Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C2036/8873 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par (3)
GPP Par - Starachowice
sobota, 16 kwietnia 2011r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
63.81200I
I
2.08513
06658
Piotr Gawryś
Jacek Kalita
DS
MA
24
19
61.94195II
II
3.02904
02976
Janusz Gawęcki
Tomasz Raczkiewicz
SW
LU
18
12
60.91190II
II
4.04164
10238
Alexander Karbanovich
Alexander Zhukov
PD
PD
4
7
60.23185III
III
5.07782
10793
Piotr Butryn
Natalia Sakowska
MA
MA
7
7
60.11180III
III
6.08203
03401
Wojciech Gaweł
Jarosław Ostrowski
DS
WP
7
7
59.83176III
III
7.07526
02727
Aleksander Jezioro
Andrzej Lubojemski
SL
MP
19
12
59.64172 
 
8.02685
12006
Jacek Klimczak
Danuta Krupnik
MP
MA
7
4
59.01168 
 
9.06507
07190
Wojciech Biegajło
Paweł Chindelewicz
MA
MA
13
12
58.75164 
 
10.06554
07044
Jarosław Cieślak
Piotr Żak
WP
WP
13
7
58.35161 
 
11.07811
07869
Marcin Krupowicz
Sławomir Zawiślak
WP
WP
18
19
58.19157 
 
12.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
2.5
4
57.53153 
 
13.04108
10095
Przemysław Janiszewski
Paweł Miechowicz
WM
MA
18
12
57.18149 
 
14.07370
07440
Piotr Matkowski
Mariusz Podsiadło
SL
SL
7
4
57.02145 
 
15.05056
05176
Rafał Jagniewski
Michał Kwiecień
WP
WP
18
24
56.95141 
 
16.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
PD
PD
19
7
56.94137 
 
17.02977
03001
Mirosław Rafalski
Marek Tutka
SW
SW
18
18
56.57133 
 
18.05701
08432
Marta Maj-Rudnicka
Kamila Szczepańska
LD
MA
12
7
56.52129 
 
19.01661
01726
Włodzimierz Starkowski
Tomasz Winciorek
DS
DS
19
18
56.19125 
 
20.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
12
56.04121 
 
21.11652
11654
Aleksander Niechoroszew
Siergiej Złobicz
PD
PD
4
2.5
55.92117 
 
22.08107
04783
Maciej Bystrzejewski
Michał Górski
PM
PM
7
7
55.74113 
 
23.05651
10534
Edward Kaczmarek
Waldemar Sroczyński
MP
MP
13
2.5
55.74109 
 
24.04662
06973
Michał Nowosadzki
Piotr Tuszyński
MA
MA
18
24
55.73105 
 
25.02934
06978
Krzysztof Kujawa
Tomasz Ukraiński
PK
PK
18
12
55.62101 
 
26.02966
07603
Stanisław Pająk
Tomasz Pilch
SW
SL
12
18
55.5197 
 
27.04040
04042
Jerzy Gober
Janusz Kowalewski
PD
PD
7
7
55.4793 
 
28.01318
08158
Stanisław Gołębiowski
Piotr Zatorski
DS
DS
18
12
55.3089 
 
29.09822
04111
Zdzisław Ingielewicz
Krzysztof Kotorowicz
MA
MA
2.5
19
55.2486 
 
30.03423
03481
Marek Pieczka
Aleksander Sejud
SL
SL
7
7
55.2282 
 
31.06954
06994
Adam Suwik
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
18
12
55.2278 
 
