Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C3656/20552 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GP Par 2017 (13)
IV Kongresowy Turniej Par
niedziela, 6 sierpnia 2017r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.02121
06973
Ryszard Sakowicz
Piotr Tuszyński
LB
LB
17
24
62.40239I
I
2.01661
08158
Włodzimierz Starkowski
Piotr Zatorski
DS
DS
24
19
61.71235II
II
3.04527
05084
Krzysztof Antas
Tadeusz Kaczanowski
WP
WP
19
19
61.17231II
II
4.01865
07431
Andrzej Pawlak
Marek Witek
MA
PK
15
21
60.81226III
III
5.01220
01272
Grzegorz Bajek
Marek Czerepak
DS
DS
11
12
60.19222III
III
6.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
59.53218III
III
7.04531
07242
Marek Barylewski
Vytautas Vainikonis
WP
WP
18
15
59.48214 
 
8.02013
04665
Andrzej Jeleniewski
Kazimierz Omernik
WP
PM
18
19
59.31210 
 
9.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
MA
7
19
59.20207 
 
10.06845
07849
Tomasz Paluchowski
Bogdan Szulejewski
MA
MA
13
21
58.97204 
 
11.08078
08119
Edmund Pinkiewicz
Waldemar Warzała
PM
PM
12
12
58.68200 
 
12.17082
11928
Maciej Boczar
Krystian Dowolski
MA
MA
2.5
4
58.50197 
 
13.02501
02934
Mariusz Kowalski
Krzysztof Kujawa
LU
LU
13
19
58.49193 
 
14.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
3
13
58.23190 
 
15.05950
05134
Tadeusz Janczurewicz
Piotr Kozicki
WP
WP
4
5
57.93187 
 
16.07277
10238
Aliaksandr Prakapenka
Alexander Zhukov
PD
PD
4
9
57.88183 
 
17.07190
04707
Paweł Chindelewicz
Mirosław Szaliński
PM
PM
12
12
57.74180 
 
18.11296
02131
Artur Pomarański
Ryszard Smejda
ZP
ZP
4
7
57.59177 
 
19.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
LB
LB
21
17
57.55173 
 
20.06672
05670
Urban Kielichowski
Andrzej Kozikowski
WP
LD
13
13
57.50170 
 
21.10794
04684
Aleksander Chrenowski
Józef Pochroń
PM
PM
13
19
57.35166 
 
22.17167
16875
Tomasz Kiełbasa
Edward Sucharda
MA
MA
2.5
3
57.30163 
 
23.01945
05059
Mirosław Bublewicz
Stanisław Janik
LB
LB
11
13
57.27160 
 
24.03464
03593
Adam Robak
Grzegorz Wodecki
SL
SL
13
5
57.01156 
 
25.05023
08769
Paweł Gruszczyński
Sławomir Piechocki
LB
LB
5
9
56.95153 
 
26.02912
08308
Jacek Janowski
Kamil Walczyk
MP
SW
18
5
56.91149 
 
27.10533
01617
Ryszard Pałasz
Przemysław Saliński
DS
DS
9
9
56.80146 
 
28.05890
08990
Marek Banach
Ryszard Sałata
ZP
ZP
5
4
56.76143 
 
29.06539
06577
Robert Chmielak
Zygmunt Dumała
MA
MA
7
5
56.70139 
 
30.06338
15858
Aleksander Marciniak
Iwona Zielińska
MA
MA
7
2.5
56.64136 
 
31.14728
14234
