Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4007/22159 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (11)
GRAND PRIX POLSKI PAR 2018 im. K. Węcławka
niedziela, 3 czerwca 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
MP
MP
24
21
60.50247I
I
2.08294
05423
Mariusz Bartkowski
Jeremi Stępiński
SW
OP
17
19
59.13241II
II
3.02888
08308
Zbigniew Borkowski
Kamil Walczyk
SW
SW
12
7
58.62234II
II
4.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
58.37227III
III
5.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
7
9
58.15220III
III
6.10721
05059
Sławomir Czech
Stanisław Janik
LU
LB
7
13
57.74215III
III
7.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
21
19
57.59209 
 
8.05670
07114
Andrzej Kozikowski
Waldemar Skóra
LD
LD
13
12
57.54204 
 
9.14845
12680
Robert Krawczyk
Michał Wróblewski
PM
PM
5
3
57.44199 
 
10.06580
16645
Piotr Dybicz
Piotr Jasiński
MA
MA
11
5
57.22193 
 
11.05611
01749
Dominik Filipowicz
Maciej Wręczycki
DS
DS
21
15
57.13188 
 
12.03847
04823
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
KP
KP
18
18
56.99182 
 
13.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
56.96177 
 
14.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
56.90171 
 
15.04242
04665
Andrzej Fronczak
Kazimierz Omernik
WM
PM
18
19
56.83166 
 
16.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
5
3
56.69161 
 
17.01347
03549
Piotr Ilczuk
Mikołaj Taczewski
LU
MP
18
15
56.41155 
 
18.01220
06554
Grzegorz Bajek
Jarosław Cieślak
DS
DS
11
19
56.29150 
 
19.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
56.20144 
 
20.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
7
9
56.12139 
 
21.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
56.11133 
 
22.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
56.06128 
 
23.04198
09138
Adolf Bocheński
Danuta Kazmucha
WM
WM
13
15
56.01123 
 
24.01054
05111
Tadeusz Garbacik
Wit Klapper
MP
SL
12
21
55.97117 
 
25.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
DS
LB
9
13
55.89112 
 
26.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
55.66106 
 
27.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
55.66101 
 
28.04961
05489
Stanisław Drzymała
Jacek Wędrychowicz
WP
WP
5
12
55.5695 
 
29.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
55.5390 
 
30.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
5
55.3985 
 
31.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
55.3779 
 
32.05069
09755
Paweł Jassem
Łukasz Witkowski
WP
SW
17
13
55.2674 
 
33.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
55.0268 
 
34. 
18812
Joseph Engel
Julian Frydrich
ISR
WP
6
19
54.9863 
 
35. 
 
Uri Gilboa
Vax Yakov
ISR
ISR
6
6
54.9557 
 
36.01291
01617
Krzysztof Dziekański
Przemysław Saliński
DS
DS
12
9
54.8452 
 
37.17721
18011
Jakub Bazyluk
Filip Parol
MA
MA
2
2.5
54.8249 
 
38.05400
05534
Maciej Sobieralski
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
15
15
54.6548 
 
39.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
19
54.3947 
 
40.05118
05508
Cezary Kmiecik
Robert Włodkowski
WP
WP
5
5
54.3847 
 
41.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
54.3246 
 
42.02673
04360
Marek Jaworski
Mirosław Makatrewicz
MP
WM
12
13
54.1045 
 
43.06716
06336
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
MA
LB
7
18
53.9144 
 
44.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
53.8443 
 
45.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
53.7642 
 
46.14481
04797
Kacper Kacperski
Ryszard Konopka
MA
PM
5
12
53.7341 
 
47.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
53.5740 
 
48.13828
15519
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
DS
DS
5
7
53.5039 
 
49.05893
05996
Jacek Batóg
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
7
12
53.4938 
 