32.10017
06347
Paweł Babecki
Karol Pokorski
LD
LD
2.5
7
55.0774 
 
33.06598
13001
Karol Gałązka
Anna Puczyńska
MA
MA
4
2
55.0370 
 
34.03003
03005
Hubert Urban
Piotr Waluszewski
SW
SW
4
2
55.0066 
 
35.06327
06661
Paweł Górmiński
Waldemar Kałużyński
MA
MA
4
7
54.9062 
 
36.06528
12176
Włodzimierz Buze
Aneta Jarmocik
MA
ZP
18
2.5
54.8758 
 
37.04250
04451
Bogusław Gierulski
Jerzy Skrzypczak
WM
WM
19
19
54.7254 
 
38.04242
04473
Andrzej Fronczak
Jerzy Sukow
WM
WM
18
7
54.7250 
 
39.08950
07849
Iwona Czajka
Bogdan Szulejewski
MA
MA
4
18
54.7146 
 
40.11305
07409
Łukasz Golder
Anna Pełszyńska
SL
SL
4
4
54.7042 
 
41.10937
02831
Jacek Stasica
Włodzimierz Wala
MP
MP
7
18
54.4340 
 
42.07815
08434
Lena Leszczyńska
Witold Tomaszek
MA
MA
4
7
54.3339 
 
43.14285
14540
Olga Długosz
Maciej Superson
MP
MP
2
1.5
54.1939 
 
44.02673
07725
Marek Jaworski
Grzegorz Superson
MP
MP
7
4
54.0838 
 
45.06403
06440
Eugeniusz Karski
Piotr Tuszyński
MA
MA
7
7
54.0537 
 
46.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
12
7
54.0337 
 
47.08527
02804
Kazimierz Latawiec
Piotr Stopa
MP
MP
7
12
54.0036 
 
48.04531
06877
Marek Barylewski
Waldemar Radziak
MA
MA
18
12
53.7735 
 
49.04035
04043
Andrzej Balunowski
Mirosław Liszewski
PD
PD
4
7
53.6035 
 
50.02671
07256
Ryszard Jaśkiewicz
Lech Zakrzewski
MP
MP
7
4
53.4934 
 
51.06845
06864
Tomasz Paluchowski
Andrzej Potyński
MA
MA
12
18
53.3733 
 
52.03345
03422
Zbigniew Mącior
Andrzej Piecuch
SL
SL
18
7
53.3533 
 
53.02823
02825
Andrzej Trygar
Maciej Tyszownicki
MP
MP
12
7
53.1832 
 
54.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
4
13
53.0731 
 
55.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
12
53.0631 
 
56.07710
05111
Andrzej Dudzik
Wit Klapper
MP
MP
12
19
53.0230 
 
57.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
7
52.9329 
 
58.06683
06707
Jerzy Kniga-Leosz
Maciej Kowalski
MA
MA
13
7
52.8629 
 
59.01384
01705
Halina Klukowska
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
4
4
52.7428 
 
60.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
7
7
52.7327 
 
61.06648
11466
Piotr Jurek
Tadeusz Laszczak
MA
MA
18
4
52.6927 
 
62.08283
02921
Andrzej Iwański
Tadeusz Kowalczewski
SW
MA
7
12
52.5326 
 
63.03185
03321
Zbigniew Guła
Marek Łazanowski
SL
SL
7
4
52.4725 
 
64.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
52.4325 
 
65.04535
04553
Dariusz Bogucki
Elżbieta Czekaj
PM
PM
12
7
52.3424 
 
66.07341
01865
Ireneusz Kowalczyk
Andrzej Pawlak
SL
SL
18
12
52.3323 
 
67.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
12
4
52.2722 
 
68.05859
09550
Artur Wasiak
Jakub Wojcieszek
SL
MA
12
7
52.2322 
 
69.04067
04157
Tomasz Bliński
Sławomir Bolesta
PD
PD
4
7
52.1721 
 
70.01347
10148
Piotr Ilczuk
Paulina Klimentowska
SL
MA
18
4
52.0620 
 
71.02489
02495
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
LU
MP
12
7
52.0520 
 
