Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C5798/30357 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

50. Grand Prix Warszawy
50th Grand Prix of Warsaw
OTP** - III KTP o puchary firmy "Exec sp. j."
sobota, 19 sierpnia 2023r., godz. 16:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
65.6910050II
II
2.08166
03003
Renata Dancewicz
Hubert Urban
MA
MA
7
9
63.789849III
III
3.21488
02933
Tomasz Galek
Piotr Kucharski
MA
SW
0
18
63.279548III
III
4.18920
 
Marius Baltrenas
Audrius Mizeikis
PD
LTU
1
6
63.189246 
 
5.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
62.358945 
 
6.17082
01054
Maciej Boczar
Tadeusz Garbacik
MA
MP
7
15
61.828744 
 
7.05574
05856
Przemysław Błaszczyk
Piotr Walczak
LD
WP
15
21
60.428543 
 
8.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
60.238241 
 
9.08294
01726
Mariusz Bartkowski
Tomasz Winciorek
LU
MA
18
19
59.978040 
 
10.05691
06346
Grzegorz Lewaciak
Adam Pawłowski
LD
LD
18
13
59.417839 
 
11.18284
13438
Aleks Bukat
Rafał Marks
DS
MA
4
15
59.357638 
 
12.04161
06815
Bartosz Mer
Piotr Nawrocki
MA
MA
5
21
59.157337 
 
13.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
WM
WM
17
15
59.157136 
 
14.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
58.626935 
 
15.12139
01826
Remigiusz Kaźmierczak
Janusz Kościelny
DS
WP
5
11
58.516633 
 
16.08978
18890
Jacek Leśniczak
Vasil Valchev
WP
SL
17
7
58.496432 
 
17.09734
15023
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łangowski
MA
MA
4
5
58.356231 
 
18.12006
21057
Danuta Krupnik
Dariusz Sarzyński
MA
LU
7
2.5
58.326030 
 
19.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
SW
18
21
58.165729 
 
20.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
57.935528 
 
21.06540
09357
Bartosz Chmurski
Arkadiusz Majcher
MA
MA
24
15
57.775327 
 
22.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
11
17
57.765126 
 
23.19485
19484
Adrianna Staniszewska
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
2
57.644824 
 
24.03064
01865
Michał Błach
Andrzej Pawlak
MA
SW
7
17
57.634623 
 
25.07809
02501
Piotr Kołuda
Mariusz Kowalski
LU
SW
18
15
57.474422 
 
26.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
13
13
57.394121 
 
27.11600
06249
Jarosław Stach
Przemysław Ślesicki
SL
MA
11
9
57.343920 
 
28.08526
18187
Artur Bobołowicz
Janusz Skrzypek
MP
MP
5
5
57.253719 
 
29.12983
08119
Janusz Kobylarski
Waldemar Warzała
PM
PM
7
12
57.253518 
 
30.06616
10507
Łukasz Grodzicki
Igor Terszak
MA
MA
5
4
56.673216 
 
31.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
56.553015 
 
32.11942
06956
Bogdan Radwański
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
56.532814 
 
33.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
7
9
56.372613 
 
34.12108
17361
Aleksandra Jarosz
Marta Makarewicz
MA
MA
7
5
56.332312 
 
35.17167
18011
Tomasz Kiełbasa
Filip Parol
MA
MA
9
4
56.102111 
 
36.06684
06982
Stefan Knothe
Marcin Walczak
MA
MA
9
5
55.962010 
 
37.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
SL
12
19
55.772010 
 
38.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
9
9
55.661910 
 
39.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
55.521910 
 
40.20186
05797
Anna Kozikowska
Karol Ruszkiewicz
DS
SL
2
7
55.241910 
 
41.04157
06822
Sławomir Bolesta
Anna Nosalska
PD
PM
9
7
55.00189 
 
42.02495
02519
Andrzej Kokoryka
Bartosz Matras
LU
WM
11
9
54.66189 
 
43.05696
05830
Igor Łobodziński
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
54.52179 
 
