Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2298/11146 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (11)
III Kongresowy Turniej Par
niedziela, 29 lipca 2012r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
4
63.11200I
I
2.06658
05176
Jacek Kalita
Michał Kwiecień
MA
WP
19
24
62.33197II
II
3.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
4
2
62.30193II
II
4.03464
05856
Adam Robak
Piotr Walczak
SL
WP
12
19
61.73190III
III
5.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
WP
7
18
60.58186III
III
6.05264
03960
Jerzy Mścisz
Radosław Szczepański
WP
KP
12
18
60.39183 
 
7.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
WP
WP
13
24
60.32179 
 
8.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
4
7
60.25177 
 
9.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
4
18
60.09174 
 
10.09828
03423
Waldemar Jaworski
Marek Pieczka
SL
SL
7
7
59.64171 
 
11.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
7
7
59.61168 
 
12.02121
08158
Ryszard Sakowicz
Piotr Zatorski
LB
DS
12
13
59.50165 
 
13.02959
07869
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
MA
MA
18
19
59.34163 
 
14.15827
14834
Adam Ilkiewicz
Roman Marczewski
ZP
ZP
4
4
59.11160 
 
15.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
58.99157 
 
16.05070
05739
Piotr Jassem
Robert Nowicki
WP
WP
7
13
58.90154 
 
17.08166
01726
Renata Dancewicz
Tomasz Winciorek
MA
MA
4
18
58.36152 
 
18. 
 
Jelena Alfejeva
Maris Matisons
LVA
LVA
5
5
58.19149 
 
19.10794
04684
Aleksander Chrenowski
Józef Pochroń
PM
PM
13
18
58.18146 
 
20.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
2.5
2.5
58.02143 
 
21.04783
04838
Michał Górski
Grzegorz Sokołowski
PM
KP
7
2.5
57.91140 
 
22.04553
04652
Elżbieta Czekaj
Jerzy Misiak
PM
PM
7
13
57.89138 
 
23.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
57.88135 
 
24.03939
03978
Aleksander Skop
Jarosław Śmieszek
KP
KP
7
12
57.68132 
 
25.13706
04719
Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
PM
PM
1.5
4
57.45129 
 
26.12999
13364
Adam Krysa
Adam Lonski
MP
PM
4
4
57.35127 
 
27.03266
05695
Stefan Kowalczyk
Andrzej Lućko
SL
SW
18
18
57.14124 
 
28.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
7
12
57.12121 
 
29.03765
04011
Józef Kaźmierczak
Michał Włoszek
KP
KP
4
4
56.89118 
 
30.07052
09550
Edmund Czubak
Jakub Wojcieszek
MA
WP
7
7
56.81115 
 
31.04535
04626
Dariusz Bogucki
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
12
4
56.71113 
 
32.08107
11653
Maciej Bystrzejewski
Igor Kravchenko
PM
PD
7
4
56.67110 
 
33.04411
04434
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
PM
PM
4
2.5
56.66107 
 
34.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
4
4
56.61104 
 
35.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
12
12
56.58102 
 
36.10247
04427
Grzegorz Lasocki
Edmund Reczuga
WM
WM
4
4
56.3299 
 
37.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
4
2.5
56.2396 
 
38.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
56.2193 
 
39.06822
06877
Anna Nosalska
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
56.0690 
 
40.06672
07809
Urban Kielichowski
Piotr Kołuda
WP
WP
13
13
55.9088 
 
41.04198
09037
Adolf Bocheński
Mirosław Roesler
WM
WM
12
7
55.8985 
 
42.05634
05884
Włodzimierz Jakowicki
Ryszard Zubiel
WP
LD
7
4
55.8782 
 
43.09491
09492
Rafał Niedzielski
Jan Przygrodzki
LU
LU
4
4
55.8179 
 
44.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
2.5
12
55.7877 
 
45.06693
06800
Jacek Korpetta
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
15
18
55.7074 
 
46.08078
04696
Edmund Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
55.6771 
 
47.06551
02912
Jacek Ciechomski
Jacek Janowski
MA
SW
18
18
55.3468 
 
48.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
WP
12
12
55.2965 
 
49.03861
10534
Leszek Moszczyński
Waldemar Sroczyński
KP
WP
7
4
55.2163 
 
50.05464
11428
Witold Turant
Paweł Zubiel
LD
LD
18
4
55.1360 
 
51.06325
06329
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
MA
MA
2.5
4
55.0957 
 