72.07777
13028
Ewa Banaszkiewicz
Piotr Suchodolski
MA
PM
13
2.5
51.8619 
 
73.02959
05329
Sławomir Olech
Jacek Poletyło
MA
WP
18
18
51.7918 
 
74.03068
03103
Michał Bojanowski
Robert Cimr
SL
SL
7
4
51.7518 
 
75.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
7
4
51.7317 
 
76.01643
06963
Ewa Sobolewska
Marek Szymanowski
MA
MA
13
24
51.6516 
 
77.03881
03960
Tomasz Osiński
Radosław Szczepański
KP
KP
7
18
51.5716 
 
78.05649
08911
Tomasz Jochymski
Ilya Shpuntou
MA
LB
7
4
51.5715 
 
79.08450
09206
Waldemar Szelka
Cezary Wołczak
SL
SL
7
4
51.5514 
 
80.11092
02843
Tytus Bisping
Andrzej Wilkosz
MP
MP
4
24
51.4414 
 
81.02876
06436
Wojciech Arczewski
Jerzy Skoczylas
MA
MA
18
7
51.2813 
 
82.09595
01707
Jan Marcinkowski
Stanisław Wachel
DS
DS
2.5
4
51.2612 
 
83.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
4
7
51.2412 
 
84.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
7
2.5
51.1111 
 
85.12197
01385
Michał Klukowski
Tomasz Klukowski
DS
DS
4
7
51.1010 
 
86.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
MA
1.5
1.5
50.9710 
 
87.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
7
50.949 
 
88.04812
04815
Marta Ostrowska
Małgorzata Pawłowska
WP
WP
4
4
50.898 
 
89.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
7
12
50.888 
 
90.06817
06879
Renata Neronowicz
Adam Ratyński
MA
MA
12
18
50.837 
 
91.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
50.806 
 
92.13910
06883
Lesław Mandecki
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
7
50.776 
 
93.02637
02806
Marek Filipowski
Wojciech Strzemecki
MP
MP
12
18
50.715 
 
94.12450
10217
Katarzyna Dufrat
Urszula Kędzierska
DS
MA
4
2.5
50.674 
 
95.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Sarkanas
PD
PD
7
7
50.644 
 
96.05611
06795
Dominik Filipowicz
Ewa Miszewska
WP
WP
12
18
50.603 
 
97.02497
02533
Dariusz Koproń
Tomasz Pawluk
MA
PD
13
2.5
50.432 
 
98.14847
13628
Nataliya Koshcheyeva
Larysa Kuzniatsova
PD
PD
0
2
50.422 
 
99.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2
7
50.351 
 
100.11616
09319
Adam Kamiński
Józef Kiełczewski
SW
SW
2.5
2
50.25  
 
101.08793
09501
Tadeusz Rejdych
Jan Skuciński
MP
MP
4
4
49.92  
 
102.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
MA
MA
7
4
49.86  
 
103.06815
05822
Piotr Nawrocki
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
12
12
49.60  
 
104.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
SW
SW
18
18
49.54  
 
105.02519
02546
Bartosz Matras
Jacek Przybyś
LU
LU
2.5
2.5
49.47  
 
106.01006
01024
Zdzisław Baryła
Władysław Chodziński
PK
PK
2.5
7
49.47  
 
107.14276
11656
Pavel Klebanovich
Yelena Szochan
PD
PD
1.5
4
49.46  
 
108.06569
06903
Antoni Demczyk
Józef Rzepka
MA
MA
4
4
49.45  
 
109.02919
02952
Aleksander Knawa
Ireneusz Michalski
SW
SW
12
7
49.37  
 
110.08885
13723
Marcel Kołodziejczyk
Aleksander Mielczarek
MA
MA
2
1.5
49.36  
 
111.05856
05877
Piotr Walczak
Jan Zadroga
LD
WP
18
13
49.35  
 
112.06368
06408
Jerzy Bednarz
Jarosław Kosior
MA
MA
2.5
2.5
49.29  
 
113.07626
02787
Zdzisław Reczek
Zbigniew Sagan
MP
MP
12
7
49.19  
 
114.06638
06904
Włodzimierz Janeczek
Lech Sadoś
MA
WP
7
12
48.99  
 
115.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
4
4
48.99  
 
116.05568
05691
Zdzisław Beling
Grzegorz Lewaciak
WP
LD
18
18
48.99  
 
117.10463
12074
Jerzy Długołęcki
Marek Faber
MP
MP
4
4
48.94  
 
118.13793
11246
Jan Gaweł
Aleksander Gruca
PM
PM
2.5
2.5
48.82  
 
119.06551
07114
Jacek Ciechomski
Waldemar Skóra
MA
LD
18
7
48.81  
 
120.10687
11828
Lech Adach
Edward Wójcik
LU
LU
2
2
48.79  
 
121.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
48.73  
 
122.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
4
2.5
48.71  
 
123.04165
12357
Ihar Radiukevich
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
7
48.56  
 
