Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C4039/22574 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

46. Grand Prix Warszawy
46th Grand Prix of Warsaw
IX Kongresowy Turniej Par*
czwartek, 30 sierpnia 2018r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.14728
09550
Kamil Nowak
Jakub Wojcieszek
MA
MA
11
17
64.757538III
III
2.06659
08411
Maciej Kalita
Krzysztof Kobyliński
WP
WP
5
11
64.407337III
III
3.06746
06895
Zdzisław Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
13
19
64.297136 
 
4.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
62.836935 
 
5.13438
11903
Rafał Marks
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
9
9
61.776734 
 
6.13412
10085
Zuzanna Moszczyńska
Justyna Żmuda
LD
MP
5
17
61.686533 
 
7.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
61.666332 
 
8.06620
07811
Igor Grzejdziak
Marcin Krupowicz
LU
SL
15
21
61.106131 
 
9.12450
05611
Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
MP
DS
15
21
61.086030 
 
10.10673
03881
Tatiana Kozon
Tomasz Osiński
MA
KP
3
12
60.685829 
 
11.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
60.475628 
 
12.15511
11104
Kacper Kopka
Sławomir Niajko
MA
MA
5
12
60.435427 
 
13.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
60.225327 
 
14.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
60.215126 
 
15.05059
07544
Stanisław Janik
Marek Tyran
LB
LD
13
13
60.024925 
 
16.05111
18890
Wit Klapper
Vasil Valchev
SL
ZP
21
2.5
59.894724 
 
17.10095
02827
Paweł Miechowicz
Marek Urbański
LB
LB
17
13
59.654623 
 
18.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
58.784422 
 
19.01318
04108
Stanisław Gołębiowski
Przemysław Janiszewski
DS
MA
24
21
58.774221 
 
20.16140
08434
Andrzej Szepczyński
Witold Tomaszek
MA
WP
4
12
58.524020 
 
21.14481
07000
Kacper Kacperski
Tomasz Wnuk
MA
MA
5
12
58.333819 
 
22.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
3
3
58.283719 
 
23.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
58.233518 
 
24.07809
06954
Piotr Kołuda
Adam Suwik
LU
SW
17
18
58.053317 
 
25.14535
06702
Lesław Klader
Janusz Kowalczyk
MA
MA
4
5
57.913116 
 
26.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
57.473015 
 
27.01661
06973
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
MP
LB
24
24
57.092814 
 
28.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
56.602613 
 
29.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
12
21
56.222412 
 
30.06707
13591
Maciej Kowalski
Konrad Stenzel
MA
MA
12
4
55.672312 
 
31.17161
05739
Krzysztof Cichy
Robert Nowicki
MA
WP
4
15
55.542111 
 
32.11291
16146
Przemysław Ohrysko
Frank Svindahl
MA
MA
2.5
7
55.171910 
 
33.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
54.95179 
 
34.04793
09734
Krzysztof Kluf
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
12
4
54.94158 
 
