Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2022
 
  
 
C1454/7341 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** Budimex GPP Par (9)
I Kongresowy Turniej Par
sobota, 17 lipca 2010r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.08979
01115
Krzysztof Jassem
Krzysztof Martens
DS
WP
24
24
67.72200I
I
2.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
18
18
64.42197II
II
3.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
63.54193II
II
4.03815
03847
Michał Lewiński
Jarosław Michałowski
LB
KP
12
18
60.36189III
III
5.07811
07827
Marcin Krupowicz
Lech Ohrysko
MA
MA
18
13
60.05185III
III
6.04108
04842
Przemysław Janiszewski
Leszek Sztyrak
WM
WM
18
18
59.72181III
III
7.01318
01661
Stanisław Gołębiowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
18
19
59.27178 
 
8.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
59.25175 
 
9.01726
01749
Tomasz Winciorek
Maciej Wręczycki
MA
DS
18
13
58.80172 
 
10. 
06954
Frank Sundahl
Adam Suwik
NOR
WP
5
18
58.70168 
 
11.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
7
7
58.06165 
 
12.02013
07591
Andrzej Jeleniewski
Aleksander Nowakowski
LB
WP
18
7
57.95162 
 
13.04584
04601
Andrzej Grynder
Witold Kaliński
PM
PM
7
12
57.81159 
 
14.05070
04683
Piotr Jassem
Przemysław Piotrowski
WP
PM
7
12
57.69156 
 
15.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
2.5
19
57.45153 
 
16.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
13
13
57.34150 
 
17.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
7
12
57.31147 
 
18.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
PM
PM
13
13
57.24144 
 
19.09012
02133
Bolesław Ostrowski
Mirosław Soroka
PM
LB
13
12
57.20141 
 
20.02703
02844
Marcin Krawczyk
Joanna Wiśniewska
MP
MP
7
7
56.78138 
 
21.05670
05822
Andrzej Kozikowski
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
12
12
56.74135 
 
22.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
12
18
56.65132 
 
23.04588
04735
Sławomir Henclik
Wacław Wejknis
PM
PM
18
13
56.63129 
 
24.08513
06973
Piotr Gawryś
Piotr Tuszyński
MA
MA
24
24
56.58126 
 
25.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
56.57123 
 
26.07777
04541
Ewa Banaszkiewicz
Mariusz Brewiak
PM
PM
12
12
56.49120 
 
27.12129
04360
Grzegorz Deptuła
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
2.5
7
56.49116 
 
28.05651
08978
Edward Kaczmarek
Jacek Leśniczak
WP
WP
13
13
56.46113 
 
29.08125
08068
Michał Armatyński
Rafał Smoczyński
PM
PM
2.5
2
56.41110 
 
30. 
06706
Andrzej Knap
Apolinary Kowalski
SPA
MA
10
24
56.06107 
 
31.01373
01627
Andrzej Kaźmierczak
Waldemar Siuda
DS
DS
7
7
56.05104 
 
32.06872
07018
Kazimierz Puczyński
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
7
55.98101 
 
33.04165
12357
Igor Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
4
55.9598 
 
34.06526
06551
Waldemar Burakowski
Jacek Ciechomski
MA
LU
12
18
55.9295 
 
35.11488
06876
Andrzej Berezecki
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
55.8392 
 
36.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
4
4
55.7789 
 
37.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
WP
WP
12
12
55.7386 
 
38.08341
05989
Jan Chmielewski
Jerzy Kullass
ZP
ZP
4
4
55.7283 
 
39.04626
04709
Krzysztof Kurkiewicz
Heliodor Szczęsny
PM
PM
4
4
55.7180 
 
40.04544
04562
Piotr Buczkowski
Piotr Dybowski
PM
PM
4
4
55.5177 
 
41.10790
08562
Grzegorz Antosz
Bogusław Kozłowski
PM
PM
1.5
2
55.1374 
 
42.04662
04740
Michał Nowosadzki
Piotr Wiankowski
LU
LU
18
12
55.1071 
 
43.06978
07860
Tomasz Ukraiński
Adam Walczyński
PK
PM
12
4
55.0967 
 
44.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
4
7
55.0164 
 
45.11682
11681
Stanisław Bohut
Ziemowit Nowak
WM
WM
2
2.5
54.7061 
 
46.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
54.6958 
 
47.08593
09245
Marcin Bartoszewski
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
2.5
2.5
54.5955 
 
