Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2017 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24599 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP* - 9. KTP o puchary
czwartek, 29 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
17
63.117136
2.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
19
61.996935
3.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
61.906734
4.10450
07033
Jacek Dmowski
Dariusz Zembrzuski
OP
MA
13
13
60.986432
5.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
60.446332
6.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
MA
19
18
60.436131
7.18011
16875
Filip Parol
Edward Sucharda
MA
MA
3
5
60.245930
8.06661
06689
Waldemar Kałużyński
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
59.615729
9.06648
02806
Piotr Jurek
Wojciech Strzemecki
MA
MA
18
21
59.335528
10.06954
08313
Adam Suwik
Adam Wyszyński
MA
SW
18
11
59.215327
11.11600
12899
Jarosław Stach
Michał Wróbel
OP
SL
9
7
58.965126
12.06488
04043
Wiesław Andruk
Mirosław Liszewski
MA
PD
9
11
58.835025
13.17155
08166
Sławomir Bąk
Renata Dancewicz
MA
MA
4
7
58.834824
14.04108
01115
Przemysław Janiszewski
Krzysztof Martens
MA
WP
21
24
58.814623
15.14619
06973
Maksymilian Chodacki
Piotr Tuszyński
SL
LB
9
24
58.004422
16.06620
07811
Igor Grzejdziak
Marcin Krupowicz
LU
LU
15
21
57.774221
17.10709
15263
Piotr Frankowski
Andrzej Rzechuła
LU
MA
4
2.5
57.764020
18.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
57.683819
19.05111
08308
Wit Klapper
Kamil Walczyk
SL
SW
21
7
57.633719
20.12006
15032
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
MA
MA
7
4
57.243518
21.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
57.173317
22.06801
06864
Maciej Modrzejewski
Andrzej Potyński
MA
MA
12
18
56.893116
23.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
56.742915
24.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
56.702714
25.16645
12123
Piotr Jasiński
Mateusz Stępiński
MA
MA
5
9
56.282513
26.06815
11319
Piotr Nawrocki
Przemysław Zawada
MA
MA
19
19
56.272412
27.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
56.252211
28.16859
08324
Ireneusz Grynczewski
Janusz Marzec
MA
MA
5
11
55.922010
29.11104
06924
Sławomir Niajko
Jan Sikora
MA
MA
12
12
55.52189
30.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
4
2.5
55.39168
31.15822
 
Jacek Metter
Paweł Pacanowski
MA
SWE
2.5
6
54.92158
32.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
OP
5
19
54.40147
33.06543
07642
Jan Chodorowski
Witold Stachnik
MA
MA
18
9
54.35147
34.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
SL
4
2.5
54.30147
35.06723
06795
Roman Krzemień
Ewa Miszewska
MA
WP
9
19
54.29137
36.16140
08434
Andrzej Szepczyński
Witold Tomaszek
MP
WP
4
12
54.27137
37.08294
12450
Mariusz Bartkowski
Katarzyna Dufrat
SW
MP
17
15
54.03137
38.18821
18843
Marek Melsztyński
Wojciech Słysz
MA
MA
1.5
1.5
53.76126
39.12266
17232
Marek Drukier
Andrzej Szlachta
LD
MA
5
2
53.65126
40.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
5
53.45126
41.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
53.39116
42.17134
12272
Marek Dalecki
Anna Makarewicz
MA
MA
9
5
53.28116
43.12460
12303
Sławomir Stępniewski
Przemysław Zyśk
MA
WM
3
4
52.98116
44.01347
07809
Piotr Ilczuk
Piotr Kołuda
LU
LU
18
17
52.93116
45.05574
07544
Przemysław Błaszczyk
Marek Tyran
LD
LD
15
13
52.90105
46.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
52.88105
47.15595
10095
Maciej Dąbrowski
Paweł Miechowicz
OP
LB
9
17
52.88105
48.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
52.8195
49.06707
13591
Maciej Kowalski
