Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2802/14845 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (11)
IV Kongresowy Turniej Par
niedziela, 20 lipca 2014r., godz. 11:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
19
13
61.41215I
I
2.04108
07811
Przemysław Janiszewski
Marcin Krupowicz
SL
SL
18
19
61.38212II
II
3.04762
04788
Konrad Araszkiewicz
Ireneusz Jarosz
ZP
WP
19
18
61.17208II
II
4.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
5
60.91204III
III
5.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
WP
WP
17
24
60.71200III
III
6.04198
02013
Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
WM
LB
12
18
60.56197III
III
7.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
13
13
60.22193 
 
8.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
21
21
59.52190 
 
9.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
59.20187 
 
10.01318
01502
Stanisław Gołębiowski
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
18
18
58.90184 
 
11.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
5
58.80181 
 
12.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
MA
4
4
58.74178 
 
13.08075
08052
Jerzy Kowalski
Bohdan Pliszka
KP
KP
13
5
58.72175 
 
14.04531
04802
Marek Barylewski
Cezary Krzemiński
MA
PM
18
18
58.69172 
 
15.04553
08119
Elżbieta Czekaj
Waldemar Warzała
PM
PM
7
7
58.41169 
 
16.09138
16146
Danuta Kazmucha
Frank Svindahl
WP
MA
13
1.5
58.38166 
 
17.02959
07869
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
LU
WP
18
21
58.32163 
 
18.01516
04731
Karol Mykietyn
Sylwester Walerowicz
DS
PM
18
15
58.29160 
 
19.11358
05213
Aleksander Krych
Paweł Małecki
MA
WP
7
7
57.89158 
 
20.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
WP
WP
15
15
57.61155 
 
21.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
4
5
57.28152 
 
22.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
7
57.27149 
 
23.14481
13438
Kacper Kacperski
Rafał Marks
MA
MA
4
5
57.14146 
 
24.12253
05366
Jerzy Kozyczkowski
Jerzy Rymwid
WP
WP
7
12
57.13143 
 
25.09549
11104
Maciej Bielawski
Sławomir Niajko
DS
WP
7
9
56.91140 
 
26.02671
02408
Ryszard Jaśkiewicz
Kazimierz Sługocki
MP
LB
7
12
56.60137 
 
27.06689
12196
Andrzej Kondeja
Zbigniew Skibicki
MA
PM
13
4
56.58134 
 
28.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
13
19
56.54131 
 
29.10017
06346
Paweł Babecki
Adam Pawłowski
LD
LD
4
9
56.52128 
 
30.14286
13076
Błażej Krawczyk
Michał Krysa
MP
MP
4
3
56.46125 
 
31.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
9
15
56.26122 
 
32.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
3
7
56.19119 
 
33.07052
10570
Edmund Czubak
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
7
9
56.13116 
 
34.05404
05483
Marek Sosiński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
5
5
56.10113 
 
