Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3616/20131 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (7)
4. Mityngowy Turniej Par im. Andrzeja Górzyńskiego
niedziela, 28 maja 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.13438
14728
Rafał Marks
Kamil Nowak
MA
MA
7
9
63.93211I
I
2.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
12
19
59.48205II
II
3.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
4
3
58.85199II
II
4.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
58.82193III
III
5.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
58.75188III
III
6.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
58.70183III
III
7.10217
16716
Urszula Kędzierska
Lena Ostrowska
MA
MA
5
2.5
58.47178 
 
8.05264
05352
Jerzy Mścisz
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
13
5
58.22173 
 
9.01826
05202
Janusz Kościelny
Przemysław Machowczyk
WP
WP
9
12
57.93168 
 
10.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
57.64164 
 
11.17361
07431
Marta Makarewicz
Marek Witek
MA
PK
2.5
21
57.58159 
 
12.05624
04360
Jacek Grzelczak
Mirosław Makatrewicz
LD
WM
11
13
57.53154 
 
13.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
WP
7
18
57.49149 
 
14.10495
10501
Łukasz Rokita
Ireneusz Szulc
DS
DS
4
4
57.36144 
 
15.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
57.01140 
 
16.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
OP
OP
7
7
56.99135 
 
17.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
5
13
56.62130 
 
18.07271
03525
Adrian Bakalarz
Aleksy Swoboda
SL
SL
5
7
56.61125 
 
19.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
SL
7
9
56.50120 
 
20.12272
13882
Anna Makarewicz
Agnieszka Wiankowska
DS
PM
3
4
56.48116 
 
21.03266
03455
Stefan Kowalczyk
Jerzy Radomski
SL
SL
18
12
56.44111 
 
22.07140
07130
Jerzy Ignyś
Eugeniusz Konik
LB
OP
5
4
56.07106 
 
23.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
55.99101 
 
24.01508
01627
Jarosław Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
55.8296 
 
25.02912
08308
Jacek Janowski
Kamil Walczyk
MP
SW
18
5
55.6792 
 
26.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
55.6087 
 
27.01848
09201
Marek Mazur
Tomasz Walania
OP
OP
5
4
55.5582 
 
28.01902
01905
Sławomir Wiszniewski
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
3
7
55.3977 
 
29.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
55.3872 
 
30.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
55.2068 
 
31.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
55.1263 
 
32.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
55.0658 
 
33.08979
08158
Krzysztof Jassem
Piotr Zatorski
KP
DS
24
19
54.8253 
 
34.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
54.8248 
 
35.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
54.8144 
 
36.01882
01881
Andrzej Skotniczny
Marek Skotniczny
OP
OP
9
7
54.7942 
 
37.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
54.7341 
 
38.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WP
PM
18
19
54.6740 
 
39.12999
07725
Adam Krysa
Grzegorz Superson
MP
MP
9
11
54.5440 
 
40.07543
11428
Przemysław Teleszyński
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
54.4639 
 
41.03184
03186
Artur Guła
Sebastian Gumula
SL
SL
15
4
54.2138 
 
42.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
54.2037 
 
43.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
12
54.1836 
 
44.10479
01641
Krzysztof Obłój
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
4
12
54.1235 
 
45.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
5
5
54.0735 
 
46.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
15
54.0634 
 
47.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
53.9333 
 
48.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
ZP
4
5
53.7232 
 
49.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
53.4831 
 
50.10563
05111
Paweł Klapper
Wit Klapper
SL
SL
4
21
53.4231 
 
51.05670
14028
Andrzej Kozikowski
Zdzisław Radwański
LD
LD
13
7
53.3730 
 
52.13074
14250
Maciej Grabiec
Marcin Szymański
MP
WP
5
4
53.3329 
 
53.12846
03293
Andrzej Hermansdorfer
Patryk Kuczera-Dyga
SL
SL
7
5
53.1828 
 
54.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
MA
19
11
53.1527 
 
55.14584
07691
Marek Heichel
Janusz Natorski
MP
MP
3
5
53.1326 
 
56.05675
05830
Mariusz Kraśnicki
Robert Stoliński
LD
LD
7
15
53.1226 
 
57.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
5
52.8825 
 
58.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
52.8324 
 
59.02262
02040
Zbigniew Halat
Skarbimir Kozar
LB
LB
12
5
52.8023 
 
60.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
52.7922 
 
61.01269
01408
Aleksander Czajka
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
7
5
52.7621 
 
