Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C1429/7000 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPP Par (5)
Błękitna Wstęga Odry - III Mityngowy Turniej Par
niedziela, 9 maja 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06706
07811
Apolinary Kowalski
Marcin Krupowicz
MA
MA
24
18
63.82200I
I
2.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
61.14196II
II
3.01726
01749
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
MA
DS
18
13
60.22191II
II
4.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
60.08186III
III
5.05568
08978
Zdzisław Beling
Jacek Leśniczak
WP
WP
18
13
59.97182III
III
6.01865
08450
Andrzej Pawlak
Waldemar Szelka
OP
OP
12
7
59.74178III
III
7.02223
02408
Piotr Brzeziński
Kazimierz Sługocki
LB
LB
12
12
59.67174 
 
8.06800
08434
Sylwester Młynarczuk
Witold Tomaszek
MA
MA
18
7
58.94170 
 
9.01456
01457
Andrzej Litwiński
Paweł Litwiński
DS
DS
4
7
58.90167 
 
10.01373
01534
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
DS
DS
7
12
58.83163 
 
11.01511
01598
Robert Mroczek
Sławek Robel
DS
DS
2.5
2.5
58.24159 
 
12.07341
03467
Ireneusz Kowalczyk
Ryszard Rogala
SL
SL
18
12
57.97156 
 
13.01603
01631
Ryszard Rolka
Wojciech Skonieczny
DS
DS
4
4
57.65152 
 
14.07777
04535
Ewa Banaszkiewicz
Dariusz Bogucki
PM
PM
12
12
57.56148 
 
15.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
WP
WP
13
2.5
57.39145 
 
16.09654
01744
Lilianna Szatańska
Krzysztof Wójcik
DS
DS
2
4
57.18141 
 
17.02833
07762
Edward Warząchowski
Aleksander Zawadzki
MP
MP
12
7
57.15137 
 
18.07101
07545
Kajetan Olewicz
Aleksander Wład
SL
SL
4
4
57.13134 
 
19.04887
05739
Olech Bestrzyński
Robert Nowicki
WP
WP
13
13
56.79130 
 
20.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
56.74126 
 
21.10043
09550
Łukasz Kalbarczyk
Jakub Wojcieszek
MA
MA
4
7
56.66123 
 
22.05446
05548
Marek Szukała
Janusz Zwierzyński
WP
WP
13
7
56.46119 
 
23.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
56.42115 
 
24.02133
02137
Mirosław Soroka
Zygmunt Stachowiak
LB
LB
12
7
56.21112 
 
25.03389
03620
Leszek Niemiec
Mirosław Zieliński
SL
SL
12
12
56.03108 
 
26.04109
07371
Łukasz Brede
Piotr Mądry
MA
MP
12
12
56.02104 
 
27.02827
02846
Marek Urbański
Ryszard Woliński
MP
MP
7
7
55.69101 
 
28.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
55.6097 
 
29.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
55.3093 
 
30.13625
08194
Krystian Ostrowski
Leszek Urbańczyk
DS
DS
0.5
2.5
55.2990 
 
31.02121
02158
Ryszard Sakowicz
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
55.2686 
 
32.04906
05226
Jan Borychowski
Andrzej Mazurek
LB
WP
12
7
55.1582 
 
33.09431
11766
Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
MP
MP
7
2
54.8479 
 
34.01321
09568
Jarosław Grabek
Mariusz Ilnicki
DS
DS
2
4
54.7775 
 
35.01223
01224
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
LB
LB
12
12
54.5371 
 
