Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4017/22355 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

61. Kongres "Sława"
6. Kongresowy TP* - impy
wtorek, 3 lipca 2018r., godz. 15:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.17892
17008
Aron Shindler
Filip Trojański
MP
MA
1.5
2
71.196432III
III
2.12450
09146
Katarzyna Dufrat
Piotr Tuczyński
MP
MA
15
17
61.546231III
III
3.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
60.515930 
 
4.09595
01632
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
DS
DS
4
5
47.795628 
 
5.17721
16585
Jakub Bazyluk
Adam Pigulski
MA
DS
2
2.5
47.315427 
 
6.02631
05111
Kazimierz Dziadkowiec
Wit Klapper
MP
SL
5
21
44.355226 
 
7.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
43.845025 
 
8.08929
04161
Jan Mazurkiewicz
Bartosz Mer
MA
MA
7
3
43.814824 
 
9.05611
08203
Dominik Filipowicz
Wojciech Gaweł
DS
MA
21
19
43.334523 
 
10.06522
11466
Henryk Brodawski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
13
7
42.554322 
 
11.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
37.814121 
 
12.02673
03356
Marek Jaworski
Katarzyna Michałek
MP
MP
12
7
37.203920 
 
13.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
4
36.023618 
 
14. 
 
Peter Gill
Liz Sylvester
AUS
AUS
6
6
35.693417 
 
15.16070
14250
Krystian Bączek
Marcin Szymański
MA
MP
3
5
31.093216 
 
16.07155
10094
Andrzej Lembas
Karol Suchoń
MP
MP
2.5
2.5
28.723015 
 
17.17167
13438
Tomasz Kiełbasa
Rafał Marks
MA
MA
4
9
26.922814 
 
18.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
LD
13
13
26.212513 
 
19.12985
07431
Eugeniusz Strzyż
Marek Witek
PK
SL
5
21
24.492312 
 
20.17544
18066
Łukasz Kasperczyk
Michał Stasik
MP
MP
1.5
1.5
22.722111 
 
21.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
22.291910 
 
22.15519
01437
Piotr Kulesza
Zdzisław Kunc
DS
DS
7
11
22.22168 
 
23.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
22.15147 
 
24.08166
09903
Renata Dancewicz
Michał Witkowski
MA
OP
5
4
21.40137 
 
25.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
21.39137 
 
26.03455
18871
Jerzy Radomski
Piotr Zborowski
SL
DS
12
1
21.34126 
 
27.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
3
20.92126 
 
28.06954
01726
Adam Suwik
Tomasz Winciorek
SW
SW
18
18
20.50126 
 
29.06551
15511
Jacek Ciechomski
Kacper Kopka
SW
MA
19
5
20.41116 
 
30.05208
07915
Andrzej Malenta
Wiesław Skowron
WP
LB
5
4
20.36116 
 
31.05635
08408
Bogusław Jakóbczyk
Bogdan Kaczyński
LD
MA
5
4
18.70105 
 
32.01373
01727
Andrzej Kaźmierczak
Artur Winkler
DS
DS
12
9
18.20105 
 
33.01615
01641
Jan Sadowski
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
4
12
17.83105 
 
34.18495
17834
Alicja Jaskulecka
Alicja Myśliwiec
LU
DS
1
1
16.3995 
 
35.12006
09210
Danuta Krupnik
Tatiana Verkhos
WM
MA
7
3
15.2595 
 
36.05226
05487
Andrzej Mazurek
Przemysław Weymann
WP
WP
11
11
14.4284 
 
37.05059
05403
Stanisław Janik
Piotr Solecki
LB
WP
13
7
14.1884 
 
38.04915
05282
Tomasz Buchnajzer
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
13.5284 
 
39.04909
05483
Dariusz Brudnowski
Tomasz Wasilewski
WP
WP
3
7
13.3274 
 
40.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
11.2574 
 
41.05718
01770
Jerzy Michałek
Aleksander Zdybel
SL
DS
21
9
11.0974 
 
42.05675
12154
Mariusz Kraśnicki
Mateusz Sobczak
LD
DS
9
9
10.7863 
 
43.01628
01718
Roman Siwiec
Bogumił Wegner
DS
DS
3
12
10.0063 
 
44.09213
09755
Grzegorz Witkowski
Łukasz Witkowski
MA
SW
4
13
9.7653 
 
45.09138
06909
Danuta Kazmucha
Anna Sarniak
WM
WM
15
19
8.5253 
 
46.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
9
9
8.0453 
 
47.12376
01455
Dorota Kwintkiewicz
Roland Lippik
DS
DS
2.5
5
7.9742 
 
48.10709
08253
Piotr Frankowski
Witold Grochulski
LU
LU
4
5
7.5042 
 
49.05691
09520
Grzegorz Lewaciak
Marek Przybyła
LD
LD
18
5
6.3942 
 
50.16903
16000
Roman Madej
Szymon Superson
MP
MP
2.5
2
5.6432 
 
51.04078
01608
Jan Gardocki
Marek Rużyło
PD
DS
7
5
5.6232 
 
52.08978
05856
Jacek Leśniczak
Piotr Walczak
LB
WP
15
21
4.7421 
 
53.02590
08793
Józef Barczyk
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
4.6521 
 
