Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6009/29984 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX Grand Prix Polski Par 2023 (8)
OTP*** - Kongresowy 5 - BUDIMEX Grand Prix Polski Par
niedziela, 25 czerwca 2023r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.01223
12320
Cathy Bałdysz
Sophia Bałdysz
DS
DS
21
11
66.73214I
I
2.16717
02831
Aleksander Swatler
Włodzimierz Wala
ZP
MP
13
21
63.54209II
II
3.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
63.49204II
II
4.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LU
LU
17
18
62.21198III
III
5.01865
12899
Andrzej Pawlak
Michał Wróbel
SW
MA
17
9
62.11193III
III
6.08203
01731
Wojciech Gaweł
Paweł Wittenbeck
OP
PM
21
12
61.44189III
III
7.05611
09138
Dominik Filipowicz
Danuta Kazmucha
DS
MA
21
19
60.66185 
 
8.15259
18011
Dominika Ocylok
Filip Parol
SL
MA
4
4
60.18180 
 
9.03529
13174
Jacek Szczerbowski
Ryszard Zwolak
SL
SL
9
5
59.95176 
 
10.15519
07725
Piotr Kulesza
Grzegorz Superson
ZP
MP
9
15
59.88172 
 
11.12123
16875
Mateusz Stępiński
Edward Sucharda
MA
MA
11
7
59.83168 
 
12.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
MA
MA
7
13
59.82164 
 
13.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
59.63159 
 
14.10129
05615
Mariusz Ciupiński
Jarosław Gąsiorowski
LD
LD
4
13
59.60155 
 
15.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
MA
DS
15
15
59.56151 
 
16.10479
01608
Krzysztof Obłój
Marek Rużyło
DS
DS
5
5
59.34147 
 
17.06551
13438
Jacek Ciechomski
Rafał Marks
MA
MA
19
15
58.86142 
 
18.02367
09996
Bogumił Olszewski
Krzysztof Sinicki
LB
LB
5
4
58.62138 
 
19.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
9
11
58.25134 
 
20.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
WP
WP
7
7
57.72130 
 
21.17721
17167
Jakub Bazyluk
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
7
9
57.70126 
 
22.02489
02495
Jarosław Kaczorowski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
12
11
57.51121 
 
23.02806
07545
Wojciech Strzemecki
Aleksander Wład
SW
PK
21
5
57.33117 
 
24.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
WP
WP
7
13
57.21113 
 
25.18699
05670
Piotr Ciszak
Andrzej Kozikowski
LD
LD
2
15
57.08109 
 
26.16585
01726
Adam Pigulski
Tomasz Winciorek
DS
MA
5
19
56.86105 
 
27.08854
07061
Joanna Przytycka
Marek Różański
MA
MA
4
9
56.61100 
 
28.03422
03588
Andrzej Piecuch
Maciej Wilkoszewski
SL
SL
9
5
56.3496 
 
29.06795
18890
Ewa Miszewska
Vasil Valchev
PK
SL
19
7
56.3092 
 
30.10770
05314
Jan Pędziński
Marcin Pędziński
WP
WP
4
15
56.2588 
 
31.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
11
56.2184 
 
32.04198
08978
Adolf Bocheński
Jacek Leśniczak
WM
WP
13
17
56.0679 
 
33.14782
12154
Jakub Patreuha
Mateusz Sobczak
DS
DS
11
15
56.0175 
 
34.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
11
11
55.9171 
 
35.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
55.5967 
 
36.05059
05400
Stanisław Janik
Maciej Sobieralski
WP
WP
13
17
55.5163 
 
37.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
PM
SW
18
9
55.4858 
 
38.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
LD
LD
15
9
55.4154 
 
39.02644
02698
Grzegorz Gawron
Jakub Kowal
MP
MP
13
13
55.3950 
 
40.10148
07815
Paulina Klimentowska
Lena Leszczyńska
MA
ZP
9
9
55.2646 
 
41.02013
07221
Andrzej Jeleniewski
Andrei Kavalenka
WM
WM
18
7
55.1843 
 
42.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
WP
WP
9
11
55.1642 
 
43.20260
20261
Anna Diakun
Roger Szarek
DS
DS
2
2.5
54.9142 
 
44.07090
06348
Anna Kowalska
Tomasz Radwański
LD
LD
13
5
54.8741 
 
45.05574
01397
Przemysław Błaszczyk
Piotr Korecki
LD
LD
15
9
54.8540 
 
46.05282
05446
Jerzy Nowak
Marek Szukała
WP
WP
13
19
54.5839 
 
47.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
WP
24
24
54.5539 
 
48.08485
04922
Grażyna Busse
Piotr Busse
ZP
ZP
17
19
54.5538 
 
49.01219
01744
Marcin Baj
Krzysztof Wójcik
DS
KP
4
7
54.3437 
 
50.12374
01621
Zdzisław Patreuha
Wojciech Sękowski
DS
DS
5
5
54.3137 
 
51.06112
06131
Roman Szlachetka
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
12
9
54.1936 
 