35.09768
06923
Sebastian Piepióra
Jacek Sikora
PM
PM
7
3
56.03110 
 
36.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
9
9
56.01107 
 
37.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
5
18
55.93104 
 
38.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
55.91101 
 
39.04778
04707
Piotr Franiewski
Mirosław Szaliński
PM
PM
4
12
55.8298 
 
40.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
5
7
55.7195 
 
41.04261
04509
Lech Grabski
Janusz Wróblewski
WM
WM
5
7
55.6793 
 
42.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
5
55.6090 
 
43.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
55.4687 
 
44.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
9
18
55.4284 
 
45.06872
07555
Kazimierz Puczyński
Stanisław Stachlewski
MA
MA
13
7
55.3981 
 
46.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
7
7
55.3278 
 
47.05588
11395
Wojciech Ciepliński
Sebastian Żyżyński
LD
LD
7
3
55.3075 
 
48.14983
 
Andrzej Konczak
Uli Schweding
PM
GER
4
6
55.2972 
 
49.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
MP
KP
3
18
55.2369 
 
50.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
5
4
55.1166 
 
51.04588
05111
Sławomir Henclik
Wit Klapper
PM
MP
18
21
55.1063 
 
52.04563
04735
Ireneusz Dzikowski
Wacław Wejknis
PM
PM
18
15
55.0460 
 
53.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
7
5
55.0357 
 
54.14619
14540
Maksymilian Chodacki
Maciej Superson
SL
MP
3
4
54.9754 
 
55.09935
06731
Andrzej Kudelski
Jan Kudelski
MA
MA
4
5
54.8951 
 
56.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
1.5
4
54.7548 
 
57.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
7
54.6245 
 
58.09778
11610
Szczepan Chruścicki
Paweł Starnawski
PM
MA
4
5
54.3543 
 
59.07221
15665
Andrei Kavalenka
Andrei Sotnikau
PD
PD
4
3
54.1143 
 
60.07370
03374
Piotr Matkowski
Bogusław Mojżesz
SL
SL
9
4
54.0642 
 
61.11834
12927
Jakub Jagodziński
Adam Waszkiewicz
LU
DS
3
3
54.0642 
 
62.12046
03824
Przemysław Kacprzak
Paweł Łęcki
KP
KP
3
2.5
54.0541 
 
63.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
7
54.0041 
 
64. 
 
Vegard Brenke
Stig Marinussen
NOR
NOR
6
6
54.0040 
 
65.07409
13882
Anna Pełszyńska
Agnieszka Sławenta
SL
PM
4
3
53.8240 
 
66.06526
03389
Waldemar Burakowski
Leszek Niemiec
MA
SL
15
13
53.7939 
 
67.12108
10032
Aleksandra Jarosz
Katarzyna Tyszkiewicz
WP
PM
4
3
53.7339 
 
68.05889
05996
Patryk Araszkiewicz
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
5
9
53.7138 
 
69.02121
08158
Ryszard Sakowicz
Piotr Zatorski
LB
SW
13
15
53.6638 
 
70.05069
09550
Paweł Jassem
Jakub Wojcieszek
SW
MA
15
15
53.6637 
 
71.01128
11319
Roman Opaliński
Przemysław Zawada
PK
PK
18
15
53.6237 
 
72.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
13
53.4736 
 
73.10054
06751
Andrzej Jaszczak
Marcin Leśniewski
MA
SW
13
24
53.4236 
 
74.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
18
53.3835 
 
75.09424
07431
Stefan Szenberg
Marek Witek
DS
SL
9
19
53.3135 
 
76.03633
08243
Mariusz Arutiunianc
Jacek Gackowski
KP
KP
9
7
53.3134 
 
77.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
4
7
53.2434 
 
78.04212
04405
Mirosław Cichocki
Krzysztof Pikus
WM
WM
18
18
53.1533 
 
79.06539
06982
Robert Chmielak
Marcin Walczak
MA
MA
5
4
52.9833 
 
80.15922
09755
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Łukasz Witkowski
MA
SW
3
7
52.9332 
 
81.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
LB
LB
9
9
52.8932 
 
82.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
3
3
52.8231 
 
83.03920
03992
Grzegorz Rojewski
Roman Wachowiak
KP
KP
12
18
52.7831 
 
84.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
52.7530 
 
85. 
 
Bjorn Ivar Lange
Geir Morten Skar
NOR
NOR
6
6
52.7430 
 
86. 
 
