Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3950/21830 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (8)
Mityng Wiosenny - GPPP
niedziela, 8 kwietnia 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
17
12
61.87227I
I
2.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
61.82222II
II
3.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
60.47217II
II
4.02888
02990
Zbigniew Borkowski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
60.46212III
III
5.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
59.96206III
III
6.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
OP
OP
7
5
59.92202III
III
7.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
59.65198 
 
8.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MA
12
3
59.42194 
 
9.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
59.39190 
 
10.04108
02121
Przemysław Janiszewski
Ryszard Sakowicz
MA
LB
21
17
59.33186 
 
11.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
59.03181 
 
12.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
58.98177 
 
13.08301
10023
Adam Cybulski
Leszek Łuniewski
LD
LD
7
12
58.89173 
 
14.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
DS
LB
9
13
58.85169 
 
15.15595
05423
Maciej Dąbrowski
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
58.84165 
 
16.05611
01347
Dominik Filipowicz
Piotr Ilczuk
DS
LU
21
18
58.82161 
 
17.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
17
58.49157 
 
18.05691
07544
Grzegorz Lewaciak
Marek Tyran
LD
LD
18
13
58.48153 
 
19.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
58.35149 
 
20.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
4
58.33144 
 
21.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
LD
LD
13
13
58.02140 
 
22.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
57.06136 
 
23.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
56.71132 
 
24.07114
07543
Waldemar Skóra
Przemysław Teleszyński
LD
LD
12
13
56.60128 
 
25.08769
05353
Sławomir Piechocki
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
LB
WP
9
11
56.52124 
 
26.03960
05464
Radosław Szczepański
Witold Turant
PK
LD
18
18
56.50120 
 
27.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
56.13116 
 
28.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
56.07112 
 
29.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
56.03107 
 
30.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
SL
SL
12
18
56.02103 
 
31.01865
07854
Andrzej Pawlak
Witalis Talar
OP
OP
15
13
55.8999 
 
32.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
55.6095 
 
33.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
13
11
55.5491 
 
34.07025
07044
Jerzy Zaremba
Piotr Żak
WP
WP
21
19
55.4987 
 
35.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
55.1483 
 
36.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
7
9
54.9679 
 
37.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
54.9075 
 
38.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
17
19
54.8871 
 
39.04198
09138
Adolf Bocheński
Danuta Kazmucha
WM
WM
13
15
54.7566 
 
40.06382
08308
Maciej Dobrzyński
Kamil Walczyk
SW
SW
5
7
54.7362 
 
41.17155
16716
Sławomir Bąk
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
54.7158 
 
42.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
54.6454 
 
43.02928
03003
Marek Kozdrach
Hubert Urban
SW
SW
5
7
54.4650 
 
44.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
4
54.4646 
 
45.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
5
54.4445 
 
46.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
54.3344 
 
47.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
OP
7
9
54.3144 
 
48.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
54.2843 
 
49.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
54.2442 
 
50.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
54.2442 
 
51.03288
16807
Paweł Krzyżanowski
Dariusz Sołtysik
LD
SL
5
2
54.2341 
 
52.05560
05804
Paweł Ambroziak
Jolanta Sendacka
LD
LD
5
13
54.1440 
 
53.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
54.1140 
 
54.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
54.0739 
 
55.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
54.0538 
 
56.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
ZP
PM
18
19
54.0137 
 
57.01220
01749
Grzegorz Bajek
Maciej Wręczycki
DS
DS
11
15
53.9337 
 
58.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
3
4
53.8536 
 
59.11809
04707
Krzysztof Mielnik
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
53.8435 
 
60.01643
03542
Ewa Sobolewska
Andrzej Szymczak
LD
SL
13
17
53.8435 
 
61.03005
15916
Piotr Waluszewski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
3
53.7534 
 