Kamil Nowak
Jakub Zawada
MA
PK
9
7
56.06132 
 
32.05574
04535
Przemysław Błaszczyk
Dariusz Bogucki
LD
PM
15
13
56.02129 
 
33.06540
04751
Bartosz Chmurski
Andrzej Zaleski
MA
PM
21
9
56.01126 
 
34.07209
07239
Krzysztof Krajewski
Bogdan Zakrzewski
PD
PD
7
7
55.94122 
 
35.10721
15802
Sławomir Czech
Adam Suchodolski
LU
PM
7
3
55.93119 
 
36.05282
07591
Jerzy Nowak
Aleksander Nowakowski
WP
DS
12
11
55.81115 
 
37.03939
04022
Aleksander Skop
Adam Wujków
KP
KP
12
17
55.68112 
 
38.11591
12196
Tadeusz Bożek
Zbigniew Skibicki
MA
MA
5
5
55.63109 
 
39.08117
08485
Grażyna Brewiak
Grażyna Busse
PM
SL
19
15
55.57105 
 
40.14782
14783
Jakub Patreuha
Patryk Patreuha
DS
DS
3
4
55.35102 
 
41.15666
15665
Henadzi Medusheuski
Andrei Sotnikau
PD
PD
3
4
55.3499 
 
42.01318
08195
Stanisław Gołębiowski
Dariusz Kowalski
DS
WP
24
21
55.3095 
 
43.01347
07815
Piotr Ilczuk
Lena Leszczyńska
WP
MA
18
7
55.3092 
 
44.04222
04363
Marcin Czarniawski
Tomasz Małachowski
WM
WM
12
12
55.2288 
 
45.01433
01713
Aleksander Kud
Stanisław Wawszczyk
LB
DS
11
5
54.9885 
 
46.10571
08970
Marek Kubicki
Bogusław Pawszak
MA
MA
3
12
54.8982 
 
47.01054
17361
Tadeusz Garbacik
Marta Makarewicz
MP
MA
12
2.5
54.8378 
 
48.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
13
54.7175 
 
49.04547
07794
Andrzej Bunikowski
Marta Janeczek
PM
PM
18
9
54.6671 
 
50.05176
09550
Michał Kwiecień
Jakub Wojcieszek
DS
SW
24
17
54.5368 
 
51.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
SL
SL
19
21
54.4865 
 
52.07725
15477
Grzegorz Superson
Krzysztof Żak
MP
MP
11
4
54.3561 
 
53.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
17
4
54.1958 
 
54.06554
05675
Jarosław Cieślak
Mariusz Kraśnicki
WP
LD
17
7
54.1854 
 
55.09037
05830
Mirosław Roesler
Robert Stoliński
WM
LD
11
15
54.1451 
 
56.02928
03562
Marek Kozdrach
Jerzy Ujma
OP
OP
4
12
54.0948 
 
57.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
WP
LB
11
15
53.9548 
 
58.16130
04618
Jerzy Kajzer
Wiesława Kasperek
PM
PM
4
4
53.8847 
 
59.09822
06341
Zdzisław Ingielewicz
Grzegorz Narkiewicz
MA
MA
5
24
53.8646 
 
60.12450
05611
Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
MA
WP
13
19
53.8046 
 
61.03750
04670
Julian Jurski
Mariusz Pater
KP
PM
11
11
53.7145 
 
62.17766
13616
Julij Chumak
Arunas Jankauskas
PD
PD
2
4
53.6945 
 
63.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
53.6244 
 
64.02671
02827
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Urbański
MP
LB
11
13
53.6044 
 
