Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3805/19935 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017 (5)
Grand Prix Polski Par
niedziela, 23 kwietnia 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.05084
04665
Tadeusz Kaczanowski
Kazimierz Omernik
WP
PM
19
19
65.29228I
I
2.05176
08158
Michał Kwiecień
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
64.45224II
II
3.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
62.95219II
II
4.08979
12197
Krzysztof Jassem
Michał Klukowski
KP
DS
24
24
60.33214III
III
5.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
ZP
4
5
60.22209III
III
6.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
59.46204III
III
7.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
59.12200 
 
8.07809
08434
Piotr Kołuda
Witold Tomaszek
LU
MA
15
11
58.96197 
 
9.09568
01617
Mariusz Ilnicki
Przemysław Saliński
DS
DS
5
7
58.43193 
 
10.04198
09550
Adolf Bocheński
Jakub Wojcieszek
WM
SW
12
17
58.27189 
 
11.06348
05876
Tomasz Radwański
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
5
5
58.25185 
 
12.05386
02158
Paweł Siwiński
Zdzisław Świątek
LB
LB
12
12
58.12181 
 
13.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
LB
PK
21
5
58.11177 
 
14.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
57.64174 
 
15.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
WP
WP
17
19
57.40170 
 
16.04922
06795
Piotr Busse
Ewa Miszewska
SL
WP
18
19
57.33166 
 
17.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
57.00162 
 
18.03109
03345
Andrzej Czech
Zbigniew Mącior
SL
SL
13
18
56.74158 
 
19.01318
06973
Stanisław Gołębiowski
Piotr Tuszyński
DS
LB
24
24
56.62154 
 
20.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
56.36151 
 
21.04762
03064
Konrad Araszkiewicz
Michał Błach
WP
SL
21
5
56.04147 
 
22.07849
01726
Bogdan Szulejewski
Tomasz Winciorek
MA
WP
21
18
55.97143 
 
23.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
55.92139 
 
24.04353
04474
Krzysztof Łukaszewicz
Andrzej Sulima
WM
WM
13
11
55.86135 
 
25.07710
02727
Andrzej Dudzik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
55.77131 
 
26.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
55.57127 
 
27.07271
03529
Adrian Bakalarz
Jacek Szczerbowski
SL
OP
5
7
55.56124 
 
28.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
LB
9
17
55.47120 
 
29.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
55.38116 
 
30.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
55.35112 
 
31.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
55.33108 
 
32.12006
11769
Danuta Krupnik
Tomasz Stryszawski
MA
MP
5
7
55.20104 
 
33.01347
05856
Piotr Ilczuk
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
55.01101 
 