48.05170
05504
Włodzimierz Kwiatkowski
Andrzej Witkowski
WP
WP
12
18
54.4452 
 
49.11591
10930
Tadeusz Bożek
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
2.5
4
54.3549 
 
50.13910
06879
Lesław Mandecki
Adam Ratyński
MA
MA
2
18
54.2046 
 
51.12450
05264
Katarzyna Dufrat
Jerzy Mścisz
DS
WP
4
12
54.1643 
 
52.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
7
7
54.0940 
 
53.05944
09391
Adam Hintertan
Tomasz Rawicz
SW
ZP
7
4
53.9540 
 
54.04547
04563
Andrzej Bunikowski
Ireneusz Dzikowski
PM
PM
18
18
53.8939 
 
55.10247
04427
Grzegorz Lasocki
Edmund Reczuga
WM
WM
4
4
53.8839 
 
56.06815
07061
Piotr Nawrocki
Marek Różański
MA
MA
12
7
53.8738 
 
57.10043
06925
Łukasz Kalbarczyk
Maciej Sikora
MA
MA
4
7
53.7938 
 
58.04640
04702
Brunon Malinowski
Andrzej Stankiewicz
PM
PM
2.5
4
53.7237 
 
59. 
04665
Tomasz Gotard
Kazimierz Omernik
GER
WP
10
18
53.6837 
 
60.05314
05386
Marcin Pędziński
Paweł Siwiński
WP
LB
13
7
53.5636 
 
61.04035
04040
Andrzej Balunowski
Jerzy Gober
PD
PD
4
7
53.4536 
 
62.14285
13074
Olga Długosz
Maciej Grabiec
MP
MP
1.5
2
53.4135 
 
63.06664
06797
Jan Kandybowicz
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
53.4035 
 
64.03714
12783
Andrzej Grela
Robert Mrukowski
KP
KP
7
2.5
53.3634 
 
65.09685
08565
Jerzy Rozenberg
Lechosław Suszka
PM
PM
2
2.5
53.3337 
 
66.05692
07114
Jacek Lewandowski
Waldemar Skóra
LD
LD
7
7
53.1833 
 
67.05056
05176
Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
WP
WP
18
24
53.0933 
 
68.04628
04738
Marcin Kut
Leszek Wesołowski
PM
PM
4
12
53.0432 
 
69.09333
07221
Aleksander Korzun
Andrej Kowalenko
PD
PD
2.5
2.5
53.0431 
 
70.03644
03987
Adam Błachnio
Piotr Turowski
KP
KP
7
7
53.0331 
 
71.12440
10770
Maciej Bojarski
Jan Pędziński
DS
WP
2
2.5
52.8930 
 
72.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
4
7
52.8030 
 
73.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
52.7229 
 
74.04823
06085
Małgorzata Sawicka
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
18
7
52.7129 
 
75.11802
04545
Marek Banasiński
Roman Budzik
PM
PM
12
13
52.6428 
 
76.08117
09768
Grażyna Brewiak
Sebastian Piepióra
PM
PM
18
7
52.5928 
 
77.04602
04604
Aleksander Kasprzak
Patryk Kasprzak
PM
PM
18
4
52.4027 
 
78.04772
04798
Bogusław Dyk
Mirosław Kopowski
PM
PM
12
12
52.3827 
 
79.13191
13194
Kazimierz Rajski
Zenon Zielka
PM
PM
2
0.5
52.2826 
 
80.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
4
7
52.2726 
 
81.07526
05363
Aleksander Jezioro
Jerzy Russyan
SL
MA
19
18
52.1825 
 
82.03900
03965
Cezary Pozorski
Zenon Szeffs
KP
KP
2.5
2.5
52.1725 
 
83.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
4
2.5
52.0024 
 
84.04198
04581
Adolf Bocheński
Kazimierz Gralak
MA
PM
12
18
51.9924 
 
85.04605
04730
Jan Klapkowski
Zbigniew Walczyński
PM
PM
4
7
51.9423 
 
86.08203
08158
Wojciech Gaweł
Piotr Zatorski
DS
DS
7
12
51.9123 
 
87.08078
04682
Edmund Pinkiewicz
Jacek Piotrowski
PM
PM
12
12
51.9022 
 
88.03982
10314
Adam Tomczak
Bogdan Zieliński
KP
KP
2.5
4
51.8721 
 
89. 
 