52.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
19
24
54.8654 
 
53.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
WP
MA
13
13
54.8052 
 
54.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
54.7849 
 
55.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
4
18
54.7846 
 
56.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
7
4
54.5843 
 
57.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
54.4840 
 
58.07956
07989
Leszek Adamczyk
Wiesław Skubisz
PM
LU
2.5
4
54.4640 
 
59.03401
04683
Jarosław Ostrowski
Przemysław Piotrowski
WP
DS
13
12
54.3540 
 
60.08370
12229
Bartłomiej Kamelski
Robert Rychlicki
KP
KP
4
4
54.3039 
 
61.08970
04755
Bogusław Pawszak
Danuta Żabicka
MA
PM
12
4
54.3039 
 
62.12129
04305
Grzegorz Deptuła
Marek Klepacki
WM
WM
4
4
54.2638 
 
63.13521
14541
Grzegorz Skołyszewski
Krzysztof Superson
MP
MP
2
2
54.2038 
 
64.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
54.1637 
 
65.08979
05069
Krzysztof Jassem
Paweł Jassem
DS
WP
24
13
54.1637 
 
66.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
53.9736 
 
67.04665
01661
Kazimierz Omernik
Włodzimierz Starkowski
PM
DS
18
19
53.9636 
 
68.01439
05170
Lech Kurowski
Włodzimierz Kwiatkowski
DS
WP
7
12
53.9535 
 
69.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
53.9035 
 
70.12152
12154
Marcin Bojarski
Mateusz Sobczak
MP
MA
2.5
2.5
53.8634 
 
71.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
53.8534 
 
72.03497
07431
Jerzy Skwark
Marek Witek
SL
SL
7
18
53.8233 
 
73.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
7
12
53.8133 
 
74. 
16146
Ole Berszt
Frank Svindahl
NOR
MA
5
0
53.7332 
 
75.04701
04748
Jan Staniszewski
Andrzej Wyborski
PM
PM
4
4
53.6832 
 
76.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
53.5631 
 
77.09155
09241
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
WM
WM
4
4
53.5031 
 
78.11802
04545
Marek Banasiński
Roman Budzik
PM
PM
12
13
53.3730 
 
79.03815
03920
Michał Lewiński
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
53.3530 
 
80.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
4
2.5
53.2930 
 
81.07209
09763
Krzysztof Krajewski
Adam Wszeborowski
PD
PD
4
2.5
53.2829 
 
82.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
7
4
53.2429 
 
83.07190
09416
Paweł Chindelewicz
Sławomir Łojewski
MA
MA
12
4
53.0228 
 
84.04562
04624
Piotr Dybowski
Roman Kulpiński
PM
PM
4
4
52.6428 
 
85.10234
10217
Katarzyna Górniak
Urszula Kędzierska
MA
MA
4
4
52.5627 
 
86.03900
03965
Cezary Pozorski
Zenon Szeffs
KP
KP
2.5
2.5
52.4927 
 
87.05111
04731
Wit Klapper
Sylwester Walerowicz
MP
WP
19
12
52.4526 
 
88.09142
13566
Tadeusz Miesiąc
Przemysław Polowczyk
WP
WP
1.5
2
52.4326 
 
89.10056
06354
Piotr Nowicki
Tomasz Urbański
MA
MA
4
2.5
52.4225 
 
90.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
MP
12
12
52.4125 
 
91.11834
13696
Jakub Jagodziński
Tomasz Wiśniewski
LU
MA
2.5
2
52.3924 
 
92.04240
12783
Dariusz Filipek
Robert Mrukowski
WM
KP
2.5
4
52.0924 
 
93.10937
02804
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
13
12
52.0523 
 
94.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
52.0523 
 
95.04640
04702
Brunon Malinowski
Andrzej Stankiewicz
PM
PM
4
4
52.0222 
 
96.04628
09696
Marcin Kut
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
4
2.5
52.0022 
 
97.14285
13436
Olga Długosz
Barbara Rosłon
MP
MA
2.5
2.5
51.9621 
 
98.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
LB
LB
12
12
51.9621 
 
99.03987
03992
Piotr Turowski
Roman Wachowiak
ZP
KP
7
18
51.8520 
 
100.02966
04844
Stanisław Pająk
Jacek Szutowicz
SW
PM
12
18
51.8320 
 
101. 
 