62.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
3
4
53.4133 
 
63.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
53.4033 
 
64.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
53.2932 
 
65.04396
04399
Krzysztof Pakuła
Tomasz Patalan
WM
WM
9
4
53.2531 
 
66.13411
16898
Michał Kaleta
Maciej Kędzierski
SL
MP
3
3
53.1730 
 
67.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
53.1330 
 
68.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
5
53.0629 
 
69.05070
09755
Piotr Jassem
Łukasz Witkowski
WP
SW
9
13
53.0028 
 
70.16445
16065
Piotr Godlewski
Konrad Majewski
MA
MA
2.5
2.5
52.9228 
 
71.02913
07491
Edmund Jas
Tadeusz Sobota
SW
SW
5
5
52.8827 
 
72.08188
11554
Robert Księżopolski
Bartłomiej Okopiński
DS
DS
4
2
52.8526 
 
73.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
52.8225 
 
74.04793
05802
Krzysztof Kluf
Mirosław Samujłło
MA
LD
12
11
52.8025 
 
75.05732
05877
Paweł Niedzielski
Jan Zadroga
WP
WP
18
13
52.7024 
 
76.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
5
5
52.6823 
 
77.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
52.4623 
 
78.06629
05111
Włodzimierz Ilnicki
Wit Klapper
MA
SL
17
21
52.4022 
 
79.07109
05876
Jerzy Ronke
Piotr Wulkiewicz
WP
LD
13
7
52.3721 
 
80.05606
09303
Grzegorz Dziębowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
7
5
52.3521 
 
81.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
3
4
52.2720 
 
82.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
51.8019 
 
83.05314
10534
Marcin Pędziński
Waldemar Sroczyński
WP
LB
15
9
51.6418 
 
84.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
51.6418 
 
85.06090
18890
Robert Cylwik
Vasil Valchev
ZP
ZP
5
1.5
51.5617 
 
86.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
51.4616 
 
87.11591
07053
Tadeusz Bożek
Krzysztof Gołaś
MA
MA
5
5
51.3416 
 
88.05582
05878
Włodzimierz Choinkowski
Andrzej Zapałowski
LD
LD
7
4
51.3115 
 
89.18762
14508
Ewa Sokół-Nawalny
Zdzisław Stoszek
LD
LD
0.5
3
51.2714 
 
90.07209
04043
Krzysztof Krajewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
7
9
51.2214 
 
91.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
7
7
51.1013 
 
92.06689
08428
Andrzej Kondeja
Krzysztof Sokół
MA
MA
13
3
51.0812 
 
93.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
3
2.5
51.0411 
 
94.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
51.0011 
 
95.12220
08316
Kazimierz Konefał
Krzysztof Nagielski
WM
WM
5
9
50.9710 
 
96.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
50.969 
 
97.17083
06950
Paweł Płocki
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2.5
5
50.869 
 
98.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
50.638 
 
99.08312
06963
Piotr Bizoń
Marek Szymanowski
MP
LD
21
24
50.627 
 
100.13828
15519
Kamila Kukuła
Piotr Kulesza
DS
DS
5
7
50.396 
 
101.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
50.316 
 
102.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
11
50.295 
 
103.12272
06817
Anna Makarewicz
Renata Neronowicz
DS
MA
4
12
50.284 
 
104.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
9
13
50.154 
 
105.06539
06797
Robert Chmielak
Andrzej Miszewski
MA
MA
7
18
50.143 
 
106.01054
03847
Tadeusz Garbacik
Jarosław Michałowski
MP
KP
12
18
50.092 
 
107.07555
17363
Stanisław Stachlewski
Janusz Tomaszczuk
MA
MA
9
2
49.832 
 
108.05656
05696
Andrzej Kaźmierczak
Igor Łobodziński
LD
LD
5
5
49.831 
 
109.07401
02872
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
MP
MP
3
4
49.82  
 