36.01444
01718
Ryszard Laskowski
Bogumił Wegner
DS
DS
7
7
54.4868 
 
37.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
WP
18
18
54.4664 
 
38.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
2.5
54.4560 
 
39.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
54.3357 
 
40.08318
05264
Piotr Łopusiewicz
Jerzy Mścisz
DS
WP
2.5
12
54.2853 
 
41.01347
03549
Piotr Ilczuk
Mikołaj Taczewski
SL
SL
18
7
54.2849 
 
42.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
54.2646 
 
43.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
54.1942 
 
44.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
7
7
54.0440 
 
45.12275
01385
Michał Gulczyński
Tomasz Klukowski
WP
DS
2.5
7
54.0139 
 
46.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
4
4
53.9039 
 
47.01846
01906
Andrzej Materla
Krzysztof Wołynkiewicz
OP
OP
4
4
53.8838 
 
48.09794
01355
Joanna Brede
Jan Janik
SL
DS
4
7
53.7238 
 
49.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
53.7137 
 
50.03787
05386
Adam Kozłowski
Paweł Siwiński
LB
LB
12
7
53.7136 
 
51.07190
08970
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
MA
PK
12
12
53.6236 
 
52.01519
01590
Marek Nalepa
Piotr Ratajski
DS
DS
4
4
53.5835 
 
53.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
53.5734 
 
54.08950
10148
Iwona Czajka
Paulina Klimentowska
MA
MA
4
4
53.5534 
 
55.02752
07626
Leszek Nowak
Zdzisław Reczek
MP
MP
4
12
53.4833 
 
56.04164
10238
Alexander Karbanovich
Alexander Zhukov
PD
PD
4
7
53.4333 
 
57.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
19
4
53.2932 
 
58.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
DS
PD
19
7
53.2531 
 
59.04760
04682
Antoni Adamiec
Jacek Piotrowski
PM
PM
4
12
53.1831 
 
60.01683
01711
Marian Szymonowicz
Lech Warężak
DS
DS
7
7
53.1430 
 
61.05675
07543
Mariusz Kraśnicki
Przemysław Teleszyński
LD
LD
4
12
52.9829 
 
62.02787
02825
Zbigniew Sagan
Maciej Tyszownicki
MP
MP
7
7
52.9829 
 
63.03435
03498
Ireneusz Płocha
Zbigniew Słaby
SL
SL
2.5
4
52.8928 
 
64.09393
06157
Damian Ćwirko
Marek Żakowicz
ZP
ZP
4
12
52.5828 
 
65.12926
12927
Jakub Kwiecień
Adam Waszkiewicz
DS
DS
1.5
1.5
52.5127 
 
66.14011
04163
Ulana Haponowa
Andrey Orlovich
PD
PD
1.5
12
52.4826 
 
67.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
MP
WP
7
12
52.4526 
 
68.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
4
52.4225 
 
69.03033
08703
Janusz Bachrach
Aleksander Łabędzki
SL
SL
2.5
13
52.3524 
 
70.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
52.3024 
 
71.05056
05176
Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
WP
WP
18
24
52.2723 
 
72.06528
01910
Włodzimierz Buze
Roman Zabłocki
MA
OP
18
4
52.2123 
 
73.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
52.1022 
 
74.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
52.0521 
 
75.01222
01674
Maciej Bałaziński
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
7
51.9621 
 
76.03266
03393
Stefan Kowalczyk
Marek Nowakowski
SL
SL
18
7
51.9020 
 
77.01345
01739
Maciej Hutyra
Rafał Wolański
DS
DS
2.5
2.5
51.8919 
 
78.09549
12197
Maciej Bielawski
Michał Klukowski
DS
DS
2.5
2.5
51.8919 
 
79.05649
10570
Tomasz Jochymski
Wojciech Kaźmierczak
MA
MA
4
4
51.8818 
 
80.03815
02185
Michał Lewiński
Damian Wroński
LB
ZP
12
7
51.7917 
 
81.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
13
13
51.7717 
 
82.07815
02157
Lena Leszczyńska
Paweł Szymonik
LU
LU
2.5
4
51.7516 
 
83.05606
05876
Grzegorz Dziębowski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
7
4
51.6916 
 