Berthold Engel
Claudia Vechiatto
GER
GER
5
5
51.8220 
 
102.12220
 
Kazimierz Konefał
Sashko Romanov
WM
BUL
4
5
51.8019 
 
103.01224
04242
Marek Bałdysz
Andrzej Fronczak
LB
WM
12
18
51.7719 
 
104.04531
04802
Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
MA
PM
18
18
51.7518 
 
105.08301
06335
Adam Cybulski
Bolesław Krzewski
MA
MA
7
7
51.7118 
 
106.02673
07526
Marek Jaworski
Aleksander Jezioro
MP
SL
7
19
51.6617 
 
107.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
51.6217 
 
108.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
13
51.6116 
 
109.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
51.5516 
 
110.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
4
51.4815 
 
111.06528
05366
Włodzimierz Buze
Jerzy Rymwid
MA
WP
18
12
51.3915 
 
112.07572
04509
Ireneusz Jagielski
Janusz Wróblewski
WM
WM
4
7
51.3414 
 
113.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
PM
PM
2.5
4
51.3314 
 
114.06683
06707
Jerzy Kniga-Leosz
Maciej Kowalski
MA
MA
13
7
51.2713 
 
115.06341
01776
Grzegorz Narkiewicz
Adam Żmudziński
WP
DS
19
24
51.2313 
 
116.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
51.1612 
 
117.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
51.1412 
 
118.05749
07543
Stanisław Owczarek
Przemysław Teleszyński
LD
LD
18
12
51.0811 
 
119.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
7
7
51.0111 
 
120.02663
12006
Jacek Herman
Danuta Krupnik
MP
MP
7
4
50.9810 
 
121.04591
08081
Tadeusz Jakubiak
Eugeniusz Lizakowski
PM
PM
2.5
2
50.8810 
 
122.04691
11509
Eugeniusz Rogiński
Czesław Thrun
PM
PM
4
4
50.8710 
 
123.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
MA
18
12
50.859 
 
124.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
50.819 
 
125.04078
06731
Jan Gardocki
Jan Kudelski
PD
MA
4
4
50.798 
 
126.09258
05817
Andrzej Kłopotek
Zygmunt Smakuszewski
KP
LD
1.5
7
50.658 
 
127.08117
04549
Grażyna Brewiak
Dariusz Chmielewski
MA
PM
18
4
50.577 
 
128.03653
03760
Bogdan Bródka
Piotr Kaliński
KP
KP
2.5
4
50.547 
 
129.08052
10314
Bohdan Pliszka
Bogdan Zieliński
KP
KP
4
4
50.546 
 
130.09768
04721
Sebastian Piepióra
Piotr Tomczak
PM
PM
7
4
50.536 
 
131.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
4
4
50.525 
 
132.15610
08978
Janko Katerbau
Jacek Leśniczak
WP
WP
2
13
50.515 
 
133.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
50.314 
 
134.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
50.274 
 
135.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
1.5
2
50.243 
 
136.16145
06097
Andrzej Proczkowski
Jerzy Stańczyk
PK
ZP
0
4
50.223 
 
137.14856
14283
Wojciech Krawczyk
Piotr Wzorek
MP
MP
1.5
1.5
50.142 
 
138.13623
07610
Robert Kras
Jan Skąpski
PM
WM
1.5
2.5
50.042 
 
139.14170
13076
Jędrzej Hycnar
Michał Krysa
MP
MP
1.5
2
49.941 
 
140.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
2.5
7
49.931 
 
141.10770
13502
Jan Pędziński
Aleksander Żelazny
WP
WP
2.5
2
49.90  
 
142.15134
05059
Jolanta Bartczak
Stanisław Janik
WP
WP
1.5
12
49.85  
 
143.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
49.85  
 
144.06872
06904
Kazimierz Puczyński
Lech Sadoś
MA
MA
12
12
49.80  
 
145.04079
12884
Sławomir Juchnicki
Anna Tompolska
PD
PD
4
2
49.75  
 
146.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
49.75  
 
147.14286
02862
Błażej Krawczyk
Krzysztof Ziewacz
MP
MP
2
4
49.73  
 
148.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
49.72  
 
149.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2
2
49.68  
 
150.01223
07777
Cathy Bałdysz
Ewa Banaszkiewicz
WP
MA
12
13
49.67  
 
151.09675
04745
Sławomir Lejk
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
2
4
49.63  
 