Marilyn Malinowska
Arutr Malinowski
GBR
GBR
5
10
51.8621 
 
90.04693
04715
Andrzej Rutkiewicz
Henryk Szwarc
PM
PM
2.5
2.5
51.7720 
 
91.04762
04802
Konrad Araszkiewicz
Cezary Krzemiński
PD
PM
19
18
51.7320 
 
92.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
4
7
51.6519 
 
93.04642
05366
Marek Małysa
Jerzy Rymwid
PM
WP
7
12
51.6419 
 
94.08130
04590
Grzegorz Dłutowski
Józef Idczak
PM
PM
4
7
51.6118 
 
95.04797
03970
Ryszard Konopka
Tadeusz Szwenkel
PM
KP
12
7
51.5518 
 
96.06793
07020
Wiesław Miłkowski
Jan Zabrocki
MA
MA
4
7
51.5217 
 
97.03971
04015
Karol Szwenkel
Tomasz Woźniak
KP
KP
4
4
51.5217 
 
98.13364
13365
Adam Lonski
Kamil Madej
PM
PM
2.5
2.5
51.5016 
 
99.04559
04703
Kazimierz Dominiak
Eugeniusz Starzyński
PM
PM
7
4
51.3516 
 
100.01516
04731
Karol Mykietyn
Sylwester Walerowicz
DS
PM
18
12
51.3315 
 
101.03750
03785
Julian Jurski
Roman Kowalkowski
KP
KP
7
4
51.3215 
 
102.04783
05776
Michał Górski
Jakub Przerembski
PM
LD
7
4
51.2214 
 
103.04560
04569
Jarosław Drewing
Krzysztof Firkus
PM
PM
2.5
2.5
51.2214 
 
104.04163
10370
Andrey Orlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
12
4
51.2113 
 
105.04144
13316
Adam Chmielewski
Jerzy Żebrowski
PD
SW
4
1.5
51.1113 
 
106.02876
02966
Wojciech Arczewski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
51.1012 
 
107.06535
06355
Lech Chlebowski
Lech Warwocki
MA
LD
7
4
51.1012 
 
108.10809
04820
Ryszard Leśniewski
Wiesław Mączkowski
PM
PM
7
12
51.0111 
 
109.01807
06887
Roman Grzelak
Jacek Romański
OP
OP
7
24
50.9710 
 
110.07052
06883
Edmund Czubak
Sławomir Rokicki
MA
MA
7
7
50.9610 
 
111.01508
01772
Jarosław Molenda
Sławomir Zimniak
DS
DS
7
4
50.869 
 
112. 
 
Stig Gamlemshang
Jorn Thunestredt
NOR
NOR
5
5
50.819 
 
113.12262
10810
Radosław Kmiecik
Stanisław Miszczak
PM
PM
2
1.5
50.788 
 
114.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
50.658 
 
115.13056
13595
Łukasz Wilamowski
Mateusz Wilamowski
PM
PM
2
2
50.647 
 
116.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
LU
MA
2.5
7
50.637 
 
117.14529
14530
Ireneusz Cybulski
Anna Michniewicz
MA
MA
0.5
0.5
50.606 
 
118.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
7
50.606 
 
119. 
14845
Zbigniew Dybczbański
Robert Krawczyk
NZ
PM
0
0
50.535 
 
120.03647
03763
Cezary Bołądź
Leszek Kawski
KP
KP
7
7
50.465 
 
121.04639
04706
Andrzej Malinowski
Zdzisław Stawski
PM
PM
4
4
50.444 
 
122.06556
06846
Sylwester Cieślak
Jerzy Pęczkowski
MA
MA
7
4
50.414 
 
123.10469
08370
Grzegorz Gralik
Bartłomiej Kamelski
KP
KP
2.5
4
50.383 
 
124.04365
04396
Krzysztof Michalczyk
Krzysztof Pakuła
WM
WM
12
4
50.373 
 
125.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
50.342 
 
126.07796
06994
Marek Jeleniewski
Tomasz Wiśniewski
MA
PM
13
12
50.322 
 
127.01272
11551
Marek Czerepak
Grzegorz Jarząbek
DS
DS
7
4
50.321 
 
128.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
2.5
2.5
50.26  
 
129.01264
01577
Zbigniew Ciereszko
Aleksander Poznysz
DS
DS
7
12
50.25  
 
130.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
PM
4
18
50.21  
 
131.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
4
7
50.18  
 
132.07725
 
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
NZ
2.5
0
50.12  
 
133.03841
03920
Jerzy Masłoń
Grzegorz Rojewski
KP
KP
12
12
50.12  
 
134.06528
06705
Włodzimierz Buze
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
18
12
50.11  
 