Mikmaig Chorny
Oleg Medvedev
ISR
ISR
6
6
52.4629 
 
87.04797
08899
Ryszard Konopka
Marcin Osmański
PM
PM
12
3
52.4029 
 
88.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
7
9
52.3728 
 
89.03644
03978
Adam Błachnio
Jarosław Śmieszek
KP
KP
9
13
52.2928 
 
90.14175
05989
Andrzej Jabłoński
Jerzy Kullass
ZP
ZP
3
5
52.2527 
 
91.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
9
9
52.1627 
 
92.05950
10401
Tadeusz Janczurewicz
Marek Szabałowski
WP
ZP
4
2
52.0226 
 
93.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
MP
WP
21
21
51.9726 
 
94.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
51.9025 
 
95.14845
 
Robert Krawczyk
Maarten Schollardt
PM
NED
3
6
51.8925 
 
96.02760
07994
Jerzy Pasich
Wiesław Teresiński
MP
LU
7
4
51.8824 
 
97.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
15
51.8624 
 
98.16717
16152
Aleksander Swatler
Andrzej Żurek
ZP
MP
13
13
51.8323 
 
99.05695
07725
Andrzej Lućko
Grzegorz Superson
MP
MP
18
7
51.8023 
 
100.05739
06956
Robert Nowicki
Bogdan Szlacheta
WP
MA
15
5
51.7522 
 
101.02673
03497
Marek Jaworski
Jerzy Skwark
MP
SL
9
9
51.7422 
 
102.04411
04434
Zbigniew Prasek
Wojciech Romaszko
PM
PM
4
3
51.6221 
 
103.03104
09835
Kazimierz Cios
Tomasz Kłys
SL
SL
7
4
51.4521 
 
104.10043
10217
Łukasz Kalbarczyk
Urszula Kędzierska
MA
MA
5
4
51.4320 
 
105.05118
05326
Cezary Kmiecik
Robert Pogorzelski
WP
WP
3
4
51.2819 
 
106.04144
07610
Adam Chmielewski
Jan Skąpski
PD
WM
7
3
51.2619 
 
107.09355
03763
Mariusz Grabowski
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
51.2018 
 
108.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
5
4
51.1518 
 
109.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
51.1417 
 
110.14285
10084
Olga Długosz
Agnieszka Szczypczyk
MP
MP
3
4
51.1117 
 
111.16161
13718
Mirosław Gluba
Marek Szumowicz
ZP
ZP
1.5
1.5
51.0816 
 
112.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
7
12
51.0716 
 
113.04424
04473
Jerzy Ratkowski
Jerzy Sukow
WM
WM
4
9
51.0115 
 
114.09667
09696
Arkadiusz Górzewski
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
5
4
51.0115 
 
115.13364
11809
Adam Lonski
Krzysztof Mielnik
PM
PM
5
5
50.9914 
 
116. 
 
Pim Coppens
Bob Donkersloot
NED
NED
6
6
50.9614 
 
117.07053
07020
Krzysztof Gołaś
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
50.9513 
 
118.04949
05264
Michał Dembiński
Jerzy Mścisz
WP
WP
9
13
50.9213 
 
119.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
4
15
50.8512 
 
120.02919
06876
Aleksander Knawa
Janusz Radecki
SW
MA
13
18
50.8312 
 
121.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
9
50.7811 
 
122.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
7
15
50.7611 
 
123.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
13
13
50.7410 
 
124.13474
11652
Valery Kanstantsinau
Alexander Nekhoroshev
PD
PD
3
5
50.7410 
 
125. 
 
Ekaterina Dobrushina
Vjatekeslav Ungakov
RUS
RUS
6
6
50.669 
 
126.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
2.5
2.5
50.659 
 
127.04683
08911
Przemysław Piotrowski
Ilya Shpuntou
DS
WP
12
7
50.598 
 
128.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
50.578 
 
129.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
WM
PM
18
18
50.557 
 
130.04624
04665
Roman Kulpiński
Kazimierz Omernik
PM
PM
5
19
50.497 
 
131.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
3
50.296 
 
132.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
50.236 
 
133.13899
14250
Grzegorz Jędrzejewski
Marcin Szymański
WP
WP
3
2.5
50.185 
 
134.03820
04011
Jarosław Łakomy
Michał Włoszek
KP
KP
5
5
50.175 
 
135.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
49.994 
 
136.07642
15477
Witold Stachnik
Krzysztof Żak
MP
MP
7
3
49.974 
 
137.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
13
7
49.943 
 
138.08129
17231
Edward Bednarczyk
Stanisław Król
PM
PM
5
0
49.863 
 
139.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
4
5
49.852 
 
140.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
49.752 
 
141.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
5
9
49.651 
 
142.04165
12357
Ihar Radziukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
7
7
49.591 
 
143.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
WP
12
12
49.59  
 
144.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
49.58  
 
145.03954
10903
Maciej Sukniak
Ryszard Sukniak
KP
KP
3
2
49.56  
 
146.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
7
24
49.53  
 
147.13557
08859
Jerzy Izdebski
Krzysztof Lewandowski
ZP
WP
5
5
49.52  
 
148.13706
04719
Magdalena Niebuda
Artur Toeplitz
MA
PM
1.5
5
49.48  
 
149. 
 