Konrad Stenzel
MA
MA
12
4
52.7995
50.16537
06882
Marek Bytof
Andrzej Rohde
MA
MA
2.5
11
52.7595
51.04793
06797
Krzysztof Kluf
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
52.6484
52.12263
16829
Anna Jaguszewska
Tomasz Zaleski
MA
PD
4
5
52.5284
53.06951
17479
Marian Stupkiewicz
Janusz Wawrowski
MA
MA
3
4
52.2984
54.04660
02760
Marek Niesłuchowski
Jerzy Pasich
PM
MP
5
7
52.1974
55.06783
06831
Marek Matczuk
Szczepan Okła
MA
MA
1.5
2
52.1674
56.08970
08428
Bogusław Pawszak
Krzysztof Sokół
MA
MA
12
4
52.0774
57.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
51.8763
58.06721
18603
Edward Krusiewicz
Mirosława Swoboda
MA
MA
7
1.5
51.6963
59.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
51.6663
60.04198
02934
Adolf Bocheński
Krzysztof Kujawa
WM
SL
13
19
51.6353
61.09774
06904
Krzysztof Kwiatkowski
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
51.6353
62.06706
05856
Apolinary Kowalski
Piotr Walczak
WM
WP
24
21
51.3753
63.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
51.3542
64.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
50.9342
65.07053
06684
Krzysztof Gołaś
Stefan Knothe
MA
MA
5
9
50.8042
66.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
50.8042
67.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.6732
68.06512
06513
Jerzy Boczar
Maria Boczar
MA
MA
5
4
50.4932
69.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
50.4132
70.07815
07725
Lena Leszczyńska
Grzegorz Superson
MA
MP
7
13
50.3721
71.16716
17030
Lena Ostrowska
Anna Zaręba
MA
MA
4
3
50.2721
72.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
50.2021
73.13438
13060
Rafał Marks
Dominika Ogłoblin
SL
WP
11
4
50.1711
74.07052
12158
Edmund Czubak
Izabella Jaworska
MA
LD
11
4
50.1011
75.07849
17008
Bogdan Szulejewski
Filip Trojański
SW
MA
21
3
50.0011
76.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
49.9011
77.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
49.8811
78.06542
09734
Irena Chodorowska
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
18
4
49.8211
79.11586
15213
Waldemar Rybarczyk
Grzegorz Szulc
MA
MA
2.5
3
49.8011
80.01019
07814
Andrzej Byzdra
Piotr Kuźmicz
PK
MA
7
1.5
49.6811
81.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
49.6711
82.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
49.1811
83.05216
05353
Paweł Marek
Olgierd Rodziewicz-Bielewicz
WP
WP
5
11
49.1011
84.18861
14416
Małgorzata Dmowska
Irena Pruszko
MA
MA
1
1.5
49.0811
85.06697
15156
Jarosław Kostrzewa
Hanna Probola
MA
MA
11
2.5
48.8811
86.10548
06817
Tadeusz Filaber
Renata Neronowicz
MA
MA
7
12
48.8711
87.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
12
12
48.8311
88.06845
01739
Tomasz Paluchowski
Rafał Wolański
MA
OP
13
7
48.8111
89.06813
10930
Krzysztof Najda
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
48.5711
90.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
48.4811
91.18120
17584
Hubert Kędziorek
Jerzy Olszewski
MA
MA
1.5
2
48.3811
92.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
4
3
48.3511
93.06822
05363
Anna Nosalska
Jerzy Russyan
PM
WM
7
21
48.3311
94.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
48.3011
95.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
2
48.2411
96.17951
18270
Jakub Bojanowski
Piotr Chrząstowski-Wachtel
MA
MA
1.5
1.5
48.2411
97.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
1.5
2
48.0811
98.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
47.8511
99.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
7
47.8311
100.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
47.7711
101. 