62.15340
09952
Aleksander Drabczyk
Stanisław Drabczyk
SL
SL
3
5
52.6821 
 
63.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
52.6720 
 
64.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
52.5619 
 
65.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
52.5318 
 
66.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
52.4017 
 
67.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
52.2617 
 
68.01438
01496
Jerzy Kurianowicz
Janusz Miakisz
DS
DS
5
4
52.1916 
 
69.13661
02703
Adam Harasimowicz
Marcin Krawczyk
MP
MP
4
12
52.1315 
 
70.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
52.0814 
 
71.01297
12927
Mirosław Fechner
Adam Waszkiewicz
DS
DS
7
4
52.0613 
 
72.06954
09550
Adam Suwik
Jakub Wojcieszek
SW
SW
18
17
51.9312 
 
73.13660
12854
Jarosław Duda
Rafał Śmiałek
MP
MP
4
4
51.8612 
 
74.11550
12123
Piotr Marcinowski
Mateusz Stępiński
DS
MA
7
7
51.8111 
 
75.07080
09096
Tomasz Freitag
Piotr Kobyłka
WP
WP
5
4
51.8010 
 
76.01299
10533
Karol Filipowicz
Ryszard Pałasz
DS
DS
13
9
51.769 
 
77.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
51.668 
 
78.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
51.617 
 
79.12197
11319
Michał Klukowski
Przemysław Zawada
DS
LB
24
17
51.597 
 
80.01662
01670
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
51.346 
 
81.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
1.5
2
51.335 
 
82.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1.5
7
51.314 
 
83.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
51.233 
 
84.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
50.843 
 
85.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2.5
4
50.712 
 
86.02650
03529
Krzysztof Góra
Jacek Szczerbowski
OP
OP
7
7
50.521 
 
87.15922
11104
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Sławomir Niajko
MA
ZP
5
12
50.50  
 
88.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
50.39  
 
89.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
7
50.18  
 
90.01381
13828
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
DS
DS
9
5
49.97  
 
91.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
49.96  
 
92.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
11
49.80  
 
93.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
49.68  
 
94.07187
09179
Michał Bąk
Barbara Larysz
OP
OP
3
2.5
49.58  
 
95.01711
01912
Lech Warężak
Franciszek Zarzecki
DS
DS
9
13
49.25  
 
96.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2
7
48.96  
 
97.02909
07490
Wojciech Jadczyk
Rafał Siewior
SW
SW
4
2.5
48.95  
 
98.01744
01770
Krzysztof Wójcik
Aleksander Zdybel
DS
DS
5
9
48.89  
 
99.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
9
48.78  
 
100.10584
11519
Wiesław Puton
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
48.64  
 
101.01843
11161
Mieczysław Małek
Marek Werner
OP
OP
5
4
48.59  
 
102.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
KP
DS
11
24
48.45  
 
103.05059
11296
Stanisław Janik
Artur Pomarański
LB
ZP
13
4
48.29  
 
104.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
48.29  
 
105.12873
16699
Michał Drankiewicz
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
2
2.5
48.15  
 
106.01286
01736
Maciej Dorabiała
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
9
9
48.14  
 
107.05136
01910
Adam Kozłowski
Roman Zabłocki
OP
OP
3
5
47.96  
 
108.02214
02305
Zbigniew Blinkiewicz
Henryk Krzymiński
LB
LB
4
4
47.87  
 
109.16255
15292
Joanna Kokot
Maja Mrozek
DS
MP
1.5
2
47.76  
 
110.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2.5
47.75  
 
111.02597
09430
Tadeusz Biernat
Kazimierz Gałka
MP
MP
12
7
47.74  
 
112.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
DS
15
7
47.67  
 
113.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2.5
2.5
47.65  
 
114.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
47.64  
 
115.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
47.37  
 
116.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
47.35  
 
117.01220
01272
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
DS
DS
11
12
47.31  
 
118.01402
01456
Lech Kostecki
Andrzej Litwiński
DS
DS
5
5
47.25  
 
119.14307
08188
Jadwiga Bakalarska
Robert Księżopolski
SL
DS
1.5
4
47.15  
 
120.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
7
5
47.09  
 
121.18802
01615
Gertraud Radeck
Jan Sadowski
DS
DS
0
4
47.06  
 
122.01817
01554
Ryszard Jakubowski
Janusz Pawlicki
OP
DS
11
5
46.90  
 
123.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
0
1.5
46.81  
 
124.17513
16898
Bartosz Bunar
Maciej Kędzierski
MP
MP
1.5
2.5
46.74  
 
125.07327
07153
Andrzej Huńka
Andrzej Mazurek
OP
OP
4
3
46.52  
 
126.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
5
13
46.35  
 
127.01054
02823
Tadeusz Garbacik
Andrzej Trygar
MP
MP
12
12
46.27  
 
128.10721
09903
Sławomir Czech
Michał Witkowski
LU
OP
7
4
46.27  
 
129.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
46.04  
 
130.02888
07491
Zbigniew Borkowski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
5
46.02  
 
