Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C2965/15824 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par "Orle Gniazdo" (1)
Beskidzki Szlem - Grand Prix Polski Par
sobota, 14 lutego 2015r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06540
09146
Bartosz Chmurski
Piotr Tuczyński
MA
MA
21
15
63.82216I
I
2.01223
05856
Cathy Bałdysz
Piotr Walczak
MA
WP
17
19
62.90210II
II
3.04109
06815
Łukasz Brede
Piotr Nawrocki
SL
MA
17
15
61.32204II
II
4.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
13
60.22198III
III
5.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
5
4
59.41192III
III
6.02912
05695
Jacek Janowski
Andrzej Lućko
SW
MP
18
18
58.60188III
III
7.12197
01661
Michał Klukowski
Włodzimierz Starkowski
DS
DS
24
24
58.58183 
 
8.04108
05176
Przemysław Janiszewski
Michał Kwiecień
SL
MA
21
24
58.47178 
 
9.12009
16317
Mirosław Hryszko
Marian Krasowski
PD
PD
4
4
58.20173 
 
10.02013
03345
Andrzej Jeleniewski
Zbigniew Mącior
OP
OP
18
18
58.11168 
 
11.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
58.03164 
 
12.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
57.88159 
 
13.10054
09550
Andrzej Jaszczak
Jakub Wojcieszek
SL
LB
13
15
57.86154 
 
14.01792
01905
Alfred Czech
Andrzej Wojnarowski
OP
OP
7
7
57.80149 
 
15.15922
07809
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Piotr Kołuda
MA
LU
4
15
57.29144 
 
16.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
12
57.18140 
 
17.01286
01739
Maciej Dorabiała
Rafał Wolański
DS
DS
7
5
57.15135 
 
18.01220
01627
Grzegorz Bajek
Waldemar Siuda
DS
DS
9
12
56.94130 
 
19.11471
11769
Maciej Rodzaj
Tomasz Stryszawski
MP
MP
7
5
56.48125 
 
20.06658
11319
Jacek Kalita
Przemysław Zawada
KP
SL
24
15
56.33120 
 
21.05574
05701
Przemysław Błaszczyk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
13
13
56.11116 
 
22.07310
03472
Kazimierz Płusa
Kazimierz Róg
SL
SL
4
7
55.94111 
 
23.10570
09755
Wojciech Kaźmierczak
Łukasz Witkowski
SW
SW
12
11
55.75106 
 
24.15839
08549
Adrian Górka
Anna Maduzia
WP
WP
2.5
2.5
55.41101 
 
25.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
55.3096 
 
26.07370
03546
Piotr Matkowski
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
13
13
55.2292 
 
27.13520
14000
Przemysław Picheta
Łukasz Pląder
MP
MP
3
2.5
55.1787 
 
28.03525
03562
Aleksy Swoboda
Jerzy Ujma
SL
SL
5
12
55.0982 
 
29.03374
07440
Bogusław Mojżesz
Mariusz Podsiadło
SL
SL
4
7
55.0877 
 
30.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
54.9772 
 
31.03091
10616
Andrzej Cholewa
Piotr Kamiński
MP
MP
5
4
54.9268 
 
32.05363
01643
Jerzy Russyan
Ewa Sobolewska
WP
DS
21
13
54.7563 
 
33.09794
04665
Joanna Brede
Kazimierz Omernik
SL
PM
4
19
54.7058 
 
34.05588
06355
Wojciech Ciepliński
Lech Warwocki
LD
LD
9
7
54.6653 
 
35.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
54.5748 
 
36.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
54.5244 
 
37.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
4
5
54.5043 
 
38.03184
03549
Artur Guła
Mikołaj Taczewski
SL
SL
15
15
54.1442 
 
39.14481
12123
Kacper Kacperski
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
5
54.0741 
 