35.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
54.86158 
 
36.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
13
9
54.49158 
 
37.05856
09755
Piotr Walczak
Łukasz Witkowski
WP
SW
21
13
54.44158 
 
38.07796
08978
Marek Jeleniewski
Jacek Leśniczak
SW
LB
18
15
54.34147 
 
39.15595
01347
Maciej Dąbrowski
Piotr Ilczuk
OP
LU
9
18
54.15147 
 
40.07801
17167
Michał Kania
Tomasz Kiełbasa
WP
MA
11
4
53.99147 
 
41.09138
10534
Danuta Kazmucha
Waldemar Sroczyński
WM
LB
15
11
53.91137 
 
42.06551
18778
Jacek Ciechomski
Robert Głodowski
SW
MA
19
0.5
53.88137 
 
43.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
53.88137 
 
44.13622
06797
Mirosław Łopaciuk
Andrzej Miszewski
MA
MA
4
18
53.67126 
 
45.06982
17837
Marcin Walczak
Mirosław Zawiślak
MA
MA
5
2
53.58126 
 
46.08513
12197
Piotr Gawryś
Michał Klukowski
DS
MP
24
24
53.57126 
 
47.16645
18760
Piotr Jasiński
Joanna Zalewska
MA
MA
5
2
53.42126 
 
48.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
7
18
53.19116 
 
49.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
53.19116 
 
50.10721
02533
Sławomir Czech
Tomasz Pawluk
LU
LU
7
5
53.15116 
 
51.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
53.06105 
 
52.04198
09037
Adolf Bocheński
Mirosław Roesler
WM
WM
13
11
52.92105 
 
53.17434
03724
Sławomir Dmowski
Leszek Hejne
MA
KP
3
7
52.82105 
 
54.05830
07725
Robert Stoliński
Grzegorz Superson
ZP
MP
15
11
52.7795 
 
55.06591
07020
Grzegorz Fijałkowski
Jan Zabrocki
MA
MA
9
7
52.7395 
 
56.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
52.7095 
 
57.11550
12123
Piotr Marcinowski
Mateusz Stępiński
DS
MA
9
9
52.6795 
 
58.11591
06813
Tadeusz Bożek
Krzysztof Najda
MA
MA
5
5
52.6384 
 
59.06488
10148
Wiesław Andruk
Paulina Klimentowska
MA
PM
9
7
52.3284 
 
60.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
52.0784 
 
61.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
51.7874 
 
62.06689
07042
Andrzej Kondeja
Andrzej Ziomek
MA
MA
13
9
51.4274 
 
63.06822
05363
Anna Nosalska
Jerzy Russyan
PM
WP
7
21
51.3474 
 
64.12263
12006
Anna Jaguszewska
Danuta Krupnik
MA
WM
4
7
51.2863 
 
65.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
51.1763 
 
66.05624
05710
Jacek Grzelczak
Jacek Marciniak
LD
LD
13
9
51.1363 
 
67.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
51.0653 
 
68.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
51.0553 
 
69.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
50.9153 
 
70.06540
06963
Bartosz Chmurski
Marek Szymanowski
MA
LD
21
24
50.7853 
 
71.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
5
7
50.7042 
 
72.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
12
50.7042 
 
73.06716
06336
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
MA
LB
7
18
50.6442 
 
74.10571
06903
Marek Kubicki
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
50.5832 
 
75.13406
07821
Maciej Bramowicz
Andrzej Miklaszewski
MA
WP
2.5
5
50.4932 
 
76.17155
06543
Sławomir Bąk
Jan Chodorowski
MA
MA
4
18
50.4832 
 
77.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
7
12
50.3521 
 
78.13941
12499
Piotr Łukianiuk
Michał Wieteska
MA
MA
2
4
50.3221 
 
79.10447
16461
Mikołaj Komorowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
2.5
50.1821 
 
80.12266
08970
Marek Drukier
Bogusław Pawszak
WP
MA
5
12
50.1821 
 
81.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
50.1211 
 
82.06562
09020
Maciej Czajkowski
Kazimierz Grzeszkowiak
MA
MA
4
4
50.0611 
 
83.07190
06837
Paweł Chindelewicz
Marek Osiecki
PM
MA
12
11
50.0111 
 
84.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
49.94   
 
85. 
08166
Włodzimierz Bugajski
Renata Dancewicz
-
MA
0
5
49.84   
 
86.05691
12272
Grzegorz Lewaciak
Anna Makarewicz
LD
DS
18
4
49.76   
 
87.06414
08308
Sławomir Kutyła
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
49.74   
 
88.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
49.74   
 
89.06621
07815
Sabina Grzejdziak
Lena Leszczyńska
LU
MA
13
7
49.74   
 
90.08283
15916
Andrzej Iwański
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
13
3
49.71   
 
91.06706
06887
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
WP
DS
24
24
49.70   
 