65.02650
12899
Krzysztof Góra
Michał Wróbel
OP
OP
7
5
53.5543 
 
66.11246
08057
Aleksander Gruca
Zbigniew Pinkiewicz
PM
PM
5
13
53.4642 
 
67.12129
12266
Grzegorz Deptuła
Marek Drukier
WM
WP
7
4
53.4542 
 
68.02507
18128
Grzegorz Kułak
Wojciech Kurkowski
LU
LU
13
2
53.3741 
 
69.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.3741 
 
70.02673
10534
Marek Jaworski
Waldemar Sroczyński
MP
LB
12
9
53.3240 
 
71.12127
04602
Jarosław Bartosiński
Aleksander Kasprzak
PM
PM
7
18
53.3139 
 
72.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
53.3039 
 
73.14845
04411
Robert Krawczyk
Zbigniew Prasek
PM
PM
5
5
53.1138 
 
74.12983
04741
Janusz Kobylarski
Jan Wieczorek
PM
PM
5
9
53.0638 
 
75.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
2.5
4
53.0037 
 
76.15922
07827
Grzegorz Darkiewicz-Moniuszko
Lech Ohrysko
MA
SW
5
17
52.9737 
 
77.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
52.6436 
 
78.08370
03763
Bartłomiej Kamelski
Leszek Kawski
KP
KP
7
9
52.5435 
 
79.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
MA
MA
3
4
52.5335 
 
80.17214
06866
Karol Konopko
Cezary Przasnek
MA
MA
2.5
5
52.4934 
 
81.06551
01726
Jacek Ciechomski
Tomasz Winciorek
SW
WP
19
18
52.4534 
 
82.04601
04621
Witold Kaliński
Marek Kryniewski
PM
PM
12
5
52.4333 
 
83.05691
11428
Grzegorz Lewaciak
Paweł Zubiel
LD
LD
18
7
52.3732 
 
84.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
MA
MA
17
19
52.3132 
 
85.04553
04696
Elżbieta Czekaj
Antoni Sękowski
PM
PM
12
18
52.3031 
 
86.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
52.2831 
 
87.08294
17134
Mariusz Bartkowski
Marek Dalecki
SW
MA
17
9
52.2830 
 
88.04198
04842
Adolf Bocheński
Leszek Sztyrak
WM
WM
12
19
52.1830 
 
89.14704
04162
Igor Godun
Valentin Zhuravel
PD
PD
3
12
52.1729 
 
90.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
3
18
52.1328 
 
91.14481
15803
Kacper Kacperski
Monika Suchodolska
MP
PM
5
2.5
52.1228 
 
92.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
52.0827 
 
93.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
ZP
SL
12
18
52.0627 
 
94.13709
06954
Grzegorz Głasek
Adam Suwik
SW
SW
7
18
52.0326 
 
95.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
MA
19
12
52.0026 
 
96.05624
06346
Jacek Grzelczak
Adam Pawłowski
LD
LD
11
13
52.0025 
 
97.09303
05701
Jarosław Łaszczuk
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
5
13
51.9624 
 
98. 
 
David Dunne
Sheila Kelly
-
-
6
6
51.8024 
 
99.04622
04700
Jan Kuchta
Mieczysław Smugała
PM
PM
4
3
51.7123 
 
100.02753
08797
Jarosław Nowakowski
Michał Tuszyński
MP
MP
4
4
51.7023 
 
101.11573
14983
Piotr Kazub
Andrzej Kończak
LD
LD
4
4
51.6522 
 
102.06488
06689
Wiesław Andruk
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
51.6321 
 