152.04621
13408
Marek Kryniewski
Katarzyna Sokołowska
PM
KP
4
2
49.55  
 
153.06580
13596
Piotr Dybicz
Anna Morgiel
MA
MA
7
2.5
49.54  
 
154.04601
13707
Witold Kaliński
Mirosław Małypan
PM
PM
12
2
49.53  
 
155.05279
15620
Jadwiga Nowak
Edward Wojewoda
WP
WM
7
1
49.52  
 
156.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
2
4
49.51  
 
157.01457
01655
Paweł Litwiński
Janusz Staniów
DS
DS
7
4
49.51  
 
158.11237
13617
Łukasz Kosma
Marek Makulec
LD
LD
2
1.5
49.46  
 
159.02919
06876
Aleksander Knawa
Janusz Radecki
SW
MA
12
18
49.42  
 
160.09146
04740
Piotr Tuczyński
Piotr Wiankowski
WP
MA
12
12
49.40  
 
161.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
13
13
49.37  
 
162.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
4
4
49.36  
 
163.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
WP
DS
15
7
49.30  
 
164.13651
13054
Roman Kowalewski
Wojciech Mikusek
PM
PM
2.5
1.5
49.24  
 
165.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
7
2.5
49.24  
 
166.06540
06873
Bartosz Chmurski
Mariusz Puczyński
MA
MA
19
19
49.19  
 
167.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
WP
WP
13
13
49.17  
 
168.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
7
7
49.03  
 
169.06507
06746
Wojciech Biegajło
Zdzisław Laszczak
MA
MA
13
13
48.98  
 
170.07860
07870
Adam Walczyński
Marcin Zgirski
PM
PM
4
4
48.94  
 
171.07794
10148
Marta Janeczek
Paulina Klimentowska
PM
MA
7
7
48.87  
 
172.04559
04703
Kazimierz Dominiak
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
7
4
48.85  
 
173.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
4
48.79  
 
174.13627
14849
Andrei Ruski
Weronika Simborskaya
PD
PD
1
1
48.76  
 
175. 
 
Vitold Brushtunov
Pavel Minevich
RUS
RUS
5
5
48.75  
 
176.11652
11654
Alexander Nekhoroshev
Sergey Zlobich
PD
PD
4
4
48.73  
 
177.04547
04563
Andrzej Bunikowski
Ireneusz Dzikowski
PM
PM
18
18
48.70  
 
178.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
48.62  
 
179.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
48.56  
 
180.08129
09778
Edward Bednarczyk
Szczepan Chruścicki
PM
PM
4
4
48.53  
 
181.15059
11803
Agata Chojnicka
Agnieszka Chudy
PM
DS
1.5
2
48.51  
 
182.10146
15327
Katarzyna Paluchowska
Eugeniusz Treichel
MA
MA
1.5
0.5
48.44  
 
183.12320
14221
Zofia Bałdysz
Jakub Moczulski
DS
DS
1.5
0.5
48.43  
 
184.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
4
7
48.36  
 
185.03750
03801
Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
PM
KP
7
4
48.29  
 
186.06539
06982
Robert Chmielak
Marcin Walczak
MA
MA
4
4
48.28  
 
187.10346
02671
Marcin Barański
Ryszard Jaśkiewicz
PM
MP
1.5
7
48.19  
 
188.10591
02806
Joanna Sroka
Wojciech Strzemecki
WP
MP
2
18
48.12  
 
189.13886
04848
Bartosz Bańkowski
Maria Tomczewska
MP
PM
1.5
7
48.04  
 
190.12452
04730
Andrzej Dobkowicz
Zbigniew Walczyński
PM
PM
2
7
47.92  
 
191.11789
03822
Robert Kamiński
Lech Łaniewski
KP
KP
2.5
12
47.81  
 
192. 
 