84.01325
01655
Maciej Grodzki
Janusz Staniów
DS
DS
4
4
51.6515 
 
85.12047
10533
Andrzej Gołygowski
Ryszard Pałasz
WP
WP
4
4
51.6314 
 
86.02952
03001
Ireneusz Michalski
Marek Tutka
SW
SW
7
18
51.6214 
 
87.02262
02395
Zbigniew Halat
Krzysztof Rogoziński
LB
LB
12
12
51.5013 
 
88.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
7
7
51.4912 
 
89.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
51.4712 
 
90.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
DS
DS
4
7
51.4111 
 
91.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
51.3611 
 
92.01816
01912
Tadeusz Hutyra
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
12
51.3510 
 
93.08769
05404
Sławomir Piechocki
Marek Sosiński
WP
WP
4
4
51.269 
 
94.05611
06795
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
WP
WP
12
18
51.219 
 
95.01868
01908
Włodzimierz Pocztowski
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
4
7
51.218 
 
96.03274
05859
Joanna Krawczyk
Artur Wasiak
SL
SL
12
12
51.157 
 
97.04823
01643
Małgorzata Sawicka
Ewa Sobolewska
ZP
SL
18
13
51.077 
 
98.02727
02774
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
MP
MP
12
7
51.016 
 
99.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
MA
SW
12
7
50.996 
 
100.02673
02831
Marek Jaworski
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
18
50.825 
 
101.01221
10370
Cezary Balicki
Erikas Vainikonis
DS
PD
24
4
50.794 
 
102.02013
07591
Andrzej Jeleniewski
Aleksander Nowakowski
LB
WP
18
7
50.784 
 
103.03960
03971
Radosław Szczepański
Karol Szwenkel
KP
KP
18
4
50.643 
 
104.10563
05111
Paweł Klapper
Wit Klapper
MP
SL
2.5
19
50.572 
 
105.01516
04731
Karol Mykietyn
Sylwester Walerowicz
DS
PM
18
12
50.512 
 
106.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
50.391 
 
107.03546
03554
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Tomsia
SL
SL
7
7
50.27  
 
108.07405
11769
Piotr Radzikowski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
2.5
50.11  
 