103.01291
09568
Krzysztof Dziekański
Mariusz Ilnicki
DS
DS
12
5
51.5521 
 
104.10563
05111
Paweł Klapper
Wit Klapper
SL
SL
4
21
51.5220 
 
105.03633
03644
Mariusz Arutiunianc
Adam Błachnio
KP
KP
13
13
51.5220 
 
106.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
51.4119 
 
107. 
11936
Ashley Bach
Ervin Otvosi
-
PM
24
7
51.4019 
 
108.07341
06994
Ireneusz Kowalczyk
Tomasz Wiśniewski
SL
SL
21
13
51.3518 
 
109.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
MA
MA
5
5
51.3017 
 
110.09357
13438
Arkadiusz Majcher
Rafał Marks
PK
MA
7
9
51.2517 
 
111.04593
04632
Wacław Janicki
Jacek Lew
WP
PM
17
15
51.1716 
 
112.07812
06877
Zygmunt Kuczyński
Waldemar Radziak
MA
MA
11
12
51.1116 
 
113.01019
06556
Andrzej Byzdra
Sylwester Cieślak
PK
MA
5
12
50.9715 
 
114.10095
05264
Paweł Miechowicz
Jerzy Mścisz
LB
WP
15
13
50.9414 
 
115.04163
10370
Andrei Arlovich
Erikas Vainikonis
PD
PD
15
11
50.9214 
 
116.06090
05996
Robert Cylwik
Zbigniew Lasocki
ZP
ZP
5
12
50.8613 
 
117.12573
16765
Zdzisław Koza
Mirosław Makurat
PM
PM
2.5
2
50.8013 
 
118.12445
04701
Tomasz Brzęcki
Jan Staniszewski
PM
PM
5
5
50.7912 
 
119.03104
11471
Kazimierz Cios
Maciej Rodzaj
SL
MP
11
7
50.6912 
 
120.13899
05074
Grzegorz Jędrzejewski
Janusz Jędrzejewski
WP
WP
3
5
50.6211 
 
121.03787
03815
Adam Kozłowski
Michał Lewiński
LB
LB
12
12
50.5610 
 
122.04630
04732
Jacek Lasota
Michał Wantke
PM
PM
11
11
50.5010 
 
123.03847
 
Jarosław Michałowski
Vasil Valchev
KP
-
18
6
50.419 
 
124.07405
02784
Piotr Radzikowski
Robert Różak
MP
MP
9
5
50.369 
 
125.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
50.258 
 
126.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
50.247 
 
127.09667
13028
Arkadiusz Górzewski
Piotr Suchodolski
PM
PM
5
5
50.247 
 
128.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
KP
KP
5
11
50.166 
 
129.09562
08318
Łukasz Gaweł
Piotr Łopusiewicz
DS
DS
7
4
50.136 
 
130.04413
04430
Grzegorz Probola
Jan Rogowski
WM
WM
11
18
50.125 
 
131.15621
04588
Tomasz Gotard
Sławomir Henclik
PM
PM
19
18
50.105 
 
132.02472
02495
Konrad Codello
Andrzej Kokoryka
LU
LU
11
9
49.944 
 
133.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
49.883 
 
134.15059
08098
Agata Chojnicka
Michał Okoński
PM
PM
2.5
2
49.803 
 
135.09643
09146
Tomasz Sielicki
Piotr Tuczyński
MA
MA
5
15
49.792 
 
136.03650
03999
Tomasz Borucki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
5
5
49.792 
 
137.12272
06817
Anna Makarewicz
Renata Neronowicz
DS
MA
4
12
49.761 
 
138.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
49.75  
 
139.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.73  
 
140.01952
11104
Andrzej Choniawko
Sławomir Niajko
ZP
ZP
13
12
49.68  
 
141.01224
17049
Marek Bałdysz
Michał Samet
DS
PM
13
1.5
49.67  
 
142.04699
04731
Krzysztof Sikorski
Sylwester Walerowicz
PM
WP
19
15
49.58  
 
143.05654
15153
Dariusz Kardas
Teresa Pudelewicz
LD
LD
11
4
49.50  
 
144.13628
12357
Larysa Kuzniatsova
Aleh Tsimakhovich
PD
PD
2.5
11
49.49  
 
145.05097
05856
Janusz Kalida
Piotr Walczak
WP
WP
7
21
49.46  
 
146.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2
2
49.39  
 
147.04581
04712
Kazimierz Gralak
Leszek Szkudlarek
PM
PM
18
9
49.32  
 
148.14043
04077
Alfred Koda
Mirosław Morchat
PD
PD
4
5
49.32  
 
149.04042
04043
Janusz Kowalewski
Mirosław Liszewski
PD
PD
12
9
49.22  
 
150.09213
09755
Grzegorz Witkowski
Łukasz Witkowski
MA
SW
4
13
49.16  
 
151.03829
03987
Bogumił Macierzyński
Piotr Turowski
PM
KP
9
11
49.11  
 
152.03266
07313
Stefan Kowalczyk
Jerzy Pietrusza
SL
MP
18
4
49.07  
 
153.16053
14971
Filip Czaplicki
Bartosz Ćwiek
MA
MA
2
2.5
49.02  
 
154.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
49.02  
 
155.16229
18514
Anna Leśniewska
Zbigniew Leśniewski
KP
KP
3
0.5
49.01  
 
156.03696
03867
Leszek Falkowski
Jan Nawrocki
KP
KP
13
9
48.99  
 
157.09138
05374
Danuta Kazmucha
Cezary Serek
WP
WP
15
15
48.93  
 
158.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
KP
KP
7
9
48.86  
 
159.01502
12154
Mirosław Miłaszewski
Mateusz Sobczak
DS
DS
19
7
48.76  
 
160.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
LB
4
18
48.73  
 
161.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
48.70  
 
162.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
4
48.67  
 
163.04857
05156
Jan Adamczewski
Roman Kujawski
WP
WP
11
12
48.65  
 
164.01967
10403
Aleksander Downar-Zapolski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
7
2.5
48.56  
 
