Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3369/18796 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par (15)
GPPP Bolesławiec
niedziela, 25 września 2016r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
64.13229I
I
2.07775
04707
Piotr Anastaziak
Mirosław Szaliński
WP
PM
9
12
61.76223II
II
3.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
61.04217II
II
4.02683
07646
Krzysztof Kleinrok
Tomasz Kluz
MP
MP
12
12
59.75211III
III
5.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
7
59.06205III
III
6.02650
08188
Krzysztof Góra
Robert Księżopolski
OP
DS
7
4
58.60200III
III
7.07811
10095
Marcin Krupowicz
Paweł Miechowicz
SL
LB
21
15
58.60196 
 
8.04108
14728
Przemysław Janiszewski
Kamil Nowak
WM
LB
21
7
58.57191 
 
9.05059
03920
Stanisław Janik
Grzegorz Rojewski
LB
KP
13
12
58.54186 
 
10.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
17
21
58.48181 
 
11.06909
04842
Anna Sarniak
Leszek Sztyrak
MA
WM
19
19
57.89177 
 
12.12197
08158
Michał Klukowski
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
57.66172 
 
13.01128
01138
Roman Opaliński
Marek Pietraszek
PK
PK
18
18
57.66167 
 
14.06551
04662
Jacek Ciechomski
Michał Nowosadzki
SW
KP
19
24
57.28162 
 
15.01272
01590
Marek Czerepak
Piotr Ratajski
DS
DS
12
5
57.01157 
 
16.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
LU
18
21
56.95153 
 
17.06658
11319
Jacek Kalita
Przemysław Zawada
KP
WM
24
17
56.76148 
 
18.06706
06795
Apolinary Kowalski
Ewa Miszewska
WP
WP
24
19
56.41143 
 
19.01283
01311
Piotr Dobryszycki
Jerzy Gładysz
DS
DS
12
12
56.37138 
 
20.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
56.36133 
 
21.03345
03422
Zbigniew Mącior
Andrzej Piecuch
OP
SL
18
9
56.34129 
 
22.11296
06085
Artur Pomarański
Zbigniew Sawicki
ZP
ZP
4
11
56.32124 
 
23.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
12
7
56.10119 
 
24.04535
04665
Dariusz Bogucki
Kazimierz Omernik
PM
PM
13
19
56.10114 
 
25.16645
15511
Piotr Jasiński
Kacper Kopka
MA
MA
3
3
55.28110 
 
26.05691
07109
Grzegorz Lewaciak
Jerzy Ronke
WP
WP
18
13
55.06105 
 
27.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
3
55.03100 
 
28.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
WM
PK
21
5
54.9895 
 
29.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
2.5
5
54.9190 
 
30.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
54.8586 
 
31.04563
04751
Ireneusz Dzikowski
Andrzej Zaleski
PM
PM
18
7
54.7181 
 
32.13779
01592
Andrzej Chomiczewski
Ryszard Rączkowski
DS
DS
3
4
54.7076 
 
33.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
54.6871 
 
34.15595
02933
Maciej Dąbrowski
Piotr Kucharski
MA
SW
5
18
54.4866 
 
35.07327
01910
Andrzej Huńka
Roman Zabłocki
OP
OP
4
5
54.4262 
 
36.02453
02198
Marcin Zawadzki
Katarzyna Żegilewicz-Zawadzka
LB
LB
12
9
54.3957 
 
37.05574
05830
Przemysław Błaszczyk
Robert Stoliński
LD
LD
13
15
54.3352 
 
38.01831
01840
Marian Kupnicki
Leszek Majdański
WP
WP
17
15
54.3247 
 
39.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
54.1446 
 
40.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
54.1045 
 
41.15621
 
Tomasz Gotard
Andrzej Holowski
PM
GER
19
5
54.0244 
 
42.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
7
5
53.9243 
 
43.04778
04603
Piotr Franiewski
Jakub Kasprzak
PM
PM
5
11
53.7942 
 
44.05221
02382
Tadeusz Masłowski
Sławomir Polak
WP
WP
7
5
53.7642 
 
45.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
53.7141 
 
46.04198
12253
Adolf Bocheński
Jerzy Kozyczkowski
WM
WP
12
11
53.6240 
 
47.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
15
7
53.4739 
 
48.02673
07642
Marek Jaworski
Witold Stachnik
MP
MP
12
7
53.4338 
 
49.07796
07827
Marek Jeleniewski
Lech Ohrysko
SW
SW
18
17
53.2637 
 
50.01397
01433
Piotr Korecki
Aleksander Kud
LB
LB
5
11
53.2437 
 
51.18088
03498
Józef Kowalik
Zbigniew Słaby
SL
SL
0
5
53.1536 
 
52.07909
09004
Paweł Pietrażycki
Konrad Wójcik
LB
LB
5
3
53.1335 
 
53.02703
11769
Marcin Krawczyk
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
7
53.1234 
 