40.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
54.0240 
 
41.03168
09951
Roman Goszcz
Jacek Michalski
SL
SL
4
3
54.0040 
 
42.12474
03497
Marek Blat
Jerzy Skwark
SL
SL
11
13
53.9939 
 
43.07101
01902
Kajetan Olewicz
Sławomir Wiszniewski
OP
OP
5
3
53.8138 
 
44.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
53.8037 
 
45.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
53.7736 
 
46.04670
06904
Mariusz Pater
Lech Sadoś
PM
MA
11
12
53.7635 
 
47.11296
10171
Artur Pomarański
Yan Shpuntou
LB
MP
3
5
53.6135 
 
48.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
MP
MP
11
13
53.5334 
 
49.16070
16645
Krystian Bączek
Piotr Jasiński
MA
MA
1.5
1.5
53.5033 
 
50.03464
07431
Adam Robak
Marek Witek
SL
SL
13
19
53.3032 
 
51.11834
12927
Jakub Jagodziński
Adam Waszkiewicz
LU
DS
3
3
53.1831 
 
52.10978
10084
Natalia Banaś
Agnieszka Szczypczyk
DS
MP
3
4
53.1431 
 
53.12320
14250
Zofia Bałdysz
Marcin Szymański
WP
WP
2.5
3
53.1330 
 
54.17169
17167
Paweł Hulanicki
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
0
0
52.8829 
 
55.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
MA
MA
5
7
52.6528 
 
56.01318
01776
Stanisław Gołębiowski
Adam Żmudziński
DS
DS
24
24
52.6127 
 
57.10209
10212
Igor Łosiewicz
Andrzej Terszak
MA
MA
5
5
52.5426 
 
58.08979
05070
Krzysztof Jassem
Piotr Jassem
KP
WP
24
9
52.5126 
 
59.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
52.4325 
 
60.03029
03063
Stanisław Adamczyk
Tadeusz Biskup
SL
SL
5
5
52.4124 
 
61.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
52.2523 
 
62.10142
05824
Marek Błaszkowski
Krzysztof Stadnicki
LD
LD
4
9
52.2022 
 
63.03153
03455
Krzysztof Gaweł
Jerzy Radomski
SL
SL
5
12
52.0521 
 
64.06551
07052
Jacek Ciechomski
Edmund Czubak
SW
MA
19
11
51.8521 
 
65.10095
02121
Paweł Miechowicz
Ryszard Sakowicz
LB
LB
12
13
51.7420 
 
66.03076
03077
Bożena Budzyn
Lesław Budzyn
SL
SL
7
5
51.7319 
 
67.01019
01166
Andrzej Byzdra
Jan Sączawa
PK
PK
5
4
51.7318 
 
68.16187
04684
Krzysztof Czapczyk
Józef Pochroń
PM
PM
2
19
51.7117 
 
69.01066
12314
Andrzej Janda
Damian Smulski
PK
PK
5
3
51.6517 
 
70.12515
07169
Tadeusz Parylak
Jerzy Siwicki
SL
SL
5
4
51.5816 
 
71.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
MA
MA
7
9
51.4415 
 
72.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
WP
LB
7
11
51.3914 
 
73.03499
03621
Andrzej Sładki
Krzysztof Zieliński
SL
SL
9
7
51.3013 
 
74.02501
02977
Mariusz Kowalski
Mirosław Rafalski
SW
SW
13
18
51.1912 
 
75.01803
01824
Stanisław Górski
Andrzej Kazimierowicz
OP
OP
5
3
51.1412 
 
76.01807
01865
Roman Grzelak
Andrzej Pawlak
WP
OP
13
13
51.1311 
 
77.15601
01189
Tomasz Mazur
Tadeusz Urbanek
PK
PK
2
5
50.9810 
 
78.02590
02669
Józef Barczyk
Stanisław Jaros
MP
MP
5
5
50.959 
 
79.03256
03543
Henryk Kopernok
Tomasz Szymczyk
SL
SL
5
3
50.898 
 
80.06526
15595
Waldemar Burakowski
Maciej Dąbrowski
SL
MA
15
3
50.777 
 
81.03351
03003
Marek Michalski
Hubert Urban
PK
SW
5
7
50.587 
 
82.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.556 
 
83.01234
09595
Kazimierz Bednarek
Jan Marcinkowski
DS
DS
9
4
50.515 
 
84.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
50.494 
 
85.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
18
50.383 
 
86.07777
10043
Ewa Banaszkiewicz
Łukasz Kalbarczyk
MA
MA
13
5
50.263 
 
87.03422
03542
Andrzej Piecuch
Andrzej Szymczak
SL
SL
9
17
50.242 
 
88.05611
01115
Dominik Filipowicz
Krzysztof Martens
WP
WP
18
24
49.781 
 
89.09930
03389
Mirosław Białożyt
Leszek Niemiec
SL
SL
13
13
49.77  
 
90. 
 