Thibo Sprinkhuezen
Luc Tijssen
NED
NED
6
6
49.41  
 
150.07591
10533
Aleksander Nowakowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
7
7
49.33  
 
151.04660
04696
Marek Niesłuchowski
Antoni Sękowski
PM
PM
4
18
49.24  
 
152.06556
08970
Sylwester Cieślak
Bogusław Pawszak
MA
MA
9
12
49.23  
 
153.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
49.19  
 
154.04621
07989
Marek Kryniewski
Wiesław Skubisz
PM
LU
5
7
49.15  
 
155.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
15
13
49.10  
 
156.15802
12899
Adam Suchodolski
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
3
49.08  
 
157.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
7
13
49.02  
 
158.14525
14000
Przemysław Kurzak
Łukasz Pląder
MP
MP
2
2
49.00  
 
159.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
4
1.5
48.96  
 
160.10930
06903
Zbigniew Niedziałkowski
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
48.86  
 
161.06668
10148
Ewa Kater
Paulina Klimentowska
MA
MA
7
7
48.85  
 
162.10794
04684
Aleksander Chrenowski
Józef Pochroń
PM
WP
13
19
48.85  
 
163.04124
04052
Roman Kruk
Adam Szempliński
PD
PD
7
4
48.81  
 
164.13628
 
Larysa Kuzniatsova
Veronika Romashova
PD
RUS
2
6
48.80  
 
165.14585
14522
Anna Burda
Aleksandra Byra
MP
MP
2
1.5
48.80  
 
166.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MA
MA
7
13
48.80  
 
167.06822
07313
Anna Nosalska
Jerzy Pietrusza
MA
MP
7
4
48.77  
 
168.06113
06125
Kazimierz Szlachta
Ryszard Urbański
ZP
ZP
7
5
48.72  
 
169.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
48.70  
 
170.06325
06329
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
MA
MA
3
4
48.66  
 
171.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
7
4
48.65  
 
172.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
1.5
5
48.58  
 
173.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
WP
18
18
48.58  
 
174.02977
07595
Mirosław Rafalski
Jerzy Razik
SW
ZP
18
13
48.57  
 
175.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
1.5
1.5
48.56  
 
176.04279
04463
Jan Janiak
Jan Stańczak
WM
WM
7
7
48.54  
 
177.14043
14252
Alfred Koda
Stefan Kopyt
PD
PD
3
2.5
48.52  
 
178. 
 
Slavi Aleksiev
Lyublyana Aleksieva
BGR
BGR
6
6
48.45  
 
179.03750
03801
Julian Jurski
Jerzy Kurzawski
KP
KP
7
5
48.33  
 
180.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
5
7
48.31  
 
181.15855
10146
Roman Kowalewicz
Katarzyna Paluchowska
MA
MA
1
1.5
48.29  
 
182.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik-Buze
MA
ZP
18
4
48.21  
 