110.06165
06249
Dariusz Biedrzycki
Przemysław Ślesicki
MA
MA
7
7
49.73  
 
111.04405
03939
Krzysztof Pikus
Aleksander Skop
KP
KP
19
12
49.58  
 
112.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
3
21
49.51  
 
113.01397
01578
Piotr Korecki
Marcin Preisner
LB
LB
7
2.5
49.50  
 
114.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2.5
7
49.42  
 
115.14609
11219
Piotr Szczygieł
Bogdan Żelazowski
SW
LD
3
3
49.40  
 
116.02495
02497
Andrzej Kokoryka
Dariusz Koproń
LU
LU
9
15
49.33  
 
117.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
49.29  
 
118.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
49.29  
 
119.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
MA
4
21
49.28  
 
120.04762
03064
Konrad Araszkiewicz
Michał Błach
WP
WP
21
5
49.19  
 
121.05793
12473
Ireneusz Różycki
Dariusz Śledziewski
LD
LD
5
4
49.02  
 
122.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
48.81  
 
123.07271
03562
Adrian Bakalarz
Jerzy Ujma
SL
SL
7
12
48.79  
 
124.12012
06854
Jacek Koter
Janusz Pietrzak
MA
MA
5
5
48.78  
 
125.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
48.76  
 
126.12127
07431
Jarosław Bartosiński
Marek Witek
PM
SL
7
21
48.74  
 
127.15582
12224
Tomasz Kozłowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
3
4
48.73  
 
128.17854
17207
Dariusz Krakowiak
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
1.5
2
48.71  
 
129.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
48.67  
 
130.12983
04682
Janusz Kobylarski
Jacek Piotrowski
PM
PM
5
12
48.65  
 
131.05561
05586
Włodzimierz Andrejew
Bolesław Cichocki
LD
LD
11
7
48.41  
 
132.10148
05830
Paulina Klimentowska
Robert Stoliński
PM
ZP
7
15
48.39  
 
133.12228
08519
Adam Kielichowski
Jacek Młyńczyk
LD
MP
3
13
48.35  
 
134.17361
07849
Marta Makarewicz
Bogdan Szulejewski
MA
SW
3
21
48.32  
 
135.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2.5
48.31  
 
136.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
48.25  
 
137.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
MA
4
4
48.22  
 
138.04290
06733
Zbigniew Juchniewicz
Grzegorz Kula
MA
MA
2.5
11
48.20  
 
139.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
48.12  
 
140.05242
05170
Ewa Knapik
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
5
12
48.10  
 
141.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
17
18
47.96  
 
142.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
47.70  
 
143.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
47.43  
 
144.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
47.41  
 
145.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
5
5
47.21  
 
146.05282
05352
Jerzy Nowak
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
12
7
47.15  
 
147.07130
01902
Eugeniusz Konik
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
4
4
47.01  
 
148.11466
04360
Tadeusz Laszczak
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
7
13
46.95  
 
149.07090
09520
Anna Kowalska
Marek Przybyła
WP
LD
13
5
46.89  
 
150.10571
13622
Marek Kubicki
Mirosław Łopaciuk
MA
MA
4
4
46.78  
 
151.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2.5
7
46.67  
 
152.05758
05858
Mieczysław Pawlicki
Jerzy Warszakowski
LD
LD
4
5
46.62  
 
153.15864
12202
Agnieszka Pabiniak
Witold Pabiniak
LD
LD
1
1
46.62  
 
154.09542
10134
Waldemar Górski
Marcin Gruchała
LD
LD
4
1.5
46.51  
 
155.06556
08970
Sylwester Cieślak
Bogusław Pawszak
MA
MA
12
12
46.51  
 
156.05727
05728
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
LD
LD
3
3
46.44  
 
157.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
46.39  
 
158.06822
09696
Anna Nosalska
Grzegorz Wołowiec
PM
PM
7
4
46.33  
 
159.03104
07475
Kazimierz Cios
Jerzy Stworzewicz
SL
SL
11
12
46.28  
 
160.15976
16069
Stanisław Mączka
Łukasz Trendak
MA
MA
4
3
45.95  
 
161.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
45.91  
 
162.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
12
12
45.84  
 
163.07691
15757
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
5
5
45.65  
 
164.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
45.57  
 
165.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
4
7
45.50  
 
166.13492
11828
Roman Borkowski
Edward Wójcik
LD
LU
3
4
45.43  
 
167.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
45.38  
 
168.06634
06823
Stefan Jakubowski
Tomasz Nowacki
MA
MA
3
4
45.25  
 
169.15876
12923
Marek Janaszkiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
3
4
45.12  
 