54.12450
10085
Katarzyna Dufrat
Justyna Żmuda
DS
MA
13
15
52.9233 
 
55.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
MP
WP
5
18
52.9033 
 
56.01019
01643
Andrzej Byzdra
Ewa Sobolewska
PK
LD
5
13
52.7132 
 
57.01577
09003
Aleksander Poznysz
Zbigniew Samek
DS
DS
12
9
52.6331 
 
58.02727
02774
Andrzej Lubojemski
Jarosław Posłuszny
MP
MP
13
11
52.6230 
 
59.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
15
52.6129 
 
60.01318
07431
Stanisław Gołębiowski
Marek Witek
DS
LB
24
21
52.4728 
 
61.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
52.3828 
 
62.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
9
12
52.3327 
 
63.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
52.2626 
 
64.09393
11104
Damian Ćwirko
Sławomir Niajko
ZP
ZP
5
12
52.2125 
 
65.03064
03184
Michał Błach
Artur Guła
SL
SL
5
15
52.1424 
 
66.15802
09903
Adam Suchodolski
Michał Witkowski
PM
OP
2.5
4
52.1323 
 
67.09562
06923
Łukasz Gaweł
Jacek Sikora
DS
PM
7
4
52.0723 
 
68.15615
15616
Waldemar Pietrasiewicz
Ralf Wollenberg
LB
LB
2
1
51.9322 
 
69.04682
13882
Jacek Piotrowski
Agnieszka Wiankowska
PM
PM
12
4
51.9321 
 
70.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
51.7420 
 
71.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
3
3
51.7319 
 
72.06526
12272
Waldemar Burakowski
Anna Makarewicz
MA
DS
15
3
51.4619 
 
73.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
DS
DS
3
7
51.4218 
 
74.04109
02121
Łukasz Brede
Ryszard Sakowicz
WP
LB
17
17
51.3517 
 
75.01945
07926
Mirosław Bublewicz
Maciej Wierzbicki
LB
LB
11
9
51.2716 
 
76.13411
15746
Michał Kaleta
Tomasz Pawełczyk
SL
SL
2.5
2.5
51.2415 
 
77.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
51.2014 
 
78.03085
03168
Jacek Cebulski
Roman Goszcz
OP
OP
7
5
51.1514 
 
79.01221
09549
Cezary Balicki
Maciej Bielawski
DS
DS
24
11
51.1113 
 
80.06559
16216
Tadeusz Cymbalista
Andrzej Kochański
DS
DS
4
4
51.1112 
 
81.03034
10219
Andrzej Bacik
Jacek Stokowacki
SL
SL
9
4
51.0411 
 
82.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
7
15
50.8410 
 
83.05670
05730
Andrzej Kozikowski
Wiesław Niciński
LD
LD
13
13
50.8110 
 
84.02597
07725
Tadeusz Biernat
Grzegorz Superson
MP
MP
12
11
50.759 
 
85.01457
01532
Paweł Litwiński
Henryk Nowiński
DS
DS
7
4
50.648 
 
86.02302
02424
Radosław Król
Eugeniusz Szczepański
LB
LB
5
9
50.577 
 
87.03377
03529
Krzysztof Momot
Jacek Szczerbowski
OP
OP
5
7
50.576 
 
88.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
50.555 
 
89.01662
01670
Tomasz Struzik
Jan Szamkołowicz
DS
DS
5
7
50.505 
 
90.02631
01054
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Garbacik
MP
MP
5
12
50.504 
 
91.02093
02110
Stanisław Owczarski
Zbigniew Przybylski
LB
LB
12
7
50.403 
 
92.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
50.382 
 
93.01288
15519
Janusz Drozdowski
Piotr Kulesza
DS
DS
12
5
50.371 
 
94.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
4
50.36  
 
95.01408
11479
Mariusz Kowalczyk
Tomasz Koźlecki
DS
DS
5
4
50.26  
 
96.12846
03322
Andrzej Hermansdorfer
Ryszard Łazikiewicz
SL
SL
7
7
50.26  
 
97.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
50.21  
 
98.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
50.15  
 
99.07906
02116
Andrzej Parmonik
Andrzej Rękosiak
LB
LB
5
7
50.06  
 
100.02912
04360
Jacek Janowski
Mirosław Makatrewicz
MA
WM
18
13
50.02  
 
101.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
50.02  
 
102.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
49.95  
 
103.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
49.88  
 
104.10488
01410
Krzysztof Grela
Tadeusz Kowalik
DS
DS
4
5
49.83  
 
105.04921
05315
Cezary Bura
Maciej Piasecki
WP
WP
9
5
49.63  
 
106.10054
06924
Andrzej Jaszczak
Jan Sikora
ZP
MA
15
12
49.52  
 
107. 
 