131.09563
01604
Jerzy Gdeczyk
Jerzy Romańczyk
DS
DS
3
5
46.00  
 
132.17167
16875
Tomasz Kiełbasa
Edward Sucharda
MA
MA
2.5
3
45.99  
 
133.05226
05282
Andrzej Mazurek
Jerzy Nowak
WP
WP
11
12
45.99  
 
134.05585
15649
Stanisław Ciach
Janusz Kuśmierczyk
OP
OP
4
2.5
45.99  
 
135.01416
04848
Marek Kozłowski
Maria Tomczewska
DS
PM
4
7
45.82  
 
136.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
45.81  
 
137.10045
01493
Jacek Krystecki
Bohdan Mazur
DS
DS
3
13
45.81  
 
138.13065
15143
Anna Jankowska
Marcin Pastudzki
DS
DS
3
2.5
45.80  
 
139.05353
10938
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
Wojciech Rozwadowski
WP
DS
11
5
45.75  
 
140.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
3
5
45.46  
 
141.15414
16926
Wojciech Okuniewski
Oskar Tokarczuk
PM
DS
1.5
1.5
45.35  
 
142.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
45.27  
 
143.09595
18189
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
DS
DS
4
1
45.12  
 
144.11551
11554
Grzegorz Jarząbek
Bartłomiej Okopiński
DS
DS
5
2
44.89  
 
145.02365
02434
Jan Obuchowicz
Jerzy Trembowski
LB
LB
9
11
44.86  
 
146.09418
11769
Piotr Kuc-Dzierżawski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
5
7
44.77  
 
147.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
44.63  
 
148.12383
13121
Andrzej Chodowski
Andrzej Szczotka
DS
DS
1.5
2
44.11  
 
149.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
43.98  
 
150.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
4
43.55  
 
151.11524
11527
Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
DS
DS
2.5
2.5
43.34  
 
152.08166
10043
Renata Dancewicz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
5
5
43.33  
 
153.10425
15123
Artur Cielecki
Grzegorz Szablewski
DS
DS
2
1.5
43.32  
 
154.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
43.28  
 
155.01323
01599
Rafał Gregorowicz
Maciej Rochowicz
DS
DS
2.5
5
43.16  
 
156.08170
01511
Marian Ganicz
Robert Mroczek
DS
DS
3
4
42.05  
 
157.05582
10134
Włodzimierz Choinkowski
Marcin Gruchała
LD
LD
7
1.5
42.02  
 
158.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1.5
41.45  
 
159.02683
02774
Krzysztof Kleinrok
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
11
41.42  
 
160.17317
13992
Zbigniew Armata
Mariusz Bakalarski
DS
SL
2
1.5
41.02  
 
161.01556
10318
Jan Pawlikaniec
Barbara Radomska
LB
DS
5
3
40.98  
 
162.01261
 
Tadeusz Chrost
Marian Cząstka
DS
-
3
0
40.82  
 
163.16903
16908
Roman Madej
Mateusz Słuszniak
MP
MP
2
2.5
40.68  
 
164.11213
18305
Edmund Budka
Marek Nycz
DS
DS
1.5
0.5
39.64  
 
165.11521
01563
Kazimierz Komorowicz
Ireneusz Pikulski
DS
DS
4
4
38.32  
 
166.07167
10301
Eryk Hamerski
Andrzej Sobina
OP
OP
2.5
3
38.27  
 
167.16281
03188
Wiesław Frąckowiak
Michał Haczewski
SL
SL
2
5
37.44  
 
168.13181
17270
Sławomir Bogdanowicz
Anna Szatkowska
DS
DS
2.5
0.5
36.76  
 
169.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
OP
OP
4
12
36.48  
 
170.15217
17301
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
DS
LB
2.5
2
36.34  
 
171.15126
17677
Adam Adamski
Zdzisław Kuc
DS
DS
1
1
35.66  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 10974 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/07wroclaw/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-05-06 g.12:11:28 (0.5346/352) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.