170.11681
12987
Ziemowit Nowak
Witold Pietrzak
PM
PM
5
2.5
45.12  
 
171.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
4
4
45.05  
 
172.09643
17738
Tomasz Sielicki
Witold Żygulski
MA
MA
7
1.5
45.00  
 
173.13638
18072
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Olejnik
LD
LD
2
1.5
44.84  
 
174.13616
19268
Arunas Jankauskas
Mackus Remigijus
PD
PD
4
0
44.80  
 
175.13623
09602
Robert Kras
Sławomir Woźniak
PM
LD
2
1.5
44.69  
 
176.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
44.65  
 
177.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
1
1.5
44.57  
 
178.06363
06355
Andrzej Tybura
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
44.38  
 
179.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2
0.5
44.37  
 
180.14370
14369
Marek Figurski
Józef Klimowski
ZP
ZP
3
4
44.30  
 
181.14186
14157
Ramunas Grigoraitis
Sonata Simanaitiene
PD
PD
2
3
44.28  
 
182.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
7
44.24  
 
183.02673
05739
Marek Jaworski
Robert Nowicki
MP
WP
12
15
44.16  
 
184.05834
11428
Roman Supeł
Paweł Zubiel
LD
LD
5
7
43.83  
 
185.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
43.69  
 
186.10895
05836
Beata Pietrzak
Piotr Szczeciński
LD
LD
2.5
3
43.63  
 
187.09822
12196
Zdzisław Ingielewicz
Zbigniew Skibicki
MA
MA
7
5
43.59  
 
188.03096
 
Konrad Ciborowski
Magdalena Fornal
MP
-
11
0
43.18  
 
189.03497
03529
Jerzy Skwark
Jacek Szczerbowski
SL
SL
13
7
42.97  
 
190.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
4
42.86  
 
191.10455
10457
Mirosław Andrzejczak
Zdzisław Majer
LD
LD
4
2.5
42.79  
 
192.12476
16162
Marek Felakowski
Artur Kłosiński
MA
PM
0
0.5
42.74  
 
193.11092
09501
Tytus Bisping
Jan Skuciński
MP
MP
5
5
42.40  
 
194.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
1.5
1.5
42.25  
 
195.18284
18221
Aleks Bukat
Łucja Ciborowska
DS
MP
1
1
42.05  
 
196.05759
07111
Zdzisław Pawlicki
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
LD
LD
4
3
41.17  
 
197.05592
07628
Dariusz Cygan
Dariusz Warwas
LD
LD
4
5
40.91  
 
198.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1
1.5
40.88  
 
199.05640
05756
Bronisław Janecki
Michał Panfil
LD
LD
3
3
40.76  
 
200.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
1.5
40.60  
 
201.02262
02115
Zbigniew Halat
Czesław Rekret
LB
LB
12
4
40.47  
 
202.03141
03512
Rafał Furgal
Wojciech Sołtysik
SL
SL
4
4
40.41  
 
203.19324
19325
Krzysztof Miedzierski
Emil Rylski
LD
LD
0
0
40.40  
 
204.14714
05678
Krzysztof Han
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
4
39.71  
 
205.16373
16707
Krzysztof Pietruszka
Piotr Trębski
MA
MA
2.5
2.5
39.04  
 
206.19016
17025
Jerzy Jaśmin
Wojciech Skrzypek
LD
LD
0
2
38.39  
 
207.10563
18508
Paweł Klapper
Monika Kowner
SL
LD
4
0.5
35.06  
 
208.17693
18684
Tadeusz Kempko
Grzegorz Wasiak
LD
LD
0.5
0
34.37  
 
209.02671
02846
Ryszard Jaśkiewicz
Ryszard Woliński
MP
MP
11
12
34.15  
 
210.01858
07545
Marek Oliwa
Aleksander Wład
OP
LD
5
4
29.18  
 
211.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
9
28.07  
 
212.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
4
3
27.53  
 
213.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
27.23  
 
214.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
24.17  
 
215.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
20.54  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 14780 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/08lodz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-08-06 g.23:38:29 (0.5934/440) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.