.05314
08769
Marcin Pędziński
Sławomir Piechocki
WP
WP
15
11
51.6724 
 
53.20298
21769
Jan Izwantowski
Wojciech Wnuk
MA
MA
1.5
1.5
51.6623 
 
54.07271
03206
Adrian Bakalarz
Maciej Janeczko
SL
MP
9
9
51.6522 
 
55.04405
04509
Krzysztof Pikus
Janusz Wróblewski
WM
WM
19
9
51.6421 
 
56.06512
14971
Jerzy Boczar
Bartosz Ćwiek
MA
MA
7
4
51.5820 
 
57.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
5
5
51.5619 
 
58.09357
18890
Arkadiusz Majcher
Vasil Valchev
MA
SL
15
7
51.5518 
 
59.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
51.5217 
 
60.06703
05329
Sławomir Kowalczyk
Jacek Poletyło
MA
SW
9
19
51.5116 
 
61.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
51.4515 
 
62.02501
07849
Mariusz Kowalski
Bogdan Szulejewski
SW
MA
15
21
51.3314 
 
63.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
11
51.2713 
 
64.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
51.2512 
 
65.15906
11198
Dariusz Głowiński
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
5
51.2211 
 
66.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
19
17
51.1010 
 
67.19724
02533
Bartosz Bejenka
Tomasz Pawluk
PD
LU
3
7
50.959 
 
68.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
MA
3
4
50.838 
 
69.06321
06322
Leszek Dzieńkowski
Kazimierz Falkowski
MA
MA
7
5
50.647 
 
70.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
50.616 
 
71.06488
22169
Wiesław Andruk
Romuald Kąkiel
WM
PD
9
1.5
50.355 
 
72.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
50.234 
 
73.06697
19938
Jarosław Kostrzewa
Miłosz Polak
MA
MA
11
2
50.053 
 
74.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
49.892 
 
75.07809
17361
Piotr Kołuda
Marta Makarewicz
LU
MA
17
5
49.721 
 
76.21850
21704
Wojciech Duda
Jakub Jaworski
MA
MA
1
1
49.641 
 
77.06551
15595
Jacek Ciechomski
Maciej Dąbrowski
MA
OP
19
13
49.571 
 
78.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
49.541 
 
79.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.521 
 
80.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
49.251 
 
81.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
49.181 
 
82.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
49.131 
 
83.02888
02921
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Kowalczewski
SW
SW
12
12
49.091 
 
84.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
7
49.091 
 
85.19830
20680
Wojciech Bąk
Wojciech Okrzesik
MA
MP
4
3
49.071 
 
86.19722
19662
Michał Korwek
Kuba Mierzwiński
MA
MA
2
1.5
49.011 
 
87.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
9
48.921 
 
88.06733
17738
Grzegorz Kula
Witold Żygulski
MA
MA
11
3
48.901 
 
89.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
48.841 
 
90.07052
09020
Edmund Czubak
Kazimierz Grzeszkowiak
MA
MA
11
5
48.821 
 
91.11466
03881
Tadeusz Laszczak
Tomasz Osiński
MA
SW
9
12
48.811 
 
92.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
3
4
48.811 
 
93.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
PK
PK
18
19
48.771 
 
94.04793
09734
Krzysztof Kluf
Krzysztof Kowalczyk
PM
MA
12
4
48.751 
 
95.04157
17001
Sławomir Bolesta
Jakub Lenkiewicz
PD
MP
9
3
48.661 
 
96.05582
12473
Włodzimierz Choinkowski
Dariusz Śledziewski
LD
LD
7
5
48.581 
 
97.21144
13913
Krzysztof Szufnara
Damian Trojnara
MA
MA
2
2.5
48.541 
 
98.06221
06255
Grzegorz Nowiński
Paweł Wróblewski
MA
MA
3
3
48.101 
 
99.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
LU
LU
2.5
4
47.911 
 
100.08288
06414
Grzegorz Bachanek
Sławomir Kutyła
MA
MA
4
7
47.861 
 
101.16528
19980
Piotr Kruczek
Dominik Puchała
PK
PK
3
2
47.861 
 
102.09542
12923
Waldemar Górski
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
5
47.781 
 