92.16344
17051
Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
2
1.5
49.62   
 
93.16716
16616
Lena Ostrowska
Paweł Sankowski
MA
MA
3
2
49.46   
 
94.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.32   
 
95.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
49.30   
 
96.06646
07004
Jerzy Jodełka
Piotr Wowkonowicz
MA
WP
5
11
49.21   
 
97.09359
09360
Ewa Maksymiuk
Monika Maksymiuk
SW
MA
2.5
3
49.10   
 
98.06556
06559
Sylwester Cieślak
Tadeusz Cymbalista
MA
DS
12
4
48.94   
 
99.15746
17625
Tomasz Pawełczyk
Honorata Sobolewska
SL
MA
3
2.5
48.89   
 
100.19344
 
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
-
0
0
48.86   
 
101.17361
10096
Marta Makarewicz
Adam Zdrojewski
MA
MA
3
4
48.73   
 
102.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
2.5
1.5
48.60   
 
103.07928
02094
Mariusz Łasiewicki
Romuald Paszkowski
MA
ZP
4
4
48.41   
 
104.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
48.28   
 
105.07053
06684
Krzysztof Gołaś
Stefan Knothe
MA
MA
5
9
48.18   
 
106.18480
17854
Witold Jochym
Dariusz Krakowiak
MA
MA
1.5
2
48.17   
 
107.06733
15013
Grzegorz Kula
Adam Mischke
MA
MA
11
1.5
48.05   
 
108.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
47.97   
 
109.13939
06573
Zbigniew Dembiński
Bogusław Domaszewski
MA
MA
2.5
3
47.96   
 
110.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
47.96   
 
111.06542
06661
Irena Chodorowska
Waldemar Kałużyński
MA
MA
18
9
47.64   
 
112.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
3
47.58   
 
113.16070
16875
Krystian Bączek
Edward Sucharda
MA
MA
3
4
47.54   
 
114.10720
18014
Maria Düm
Krystyna Jędrzejewska
MA
MA
2
1
47.33   
 
115.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
46.97   
 
116.18348
18862
Piotr Miara
Dariusz Płoszaj
MA
MA
0.5
0.5
46.95   
 
117.14442
07830
Marek Lenart
Jerzy Pawelec
MA
MA
2
5
46.93   
 
118.08543
18421
Marek Jaroszkiewicz
Jan Ratter
MA
MA
2.5
0.5
46.83   
 
119.17498
19086
Stefan Andrejas
Marek Szyszkiewicz
MA
MA
1.5
0
46.73   
 
120.08859
01493
Krzysztof Lewandowski
Bohdan Mazur
DS
DS
5
13
46.60   
 
121.18320
18011
Michał Górski
Filip Parol
MA
MA
1.5
2.5
46.39   
 
122.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
46.33   
 
123.06801
06864
Maciej Modrzejewski
Andrzej Potyński
MA
MA
12
18
46.18   
 
124.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
45.91   
 
125.06539
06956
Robert Chmielak
Bogdan Szlacheta
MA
MA
7
7
45.76   
 
126.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
45.71   
 
127.17951
12108
Jakub Bojanowski
Aleksandra Jarosz
MA
MA
1.5
5
45.66   
 
128.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1
5
45.51   
 
129.05634
11428
Włodzimierz Jakowicki
Paweł Zubiel
WP
LD
7
7
45.11   
 
130.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
45.09   
 
131.16368
13940
Stanislaw Holtyn
Andrzej Łukianiuk
MA
MA
2
2.5
44.76   
 
132.08931
11610
Andrzej Fengler
Paweł Starnawski
MA
MA
5
5
44.69   
 
133.08885
07093
Marcel Kołodziejczyk
Tomasz Krym
MA
LD
3
2
44.60   
 
134.18997
18841
Krzysztof Malesiński
Michał Szadkowski
MA
MA
0.5
0
44.54   
 
135.12685
06697
Witold Bielecki
Jarosław Kostrzewa
MA
MA
2
9
44.52   
 
136.06951
17479
Marian Stupkiewicz
Janusz Wawrowski
MA
MA
3
3
44.33   
 
137.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
43.77   
 
138.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
43.72   
 
139.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
SW
SW
17
21
43.62   
 
140.06530
06959
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
MA
MA
3
3
43.50   
 
141.04660
12196
Marek Niesłuchowski
Zbigniew Skibicki
PM
MA
5
5
43.46   
 
142.06641
06749
Marek Jaźwiński
Jacek Leszczyłowski
MA
WM
4
2
43.02   
 
143.01019
07722
Andrzej Byzdra
Janusz Wesołowski
PK
PK
7
13
42.94   
 
144.04535
03847
Dariusz Bogucki
Jarosław Michałowski
PM
KP
13
18
42.73   
 
145.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
42.68   
 
146.18149
16637
Karolina Melkonyan
Joanna Szymaszczyk
MA
MA
1.5
2
42.39   
 
147.12456
17655
Krzysztof Stefaniak
Janusz Wieczorek
MA
MA
1.5
2
42.32   
 
148.06817
09643
Renata Neronowicz
Tomasz Sielicki
MA
MA
12
7
42.30   
 
149.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
42.24   
 
150.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
42.21   
 
151.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
13
9
42.14   
 
152.06371
15914
Jan Bors
Leszek Popiel
MA
MA
2.5
1.5
41.29   
 
153.18506
18505
Tomasz Mroczek
Tomasz Przegaliński
MA
MA
1
1
40.90   
 
154.10709
15263
Piotr Frankowski
Andrzej Rzechuła
LU
MA
4
2.5
40.29   
 
155.18479
17503
Magdalena Czajkowska
Mariusz Potocki
MA
MA
1.5
2
40.04   
 
156.17969
19331
Anna Kosiorek
Michał Szołucha
MA
MA
2
0
39.05   
 
157.06710
06711
Tomasz Kozarzewski
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
39.03   
 
158.16675
17584
Joanna Kilanowicz-Bosek
Jerzy Olszewski
MA
MA
2.5
2
38.49   
 
159.13993
02530
Grzegorz Cieślak
Andrzej Paluch
LU
LU
4
2.5
37.66   
 
160.15156
10520
Hanna Probola
Adam Ziółkowski
MA
MA
2
0.5
36.53   
 
161.12158
18015
Izabella Jaworska
Ireneusz Jędrzejewski
LD
MA
4
1.5
35.51   
 
162.02468
09491
Jerzy Brzustowski
Rafał Niedzielski
LU
LU
5
7
34.89   
 
163.07051
15264
Edward Branicki
Alina Filipkowska
MA
MA
5
0.5
33.62   
 
164.18858
19071
Michał Frączek
Wojciech Gajzler
MA
MA
0.5
0
32.03   
 
165. 
18724
Katarzyna Wierzbicka
Piotr Wierzbicki
-
MA
0
0
31.04   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3818 punktów PKL, w tym 1956 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-19 g.07:13:24 (0.5827/340) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.