Petr Bahnik
Eva Bahnikova
CZE
CZE
5
5
49.76  
 
91.10472
10591
Sammy Bałdysz
Joanna Brede
DS
WP
4
3
49.73  
 
92.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
3
5
49.71  
 
93.06112
06148
Roman Szlachetka
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
12
5
49.71  
 
94.15380
13650
Dawid Barzyk
Marcin Wasłowicz
DS
PM
1.5
1.5
49.61  
 
95.15976
16875
Stanisław Mączka
Edward Sucharda
MA
MA
2.5
1.5
49.56  
 
96.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
18
49.52  
 
97.14286
14541
Błażej Krawczyk
Krzysztof Superson
MP
MP
4
3
49.50  
 
98.02671
04662
Ryszard Jaśkiewicz
Michał Nowosadzki
MP
KP
9
24
49.44  
 
99.02650
15120
Krzysztof Góra
Agnieszka Pietrzyk
SL
SL
5
3
49.33  
 
100.14326
14974
Justyna Duszyńska
Karolina Walędzik
MA
MA
2
1.5
49.32  
 
101.15974
11958
Bogdan Bialik
Bogusław Biel
SL
SL
1.5
1.5
49.15  
 
102.02666
02830
Andrzej Hycnar
Renata Wajdowicz
PK
PK
12
12
49.14  
 
103.17001
15348
Jakub Lenkiewicz
Kinga Zawada
MP
SL
1.5
1.5
49.12  
 
104.04949
05264
Michał Dembiński
Jerzy Mścisz
WP
WP
12
13
49.08  
 
105.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
5
18
49.05  
 
106.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
MA
KP
12
7
49.04  
 
107.07130
01892
Eugeniusz Konik
Leszek Szymaniec
OP
OP
4
5
49.01  
 
108.15582
14534
Tomasz Kozłowski
Roman Wajs
MA
MA
2
2.5
49.00  
 
109.15217
16716
Zofia Diakowska
Lena Ostrowska
DS
MA
1.5
1.5
48.96  
 
110.09924
15916
Jacek Kowalski
Grzegorz Wieczorkiewicz
MA
SW
5
2
48.78  
 
111.02663
02683
Jacek Herman
Krzysztof Kleinrok
MP
MP
11
12
48.78  
 
112.07291
11466
Krzysztof Buras
Tadeusz Laszczak
MA
MA
24
7
48.75  
 
113.16434
03449
Beata Madej
Jan Pustelnik
SL
SL
1.5
7
48.61  
 
114.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
48.49  
 
115.05670
09303
Andrzej Kozikowski
Jarosław Łaszczuk
LD
LD
13
5
48.39  
 
116.06707
09229
Maciej Kowalski
Łukasz Sobkiewicz
MA
MA
11
4
48.37  
 
117.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
4
7
48.35  
 
118.03104
07346
Kazimierz Cios
Kazimierz Lichawski
SL
SL
11
11
48.34  
 
119.13540
14088
Ewa Dziubińska
Teresa Wojtusiak
SL
SL
1.5
1.5
48.15  
 
120.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
5
5
48.07  
 
121.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
WP
LD
17
7
48.00  
 
122.14728
05520
Kamil Nowak
Marek Wójcicki
WP
WP
5
19
47.85  
 
123.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
SL
SL
5
5
47.84  
 
124.02703
02804
Marcin Krawczyk
Piotr Stopa
MP
MP
12
13
47.83  
 
125.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
47.72  
 
126.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
7
5
47.53  
 
127.12152
14619
Marcin Bojarski
Maksymilian Chodacki
MP
MP
5
4
47.48  
 
128.02672
07313
Stanisław Jaśkiewicz
Jerzy Pietrusza
MP
MP
7
4
47.39  
 
129.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
5
7
47.27  
 
130.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
47.23  
 
131.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
46.98  
 
132.03034
03068
Andrzej Bacik
Michał Bojanowski
SL
SL
9
7
46.96  
 
133.14522
03529
Aleksandra Byra
Jacek Szczerbowski
MP
SL
2
5
46.86  
 
134.03211
03399
Andrzej Jarecki
Stefan Osadnik
SL
SL
5
9
46.74  
 