Paula Leslie
Solvi Remen
NOR
NOR
5
5
47.81  
 
193.11936
05423
Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
MA
MA
7
18
47.80  
 
194.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
12
4
47.65  
 
195.06697
14195
Jarosław Kostrzewa
Jarosław Skibiński
MA
MA
7
1
47.63  
 
196.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
13
47.63  
 
197.12455
08428
Piotr Nauman
Krzysztof Sokół
MA
MA
2.5
2
47.46  
 
198.04143
06306
Stanisław Gawryszczak
Kazimierz Wielechowski
PD
MA
4
7
47.41  
 
199.06556
01054
Sylwester Cieślak
Tadeusz Garbacik
MA
MP
7
7
47.18  
 
200.07642
02827
Witold Stachnik
Marek Urbański
MP
MP
4
7
47.18  
 
201.11198
10324
Krzysztof Lipowski
Filip Piotrowski
ZP
ZP
1.5
1.5
47.17  
 
202.14845
11430
Robert Krawczyk
Grzegorz Preiss
PM
PM
1.5
2.5
47.09  
 
203.03109
03422
Andrzej Czech
Andrzej Piecuch
SL
SL
12
7
47.03  
 
204.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
46.85  
 
205.04319
07563
Dariusz Kozłowski
Radosław Kozłowski
WM
WM
7
4
46.82  
 
206.02940
14663
Robert Łataś
Beata Pacak
SW
DS
2.5
1
46.79  
 
207.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
4
46.63  
 
208.08057
04682
Zbigniew Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
13
12
46.62  
 
209.02219
05282
Beata Bojarska
Jerzy Nowak
WP
WP
4
12
46.41  
 
210.04627
04711
Jacek Kuśmierz
Piotr Szewczyk
PM
PM
4
4
46.39  
 
211.13074
14540
Maciej Grabiec
Maciej Superson
MP
MP
2.5
2
46.30  
 
212.07221
09333
Andrei Kavalenka
Aliaksandr Korzun
PD
PD
4
2.5
46.29  
 
213.11550
14284
Piotr Marcinowski
Witold Petryszyn
DS
MP
1.5
1.5
46.29  
 
214.10782
05404
Joanna Małecka
Marek Sosiński
WP
WP
2
4
46.28  
 
215.06668
 
Ewa Kater
Tom Townsend
WP
GBR
7
5
46.24  
 
216.08097
08110
Włodzimierz Kocoń
Marcin Wolny
PM
PM
4
4
46.17  
 
217.04590
04596
Józef Idczak
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
7
4
46.17  
 
218.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
46.10  
 
219.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
45.98  
 
220.12391
10032
Tomasz Klimkiewicz
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
2
2.5
45.96  
 
221.04552
10817
Leszek Czarnobaj
Bożena Rybus
PM
PM
2.5
2.5
45.93  
 
222.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
45.92  
 
223.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2.5
2.5
45.91  
 
224.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
7
4
45.75  
 
225.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
45.74  
 
226.14850
13628
Valery Davydouski
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
0.5
2
45.47  
 
227.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
4
4
45.47  
 
228.05213
08804
Paweł Małecki
Justyna Stankiewicz
WP
WP
7
2.5
45.32  
 
229.06526
06932
Waldemar Burakowski
Sylwester Smoluchowski
MA
MA
13
7
45.18  
 
230.13899
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
WP
WP
2
1.5
45.18  
 
231.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
44.75  
 
232.04219
06277
Aleksander Cydejko
Janusz Kowalówka
WM
WM
4
4
44.74  
 
233.10018
06355
Czesław Pawłosik
Lech Warwocki
LD
LD
2.5
7
44.69  
 
234.09685
08565
Jerzy Rozenberg
Lechosław Suszka
PM
PM
2
4
44.61  
 
235.05242
05246
Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
4
2.5
44.35  
 
236.12262
10810
Radosław Kmiecik
Stanisław Miszczak
PM
PM
2.5
1.5
44.35  
 
237.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2
2
44.32  
 
238.11757
09686
Paweł Anastaziak
Janusz Różański
PM
PM
2.5
2
44.15  
 
239.14885
15839
Marcin Dobrowolski
Adrian Górka
ZP
ZP
1
0
43.93  
 
240.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
4
7
43.79  
 
241.04360
04396
Mirosław Makatrewicz
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
7
43.76  
 