52.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
DS
PK
11
12
54.0735 
 
53.21367
21368
Jakub Bereza
Uladzislau Tsitavets
MA
MA
2.5
2
53.8834 
 
54.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
SL
SL
7
5
53.8734 
 
55.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WM
WM
21
19
53.8333 
 
56.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
53.8032 
 
57.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
4
7
53.7131 
 
58.18645
05374
Ewa Morawska
Cezary Serek
WP
WP
4
17
53.4531 
 
59.18896
19189
Jakub Franczak
Zofia Trojan
DS
DS
2.5
2.5
53.1730 
 
60.07130
18897
Eugeniusz Konik
Kornel Krawiec
OP
DS
5
2.5
53.1629 
 
61.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
4
4
53.0529 
 
62.17539
20680
Kacper Kuflowski
Wojciech Okrzesik
MP
MP
4
3
52.8628 
 
63.14728
07431
Kamil Nowak
Marek Witek
SW
PM
17
21
52.8527 
 
64.08165
01718
Marek Czerniawski
Bogumił Wegner
DS
DS
5
12
52.7826 
 
65.04949
05483
Michał Dembiński
Tomasz Wasilewski
WP
WP
12
9
52.6926 
 
66.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
3
3
52.5825 
 
67.19780
15840
Tomasz Kuchta
Patryk Szczuczko
ZP
ZP
2
1.5
52.3424 
 
68.12139
21337
Remigiusz Kaźmierczak
Anna Napierajczyk
DS
DS
5
1
52.3024 
 
69.02395
02126
Krzysztof Rogoziński
Sebastian Simonienko
LB
LB
12
5
52.2423 
 
70.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
MA
MA
11
24
52.2222 
 
71.20178
01668
Marian Chrzanowski
Edward Szafraniec
DS
DS
2.5
11
52.2121 
 
72.07102
18684
Jacek Omelańczuk
Grzegorz Wasiak
LD
LD
4
2.5
52.1121 
 
73.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
52.0020 
 
74.02324
10343
Andrzej Łagosz
Waldemar Marczyński
LB
LB
11
3
51.8319 
 
75.05675
18128
Mariusz Kraśnicki
Wojciech Kurkowski
LD
LU
9
5
51.7519 
 
76.15032
10056
Rafał Maszenda
Piotr Nowicki
MA
MA
5
7
51.7418 
 
77.06802
12923
Tomasz Modrzejewski
Maciej Szalewicz
WM
LD
13
5
51.7317 
 
78.02219
05298
Beata Bojarska
Michał Pabich
WP
WP
5
4
51.7016 
 
79.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
51.6916 
 
80.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
7
51.6315 
 
81.14454
07759
Marcin Motykiewicz
Marcin Paplaczyk
DS
DS
5
2.5
51.5314 
 
82.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
7
7
51.4013 
 
83.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
13
15
51.1513 
 
84.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
13
51.0112 
 
85.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
4
4
50.8711 
 
86.02673
11769
Marek Jaworski
Tomasz Stryszawski
MP
MP
13
9
50.7511 
 
87.20259
20240
Jan Kot
Bernard Kula
MA
MA
2
2.5
50.6210 
 
88.17545
18066
Franciszek Kurlit
Michał Stasik
MP
DS
4
4
50.599 
 
89.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
5
7
50.588 
 
90.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
5
5
50.528 
 
91.03496
03546
Marek Skulimowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
9
13
50.467 
 
92.03345
03423
Zbigniew Mącior
Marek Pieczka
SL
SL
18
13
50.436 
 
93.21478
21501
Katarzyna Rzepka
Kazimierz Woliński
WP
WP
1
1
50.436 
 
94.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
WM
13
9
50.355 
 
95.17495
05635
Robert Barankiewicz
Bogusław Jakóbczyk
LD
LB
5
5
50.314 
 
96.01416
01493
Marek Kozłowski
Bohdan Mazur
SL
DS
5
13
50.213 
 
97.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
WP
WP
11
9
50.193 
 
98.09001
07909
Marek Matwijewicz
Paweł Pietrażycki
LB
LB
5
5
50.172 
 
99.01297
01713
Mirosław Fechner
Stanisław Wawszczyk
DS
DS
7
7
50.091 
 
100.06556
10893
Sylwester Cieślak
Mariusz Tatarczuk
MA
PD
12
4
50.061 
 
101.02683
02727
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Lubojemski
MP
MP
13
13
50.061 
 