Matthias Felmy
Claudia Vechiatto
GER
GER
5
5
49.44  
 
108.08144
08194
Ireneusz Siemieniako
Leszek Urbańczyk
DS
DS
4
4
49.08  
 
109.12873
15632
Michał Drankiewicz
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2
2
49.08  
 
110.02013
02166
Andrzej Jeleniewski
Jarosław Wachnowski
WP
LB
18
18
49.07  
 
111.16775
16776
Elżbieta Niewiadomska
Szymon Niewiadomski
DS
DS
1.5
2
49.01  
 
112.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
MA
4
4
48.84  
 
113.05084
01865
Tadeusz Kaczanowski
Andrzej Pawlak
WP
OP
19
13
48.65  
 
114.11044
05797
Angelika Lechowska
Karol Ruszkiewicz
SL
SL
2.5
5
48.62  
 
115.01269
10479
Aleksander Czajka
Krzysztof Obłój
DS
DS
7
3
48.60  
 
116.15143
01641
Marcin Pastudzki
Zbigniew Sobczyk
DS
DS
2.5
12
48.56  
 
117.07809
01739
Piotr Kołuda
Rafał Wolański
LU
DS
15
7
48.54  
 
118.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
48.39  
 
119.01373
01534
Andrzej Kaźmierczak
Antoni Ochot
DS
DS
12
12
48.24  
 
120.03455
03621
Jerzy Radomski
Krzysztof Zieliński
SL
SL
12
7
48.22  
 
121.14060
16926
Adam Szuszkiewicz
Oskar Tokarczuk
DS
DS
2
1
48.09  
 
122.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
OP
OP
7
7
47.91  
 
123.01720
16777
Ryszard Wiącek
Tomasz Wiącek
DS
DS
2
1
47.86  
 
124.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
47.79  
 
125.18092
03282
Tomasz Gąsior
Zdzisław Krzemiński
SL
SL
0
12
47.76  
 
126.01381
13828
Piotr Klubiński
Kamila Kukuła
DS
DS
9
4
47.75  
 
127.09951
03464
Jacek Michalski
Adam Robak
SL
SL
3
13
47.72  
 
128.01438
01496
Jerzy Kurianowicz
Janusz Miakisz
DS
DS
5
4
47.64  
 
129.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
DS
DS
13
18
47.64  
 
130.06042
06079
Zbigniew Nowak
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
47.52  
 
131.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
3
47.32  
 
132.01892
01901
Leszek Szymaniec
Jerzy Wiszniewski
OP
OP
5
5
47.15  
 
133.02262
03472
Zbigniew Halat
Kazimierz Róg
LB
SL
12
9
46.98  
 
134.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
DS
WP
24
24
46.97  
 
135.03029
03454
Stanisław Adamczyk
Jacek Radomski
SL
OP
7
9
46.96  
 
136.07140
02417
Jerzy Ignyś
Jan Stoklasek
LB
LB
5
4
46.88  
 
137.08164
01480
Jerzy Cychowski
Eugeniusz Małecki
DS
DS
5
4
46.88  
 
138.02307
10578
Stefan Kubies
Sławomir Zubrycki
LB
LB
7
4
46.85  
 
139.17492
05700
Elżbieta Kalińska
Mieczysław Magott
MA
OP
1
3
46.82  
 
140.01224
01912
Marek Bałdysz
Franciszek Zarzecki
DS
DS
13
13
46.71  
 
141.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
LD
3
1.5
46.57  
 
142.02219
05242
Beata Bojarska
Ewa Knapik
WP
WP
5
5
46.42  
 
143.05739
05314
Robert Nowicki
Marcin Pędziński
WP
WP
15
15
46.02  
 
144.02040
02372
Skarbimir Kozar
Wiesław Pastuszko
LB
LB
5
7
46.00  
 
145.01455
12374
Roland Lippik
Zdzisław Patreuha
DS
DS
5
4
45.99  
 
146.12871
01627
Rafał Molenda
Waldemar Siuda
DS
DS
2.5
12
45.65  
 
147.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
45.62  
 
148.15340
15349
Aleksander Drabczyk
Roman Muszyński
SL
SL
2.5
1.5
45.26  
 
149.02214
02365
Zbigniew Blinkiewicz
Jan Obuchowicz
LB
LB
4
9
45.24  
 
150.11710
13776
Franciszek Miazga
Roman Wisłocki
DS
DS
3
0.5
44.94  
 
151.01495
09652
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
DS
DS
5
4
44.64  
 