44.18165
17854
Dariusz Kłodos
Dariusz Krakowiak
MA
MA
4
5
54.36179 
 
45.17675
07814
Janusz Królikowski
Piotr Kuźmicz
MA
MA
5
3
54.36179 
 
46.21502
21536
Alex Cimr
Milena Gryzło
SL
SL
2.5
2
54.23168 
 
47.06877
10426
Waldemar Radziak
Marek Szakun
MA
MA
12
5
54.22168 
 
48.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
54.18168 
 
49.19780
10401
Tomasz Kuchta
Marek Szabałowski
WP
ZP
2
3
54.18158 
 
50.06543
06703
Jan Chodorowski
Sławomir Kowalczyk
PK
MA
19
9
54.09158 
 
51.22348
22349
Dorota Winarska
Magdalena Winarska
MA
MA
0.5
0.5
54.06147 
 
52.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
54.04147 
 
53.04922
07811
Piotr Busse
Marcin Krupowicz
ZP
MA
19
21
53.96147 
 
54.06629
12503
Włodzimierz Ilnicki
Wojciech Uszyński
MA
MA
17
13
53.77137 
 
55.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
PM
13
12
53.69137 
 
56.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
MA
MA
21
11
53.60126 
 
57.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
53.29126 
 
58.07777
06356
Ewa Banaszkiewicz
Maciej Wiącek
MA
MA
15
12
53.24126 
 
59.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
13
53.23116 
 
60.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
MA
12
11
53.05116 
 
61.07849
09550
Bogdan Szulejewski
Jakub Wojcieszek
MA
MA
21
19
52.98105 
 
62.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2.5
2.5
52.89105 
 
63.06370
06447
Jacek Bors
Jan Zalewski
MA
MA
5
7
52.18105 
 
64.18197
05363
Andrzej Knap
Jerzy Russyan
WM
WM
5
21
52.1695 
 
65.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
LD
ZP
18
13
52.1595 
 
66.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
52.0884 
 
67.04198
07221
Adolf Bocheński
Andrei Kavalenka
WM
WM
15
7
51.8584 
 
68.06488
07555
Wiesław Andruk
Stanisław Stachlewski
WM
MA
9
9
51.8484 
 
69.14276
17207
Pavel Klebanovich
Jerzy Oleksiewicz
PD
MA
5
2.5
51.7574 
 
70.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
PM
9
21
51.6374 
 
71.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2
2.5
51.6274 
 
72.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
4
7
51.6063 
 
73.18392
12899
Anna Stelmach
Michał Wróbel
SL
MA
2.5
9
51.6063 
 
74.05944
22169
Adam Hintertan
Romuald Kąkiel
MA
PD
12
2
51.5753 
 
75.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2.5
15
51.2653 
 
76.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
51.1753 
 
77.08485
01643
Grażyna Busse
Ewa Sobolewska
ZP
OP
17
15
51.1642 
 
78.17951
14006
Jakub Bojanowski
Andrzej Tarlecki
MA
MA
2.5
4
51.1142 
 
79.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
MA
MA
19
18
51.0832 
 
80.13616
06706
Arunas Jankauskas
Apolinary Kowalski
WM
WM
5
24
51.0532 
 
81.02121
03960
Ryszard Sakowicz
Radosław Szczepański
LU
MA
19
19
50.9632 
 
82.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
MA
5
4
50.8021 
 
83.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
9
9
50.8021 
 
84.11551
06817
Grzegorz Jarząbek
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
50.7711 
 