109.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
2
0
50.04  
 
110.02667
08158
Bartłomiej Igła
Piotr Zatorski
MP
DS
7
12
49.99  
 
111.05213
03401
Paweł Małecki
Jarosław Ostrowski
SL
SL
7
7
49.99  
 
112.09595
09599
Jan Marcinkowski
Stanisław Nadkierniczny
DS
DS
2.5
2
49.91  
 
113.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
49.83  
 
114.03034
03454
Andrzej Bacik
Jacek Radomski
SL
SL
7
7
49.71  
 
115.01792
07126
Alfred Czech
Janusz Kurdej
OP
OP
7
4
49.65  
 
116.01952
05944
Andrzej Choniawko
Adam Hintertan
ZP
SW
12
7
49.64  
 
117.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
49.60  
 
118.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
4
4
49.56  
 
119.03103
07501
Robert Cimr
Jan Styczyński
SL
SL
4
2.5
49.34  
 
120.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
49.24  
 
121.01427
01597
Przemysław Kubicki
Michał Robak
DS
DS
2.5
4
49.23  
 
122.05112
05174
Marek Klatkiewicz
Andrzej Latanowicz
WP
WP
4
4
49.23  
 
123.01438
01627
Jerzy Kurianowicz
Waldemar Siuda
DS
DS
4
7
49.23  
 
124.02116
02180
Andrzej Rękosiak
Lidia Wilczak
LB
LB
7
2.5
49.18  
 
125.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
49.12  
 
126.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
48.92  
 
127.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
2.5
2
48.91  
 
128.01320
01502
Andrzej Górzyński
Mirosław Miłaszewski
DS
MP
4
18
48.86  
 
129.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
4
4
48.74  
 
130.05893
06090
Jacek Batóg
Robert Cylwik
ZP
ZP
4
2.5
48.70  
 
131. 
14158
Adam Bolesławski
Juste Rotomskyte
NZ
PD
0
1
48.65  
 
132.11533
13572
Jan Grocholski
Marek Kacprzyński
DS
DS
1.5
0.5
48.53  
 
133.02650
 
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
SL
NZ
4
0
48.43  
 
134.02219
05242
Beata Bojarska
Ewa Mielcarzewicz
WP
WP
2.5
2.5
48.42  
 
135.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
48.41  
 
136.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
4
2
48.37  
 
137.07124
01617
Ryszard Lachowicz
Przemysław Saliński
DS
DS
7
4
48.35  
 
138.13616
04162
Arunas Jankauskas
Valentin Zhuravel
PD
PD
2.5
7
48.33  
 
139.03481
03562
Aleksander Sejud
Jerzy Ujma
SL
SL
7
7
48.31  
 
140.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
4
4
48.29  
 
141.01384
01693
Halina Klukowska
Maciej Terpiłowski
DS
DS
4
4
48.22  
 
142.07130
07143
Eugeniusz Konik
Zenon Pierzchała
OP
OP
2.5
2.5
48.18  
 
143.01650
01736
Bogdan Sosulski
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
12
7
48.17  
 
144.03300
03541
Tomasz Kuś
Krzysztof Szymala
SL
MP
7
4
48.12  
 
145.02913
09347
Edmund Jas
Anna Ksyta
SW
WP
4
2
48.12  
 
146.14452
01336
Marek Gogołowicz
Leszek Haber
SL
DS
0
4
47.88  
 
147.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
47.84  
 
148.01439
05366
Lech Kurowski
Jerzy Rymwid
DS
WP
7
12
47.79  
 
149.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
4
12
47.78  
 
150.12418
10494
Artur Janoś
Krzysztof Tokar
DS
DS
2
2
47.68  
 
151.01835
01905
Bogdan Lipczak
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
4
7
47.59  
 
152.02904
07642
Janusz Gawęcki
Witold Stachnik
SW
MP
18
4
47.43  
 
153.07537
10979
Tadeusz Wawrzyniak
Mirosław Zarzycki
MP
MP
7
2
47.39  
 
154.07378
07415
Mateusz Mroczkowski
Adam Śmieszkoł
DS
SL
4
4
47.29  
 
155.06629
09012
Włodzimierz Ilnicki
Bolesław Ostrowski
MA
PM
13
13
47.22  
 
156.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
47.10  
 
157.02307
02367
Stefan Kubies
Bogumił Olszewski
LB
LB
4
4
46.96  
 
158.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
46.85  
 
159.02959
07869
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
LU
MA
18
19
46.78  
 
160.01269
01641
Aleksander Czajka
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
7
12
46.77  
 
161.01407
01608
Zdzisław Kowal
Marek Rużyło
DS
DS
4
4
46.76  
 
162.11524
11527
Cezary Mroczek
Andrzej Pękala
DS
DS
1.5
1.5
46.53  
 
163.12440
12924
Maciej Bojarski
Łukasz Chrzanowski
DS
DS
2
0.5
46.42  
 
164.05634
05635
Włodzimierz Jakowicki
Bogusław Jakóbczyk
LD
LD
7
4
46.36  
 
165.13656
13658
Wiesław Olczyk
Józef Wojtal
LD
LD
1.5
1
46.29  
 
166.04563
04626
Ireneusz Dzikowski
Krzysztof Kurkiewicz
PM
PM
18
4
46.26  
 
167.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
SL
SL
4
4
46.15  
 
168.01250
01272
Andrzej Bondarewicz
Marek Czerepak
DS
DS
13
7
46.11  
 
169.13699
07164
Zoya Beliankina
Swietłana Bodrenkowa
PD
PD
1.5
4
46.00  
 
170.07891
05856
Piotr Klimacki
Piotr Walczak
LU
WP
18
18
45.94  
 
171.01220
01571
Grzegorz Bajek
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
7
4
45.89  
 
172.14441
01437
Maksymilian Karpierz
Zdzisław Kunc
DS
DS
0
7
45.85  
 
173.10937
02804
Jacek Stasica
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
45.78  
 
174.13886
08776
Bartosz Bańkowski
Michał Igła
MP
MP
0.5
2.5
45.70  
 
175.04712
08903
Leszek Szkudlarek
Olga Zabulewicz
PM
PM
4
2.5
45.50  
 
176.04036
04474
Janusz Ciruk
Andrzej Sulima
WM
WM
7
7
45.39  
 
177.10463
12074
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
LD
LD
4
4
45.35  
 