 
Przemysław Darek
Adam Rdzanek
-
-
0
0
47.5511
102.11403
10581
Łucja Frąckowiak-Iwanicka
Stanisław Iwanicki
LB
LB
7
5
47.5211
103.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
47.5111
104.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
1
47.4911
105.06749
12968
Jacek Leszczyłowski
Andrzej Piesiewicz
LD
MA
2
5
47.4611
106.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
46.8711
107.06746
06895
Zdzisław Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
15
19
46.8011
108.12012
06956
Jacek Koter
Bogdan Szlacheta
MA
MA
5
7
46.8011
109.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
46.7911
110.06382
15916
Maciej Dobrzyński
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
46.7611
111.19830
19662
Wojciech Bąk
Kuba Mierzwiński
MA
MA
0
1
46.7111
112.06336
09146
Piotr Lutostański
Piotr Tuczyński
WP
MA
18
17
46.5411
113.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
PD
DS
7
7
46.5011
114.06526
05691
Waldemar Burakowski
Grzegorz Lewaciak
MA
LD
15
18
46.4911
115.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
46.3511
116.06664
12224
Jan Kandybowicz
Aleksander Waślicki
MA
MA
13
4
46.1511
117.18997
18996
Krzysztof Malesiński
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
45.9311
118.14535
14417
Lesław Klader
Maciej Mosakowski
MA
MA
4
2.5
45.8911
119.10356
17636
Agnieszka Jonczyk
Zbigniew Sieszycki
MA
MA
3
1.5
45.8811
120.02515
14965
Piotr Lutek
Marta Wójcik
LU
MA
9
3
45.6211
121.07779
06598
Jan Betley
Karol Gałązka
MA
MA
9
9
45.2511
122.06591
16461
Grzegorz Fijałkowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
9
2.5
45.0511
123.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
44.7711
124.18348
17738
Piotr Miara
Witold Żygulski
MA
MA
0.5
1.5
44.6211
125.06618
06628
Marek Gruziel
Krzysztof Hordyński
MA
MA
3
3
44.4811
126.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
3
43.6511
127.06990
09006
Urszula Górecka-Wideryńska
Adam Peszke
MA
WP
3
5
43.2511
128.08411
07042
Krzysztof Kobyliński
Andrzej Ziomek
MA
MA
11
9
42.7711
129.18479
06577
Magdalena Czajkowska
Zygmunt Dumała
MA
MA
2
5
42.7711
130.08931
10549
Andrzej Fengler
Jerzy Małożewski
MA
MA
5
9
42.6111
131.15582
07038
Tomasz Kozłowski
Stefan Zieliński
MA
MA
3
3
42.6011
132.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
4
2
42.5611
133.06710
06711
Tomasz Kozarzewski
Hanna Koziorowska
MA
MA
3
5
42.3611
134.10447
17854
Mikołaj Komorowski
Dariusz Krakowiak
MA
MA
2.5
2.5
42.3411
135.19344
16616
Łukasz Chrzanowski
Paweł Sankowski
MA
MA
1.5
2.5
42.0011
136.17361
02157
Marta Makarewicz
Paweł Szymonik
MA
LU
4
7
41.8811
137.19705
10426
Jan Syska
Marek Szakun
MA
MA
1
4
41.6011
138.12475
09773
Kazimierz Krupiński
Andrzej Lenart
MA
MA
2.5
2.5
40.9111
139.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
40.9011
140.18778
09357
Robert Głodowski
Arkadiusz Majcher
MA
PK
1.5
11
40.8111
141.16000
02827
Szymon Superson
Marek Urbański
MP
LB
2.5
13
40.7211
142.18320
19080
Michał Górski
Jan Szewczyk
MA
MA
2
1.5
40.5411
143.17233
17998
Jan Kosieradzki
Joanna Serwatowska
MA
MA
1.5
1.5
39.9111
144.19484
18382
Urszula Staniszewska
Jakub Urbanowicz
MA
MA
1
2
39.6111
145.18858
19814
Michał Frączek
Franciszek Rychlik
MA
MA
1.5
0.5
39.0211
146.18816
18831
Józef Nowik
Janina Orłowska
MA
MA
1.5
1.5
35.2611
147.06527
 
Wanda Buszkowska
Elżbieta Kajdy
MA
-
3
0
32.8011
148.19071
18774
Wojciech Gajzler
Ewa Orłowska
MA
MA
1
2
30.8511
149.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
28.5611

Łącznie 3428 punktów PKL, w tym 1828 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-09-17 g.03:31:42 (0.5508/308) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.