124.07164
14011
Swietłana Bodrenkowa
Ulana Haponowa
PD
PD
4
2
48.51  
 
125.03083
03421
Damian Burek
Jacek Piątek
SL
SL
4
4
48.38  
 
126.12846
03467
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Rogala
SL
SL
4
12
48.19  
 
127.10142
05464
Marek Błaszkowski
Witold Turant
LD
LD
2.5
18
48.18  
 
128.05310
05520
Bogusław Pazur
Marek Wójcicki
WP
WP
19
18
48.17  
 
129.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
4
18
48.16  
 
130.03184
03596
Artur Guła
Andrzej Wojtusiak
SL
SL
13
13
48.11  
 
131.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
48.11  
 
132.08324
10250
Janusz Marzec
Jarosław Świderski
MA
MA
7
13
48.08  
 
133.05624
05681
Jacek Grzelczak
Tomasz Krysztofiak
LD
WP
7
13
48.01  
 
134.13933
 
Oleg Gradovskiy
Vladimir Nevedomski
PD
PD
2
0
47.83  
 
135.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
4
7
47.81  
 
136.13941
09357
Piotr Łukianiuk
Arkadiusz Majcher
MA
MA
1
2.5
47.76  
 
137.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
2.5
47.61  
 
138.06872
07018
Kazimierz Puczyński
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
12
7
47.60  
 
139.02916
02927
Marcin Kielan
Paweł Kowalski
SW
SW
7
7
47.52  
 
140.02937
02947
Nikander Kuszewski
Jerzy Majkowski
SW
SW
7
4
47.49  
 
141.01234
01632
Kazimierz Bednarek
Aleksander Skorupa
DS
DS
7
4
47.36  
 
142.08026
07993
Andrzej Potrzyszcz
Lech Szymański
LU
LU
4
7
47.32  
 
143.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
2
2
47.29  
 
144.09701
06336
Małgorzata Jeleniewska
Piotr Lutostański
MA
MA
7
18
47.24  
 
145.03087
12106
Bogdan Cholewik
Urszula Lewicka
SL
SL
4
2
47.13  
 
146.11243
01397
Kazimierz Beyer
Piotr Korecki
DS
DS
7
4
47.11  
 
147.07642
02827
Witold Stachnik
Marek Urbański
MP
MP
4
7
47.06  
 
148.09350
14924
Martyna Ksyta
Paweł Milczarek
SW
SW
2.5
0
46.85  
 
149.02891
02990
Bartosz Ceglarski
Adam Strzelecki
SW
SW
4
4
46.64  
 
150.02917
02918
Paweł Kita
Sławomir Klimczak
SW
SW
4
7
46.63  
 
151.06526
06932
Waldemar Burakowski
Sylwester Smoluchowski
MA
MA
13
7
46.51  
 
152.09431
11766
Janusz Matiolański
Mieczysław Szwarc
MP
MP
7
2
46.51  
 
153.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
46.31  
 
154.08852
06426
Aleksander Kulik
Jan Pijanowski
MA
MA
2.5
7
46.28  
 
155.02631
02669
Kazimierz Dziadkowiec
Stanisław Jaros
MP
MP
2.5
4
46.23  
 
156.14150
14148
Andrey Egorov
Igor Tamilin
PD
PD
1.5
0.5
46.23  
 
157.12152
10171
Marcin Bojarski
Yan Shpuntou
MP
LB
2.5
2.5
46.21  
 
158.12440
08455
Maciej Bojarski
Maciej Dąbrowski
DS
SL
2
2.5
46.20  
 
159.01433
01770
Aleksander Kud
Aleksander Zdybel
DS
DS
7
7
46.16  
 
160.06680
06706
Julian Klukowski
Apolinary Kowalski
MA
MA
24
24
46.12  
 
161.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
4
7
46.09  
 
162.06320
14090
Władysław Dziachan
Grzegorz Zgorzelski
MA
MA
2.5
2
45.97  
 
163.04660
12196
Marek Niesłuchowski
Zbigniew Skibicki
PM
PM
4
2.5
45.96  
 
164.06807
05830
Jan Moszyński
Robert Stoliński
LD
MA
13
12
45.77  
 
165.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
7
7
45.67  
 
166.01054
12075
Tadeusz Garbacik
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
7
2.5
45.63  
 