178.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
45.05  
 
179.04948
05431
Grzegorz Dembiński
Andrzej Syrek
WP
WP
4
12
44.99  
 
180.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
2.5
13
44.89  
 
181.06705
06872
Zdzisław Kowalewski
Kazimierz Puczyński
MA
MA
12
12
44.86  
 
182.06042
06125
Zbigniew Nowak
Ryszard Urbański
ZP
ZP
2
4
44.79  
 
183.03124
09835
Zbigniew Durańczyk
Tomasz Kłys
SL
SL
7
2
44.78  
 
184.11508
02057
Wiesław Krzyżanek
Radosław Liskowiak
LB
LB
2
4
44.62  
 
185. 
 
Michał Janusiewski
Jarosław Krakowski
NZ
NZ
0
0
44.35  
 
186.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
2.5
2.5
44.02  
 
187.08166
06683
Renata Dancewicz
Jerzy Kniga-Leosz
MA
MA
2.5
13
44.01  
 
188.06077
06112
Tomasz Rusiecki
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
7
43.79  
 
189.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
2
4
43.57  
 
190.01290
08145
Kazimierz Dulas
Dominik Sobański
DS
DS
4
2.5
43.50  
 
191.01288
01606
Janusz Drozdowski
Erazm Rozwadowski
DS
DS
12
13
43.37  
 
192.12383
13121
Andrzej Chodowski
Andrzej Szczotka
DS
DS
1
1
43.30  
 
193.01257
01685
Leszek Cegiel
Czesław Ślepecki
DS
DS
2.5
2.5
42.66  
 
194.03214
13573
Leszek Jaworski
Katarzyna Parcia
SL
SL
7
1.5
42.25  
 
195.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
41.97  
 
196.12824
01514
Marian Kwolczak
Aleksander Murtazajew
DS
DS
1.5
4
41.47  
 
197.12139
13882
Remigiusz Kaźmierczak
Agnieszka Sławenta
WP
DS
2
0.5
41.41  
 
198.10472
11388
Sammy Bałdysz
Jan Grzeszczak
LB
DS
1.5
2
41.14  
 
199.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
MA
4
4
41.14  
 
200.02907
09350
Waldemar Haponiuk
Martyna Ksyta
SW
SW
4
2.5
41.06  
 
201.11243
08188
Kazimierz Beyer
Robert Księżopolski
DS
DS
7
4
40.73  
 
202.01498
01725
Marek Michalski
Dariusz Wincenty
DS
DS
4
7
40.64  
 
203.09572
08144
Edward Kasiński
Ireneusz Siemieniako
DS
DS
4
2
40.63  
 
204. 
 
Dawid Karpierz
Mirosław Wiśniewski
NZ
NZ
0
0
40.42  
 
205.12176
13129
Aneta Jarmocik
Ryszard Korpalski
ZP
DS
2.5
0.5
40.06  
 
206.10476
01720
Anna Czarnowska
Ryszard Wiącek
DS
DS
1.5
1.5
39.80  
 
207.10497
01779
Ryszard Wojtala
Roman Żyto
DS
DS
2
2.5
39.64  
 
208.05645
05866
Zbigniew Jaworski
Eugeniusz Wiliński
LD
LD
2.5
4
37.60  
 
209.01817
11177
Ryszard Jakubowski
Ireneusz Malczewski
OP
OP
7
2
37.49  
 
210.13126
13123
Lesław Grakowicz
Andrzej Łada
DS
DS
0.5
1.5
36.96  
 
211.03199
03621
Zbigniew Hylaszek
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
4
36.85  
 
212.14032
14036
Loretta Kałwa
Joanna Michalska
DS
DS
0
0
36.09  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12856 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://michzimny.pl/bridge/2010/wroclaw/W-gpp.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-10-27 g.03:08:29 (0.6172/434) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.