135.04543
04739
Stanisław Brzozowski
Janusz Węgrzyn
PM
PM
7
4
50.09  
 
136.04719
02862
Artur Toeplitz
Krzysztof Ziewacz
PM
MP
4
2.5
49.91  
 
137.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
49.85  
 
138.04303
09037
Roman Kierznowski
Mirosław Roesler
WM
WM
18
7
49.82  
 
139.05817
11428
Zygmunt Smakuszewski
Paweł Zubiel
LD
LD
4
2.5
49.79  
 
140.07555
07068
Stanisław Stachlewski
Elżbieta Wróblewska
MA
MA
7
2.5
49.79  
 
141. 
 
Paula Lejlie
Solvi Remen
GBR
NOR
5
5
49.75  
 
142.06731
11610
Jan Kudelski
Paweł Starnawski
MA
MA
4
4
49.68  
 
143.07891
05856
Piotr Klimacki
Piotr Walczak
LU
WP
18
18
49.56  
 
144.12127
04675
Jarosław Bartosiński
Sławomir Piekut
PM
PM
4
13
49.44  
 
145.09009
08228
Tomasz Kupczyk
Rajmund Wiśniewski
KP
KP
4
2.5
49.43  
 
146.11243
14353
Kazimierz Beyer
Roman Kurzydłowski
DS
DS
7
4
49.42  
 
147.12822
12983
Cezary Domachowski
Janusz Kobylarski
KP
KP
2
2
49.19  
 
148.05739
05830
Robert Nowicki
Robert Stoliński
WP
MA
13
12
49.18  
 
149.05611
06795
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
WP
WP
12
18
49.14  
 
150.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
49.08  
 
151.06574
06721
Lech Drela
Edward Krusiewicz
MA
MA
4
7
49.08  
 
152.06500
06817
Krzysztof Bąder
Renata Neronowicz
MA
MA
12
12
49.02  
 
153.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
12
13
49.00  
 
154.11438
04685
Jan Pająk
Andrzej Podgórski
PM
PM
0
2.5
48.97  
 
155.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Konczak
PM
WP
2
4
48.91  
 
156.06325
06328
Ireneusz Głowacki
Jacek Iwański
MA
MA
2.5
4
48.90  
 
157.04553
04652
Elżbieta Czekaj
Jerzy Misiak
PM
PM
7
13
48.89  
 
158.06646
11722
Jerzy Jodełka
Robert Michalski
MA
MA
4
2.5
48.87  
 
159.04610
04633
Przemysław Koc
Marek Lewandowski
PM
PM
2.5
2
48.86  
 
160.04699
12196
Krzysztof Sikorski
Zbigniew Skibicki
PM
MA
18
2
48.83  
 
161.07101
07545
Kajetan Olewicz
Aleksander Wład
SL
SL
4
4
48.81  
 
162.03696
03909
Leszek Falkowski
Ryszard Rapicki
KP
KP
12
12
48.80  
 
163.07190
08970
Paweł Chindelewicz
Bogusław Pawszak
MA
PK
12
12
48.74  
 
164.04350
04435
Jarosław Łosiak
Jan Romot
WM
WM
7
7
48.65  
 
165.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
4
7
48.55  
 
166.05174
05404
Andrzej Latanowicz
Marek Sosiński
WP
WP
4
4
48.51  
 
167.11466
06746
Tadeusz Laszczak
Zdzisław Laszczak
MA
MA
4
13
48.26  
 
168.13499
13502
Jan Gottwald
Aleksander Żelazny
WP
WP
1
1.5
48.25  
 
169.06683
06693
Jerzy Kniga-Leosz
Jacek Korpetta
MA
MA
13
13
48.20  
 
170.01138
11319
Marek Pietraszek
Przemysław Zawada
PK
PK
18
7
48.17  
 
171.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
DS
PD
19
7
47.94  
 
172.13408
04838
Katarzyna Kitowska
Grzegorz Sokołowski
KP
KP
2
2.5
47.78  
 
173.06703
06915
Sławomir Kowalczyk
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
47.77  
 