85.01053
14688
Leszek Garbacik
Jacek Szczerba
PK
PK
7
5
50.6311 
 
86.16259
08308
Maciej Kliś
Kamil Walczyk
MP
SW
7
9
50.6111 
 
87.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
50.5011 
 
88.19830
17544
Wojciech Bąk
Łukasz Kasperczyk
MA
MP
4
3
50.4911 
 
89.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
9
11
49.8811 
 
90.16716
02157
Lena Ostrowska
Paweł Szymonik
MA
LU
4
7
49.8611 
 
91.04008
13098
Aniela Bocheńska
Damian Garczarek
WM
WP
2
1.5
49.7011 
 
92.06546
17837
Bogusław Chomentowski
Mirosław Zawiślak
MA
MA
5
3
49.6411 
 
93.22070
21455
Grzegorz Bettin
Anita Rakszewska-Michnowska
MA
MA
1
1.5
49.6411 
 
94.02515
05329
Piotr Lutek
Jacek Poletyło
LU
MA
11
19
49.6311 
 
95.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
49.6211 
 
96.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
49.5411 
 
97.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
49.3711 
 
98.16140
07859
Andrzej Szepczyński
Maciej Urbaniak
PK
MA
5
4
49.1311 
 
99.10356
06711
Agnieszka Jonczyk
Hanna Koziorowska
MA
MA
4
5
48.8911 
 
100.18032
09702
Maciej Kulikowski
Sławomir Sierocki
MA
MA
5
5
48.7911 
 
101.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
48.7711 
 
102.06795
07869
Ewa Miszewska
Sławomir Zawiślak
PK
SL
19
21
48.7411 
 
103.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
3
4
48.6711 
 
104.18862
17738
Dariusz Płoszaj
Witold Żygulski
MA
MA
3
3
48.6611 
 
105.10450
06973
Jacek Dmowski
Piotr Tuszyński
MA
MA
15
24
48.6211 
 
106.02990
08930
Adam Strzelecki
Maja Żabierek
SW
MA
7
7
48.5811 
 
107.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
12
12
48.4411 
 
108. 
11550
Andrzej Jaszczak
Piotr Marcinowski
BGR
DS
6
17
48.3211 
 
109.15582
09620
Tomasz Kozłowski
Adam Żelazny
MA
MA
4
5
48.2411 
 
110.04066
04077
Zbigniew Gadek
Mirosław Morchat
PD
PD
3
7
48.0611 
 
111.14442
06766
Marek Lenart
Wiesław Maciejczuk
MA
MA
2.5
13
48.0411 
 
112.04535
11296
Dariusz Bogucki
Artur Pomarański
PM
OP
18
9
48.0211 
 
113.20112
20007
Mirosław Dorau
Monika Gwiazdowska
MA
MA
2
1.5
47.9211 
 
114.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
3
5
47.8911 
 
115.11447
12224
Paweł Lasota
Aleksander Waślicki
MA
MA
3
4
47.8911 
 
116.21730
21817
Rafał Mania
Dorota Oraczewska
MA
MA
1
1
47.8511 
 
117.02013
16145
Andrzej Jeleniewski
Andrzej Proczkowski
WM
PK
18
4
47.7511 
 
118.06539
06542
Robert Chmielak
Irena Chodorowska
MA
PK
7
18
47.6011 
 
119.02219
12362
Beata Bojarska
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
5
7
47.3711 
 
120.06382
02806
Maciej Dobrzyński
Wojciech Strzemecki
SW
SW
9
21
47.3111 
 
121.17935
17008
Ryszard Rosikiewicz
Filip Trojański
DS
MA
4
4
47.2011 
 
122.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
47.1611 
 
123.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
47.1011 
 
124.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
46.7911 
 
125.02831
17242
Włodzimierz Wala
Andrzej Zawada
MP
MA
21
7
46.7311 
 
126.20168
03370
Bogusław Jarosz
Jerzy Miś
SL
SL
3
5
46.6011 
 
127.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
11
46.5411 
 
128.08994
11219
Jacek Szkup
Bogdan Żelazowski
LD
LD
5
4
46.2211 
 
129.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
4
45.6111 
 
130.07928
07901
Mariusz Łasiewicki
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
45.5711 
 