152.16585
16586
Adam Pigulski
Maciej Racewicz
DS
DS
1.5
1.5
44.54  
 
153.08999
11534
Stanisław Hapel
Marek Mazurek
DS
DS
2.5
0.5
44.53  
 
154.01323
01599
Rafał Gregorowicz
Maciej Rochowicz
LD
DS
2.5
5
44.48  
 
155.01803
07130
Stanisław Górski
Eugeniusz Konik
OP
OP
5
4
44.15  
 
156.01402
14454
Lech Kostecki
Marcin Motykiewicz
DS
DS
5
3
44.00  
 
157.18212
09996
Zenon Hasiej
Krzysztof Sinicki
LB
LB
2
4
43.65  
 
158.12999
15413
Adam Krysa
Sławomir Reising
MP
MP
9
3
43.59  
 
159.13181
01380
Sławomir Bogdanowicz
Zdzisław Klimczak
DS
DS
2.5
3
43.53  
 
160.08328
06014
Piotr Kiełczewski
Adam Małdyk
ZP
ZP
5
3
43.41  
 
161.10045
01711
Jacek Krystecki
Lech Warężak
DS
DS
2.5
9
43.39  
 
162.12377
08148
Albina Suder
Ryszard Suder
DS
DS
2.5
2.5
43.33  
 
163.09575
11519
Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
DS
DS
4
2
43.26  
 
164.01535
01556
Mścisław Ociesa
Jan Pawlikaniec
DS
DS
5
5
43.09  
 
165.03103
06274
Robert Cimr
Ryszard Kiełczewski
SL
SL
7
18
43.07  
 
166.15878
16699
Piotr Banaś
Arkadiusz Poziemski
DS
DS
1.5
2
42.93  
 
167.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
42.90  
 
168.16255
16256
Joanna Kokot
Paul Kokot
DS
DS
1.5
1.5
42.78  
 
169.10978
12158
Natalia Gaweł
Izabella Jaworska
DS
LD
3
3
42.48  
 
170.09952
03561
Stanisław Drabczyk
Zbigniew Tymków
SL
SL
5
12
42.21  
 
171.09595
18189
Jan Marcinkowski
Marcin Marcinkowski
DS
DS
4
0
42.07  
 
172.14514
01571
Halina Pietrzykowska
Tadeusz Pogwizd
DS
DS
2.5
5
41.73  
 
173.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
0.5
7
41.68  
 
174.03960
12018
Radosław Szczepański
Andrzej Wilemski
LB
KP
18
5
41.65  
 
175.01216
15324
Andrzej Augustyniak
Henryk Gayny
DS
DS
5
1.5
41.64  
 
176.12691
01576
Stanisław Borowiec
Jerzy Poznar
LB
DS
4
4
40.58  
 
177.17317
12419
Zbigniew Armata
Iwona Sarkowska
DS
DS
2
1.5
40.09  
 
178.02367
02415
Bogumił Olszewski
Stanisław Stefański
LB
LB
5
5
40.00  
 
179.15126
12382
Adam Adamski
Zygmunt Adamski
DS
DS
0.5
2
39.15  
 
180.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
38.40  
 
181.02671
07313
Ryszard Jaśkiewicz
Jerzy Pietrusza
MP
MP
9
4
36.96  
 
182.15217
17301
Zofia Diakowska
Arkadiusz Jaranowski
DS
LB
2
1.5
36.11  
 
183.13179
 
Janusz Kozioł
Ewa Sokolińska
DS
DS
2
0
35.23  
 
184. 
 
Rolandas Babickas
Zilvinas Zencevicius
LTU
LTU
5
5
30.92  
 
185. 
08143
Władysław Możdżeń
Piotr Rapacki
DS
DS
0
1.5
30.32  
 
186. 
 
Egidijus Petryla
Nele Petryliene
LTU
LTU
5
5
29.15  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 12930 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.adres

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-02 g.21:54:05 (0.4904/390) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.