34.11809
08911
Krzysztof Mielnik
Ilya Shpuntou
PM
WP
7
7
54.9697 
 
35.02683
07617
Krzysztof Kleinrok
Mirosław Sady
MP
MP
12
12
54.8993 
 
36.01632
01707
Aleksander Skorupa
Stanisław Wachel
DS
DS
5
5
54.8389 
 
37.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
5
24
54.7985 
 
38.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
54.7081 
 
39.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
13
12
54.6278 
 
40.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
54.4474 
 
41.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
54.3770 
 
42.03844
04022
Marcin Mazurkiewicz
Adam Wujków
KP
KP
24
15
54.2966 
 
43.14619
14481
Maksymilian Chodacki
Kacper Kacperski
MP
MP
5
4
54.1762 
 
44.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
54.1558 
 
45.05691
05464
Grzegorz Lewaciak
Witold Turant
LD
LD
18
18
53.9155 
 
46.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
53.8551 
 
47.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
53.7747 
 
48.04588
04699
Sławomir Henclik
Krzysztof Sikorski
PM
PM
18
18
53.7446 
 
49.15595
01865
Maciej Dąbrowski
Andrzej Pawlak
MA
MA
5
13
53.6845 
 
50.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
5
18
53.6844 
 
51.02673
05739
Marek Jaworski
Robert Nowicki
MP
WP
12
15
53.6744 
 
52.04250
11681
Bogusław Gierulski
Ziemowit Nowak
WP
PM
21
5
53.6543 
 
53.02121
05830
Ryszard Sakowicz
Robert Stoliński
LB
LD
17
15
53.5842 
 
54.06090
11296
Robert Cylwik
Artur Pomarański
ZP
ZP
5
4
53.5242 
 
55.04108
01661
Przemysław Janiszewski
Włodzimierz Starkowski
MA
DS
21
24
53.4841 
 
56.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
WP
LD
13
13
53.4240 
 
57.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
53.3440 
 
58.03787
03920
Adam Kozłowski
Grzegorz Rojewski
LB
KP
12
12
53.3339 
 
59.06580
15976
Piotr Dybicz
Stanisław Mączka
MA
MA
11
4
53.3338 
 
60.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2.5
53.3238 
 
61.05730
06355
Wiesław Niciński
Lech Warwocki
LD
LD
13
7
53.2737 
 
62.02912
02977
Jacek Janowski
Mirosław Rafalski
MP
SW
18
18
53.2136 
 
63.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
11
53.1936 
 
64.06904
06950
Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
MA
MA
12
5
53.1435 
 
65.03206
03434
Maciej Janeczko
Grzegorz Plewniak
OP
OP
7
7
53.0934 
 
66.11600
13071
Jarosław Stach
Artur Sulich
MA
MA
7
5
53.0434 
 
67.05059
05548
Stanisław Janik
Janusz Zwierzyński
LB
WP
13
11
53.0233 
 
68.06414
08308
Sławomir Kutyła
Kamil Walczyk
SW
SW
5
5
52.9532 
 
69.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
5
52.9432 
 
70.17513
16898
Bartosz Bunar
Maciej Kędzierski
MP
MP
1.5
2.5
52.9031 
 
71.02888
02952
Zbigniew Borkowski
Ireneusz Michalski
SW
SW
11
7
52.8830 
 
72.03393
10219
Marek Nowakowski
Jacek Stokowacki
SL
SL
9
4
52.8630 
 
73.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
1.5
7
52.8229 
 
74.05582
05878
Włodzimierz Choinkowski
Andrzej Zapałowski
LD
LD
7
4
52.8028 
 
75.10043
16716
Łukasz Kalbarczyk
Lena Ostrowska
MA
MA
5
2.5
52.7328 
 
76.08299
06325
Tadeusz Gawroński
Ireneusz Głowacki
MA
MA
4
3
52.5127 
 
77.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
52.4926 
 
78.16645
14286
Piotr Jasiński
Błażej Krawczyk
MA
MP
3
5
52.4626 
 
79.04242
04463
Andrzej Fronczak
Jan Stańczak
WM
WM
18
9
52.3825 
 
80.16859
06845
Ireneusz Grynczewski
Tomasz Paluchowski
MA
MA
2.5
13
52.1825 
 
81.02496
02934
Cezary Komajda
Krzysztof Kujawa
LU
LU
11
19
52.1724 
 
82.08388
04360
Tomasz Kuś
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
4
13
52.1623 
 
83.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
7
52.1523 
 
84.17167
16875
Tomasz Kiełbasa
Edward Sucharda
MA
MA
2.5
3
52.0822 
 
85.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
15
7
52.0721 
 
86.14167
10533
Dariusz Lisiecki
Ryszard Pałasz
DS
DS
3
9
51.9321 
 
87.02666
11471
Andrzej Hycnar
Maciej Rodzaj
PK
MP
13
7
51.9220 
 
88.07401
02872
Janusz Wrześniak
Grzegorz Żyła
MP
MP
3
4
51.9219 
 
89.02933
02966
Piotr Kucharski
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
51.9219 
 
90.05565
05758
Jerzy Baraniecki
Mieczysław Pawlicki
LD
LD
3
4
51.8418 
 
91.01807
07431
Roman Grzelak
Marek Witek
DS
PK
15
21
51.7717 
 
92.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
7
13
51.7617 
 
93.15519
01590
Piotr Kulesza
Piotr Ratajski
DS
DS
5
5
51.7116 
 
94.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
9
4
51.5715 
 
95.07079
07117
Zbigniew Frank
Sławomir Sroczyński
LD
LD
5
5
51.4315 
 
96.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
7
7
51.4314 
 
97.08370
03763
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
KP
KP
7
9
51.3913 
 