54.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
1.5
3.0521 
 
55.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1.5
1.5
2.9711 
 
56.14527
14528
Urszula Cwyl
Marek Palubiński
MA
MA
3
3
1.9711 
 
57.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
0.99   
 
58.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
19
0.90   
 
59.06554
18699
Jarosław Cieślak
Piotr Ciszak
DS
LD
19
1
0.87   
 
60.07190
02827
Paweł Chindelewicz
Marek Urbański
PM
LB
12
13
-0.84   
 
61.16645
06815
Piotr Jasiński
Piotr Nawrocki
MA
WP
5
19
-2.27   
 
62.02324
16208
Andrzej Łagosz
Robert Sikora
LB
LB
11
4
-2.69   
 
63.02121
07849
Ryszard Sakowicz
Bogdan Szulejewski
LB
SW
17
21
-3.03   
 
64.19373
19374
Daniel Buse
Christian Loewenstein
LB
LB
0
0
-3.46   
 
65.01239
01713
Robert Biel
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
11
5
-3.59   
 
66.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
11
24
-5.37   
 
67.11092
02806
Tytus Bisping
Wojciech Strzemecki
MP
MA
5
21
-5.47   
 
68.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
-5.75   
 
69.06274
16217
Ryszard Kiełczewski
Patrycja Krupnik
SL
DS
18
1
-5.82   
 
70.09575
11519
Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
-6.05   
 
71.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
-7.40   
 
72.01347
18890
Piotr Ilczuk
Vasil Valchev
LU
ZP
18
2.5
-11.56   
 
73.04198
02013
Adolf Bocheński
Andrzej Jeleniewski
WM
ZP
13
18
-13.72   
 
74.02907
11089
Waldemar Haponiuk
Marek Michalczyk
SW
LU
5
3
-14.26   
 
75.12320
17030
Sophia Bałdysz
Anna Zaręba
DS
MA
5
2.5
-15.05   
 
76.06320
10023
Władysław Dziachan
Leszek Łuniewski
MA
LD
4
12
-15.40   
 
77.14584
02826
Marek Heichel
Stanisław Urbanowski
MP
MP
4
7
-15.77   
 
78.17554
17725
Jakub Dziuba
Albert Grochowski
MA
MA
1.5
1.5
-17.97   
 
79.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
3
-17.98   
 
80.18011
16069
Filip Parol
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
3
-18.15   
 
81.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2
2
-18.51   
 
82.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
-18.53   
 
83.03847
14782
Jarosław Michałowski
Jakub Patreuha
KP
DS
18
4
-19.96   
 
84.12383
18829
Andrzej Chodowski
Gerhard Langenmayr
DS
LB
1.5
0.5
-22.27   
 
85.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
-22.80   
 
86.01224
05221
Marek Bałdysz
Tadeusz Masłowski
DS
WP
13
9
-23.58   
 
87.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
-24.16   
 
88.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
-24.33   
 
89.12266
07090
Marek Drukier
Anna Kowalska
WP
WP
5
13
-24.78   
 
90.17832
17934
Bartosz Macioł
Szymon Ostrowski
DS
DS
1
1.5
-24.79   
 
91.08165
01768
Marek Czerniawski
Jerzy Zatorski
DS
DS
4
4
-27.74   
 
92.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
-29.92   
 
93.01634
01693
Agnieszka Skrybant-Jaworska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
3
5
-30.72   
 
94.17539
17545
Kacper Kuflowski
Franciszek Kurlit
MP
MP
2
2
-31.43   
 
95.07052
18149
Edmund Czubak
Karolina Melkonyan
MA
MA
11
1.5
-32.49   
 
96.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
-33.25   
 
97.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
-33.35   
 
98.16268
16269
Marta Grodzka
Dariusz Grodzki
LU
LU
2.5
2.5
-33.36   
 
99.18493
19372
Jarosław Chłądowicz
Maria Wasielewska
DS
LB
0.5
1.5
-33.48   
 
100.03472
03593
Kazimierz Róg
Grzegorz Wodecki
SL
MP
9
5
-33.52   
 
101.01817
02382
Ryszard Jakubowski
Sławomir Polak
OP
WP
11
5
-35.05   
 
102.18221
19371
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
MP
1
0
-38.36   
 
103.08519
01556
Jacek Młyńczyk
Jan Pawlikaniec
MP
DS
13
5
-40.50   
 
104.17935
14060
Ryszard Rosikiewicz
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
1.5
2.5
-43.56   
 
105.01554
02417
Janusz Pawlicki
Jan Stoklasek
DS
LB
5
4
-44.64   
 
106.09001
02401
Marek Matwijewicz
Zdzisław Rzucidło
LB
LB
4
5
-45.18   
 
107.02580
09418
Agata Kowal
Piotr Kuc-Dzierżawski
MP
MP
7
7
-45.59   
 
108.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2.5
7
-48.11   
 
109.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
-50.05   
 
110.06556
02057
Sylwester Cieślak
Radosław Liskowiak
MA
LB
12
5
-51.46   
 
111.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
3
-51.84   
 
112.16926
01711
Oskar Tokarczuk
Lech Warężak
DS
DS
2
11
-55.64   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 2242 punkty PKL, w tym 1146 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2018

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-20 g.14:08:28 (0.3900/234) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.