135.09797
15336
Janusz Buksa
Andrzej Starzyk
MP
MP
5
5
46.74  
 
136.06612
06978
Jerzy Góralczyk
Tomasz Ukraiński
PK
PK
4
12
46.73  
 
137.08986
07722
Józef Małysz
Janusz Wesołowski
LU
PK
5
13
46.59  
 
138.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
PM
9
3
46.48  
 
139.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
46.28  
 
140.11358
13412
Aleksander Krych
Zuzanna Moszczyńska
MA
MA
7
3
46.17  
 
141.02504
09495
Janusz Krawczyński
Krzysztof Marucha
LU
LU
7
4
46.01  
 
142.12074
02775
Marek Faber
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
4
5
45.99  
 
143.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
45.74  
 
144.02595
12482
Stanisław Bednarczyk
Mirosława Trella
PM
PM
5
2
45.74  
 
145.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
MP
WP
3
18
45.61  
 
146.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
3
45.61  
 
147.04078
04150
Jan Gardocki
Wiesław Sienkiewicz
PD
PD
7
5
45.55  
 
148.01836
09194
Wacław Lisowiec
Adrian Spyrka
OP
OP
4
3
44.91  
 
149.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
44.68  
 
150.03033
09843
Janusz Bachrach
Krzysztof Kozioł
SL
SL
5
5
44.29  
 
151.16195
07143
Andrzej Bereziński
Zenon Pierzchała
OP
OP
1.5
3
44.24  
 
152.14585
14965
Anna Burda
Marta Wójcik
DS
MA
2
2
44.15  
 
153.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2
1.5
44.07  
 
154.14885
09868
Marcin Dobrowolski
Stanisław Nowak
WP
SL
3
3
43.11  
 
155.16699
15632
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
1
1.5
42.92  
 
156.16278
02693
Janusz Jabłoński
Paweł Korombel
SL
SL
1.5
5
42.80  
 
157.05830
07550
Robert Stoliński
Krzysztof Zając
LD
LD
15
4
42.62  
 
158.15340
11917
Aleksander Drabczyk
Mariusz Maruszczyk
SL
SL
2
2
42.49  
 
159.15803
09903
Monika Suchodolska
Michał Witkowski
PM
MA
2
3
42.08  
 
160.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
41.90  
 
161.14428
17008
Wiktor Pantak
Filip Trojański
SL
MA
0.5
0.5
41.75  
 
162.09846
05797
Joanna Kucińska
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
3
5
41.42  
 
163.12771
12772
Agata Szatan
Dariusz Szatan
SL
SL
2
2
41.19  
 
164.13619
10501
Iwona Gronkiewicz-Marcisz
Ireneusz Szulc
MP
DS
1.5
4
40.89  
 
165.17543
15988
Zdzisław Burda
Ryszard Cieślik
MP
MP
0
1.5
40.84  
 
166.01787
11180
Piotr Bielecki
Jan Glenz
OP
OP
5
3
40.65  
 
167.06793
16461
Wiesław Miłkowski
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
0.5
40.50  
 
168.03234
08716
Krzysztof Kalita
Jerzy Niemiec
SL
SL
4
4
40.04  
 
169.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
9
18
37.07  
 
170.16259
02806
Maciej Kliś
Wojciech Strzemecki
MP
SL
2
19
36.64  
 
171.16342
13270
Daniel Czechak
Dominik Kaszowski
SL
SL
1
2.5
36.56  
 
172.16134
15567
Dominik Caus
Sandra Plewnia
SL
SL
0.5
0.5
35.61  
 
173.16680
15899
Piotr Czechak
Grzegorz Walczewski
SL
SL
0
0.5
34.89  
 
174.17160
17375
Joanna Gubrynowicz
Antoni Wiśniewski
MA
MA
0
0
31.89  
 
175.07283
03170
Jarosław Figlus
Cezary Góra
SL
SW
12
7
29.57  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 11484 punkty aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-01-20 g.14:36:19 (0.5698/362) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.