50.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
53.4037 
 
51.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
53.3736 
 
52.13899
14789
Grzegorz Jędrzejewski
Bartosz Kaczmarek
WP
WP
4
3
53.2735 
 
53.04985
05120
Rafał Gardzielewski
Paweł Kolwicz
WP
WP
11
11
53.2634 
 
54.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
19
5
53.1234 
 
55.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
KP
15
12
53.0533 
 
56.04887
05374
Olech Bestrzyński
Cezary Serek
WP
WP
13
15
53.0532 
 
57.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
52.9231 
 
58.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
52.7030 
 
59.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
52.6929 
 
60.14145
11371
Katarzyna Abratkiewicz
Maciej Chrobot
ZP
ZP
2.5
3
52.5728 
 
61.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
52.5427 
 
62.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
9
7
52.4026 
 
63.04922
07796
Piotr Busse
Marek Jeleniewski
SL
SW
19
18
52.3625 
 
64.07777
10938
Ewa Banaszkiewicz
Wojciech Rozwadowski
MA
DS
15
5
52.2324 
 
65.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
5
52.1923 
 
66.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WP
WP
21
21
52.0922 
 
67.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
52.0721 
 
68.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
52.0421 
 
69.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
SW
7
18
52.0120 
 
70.07271
15259
Adrian Bakalarz
Dominika Ocylok
SL
DS
7
2
52.0019 
 
71.05226
09038
Andrzej Mazurek
Marcin Rodziewicz
WP
WP
11
2.5
51.7718 
 
72.11444
09555
Grzegorz Adamski
Przemysław Klęsk
ZP
ZP
4
4
51.7717 
 
73.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
7
51.6916 
 
74.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
51.6715 
 
75.05691
05708
Grzegorz Lewaciak
Janusz Makaruk
LD
WP
18
17
51.6414 
 
76.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
51.3413 
 
77.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
51.3312 
 
78.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
51.3011 
 
79.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
3
7
51.1810 
 
80.10095
05264
Paweł Miechowicz
Jerzy Mścisz
LB
WP
15
13
51.029 
 
81.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
50.978 
 
82.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
50.887 
 
83.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
50.747 
 
84.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
50.686 
 
85.01345
01736
Maciej Hutyra
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
5
11
50.615 
 
86.02093
02199
Stanisław Owczarski
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
12
12
50.434 
 
87.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.433 
 
88.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.342 
 
89.15595
12272
Maciej Dąbrowski
Anna Makarewicz
OP
DS
7
4
50.311 
 
90.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
OP
7
11
50.30  
 
91.05352
07849
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Bogdan Szulejewski
WP
SW
7
21
50.27  
 
92.11296
06112
Artur Pomarański
Roman Szlachetka
ZP
ZP
5
12
50.15  
 
93.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
SL
SL
12
18
50.14  
 
94.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
50.08  
 
95.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
50.08  
 
96.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
50.07  
 
97.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
11
24
50.03  
 
98.04876
05326
Romuald Bartoszko
Robert Pogorzelski
WP
WP
5
5
49.99  
 
99.01416
04848
Marek Kozłowski
Maria Tomczewska
DS
PM
4
7
49.83  
 
100.02131
18890
Ryszard Smejda
Vasil Valchev
ZP
ZP
7
2
49.79  
 
101.02913
02928
Edmund Jas
Marek Kozdrach
SW
SW
5
5
49.77  
 
102.11293
09122
Radzisław Oczkowicz
Tomasz Solarski
WP
WP
4
3
49.77  
 
103.07190
03724
Paweł Chindelewicz
Leszek Hejne
PM
KP
12
7
49.76  
 
104.05350
05356
Wojciech Robiński
Leszek Rosochowicz
WP
WP
5
5
49.68  
 
105.08301
08297
Adam Cybulski
Leszek Pęcherzewski
LD
LD
7
7
49.66  
 
106.05084
02121
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Sakowicz
ZP
LB
19
17
49.51  
 
107.16585
15931
Adam Pigulski
Kajetan Wroński
DS
WP
2.5
2.5
49.37  
 
108.05950
10401
Tadeusz Janczurewicz
Marek Szabałowski
WP
ZP
5
2.5
49.31  
 
109.01224
10472
Marek Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
13
5
49.03  
 