183.15511
15824
Kacper Kopka
Tomasz Kopka
MA
MA
2
2
48.19  
 
184.04601
12983
Witold Kaliński
Janusz Kobylarski
PM
PM
12
3
48.16  
 
185.02921
06436
Tadeusz Kowalczewski
Jerzy Skoczylas
MA
MA
12
7
48.16  
 
186.04581
04628
Kazimierz Gralak
Marcin Kut
PM
PM
18
5
48.12  
 
187.16608
15803
Małgorzata Kurkowska
Monika Suchodolska
PM
PM
1
1.5
48.11  
 
188.07190
10023
Paweł Chindelewicz
Leszek Łuniewski
MA
MA
12
12
48.10  
 
189.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
48.05  
 
190.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
9
48.01  
 
191.12452
04596
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
3
4
47.99  
 
192.11237
13617
Łukasz Kosma
Marek Makulec
LD
LD
3
2
47.90  
 
193.04427
04428
Edmund Reczuga
Tomasz Reczuga
WM
WM
5
2
47.64  
 
194.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
7
4
47.64  
 
195.17230
17228
Krzysztof Bonowicz
Mirosław Derwojed
KP
KP
0
0
47.56  
 
196.09685
08565
Jerzy Rozenberg
Lechosław Suszka
PM
PM
2.5
4
47.48  
 
197.04829
06355
Marek Pietrzak
Lech Warwocki
PM
LD
3
7
47.48  
 
198.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
2.5
47.47  
 
199.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
2
2.5
47.46  
 
200.16187
13707
Krzysztof Czapczyk
Mirosław Małypan
PM
PM
1.5
3
47.41  
 
201.05374
01661
Cezary Serek
Włodzimierz Starkowski
WP
DS
9
21
47.35  
 
202.07777
01726
Ewa Banaszkiewicz
Tomasz Winciorek
MA
DS
15
18
47.33  
 
203.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2.5
3
47.27  
 
204.15864
12202
Agnieszka Pabiniak
Witold Pabiniak
LD
LD
1
1
47.23  
 
205.04195
04546
Filip Bieńkowski
Andrzej Daszczuk
WM
WM
5
3
47.22  
 
206.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
5
5
47.18  
 
207.10105
06800
Robert Głowacki
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
47.16  
 
208.04577
04755
Gabriela Gnacińska
Danuta Żabicka
PM
PM
7
5
47.07  
 
209.09155
09241
Piotr Ciak
Remigiusz Graczyk
WM
WM
4
4
47.06  
 
210.16145
06097
Andrzej Proczkowski
Jerzy Stańczyk
PK
ZP
0.5
5
47.05  
 
211.05635
05876
Bogusław Jakóbczyk
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
5
5
46.98  
 
212.13873
04614
Martyn Bambrowicz
Mateusz Kotarski
PM
PM
1
1
46.97  
 
213.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
7
7
46.90  
 
214.04701
04748
Jan Staniszewski
Andrzej Wyborski
PM
PM
5
5
46.86  
 
215.06795
05534
Ewa Miszewska
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
18
13
46.85  
 
216. 
 
Lean Stougie
Marc Stougie
NED
NED
6
6
46.71  
 
217.12220
 
Kazimierz Konefał
Sachko Romanow
WM
BGR
4
6
46.61  
 
218.16434
03529
Beata Madej
Jacek Szczerbowski
SL
SL
1.5
5
46.56  
 
219.15595
09229
Maciej Dąbrowski
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
3
3
46.55  
 
220.04591
10823
Tadeusz Jakubiak
Piotr Zamiar
PM
PM
4
3
46.52  
 
221.06507
06707
Wojciech Biegajło
Maciej Kowalski
LD
MA
13
7
46.34  
 
222.09797
09828
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
SL
SL
5
9
46.23  
 
223.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
3
3
46.16  
 
224.09555
11198
Przemysław Klęsk
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
2
46.02  
 
225.08370
03841
Bartłomiej Kamelski
Jerzy Masłoń
KP
KP
5
13
45.97  
 
226.08472
16845
Andrzej Michałowski
Elżbieta Pasiuk
PM
MA
3
1.5
45.95  
 
227.05279
04730
Jadwiga Nowak
Zbigniew Walczyński
WP
PM
7
7
45.93  
 
228.01272
08166
Marek Czerepak
Renata Dancewicz
DS
MA
9
4
45.84  
 
229.15839
13089
Adrian Górka
Henryk Semeniuk
ZP
ZP
2
2
45.80  
 
230.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
4
45.71  
 
231.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
45.45  
 
232. 
 
Arve Graudal
Erik Salensminde
NOR
NOR
6
6
45.44  
 
233.09758
04706
Adam Kozłowski
Zdzisław Stawski
PM
PM
2
4
45.41  
 
234.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
ZP
ZP
2.5
2
45.34  
 
235.04342
10165
Bogdan Lesiński
Janusz Romański
WM
WM
7
2
45.21  
 
236.02219
01753
Beata Bojarska
Łukasz Wysłouch
WP
DS
4
3
45.16  
 
237.04559
17148
Kazimierz Dominiak
Arkadiusz Matyjas
PM
PM
7
0
45.09  
 
238.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
18
5
44.98  
 
239.14862
14541
Krzysztof Cetera
Krzysztof Superson
MP
MP
2
3
44.82  
 
240.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
2
44.70  
 
241. 
 