98.02919
02928
Aleksander Knawa
Marek Kozdrach
SW
OP
13
4
51.3813 
 
99.13412
13060
Zuzanna Moszczyńska
Dominika Piesiewicz
WP
WP
4
4
51.2812 
 
100.05632
05870
Rafał Imiela
Piotr Wnuk
LD
LD
4
4
51.0811 
 
101.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
51.0411 
 
102.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
51.0310 
 
103.03184
12272
Artur Guła
Anna Makarewicz
SL
DS
15
3
50.969 
 
104.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
4
50.949 
 
105.06599
07928
Waldemar Gałek
Mariusz Łasiewicki
LD
LD
4
3
50.888 
 
106.06822
12987
Anna Nosalska
Witold Pietrzak
PM
LD
7
2.5
50.807 
 
107.03049
03496
Tomasz Bednarek
Marek Skulimowski
SL
SL
7
5
50.757 
 
108.07054
04842
Sławomir Kolarz
Leszek Sztyrak
MA
WM
5
19
50.656 
 
109.01269
10479
Aleksander Czajka
Krzysztof Obłój
DS
DS
7
4
50.615 
 
110.05615
09303
Jarosław Gąsiorowski
Jarosław Łaszczuk
MA
LD
13
5
50.525 
 
111.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
MA
SW
5
18
50.444 
 
112.15394
16249
Milan Chyliński
Jakub Janasiak
LD
LD
2
2
50.433 
 
113.09422
02631
Marek Adamczyk
Kazimierz Dziadkowiec
MP
MP
7
5
50.393 
 
114.09229
01739
Łukasz Sobkiewicz
Rafał Wolański
MA
DS
4
7
50.372 
 
115.09322
15916
Mirosław Kotowski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
3
50.321 
 
116.05568
07099
Zdzisław Beling
Jerzy Olczyk
WP
WP
18
7
50.291 
 
117.11092
02793
Tytus Bisping
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
50.25  
 
118.10687
02522
Lech Adach
Leszek Młodziński
LU
LU
5
4
50.24  
 
119.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
15
50.18  
 
120.03546
03621
Krzysztof Śliwoń
Krzysztof Zieliński
SL
SL
13
7
50.07  
 
121.10056
06352
Piotr Nowicki
Leszek Szeląg
LD
LD
5
5
50.05  
 
122.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
50.03  
 
123.10534
02827
Waldemar Sroczyński
Marek Urbański
LB
LB
9
12
50.02  
 
124.09385
06131
Wojciech Morawski
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
2
5
50.01  
 
125.10209
09755
Igor Łosiewicz
Łukasz Witkowski
MA
SW
7
12
50.01  
 
126.16454
16456
Roman Jagielski
Sylwester Sokół
LD
LD
3
3
50.00  
 
127.12266
07543
Marek Drukier
Przemysław Teleszyński
WP
LD
4
13
49.99  
 
128.07989
07937
Wiesław Skubisz
Michał Świdziński
LU
LU
9
5
49.95  
 
129.04885
05367
Zbigniew Bera
Zbigniew Sabała
WP
WP
4
12
49.86  
 
130.09607
12264
Henryk Przybysławski
Paweł Rokoszyński
MA
MA
5
4
49.77  
 
131.05708
05732
Janusz Makaruk
Paweł Niedzielski
WP
WP
17
18
49.66  
 
132.13462
13463
Dariusz Puczyński
Arkadiusz Zadworny
MA
PD
3
2.5
49.40  
 
133.05680
05681
Włodzimierz Krysztofczyk
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
9
13
49.29  
 
134.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2
4
49.24  
 
135.12852
07628
Jerzy Janio
Dariusz Warwas
LD
LD
3
5
49.16  
 
136.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
11
9
49.06  
 
137.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2
49.06  
 
138.17495
17494
Robert Barankiewicz
Aleksander Zatke
LD
LD
1
1
48.92  
 
139.06526
08271
Waldemar Burakowski
Adam Karczmarz
MA
MA
15
5
48.88  
 
140.05759
07111
Zdzisław Pawlicki
Ewa Serdiukow-Tokarczyk
LD
LD
4
3
48.88  
 
141.06746
06876
Zdzisław Laszczak
Janusz Radecki
MA
MA
13
18
48.87  
 
142.05793
12473
Ireneusz Różycki
Dariusz Śledziewski
LD
LD
5
4
48.79  
 
143.11466
17083
Tadeusz Laszczak
Paweł Płocki
MA
MA
7
2
48.78  
 
144.03633
03939
Mariusz Arutiunianc
Aleksander Skop
KP
KP
13
12
48.73  
 
145.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
2.5
7
48.71  
 
146.03714
03820
Andrzej Grela
Jarosław Łakomy
KP
KP
9
7
48.36  
 
147.05561
05634
Włodzimierz Andrejew
Włodzimierz Jakowicki
LD
WP
11
7
48.26  
 
148.12783
03884
Robert Mrukowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
48.22  
 