174.12639
03999
Jacek Rosenthal
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
2
4
47.71  
 
175.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
47.62  
 
176.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
WP
WP
7
18
47.57  
 
177.12391
10032
Tomasz Klimkiewicz
Katarzyna Tyszkiewicz
PM
PM
2
2.5
47.56  
 
178.09393
09387
Damian Ćwirko
Cezary Jarmuł
ZP
ZP
4
4
47.52  
 
179.04583
07572
Janusz Gruca
Ireneusz Jagielski
PM
WM
12
4
47.45  
 
180.06801
06864
Maciej Modrzejewski
Andrzej Potyński
MA
MA
7
18
47.43  
 
181.11974
11153
Mirosław Homa
Jarosław Malawski
PK
PK
2
2
47.23  
 
182.04535
07794
Dariusz Bogucki
Marta Janeczek
PM
PM
12
4
47.21  
 
183.11809
11813
Krzysztof Mielnik
Bartosz Stępień
PM
WP
4
4
47.08  
 
184.10235
14900
Radosław Sielczak
Tomasz Żmiejko
ZP
WP
2
0
46.94  
 
185.04036
04474
Janusz Ciruk
Andrzej Sulima
WM
WM
7
7
46.94  
 
186.14862
14283
Krzysztof Cetera
Piotr Wzorek
MP
MP
0
0.5
46.88  
 
187.04294
04354
Józef Kamiński
Zbigniew Łukaszuk
WM
WM
7
7
46.87  
 
188.02121
02166
Ryszard Sakowicz
Jarosław Wachnowski
LB
LB
12
18
46.86  
 
189.04760
08129
Antoni Adamiec
Edward Bednarczyk
PM
PM
4
4
46.82  
 
190.12152
14036
Marcin Bojarski
Joanna Michalska
LD
DS
2.5
0
46.75  
 
191.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
LD
7
4
46.75  
 
192.13697
13696
Przemysław Wiśniewski
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
1
1.5
46.70  
 
193.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
4
7
46.69  
 
194.13706
12899
Magdalena Niebuda
Michał Wróbel
PM
MA
1.5
1.5
46.65  
 
195.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
0.5
1
46.65  
 
196.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
4
4
46.54  
 
197.04643
04751
Bogdan Małysz
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
4
46.47  
 
198.02959
07869
Sławomir Olech
Sławomir Zawiślak
LU
MA
18
19
46.35  
 
199.07301
08797
Andrzej Lasota
Michał Tuszyński
MP
MP
4
2.5
46.34  
 
200.01054
02673
Tadeusz Garbacik
Marek Jaworski
MP
MP
7
7
46.24  
 
201.12108
10778
Aleksandra Jarosz
Joanna Kazmucha
WP
WP
2.5
2.5
46.20  
 
202.01223
01224
Cathy Bałdysz
Marek Bałdysz
LB
LB
12
12
46.13  
 
203.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
2
7
45.95  
 
204.11305
10591
Łukasz Golder
Joanna Sroka
SL
WP
2.5
1.5
45.85  
 
205.04296
06277
Ryszard Karp
Janusz Kowalówka
WM
WM
7
4
45.74  
 
206.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
7
7
45.58  
 
207.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
45.49  
 
208.09142
14540
Tadeusz Miesiąc
Maciej Superson
WP
MP
1.5
1
45.48  
 
209.13623
07610
Robert Kras
Jan Skąpski
PM
WM
1.5
2.5
45.47  
 
210.13520
13019
Przemysław Picheta
Grzegorz Wadas
MP
MP
1.5
2
45.41  
 
211.08519
05446
Jacek Młyńczyk
Marek Szukała
SL
WP
13
13
45.41  
 
212.05634
04712
Włodzimierz Jakowicki
Leszek Szkudlarek
LD
PM
7
4
45.37  
 
213.09347
14541
Anna Ksyta
Krzysztof Superson
WP
MP
2
1
45.35  
 
214.04528
09011
Witold Antoniewicz
Maciej Macur
PM
PM
7
1
45.33  
 
215.11423
10721
Krzysztof Buzała
Sławomir Czech
WP
LU
2
2.5
45.29  
 
216.04648
04734
Edward Meller
Oskar Wawrzyniak
PM
PM
2.5
1.5
45.23  
 
217.01502
09424
Mirosław Miłaszewski
Stefan Szenberg
MP
MP
18
7
45.13  
 
218.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
45.10  
 
219.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2
7
45.07  
 
220.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
7
4
44.89  
 
221.06092
06130
Piotr Siemaszko
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
4
2.5
44.47  
 