Finn Fyllingslid
Stig Gahlemshavo
NOR
NOR
6
6
44.70  
 
242.11802
04545
Marek Banasiński
Roman Budzik
PM
PM
12
13
44.61  
 
243.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
4
4
44.50  
 
244.13906
13905
Anna Andrejczyk
Grzegorz Andrejczyk
MA
MA
2
2
44.39  
 
245.04552
11573
Leszek Czarnobaj
Piotr Kazub
PM
PM
4
3
44.31  
 
246.14864
14284
Wojciech Garncarz
Witold Petryszyn
MP
MP
1.5
2
44.22  
 
247.15557
 
Wiesław Rafalski
Andrzej Zakrzewski
WP
NZ
2
0
44.18  
 
248.11936
05423
Ervin Otvosi
Jeremi Stępiński
PM
PM
7
19
44.15  
 
249.11729
09686
Leszek Czarnecki
Janusz Różański
PM
PM
3
2.5
43.69  
 
250.04078
04101
Jan Gardocki
Stanisław Pochodowicz
PD
PD
7
5
43.41  
 
251.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
WM
PD
5
1
43.39  
 
252.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
4
7
43.33  
 
253.13651
10996
Roman Kowalewski
Łukasz Nierzwicki
PM
PM
4
3
43.31  
 
254.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
18
43.14  
 
255.06595
16833
Ryszard Florkiewicz
Ted Jablonowski
MA
MA
2.5
0
42.66  
 
256.05242
05246
Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
4
3
42.66  
 
257.12573
10813
Zdzisław Koza
Bartłomiej Nowak
PM
PM
2
3
42.38  
 
258.06837
06921
Marek Osiecki
Dariusz Sierocki
MA
MA
7
7
42.32  
 
259.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
WM
3
3
41.95  
 
260.12262
10810
Radosław Kmiecik
Stanisław Miszczak
PM
PM
3
1.5
41.95  
 
261.06322
06331
Kazimierz Falkowski
Roman Kiełkiewicz
MA
MA
4
4
41.81  
 
262.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
41.79  
 
263.16623
16721
Wojciech Ligman
Damian Piotrzkowski
PM
PM
1
0.5
41.66  
 
264.12390
12391
Katarzyna Klimkiewicz
Tomasz Klimkiewicz
PM
PM
2.5
3
41.58  
 
265.13841
11248
Marek Parol
Radosław Szczepanowski
PM
PM
3
2
41.39  
 
266.14749
14317
Agnieszka Piesiewicz
Aleksandra Talaczek
MA
MA
1.5
1.5
41.39  
 
267.15933
16053
Krystian Bojeczko
Filip Czaplicki
PM
PM
0
0.5
41.17  
 
268.04344
11681
Marek Lichocki
Ziemowit Nowak
WM
PM
7
4
40.81  
 
269.13908
13903
Jerzy Cichowski
Bogdan Jaskulski
MA
MA
1.5
3
40.38  
 
270. 
02185
Magnus Larssen
Damian Wroński
NOR
ZP
6
7
40.17  
 
271.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
PK
1.5
18
39.90  
 
272.10247
15195
Grzegorz Lasocki
Wiesław Podlecki
WM
WM
7
2
39.81  
 
273.14326
12272
Justyna Duszyńska
Anna Makarewicz
MA
MA
2
1.5
38.96  
 
274.12271
09620
Wojciech Makarewicz
Adam Żelazny
MA
MA
2
4
38.38  
 
275.16371
16373
Maciej Osmolak
Krzysztof Pietruszka
MA
MA
1.5
1.5
37.85  
 
276.08271
06904
Adam Karczmarz
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
36.14  
 
277.10171
12123
Yan Shpuntou
Mateusz Stępiński
MP
MA
4
5
33.10  
 
278.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
7
9
29.85  
 
279.05900
06112
Lechosław Błaziński
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
9
25.03  
 
280.06277
04429
Janusz Kowalówka
Patryk Reszczyński
WM
WM
5
4
24.22  
 
281.07164
14158
Sviatlana Badrankova
Juste Rotomskyte
PD
PD
4
1.5
24.15  
 
282.11732
07840
Andrzej Majkowski
Zbigniew Santkiewicz
PM
MA
1
2
23.76  
 
283.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
MA
KP
9
7
18.97  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 18364 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2014/baltycki/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-11-28 g.12:20:08 (0.7490/578) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.