149.05648
05772
Ryszard Jędrzejewski
Krzysztof Porczyński
LD
LD
5
5
48.21  
 
150.17108
17324
Łukasz Bielejewski
Mikołaj Jankowski
WP
WP
1.5
1
48.11  
 
151.09594
01291
Ewa Dziekańska
Krzysztof Dziekański
DS
DS
9
12
48.11  
 
152.12777
11428
Piotr Piotrowski
Paweł Zubiel
LD
LD
4
7
47.98  
 
153.05282
08769
Jerzy Nowak
Sławomir Piechocki
WP
LB
12
7
47.96  
 
154.02460
02495
Marek Atalski
Andrzej Kokoryka
LU
LU
13
9
47.90  
 
155.12018
04015
Andrzej Wilemski
Tomasz Woźniak
KP
KP
5
5
47.83  
 
156.05352
05454
Ewa Rodziewicz-Bielewicz
Bogdan Świątek
WP
WP
5
12
47.83  
 
157.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
3
5
47.70  
 
158.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2
12
47.57  
 
159.04921
02382
Cezary Bura
Sławomir Polak
WP
WP
9
5
47.56  
 
160.08094
04712
Zdzisław Jędrzejczak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
4
7
47.44  
 
161.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
47.40  
 
162.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
0.5
0.5
47.28  
 
163.06215
14926
Piotr Marudziński
Jolanta Simińska
MA
LD
5
0.5
47.13  
 
164.04427
04509
Edmund Reczuga
Janusz Wróblewski
WM
WM
7
9
46.93  
 
165.12108
11813
Aleksandra Jarosz
Bartosz Stępień
MA
WP
5
5
46.61  
 
166.06818
17625
Wiesław Niedziela
Honorata Sobolewska
MA
MA
7
2.5
46.53  
 
167.04279
04396
Jan Janiak
Krzysztof Pakuła
WM
WM
7
9
46.53  
 
168.09357
12123
Arkadiusz Majcher
Mateusz Stępiński
PK
MA
7
7
46.32  
 
169.15582
12224
Tomasz Kozłowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
2.5
3
46.27  
 