222.05242
05246
Ewa Mielcarzewicz
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
2.5
2.5
44.28  
 
223.03788
03867
Eugeniusz Krawczyk
Jan Nawrocki
KP
KP
7
7
44.14  
 
224.08057
04696
Zbigniew Pinkiewicz
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
44.11  
 
225.11092
10937
Tytus Bisping
Jacek Stasica
MP
MP
4
7
43.89  
 
226.14318
14317
Gabriela Nosal
Aleksandra Talaczek
MP
MP
0.5
0.5
43.75  
 
227.14178
10348
Michał Chudański
Dariusz Podfigurny
PK
PM
1.5
2.5
43.74  
 
228.14316
14321
Krzysztof Piotrowski
Jakub Rokita
MP
MP
0.5
0.5
43.71  
 
229.11563
08363
Andrzej Popinigis
Marian Rosenbajger
ZP
ZP
2
2
43.55  
 
230.06766
06904
Wiesław Maciejczuk
Lech Sadoś
MA
MA
12
12
43.52  
 
231.04446
09162
Maciej Sinkiewicz
Jacek Trętowski
WP
WM
1.5
2
43.47  
 
232.11757
12010
Paweł Anastaziak
Dariusz Zieliński
PM
PM
2
2
43.39  
 
233.13882
13782
Agnieszka Sławenta
Dominika Sławenta
DS
DS
0.5
0.5
43.37  
 
234.05028
05279
Zygmunt Grzegorczyk
Jadwiga Nowak
WP
WP
4
7
43.23  
 
235.04573
03829
Michał Gapa
Bogumił Macierzyński
PM
KP
4
7
43.22  
 
236.04621
04755
Marek Kryniewski
Danuta Żabicka
PM
PM
4
4
43.20  
 
237.08166
06780
Renata Dancewicz
Anna Mandecka
MA
MA
4
7
42.97  
 
238.09423
06822
Jacek Kostur
Anna Nosalska
MP
MA
4
7
42.96  
 
239.04576
04596
Jerzy Giczela
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
4
4
42.55  
 
240.05675
07550
Mariusz Kraśnicki
Krzysztof Zając
LD
LD
4
2.5
42.48  
 
241.14424
14425
Adam Gadomski
Grzegorz Gliński
PM
PM
0
0
42.42  
 
242.10798
14767
Kazimierz Gierulski
Mariusz Skrzypczak
PM
PM
2
0
41.55  
 
243.05642
05789
Barbara Jarota
Jarosław Romaniuk
MA
MA
7
7
41.54  
 
244. 
14229
Wiesław Pawlik
Daniel Wacławek
NZ
MA
0
0
41.47  
 
245.07437
02722
Aleksandra Jurkiewicz
Barbara Lesiecka
MP
SL
4
7
41.16  
 
246.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
4
1.5
40.92  
 
247.04279
04463
Jan Janiak
Jan Stańczak
WM
WM
7
7
40.67  
 
248.14170
14286
Jędrzej Hycnar
Błażej Krawczyk
MP
MP
0.5
0.5
40.15  
 
249.07164
14011
Swietłana Bodrenkowa
Ulana Haponowa
PD
PD
4
1.5
39.49  
 
250.14099
14096
Liliana Pałczyńska
Martyna Witoń
WP
WP
1
0.5
37.95  
 
251.10354
06921
Krzysztof Przybielski
Dariusz Sierocki
PM
MA
2.5
4
35.01  
 
252.14213
13707
Jan Jaszewski
Mirosław Małypan
WP
PM
0
1.5
33.59  
 
253.14153
13675
Eryka Chełmińska
Luiza Żywiecka
WP
LD
0
0
30.95  
 
254.14861
14284
Mateusz Gaudyn
Witold Petryszyn
MP
MP
0
0.5
28.66  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 15372 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2022-01-25 g.03:48:26 (0.7901/518) przez system MSC Cezar v.2.0.40 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2022 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.