103.15183
15184
Jakub Szulgit
Kamil Urbański
MA
MA
2.5
2
47.601 
 
104.19345
14534
Bożena Jacuch
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
47.591 
 
105.07814
07946
Piotr Kuźmicz
Edward Witan
MA
MA
3
4
47.591 
 
106.15213
11658
Grzegorz Szulc
Zofia Zaręba
MA
MA
3
4
47.331 
 
107.20763
10507
Andrzej Polak
Igor Terszak
MA
MA
1
4
47.321 
 
108.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
47.251 
 
109.14276
06822
Pavel Klebanovich
Anna Nosalska
PD
PM
5
7
47.161 
 
110.06795
01138
Ewa Miszewska
Marek Pietraszek
PK
PK
19
18
46.941 
 
111.05675
11296
Mariusz Kraśnicki
Artur Pomarański
LD
OP
9
9
46.741 
 
112.12266
07385
Marek Drukier
Maria Orłowska
WP
SL
5
4
46.721 
 
113.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
46.571 
 
114.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
9
9
46.411 
 
115.08885
09229
Marcel Kołodziejczyk
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
3
5
46.371 
 
116.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
5
46.301 
 
117.12250
18801
Małgorzata Rozman
Radosław Rozman
MA
MA
2
3
46.161 
 
118.01097
14688
Dariusz Kulpiński
Jacek Szczerba
PK
PK
9
5
46.011 
 
119.20787
11447
Tomasz Kalinowski
Paweł Lasota
MA
MA
2
3
45.911 
 
120.17854
11595
Dariusz Krakowiak
Dariusz Wojna
MA
MA
5
4
45.751 
 
121.04036
04353
Janusz Ciruk
Krzysztof Łukaszewicz
MA
WM
11
15
45.641 
 
122.07821
19705
Andrzej Miklaszewski
Jan Syska
MA
MA
5
3
45.261 
 
123.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
5
9
45.231 
 
124.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
45.191 
 
125.15023
07901
Rafał Łangowski
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
45.151 
 
126.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
45.081 
 
127.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
9
13
44.861 
 
128.18032
06817
Maciej Kulikowski
Renata Neronowicz
MA
MA
5
12
44.751 
 
129. 
 
Anke van der Bergh
Nic van der Bergh
BEL
BEL
0
0
44.591 
 
130.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
2
44.101 
 
131.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
5
5
43.851 
 
132.06716
07000
Anna Kręglewska-Wnuk
Tomasz Wnuk
WP
WP
9
12
43.481 
 
133.19233
06956
Marek Grabowski
Bogdan Szlacheta
MA
MA
2
7
42.991 
 
134.21132
21737
Sabina Blitek
Oliwia Dusińska
MA
MA
1
1
42.911 
 
135.20186
08946
Anna Kozikowska
Małgorzata Sokołowska
DS
LD
2
4
42.491 
 
136.16716
13882
Lena Ostrowska
Agnieszka Wiankowska
MA
PM
4
5
42.191 
 
137.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
42.161 
 
138.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
42.121 
 
139.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
5
12
41.751 
 
140.18165
15582
Dariusz Kłodos
Tomasz Kozłowski
MA
MA
4
4
41.151 
 
141.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2
1.5
40.841 
 
142.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
40.771 
 
143.17384
17207
Joanna Derewońko
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
5
2.5
40.691 
 
144.17683
18486
Darla Szywalska
Irena Wilczyńska
MA
MA
1
1.5
39.761 
 
145.18684
20131
Grzegorz Wasiak
Marian Wojtasiński
LD
LD
2.5
2.5
39.341 
 
146.07617
02787
Mirosław Sady
Zbigniew Sagan
MP
MP
12
9
38.831 
 
147.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
36.521 
 
148.21337
20822
Anna Napierajczyk
Roman Rutyna
DS
MA
1
1
27.281 
 
149.06854
07555
Janusz Pietrzak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
7
9
27.071 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10392 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek/2023/wyniki.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:30:28 (0.3507/308) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.