110.02666
15120
Andrzej Hycnar
Agnieszka Pietrzyk
PK
OP
13
5
49.02  
 
111.07052
10217
Edmund Czubak
Urszula Kędzierska
MA
MA
11
5
49.00  
 
112.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
49.00  
 
113.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
ZP
LD
15
7
48.94  
 
114.05222
05279
Stefan Masternak
Jadwiga Nowak
WP
WP
5
11
48.89  
 
115.04527
04751
Krzysztof Antas
Andrzej Zaleski
PM
PM
19
9
48.73  
 
116.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
48.56  
 
117.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
DS
DS
15
11
48.53  
 
118.05624
16255
Jacek Grzelczak
Joanna Kokot
LD
DS
13
2
48.38  
 
119.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
48.33  
 
120.16209
05081
Bartosz Juszczak
Marek Juszczak
WP
WP
1.5
5
48.17  
 
121.05203
07663
Sławomir Maciejewski
Krzysztof Szymczak
WP
WP
5
4
48.09  
 
122.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
17
47.76  
 
123.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
47.74  
 
124.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
4
4
47.67  
 
125.08188
01662
Robert Księżopolski
Tomasz Struzik
DS
DS
4
5
47.60  
 
126.06382
02977
Maciej Dobrzyński
Mirosław Rafalski
SW
SW
5
18
47.53  
 
127.02904
16259
Janusz Gawęcki
Maciej Kliś
SW
MP
18
4
47.38  
 
128.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
47.30  
 
129.02671
06822
Ryszard Jaśkiewicz
Anna Nosalska
MP
PM
11
7
47.13  
 
130.04920
05017
Marek Bukowski
Józef Grewling
WP
WP
5
7
47.10  
 
131.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
9
13
47.02  
 
132.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
46.71  
 
133.15630
12435
Marian Kanikowski
Janusz Kopras
WP
WP
3
4
46.31  
 
134.13181
01438
Sławomir Bogdanowicz
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
2.5
5
46.30  
 
135. 
15621
Barbara Gotard
Tomasz Gotard
GER
PM
0
19
46.07  
 
136.04921
05030
Cezary Bura
Bogdan Grzelak
WP
WP
9
5
46.07  
 
137.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
45.85  
 
138.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
4
4
45.85  
 
139.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
7
12
45.59  
 
140.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
45.46  
 
141.11424
16729
Henryk Duszyński
Barbara Podgórska
WP
WP
4
4
45.43  
 
142.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
45.39  
 
143.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
44.96  
 
144.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
5
5
44.91  
 
145.11401
11400
Robert Komar
Piotr Stanikowski
WP
WP
2.5
3
44.88  
 
146.16544
18760
Hanna Ciuńczyk
Joanna Zalewska
MA
MA
2.5
1.5
44.79  
 
147.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
44.78  
 
148.06041
09006
Edward Niewierowski
Adam Peszke
WP
WP
11
5
44.77  
 
149.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
LD
LD
4
5
44.17  
 
150.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2
2.5
44.17  
 
151.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
44.06  
 
152.05246
15044
Zofia Mikołajczyk
Piotr Surdyk
WP
WP
4
3
43.93  
 
153.08485
07869
Grażyna Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
15
21
43.75  
 
154.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
WP
WP
5
3
43.73  
 
155.06051
05525
Marek Ostrowski
Maciej Wybranowski
ZP
WP
7
4
43.57  
 
156.01019
08519
Andrzej Byzdra
Jacek Młyńczyk
PK
MP
7
13
43.21  
 
157.17984
10424
Krzysztof Galubiński
Bogumiła Jakubowska
WP
WP
2
3
43.13  
 
158.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
1
1.5
43.10  
 
159.17834
17008
Alicja Myśliwiec
Filip Trojański
DS
MA
1
2
43.01  
 
160.19117
02545
Agnieszka Brawata
Adam Pruszkowski
LU
LU
0
5
42.92  
 
161.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2.5
42.61  
 
162.07715
05064
Wojciech Garczyński
Andrzej Janowicz
WP
WP
3
5
42.42  
 
163.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1.5
1.5
42.31  
 
164.15358
05446
Zofia Szczerkowska
Marek Szukała
WP
WP
3
19
41.81  
 
165.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
40.91  
 
166.07756
05500
Piotr Serkowski
Andrzej Winnowicz
WP
WP
1.5
4
40.80  
 
167.08166
07043
Renata Dancewicz
Sandra Różańska
MA
MA
5
3
40.24  
 
168.12434
17508
Wojciech Kaniewski
Maciej Masłowski
WP
WP
4
2
40.04  
 
169.18491
05229
Tadeusz Dziadykiewicz
Adam Meller
WP
WP
1.5
5
39.02  
 
170.15459
09142
Jakub Domeracki
Tadeusz Miesiąc
WP
WP
2.5
3
38.97  
 
171.15906
14837
Dariusz Głowiński
Władysław Kucenko
ZP
ZP
2.5
5
38.83  
 
172.17916
18645
Kajetan Gościański
Ewa Morawska
WP
WP
1.5
0.5
38.36  
 
173.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
37.20  
 
174.18644
18647
Szymon Graś
Jakub Nawrocki
WP
WP
1
0.5
37.20  
 
175.05177
05497
Marek Lewandowicz
Jerzy Wilczek
WP
WP
2
3
36.97  
 
176.01299
01502
Karol Filipowicz
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
13
19
30.29  
 
177.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
27.53  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13278 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://kongres.brydz.wlkp.pl/wyniki2018/W-gp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-02 g.20:54:12 (0.4610/364) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.