102.12508
18216
Mateusz Górczak
Tomasz Kusztal
WP
WP
2
2
50.021 
 
103.04161
05822
Bartosz Mer
Tomasz Spodenkiewicz
MA
LD
5
13
50.001 
 
104.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
4
12
49.971 
 
105.17951
21442
Jakub Bojanowski
Anna Sladek
MA
MA
2.5
1.5
49.901 
 
106.06507
08859
Wojciech Biegajło
Krzysztof Lewandowski
MA
DS
13
7
49.781 
 
107.11444
05996
Grzegorz Adamski
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
5
12
49.731 
 
108.03960
04842
Radosław Szczepański
Leszek Sztyrak
MA
WM
19
19
49.651 
 
109.05264
18642
Jerzy Mścisz
Maria Niklaus
WM
MA
13
3
49.581 
 
110.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
7
49.301 
 
111.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
11
7
49.251 
 
112.20787
17008
Tomasz Kalinowski
Filip Trojański
MA
MA
2
4
49.241 
 
113.23274
23273
Jakub Fidos
Radosław Repeć
LD
LD
0
0
49.191 
 
114.05889
06101
Patryk Araszkiewicz
Paweł Stężała
ZP
ZP
7
5
49.121 
 
115.18860
18996
Karolina Matraszek
Natalia Węgleńska
MA
MA
2
2
48.961 
 
116.08950
06845
Iwona Czajka
Tomasz Paluchowski
MA
MA
11
13
48.821 
 
117.06488
04660
Wiesław Andruk
Marek Niesłuchowski
WM
PM
9
7
48.811 
 
118.15906
14369
Dariusz Głowiński
Józef Klimowski
ZP
ZP
4
4
48.681 
 
119.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
7
7
48.601 
 
120.06554
05691
Jarosław Cieślak
Grzegorz Lewaciak
DS
LD
21
18
48.521 
 
121.03562
03593
Jerzy Ujma
Grzegorz Wodecki
SL
SL
12
5
48.401 
 
122.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
48.391 
 
123.04873
02262
Bogusław Barański
Zbigniew Halat
WP
LB
4
12
48.181 
 
124.02000
02109
Janusz Hliwa
Jerzy Poślednik
LB
LB
7
5
48.171 
 
125.06338
08297
Aleksander Marciniak
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
7
7
48.171 
 
126.06041
05438
Edward Niewierowski
Witold Szczepaniak
WP
WP
11
5
48.151 
 
127.21731
01381
Marek Brosch
Piotr Klubiński
DS
DS
2.5
11
48.151 
 
128.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
15
5
48.101 
 
129.06014
02115
Adam Małdyk
Czesław Rekret
ZP
ZP
5
5
48.031 
 
130.19830
12999
Wojciech Bąk
Adam Krysa
MA
MP
4
13
47.991 
 
131.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
WP
WP
13
13
47.801 
 
132.08994
06355
Jacek Szkup
Lech Warwocki
LD
LD
5
9
47.641 
 
133.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
47.431 
 
134.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
5
4
47.431 
 
135.12985
07849
Eugeniusz Strzyż
Bogdan Szulejewski
PK
MA
5
21
47.431 
 
136.13181
14165
Sławomir Bogdanowicz
Sylwester Gołdyn
DS
DS
4
3
47.341 
 
137.17155
06705
Sławomir Bąk
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
5
13
47.281 
 
138.01321
01599
Jarosław Grabek
Maciej Rochowicz
DS
DS
3
7
47.261 
 
139.16736
20140
Paweł Kańduła
Małgorzata Żychlińska
LB
LB
1.5
1.5
47.131 
 
140.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
MP
2.5
3
47.041 
 
141.01220
01438
Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
13
5
46.521 
 
142.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
5
4
46.491 
 
143.06559
01628
Tadeusz Cymbalista
Roman Siwiec
DS
DS
5
4
46.481 
 
144.05108
12317
Andrzej Kędzierski
Grzegorz Proniewicz
LB
LB
5
4
46.431 
 
145.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
3
4
46.421 
 
146.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
LB
LB
9
7
46.381 
 
147.10482
15770
Adam Garcarek
Adam Szewczak
DS
DS
4
2.5
46.321 
 
148.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
3
4
46.191 
 
149.19926
19777
Jacek Barski
Piotr Cegielski
DS
DS
3
2
45.941 
 
150.05431
10403
Andrzej Syrek
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
13
5
45.901 
 