131.22162
19984
Paweł Orłowski
Mirosław Rożek
MA
MA
1.5
2
44.8311 
 
132.04807
04848
Tomasz Lasota
Maria Tomczewska
PM
PM
4
7
44.7711 
 
133.10447
06811
Mikołaj Komorowski
Jacek Musiał
MA
MA
4
4
44.6111 
 
134.22655
22654
Justyna Otulak
Magdalena Smolińska
MA
MA
0
0
44.5711 
 
135.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
9
12
44.4811 
 
136.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
44.3011 
 
137.06556
03170
Sylwester Cieślak
Cezary Góra
MA
SL
12
9
43.9111 
 
138.21124
18996
Katarzyna Pogłód
Natalia Węgleńska
MA
MA
1.5
2.5
43.6811 
 
139.09710
18801
Mariusz Mączewski
Radosław Rozman
MA
MA
3
3
43.2711 
 
140.01220
01380
Grzegorz Bajek
Zdzisław Klimczak
DS
DS
13
5
43.2311 
 
141.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0.5
7
43.1111 
 
142.21412
21411
Kamil Czerny
Paweł Wnuk
SL
SL
0.5
0.5
43.0911 
 
143.19103
08885
Piotr Guzik
Marcel Kołodziejczyk
MA
MA
2
3
42.9311 
 
144.09622
22316
Andrzej Bajko
Paweł Wydra
MA
MA
2
1
42.5711 
 
145.22262
21761
Ewa Bagrowska
Dominika Kachniarz
MA
MA
0.5
0.5
42.3111 
 
146.21391
18457
Jan Druch
Urszula Niespodziewańska
MA
MA
2.5
1.5
42.3011 
 
147.05242
21642
Ewa Knapik
Lidia Nowak
WP
WP
5
1
42.2311 
 
148.23218
15357
Robert Olszański
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
0
3
42.2111 
 
149.01807
06659
Roman Grzelak
Maciej Kalita
OP
OP
15
7
41.7311 
 
150.21132
21737
Sabina Blitek
Oliwia Dusińska
MA
MA
1.5
1.5
41.6611 
 
151.16380
16065
Jakub Andruszkiewicz
Konrad Majewski
MA
MA
5
4
41.3611 
 
152.17640
21144
Marek Chylewski
Krzysztof Szufnara
MA
MA
2.5
2
41.2811 
 
153. 
19483
Paweł Urbański
Piotr Urbański
-
MA
0
2
41.0611 
 
154.14358
19449
Piotr Kardasiński
Liliana Suflida
LD
LD
2
2
40.8911 
 
155.20194
20195
Dorota Zwierzyńska
Wiesław Zwierzyński
MA
MA
1
1
40.8911 
 
156.14146
 
Tomas Stakenas
Lina Stakene
PD
LTU
2
6
40.8211 
 
157.07090
06348
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
13
5
40.7611 
 
158.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
40.4111 
 
159.19833
13033
Jan Chmura
Andrzej Pertkiewicz
LU
LU
1.5
5
40.0411 
 
160.07327
07130
Andrzej Huńka
Eugeniusz Konik
OP
OP
4
5
40.0111 
 
161.10095
07725
Paweł Miechowicz
Grzegorz Superson
LU
MP
17
15
39.5411 
 
162.07052
19482
Edmund Czubak
Magda Urbańska
MA
MA
12
2
39.0111 
 
163.22359
22358
Anna Branicka
Andrzej Giluk
MA
MA
0.5
0.5
38.6511 
 
164.07080
18251
Tomasz Freitag
Elżbieta Lis
DS
DS
5
3
38.5911 
 
165.18298
03023
Ryszard Pietrzak
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
2.5
2
37.9511 
 
166.20034
06898
Katarzyna Grabarczyk-Steć
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
1.5
4
36.5911 
 
167.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
36.4211 
 
168.22188
20812
Renata Godlewska
Hubert Kamiński
MA
MA
1
1.5
36.1811 
 
169. 
10520
Dariusz Wykrętowicz
Adam Ziółkowski
-
MA
0
1.5
35.9611 
 
170.18505
18166
Tomasz Przegaliński
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
3
35.9511 
 
171.21234
21820
Monika Borowska
Katarzyna Poniatowska
MA
MA
1
0.5
29.1111 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 5420 punktów PKL, w tym 2838 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2023/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.15:54:59 (0.4369/352) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.