170.05652
07114
Cezary Kanar
Waldemar Skóra
LD
LD
4
12
46.25  
 
171.18762
14508
Ewa Nawalny-Sokół
Zdzisław Stoszek
LD
LD
0
3
46.12  
 
172.14369
11198
Józef Klimowski
Krzysztof Lipowski
ZP
ZP
4
3
46.09  
 
173.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
46.02  
 
174.16259
06954
Maciej Kliś
Adam Suwik
MP
SW
3
18
45.85  
 
175.17693
 
Tadeusz Kempko
Wiesław Żabka
LD
-
0
0
45.78  
 
176.12999
07642
Adam Krysa
Witold Stachnik
MP
MP
9
7
45.68  
 
177.07109
07044
Jerzy Ronke
Piotr Żak
WP
WP
13
19
45.55  
 
178.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
45.52  
 
179.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
45.50  
 
180.05727
05728
Małgorzata Nalepa
Piotr Nalepa
LD
LD
3
3
45.45  
 
181.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
45.40  
 
182.05351
09038
Jerzy Rodziewicz
Marcin Rodziewicz
WP
WP
5
2.5
45.40  
 
183.06591
07020
Grzegorz Fijałkowski
Jan Zabrocki
MA
MA
9
7
45.36  
 
184.05592
15395
Dariusz Cygan
Andrzej Duszyński
LD
LD
3
3
45.29  
 
185.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1
1
45.25  
 
186.05374
12362
Cezary Serek
Justyna Stachowiak-Kluz
WP
WP
15
5
45.24  
 
187.14694
15975
Jan Łubkowski
Jacek Węgrzyk
LD
LD
3
2
45.18  
 
188.13695
08297
Jadwiga Pęcherzewska
Leszek Pęcherzewski
MA
LD
2
7
45.15  
 
189.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
45.08  
 
190.15876
12923
Marek Janaszkiewicz
Maciej Szalewicz
LD
LD
3
4
45.00  
 
191.02468
10721
Jerzy Brzustowski
Sławomir Czech
LU
LU
4
5
44.93  
 
192.05585
01908
Stanisław Ciach
Ryszard Wójtowicz
OP
OP
4
9
44.87  
 
193.01019
12228
Andrzej Byzdra
Adam Kielichowski
PK
LD
5
3
44.84  
 
194.06721
08428
Edward Krusiewicz
Krzysztof Sokół
MA
MA
7
3
44.81  
 
195.16699
15632
Arkadiusz Poziemski
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2
44.76  
 
196.17112
17113
Mikołaj Cankudis
Patryk Morawski
WP
WP
2
2
44.58  
 
197.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
44.54  
 
198.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
WP
21
21
44.43  
 
199.09006
15600
Adam Peszke
Jacek Wróbel
WP
MA
4
1.5
44.39  
 
200.02262
11494
Zbigniew Halat
Ewa Waśkiewicz
LB
LB
12
3
44.36  
 
201.01323
03405
Rafał Gregorowicz
Janusz Paliwoda
DS
SL
2.5
4
44.34  
 
202.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
SW
SW
7
4
44.32  
 
203.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
43.94  
 
204.07209
16793
Krzysztof Krajewski
Jacek Pióro
PD
PD
7
2.5
43.92  
 
205.17002
 
Krzysztof Bukowski
Paweł Keller
LD
-
1
0
43.90  
 
206.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
3
5
43.46  
 
207.07102
12835
Jacek Omelańczuk
Wacław Opacki
LD
LD
3
2.5
43.37  
 
208.16803
16707
Dariusz Kosiorek
Piotr Trębski
LD
LD
1.5
2
43.11  
 
209.13638
18072
Włodzimierz Biernacki
Krzysztof Olejnik
LD
LD
2
1
42.74  
 
210.17395
16655
Paweł Antosik
Tadeusz Szczepański
LD
LD
1.5
2
42.55  
 
211.05340
03933
Janusz Przybysz
Eugeniusz Seichter
KP
KP
9
11
42.37  
 
212.18092
03282
Tomasz Gąsior
Zdzisław Krzemiński
SL
SL
0
12
42.35  
 
213.07691
15757
Janusz Natorski
Marcin Wilczyński
MP
MP
4
4
42.01  
 
214.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1
4
41.62  
 
215.17451
17214
Wojciech Grzegorzewski
Karol Konopko
MA
MA
1.5
2
41.49  
 
216.17336
15352
Jan Cieśliński
Michał Maszenda
WP
MA
1.5
2.5
41.48  
 
217.10595
05376
Michał Moryson
Jan Sibilski
WP
WP
2.5
5
41.00  
 
218.15802
17610
Adam Suchodolski
Tytus Żurawski
PM
PM
3
2
40.44  
 
219.14165
01556
Sylwester Gołdyn
Jan Pawlikaniec
DS
LB
2
5
40.39  
 
220.01297
01627
Mirosław Fechner
Waldemar Siuda
DS
DS
7
12
40.14  
 
221.10457
10018
Zdzisław Majer
Czesław Pawłosik
LD
LD
2.5
3
39.83  
 
222.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
39.68  
 
223.05595
05712
Zenon Darmaszek
Jerzy Markowski
LD
LD
4
4
39.42  
 
224.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
38.75  
 
225.05586
05885
Bolesław Cichocki
Tadeusz Zubielewicz
LD
LD
7
4
37.83  
 
226.17916
17328
Kajetan Gościański
Karol Maćkowiak
WP
WP
0.5
1
37.50  
 
227.12009
04124
Mirosław Hryszko
Roman Kruk
PD
PD
5
7
36.48  
 
228.13114
01910
Kazimierz Macioszczyk
Roman Zabłocki
WP
OP
1.5
5
36.43  
 
229.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
7
25.98  
 
230.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
MA
MA
7
7
23.05  
 
231.16616
12920
Paweł Sankowski
Sławomir Sulima
MA
MA
1.5
5
21.60  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 15936 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/gpp/05lodz/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-06-20 g.14:30:49 (0.7792/472) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.