151.01952
02036
Andrzej Choniawko
Stanisław Kotas
LB
LB
13
5
45.851 
 
152.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
7
9
45.811 
 
153.21141
19730
Aleksandra Bąk
Jakub Korzeniowski
MP
MP
1.5
2
45.721 
 
154.01272
08182
Marek Czerepak
Paweł Kowalczewski
DS
DS
13
9
45.521 
 
155.21502
21408
Alex Cimr
Krzysztof Świątkowski
SL
SL
2
2.5
45.371 
 
156.01286
01736
Maciej Dorabiała
Jacek Wojnarowicz
DS
DS
9
11
45.321 
 
157.03170
21538
Cezary Góra
Jan Luber
SL
SL
9
1.5
45.231 
 
158.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
LD
5
3
45.071 
 
159.15769
13118
Piotr Birowski
Andrzej Janiak
DS
DS
3
4
44.781 
 
160.18829
21505
Gerhard Langenmayr
Szymon Lubina
LB
LU
0.5
1
44.711 
 
161.06313
10022
Adam Amrozy
Piotr Urbański
MA
MA
4
4
44.681 
 
162.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
4
5
44.641 
 
163.11466
11296
Tadeusz Laszczak
Artur Pomarański
MA
OP
9
9
44.541 
 
164.18794
16616
Danuta Kaczmarek
Paweł Sankowski
WP
MA
1.5
3
44.521 
 
165.12383
13065
Andrzej Chodowski
Anna Jankowska
DS
DS
3
5
44.501 
 
166.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
44.481 
 
167.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1.5
2.5
44.331 
 
168.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2
1.5
44.291 
 
169.18119
16729
Bożena Budnik
Barbara Podgórska
WP
WP
2
5
44.191 
 
170.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
MA
0
7
43.931 
 
171.02103
13693
Zdzisław Pleskot
Curt Sjolin
ZP
LB
11
2.5
42.741 
 
172.12691
01502
Stanisław Borowiec
Mirosław Miłaszewski
DS
DS
5
19
42.631 
 
173.22155
22156
Marek Dzierżawa
Marta Kreis
MP
MP
0
0.5
42.511 
 
174.02057
02199
Radosław Liskowiak
Wiesław Żegilewicz
LB
LB
5
12
42.301 
 
175.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
5
42.291 
 
176.01455
01571
Roland Lippik
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
5
5
42.101 
 
177.07941
05880
Jacek Zając
Marcin Zbroja
LU
LD
4
7
41.951 
 
178.21601
21512
Natalia Fręchowicz
Kaja Pustułka
SL
SL
1.5
1.5
41.851 
 
179.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
2.5
2.5
41.781 
 
180.21920
23155
Paweł Skrzypek
Oliwia Żmuda
MP
MP
1
0
41.741 
 
181.05242
05246
Ewa Knapik
Zofia Mikołajczyk
WP
WP
5
4
41.121 
 
182.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
15
18
41.071 
 
183.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1.5
1.5
40.511 
 
184.17001
14283
Jakub Lenkiewicz
Piotr Wzorek
MP
MP
3
3
40.261 
 
185.10019
15858
Maryla Zdrojewska
Iwona Zielińska
MA
MA
2
3
40.191 
 
186.16888
16372
Ireneusz Liberadzki
Tadeusz Osiecki
LD
LD
3
3
40.071 
 
187.21114
20436
Jakub Ciura
Jan Lorkowski
DS
DS
0
0.5
39.841 
 
188.22038
22911
Krzysztof Deberny
Yaroslav Saienko
DS
DS
0.5
0
39.541 
 
189.11672
02042
Janusz Dworzecki
Aleksander Kozłowski
LB
LB
3
4
39.301 
 
190.01287
10503
Marek Drecki
Bronisław Tabisz
DS
DS
7
4
39.241 
 
191.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
39.131 
 
192.21057
18392
Dariusz Sarzyński
Anna Stelmach
LU
SL
2.5
2.5
39.111 
 
193.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1.5
2
38.081 
 
194.01968
22495
Sławomir Drewalski
Marta Haszkiewicz
LB
LB
5
1
37.591 
 
195.20899
19673
Marian Andruch
Andrzej Pawlik
LB
LB
1.5
2
35.341 
 
196.23275
23166
Maciej Ropelewski
Andrzej Urbańczyk
WP
WP
0
0
33.891 
 
197.21646
22102
Kamil Grzybek
Jolanta Maślanka
DS
DS
0.5
0.5
33.061 
 
198.05084
10533
Tadeusz Kaczanowski
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
19
13
25.501 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13052 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://www.kongres-slawa.pl/harmonogram/2023

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-02-29 g.16:49:47 (0.4060/406) przez system MSC Cezar v.2.0.42 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.