242.04546
04429
Andrzej Daszczuk
Patryk Reszczyński
WM
WM
1.5
4
43.60  
 
243. 
12983
Piotr Chełmikowski
Janusz Kobylarski
NZ
PM
0
2
43.58  
 
244.06322
13695
Kazimierz Falkowski
Jadwiga Pęcherzewska
MA
MA
4
1
43.41  
 
245.14522
13959
Aleksandra Byra
Joanna Byra
MP
MP
1
1
43.40  
 
246.06721
11610
Edward Krusiewicz
Paweł Starnawski
MA
MA
7
4
43.07  
 
247.07994
08228
Wiesław Teresiński
Rajmund Wiśniewski
LU
KP
4
2.5
42.99  
 
248.13882
13782
Agnieszka Sławenta
Dominika Sławenta
DS
DS
1.5
1.5
42.99  
 
249.12624
12620
Patryk Berhorst
Bartłomiej Cybula
PM
PM
2
2
42.80  
 
250.15225
14223
Wojciech Nowacki
Mateusz Trzaska
DS
DS
0.5
0.5
42.68  
 
251.04322
04354
Józef Krasowski
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
4
7
42.62  
 
252.04279
04350
Jan Janiak
Jarosław Łosiak
WM
WM
7
7
42.57  
 
253.13003
03884
Mariusz Bielski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
2
4
42.56  
 
254.04430
04463
Jan Rogowski
Jan Stańczak
WM
WM
18
7
42.29  
 
255.13619
03818
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Piotr Litwin
MP
KP
0.5
4
42.13  
 
256.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
2
41.95  
 
257.12390
10354
Katarzyna Klimkiewicz
Krzysztof Przybielski
PM
PM
2
2.5
41.91  
 
258.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
41.85  
 
259.14318
14317
Gabriela Nosal
Aleksandra Talaczek
MP
MP
1.5
1.5
41.70  
 
260. 
 
Bogdan Banaszkiewicz
Witold Nowicki
NZ
NZ
0
0
41.55  
 
261.11508
02057
Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
LB
LB
2
4
41.51  
 
262.13793
11246
Jan Gaweł
Aleksander Gruca
PM
PM
4
4
41.19  
 
263.15500
15492
Weronika Próchniewicz
Kamil Wszędybył
LD
LD
0.5
0.5
41.09  
 
264.14000
15812
Łukasz Pląder
Mateusz Średnicki
MP
MP
1
0.5
40.75  
 
265.04144
04150
Adam Chmielewski
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
4
4
40.67  
 
266.06817
06879
Renata Neronowicz
Adam Ratyński
MA
WP
12
18
40.52  
 
267.03104
09835
Kazimierz Cios
Tomasz Kłys
SL
SL
7
2.5
40.22  
 
268.10476
09671
Anna Czarnowska
Piotr Kamoda
DS
PM
1.5
0.5
39.58  
 
269.05996
03999
Zbigniew Lasocki
Tadeusz Wasilewski
ZP
KP
7
4
39.56  
 
270.14982
16138
Paweł Łużecki
Halina Sułkowska
PM
PM
0
0
38.63  
 
271.08089
04622
Maciej Gronowski
Jan Kuchta
PM
PM
2.5
4
38.28  
 
272.04610
04633
Przemysław Koc
Marek Lewandowski
PM
PM
2.5
2
38.22  
 
273.04296
04376
Ryszard Karp
Sławomir Mutor
WM
WM
7
7
37.97  
 
274.12278
 
Michał Dolny
Artur Kłosiński
KP
NZ
1.5
0
37.97  
 
275.12812
13062
Anna Łukaszuk
Katarzyna Roszyk
SL
SL
1
1.5
37.58  
 
276.14259
14264
Barbara Galikowska
Weronika Radelczuk
PM
PM
1
1
33.24  
 
277. 
13877
Jadwiga Jeziorska
Andrzej Riss
NZ
PM
0
1.5
30.10  
 
278.02921
06436
Tadeusz Kowalczewski
Jerzy Skoczylas
MA
MA
12
7
28.92  
 
279.14679
06440
Mirosław Kaczor
Piotr Tuszyński
MA
MA
2
7
26.65  
 
280.04329
11681
Zbigniew Krzepkowski
Ziemowit Nowak
WM
PM
4
4
24.52  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 16906 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2012/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-11 g.20:30:16 (0.6644/570) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.