167.09951
03498
Jacek Michalski
Zbigniew Słaby
SL
SL
2
4
45.58  
 
168.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
4
4
45.53  
 
169.13613
 
Gediminas Poska
Daiva Vitukynaite
PD
-
2
0
45.49  
 
170.08308
12698
Kamil Walczyk
Arkadiusz Woźniak
MA
MA
2.5
2.5
45.48  
 
171.09210
08930
Tatiana Verkhos
Maja Żabierek
MA
MA
1.5
2.5
45.09  
 
172.08986
07986
Józef Małysz
Wiesław Pawelec
LU
LU
4
4
45.07  
 
173.02907
13419
Waldemar Haponiuk
Jakub Rak
SW
SW
4
0
44.93  
 
174.10755
14728
Grzegorz Gajaszek
Kamil Nowak
SW
SW
2.5
1
44.30  
 
175.12123
11903
Mateusz Stępiński
Paweł Szymaszczyk
MA
MA
2.5
2.5
44.28  
 
176.11607
11600
Łukasz Soszka
Jarosław Stach
MA
MA
2.5
2.5
44.22  
 
177.13709
02970
Grzegorz Głasek
Marcin Piwowarczyk
SW
SW
2
7
43.84  
 
178.10167
10152
Marek Krawczyk
Robert Pasek
MA
MA
1.5
1.5
43.64  
 
179.14480
14481
Krzysztof Duwe
Kacper Kacperski
MA
MA
1
1
43.50  
 
180.07405
08797
Piotr Radzikowski
Michał Tuszyński
MP
MP
7
2.5
43.20  
 
181.03033
09843
Janusz Bachrach
Krzysztof Kozioł
SL
SL
2.5
4
43.13  
 
182.02590
02760
Józef Barczyk
Jerzy Pasich
MP
MP
4
7
41.98  
 
183.06343
10056
Mariusz Nowak
Piotr Nowicki
LD
LD
7
2.5
41.66  
 
184.06697
10212
Jarosław Kostrzewa
Andrzej Terszak
MA
MA
7
2.5
41.35  
 
185.15355
15357
Konrad Fijałkowski
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
0
0
40.42  
 
186.03529
03562
Jacek Szczerbowski
Jerzy Ujma
SL
SL
4
7
40.37  
 
187.02931
02930
Sławomir Król
Stanisław Król
SW
SW
2
2.5
40.30  
 
188.14157
14156
Sonata Simanaitiene
Gintaras Simanaitis
PD
PD
2
2
40.00  
 
189.04144
13316
Adam Chmielewski
Jerzy Żebrowski
PD
SW
4
1.5
39.16  
 
190.06405
06445
Jerzy Kazubski
Ryszard Wójcik
MA
MA
7
2.5
38.22  
 
191.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
7
7
38.21  
 
192.09347
14541
Anna Ksyta
Krzysztof Superson
WP
MP
2
1.5
38.15  
 
193.12801
13465
Adam Bogdan
Karol Kazanowski
MA
MA
1.5
1.5
37.88  
 
194.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
0.5
1
37.16  
 
195.02913
02958
Edmund Jas
Dariusz Nowek
SW
SW
4
4
36.44  
 
196.06430
 
Henryk Pysiak
Janusz Raczyński
MA
NZ
2.5
0
35.84  
 
197.03109
03542
Andrzej Czech
Andrzej Szymczak
SL
SL
12
13
24.85  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11962 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-09 g.11:12:43 (0.4909/404) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.