165.03186
03549
Sebastian Gumula
Mikołaj Taczewski
SL
SL
4
15
48.52  
 
166.16727
17291
Dariusz Milewski
Marek Piętak
PM
PM
2
1.5
48.32  
 
167.15595
11600
Maciej Dąbrowski
Jarosław Stach
MA
MA
7
7
48.32  
 
168.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
48.30  
 
169.11721
04715
Bogdan Frydrychowicz
Henryk Szwarc
PM
PM
3
4
48.26  
 
170.09006
15044
Adam Peszke
Piotr Surdyk
WP
WP
4
2.5
48.26  
 
171.04590
10823
Józef Idczak
Piotr Zamiar
PM
PM
7
4
48.23  
 
172.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
5
48.14  
 
173.04560
04591
Jarosław Drewing
Tadeusz Jakubiak
PM
PM
5
4
48.02  
 
174.04305
04396
Marek Klepacki
Krzysztof Pakuła
WM
WM
5
9
47.98  
 
175.16317
04124
Marian Krasowski
Roman Kruk
PD
PD
7
7
47.90  
 
176.08129
16145
Edward Bednarczyk
Andrzej Proczkowski
PM
PK
5
2
47.84  
 
177.14255
13696
Marcin Skurzyński
Tomasz Wiśniewski
MA
MA
2
2.5
47.82  
 
178.12503
 
Wojciech Uszynski
Anna Wheeler
MA
-
13
6
47.78  
 
179.04360
02519
Mirosław Makatrewicz
Bartosz Matras
WM
LU
13
7
47.74  
 
180.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
7
47.74  
 
181.11423
05404
Krzysztof Buzała
Marek Sosiński
LD
WP
4
7
47.71  
 
182.02324
02382
Andrzej Łagosz
Sławomir Polak
LB
WP
11
5
47.71  
 
183.04358
07601
Jakub Milkamanowicz
Michał Zbieranek
WM
WM
2
4
47.68  
 
184.13065
08054
Anna Jankowska
Jakub Piotrowski
DS
PM
3
4
47.65  
 
185.04628
11681
Marcin Kut
Ziemowit Nowak
PM
PM
5
5
47.60  
 
186.08899
06923
Marcin Osmański
Jacek Sikora
PM
ZP
4
5
47.54  
 
187.08094
12010
Zdzisław Jędrzejczak
Dariusz Zieliński
PM
PM
4
4
47.50  
 
188.02666
07642
Andrzej Hycnar
Witold Stachnik
PK
MP
13
7
47.46  
 
189.12452
04596
Andrzej Dobkowicz
Ryszard Jarmużewski
PM
PM
3
5
47.36  
 
190.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
7
47.35  
 
191.08166
14317
Renata Dancewicz
Aleksandra Talaczek
MA
MP
5
2
47.32  
 
192.12783
03884
Robert Mrukowski
Wiesław Paczkowski
KP
KP
5
5
47.31  
 
193.18479
09734
Magdalena Czajkowska
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
0.5
3
47.30  
 
194.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WP
WP
24
21
47.19  
 
195.01305
17451
Grzegorz Gardynik
Wojciech Grzegorzewski
MA
MA
19
2
47.17  
 
196.16187
04686
Krzysztof Czapczyk
Janusz Przybyszewski
PM
PM
3
11
46.99  
 
197.16147
04710
Marek Bednarczyk
Stanisław Szejko
PM
PM
2.5
7
46.93  
 
198.14444
04329
Edward Kończak
Zbigniew Krzepkowski
WM
WM
2.5
5
46.89  
 
199.13474
14847
Valery Kanstantsinau
Nataliya Koshcheyeva
PD
PD
4
1.5
46.77  
 
200.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
5
9
46.75  
 
201.04772
04797
Bogusław Dyk
Ryszard Konopka
PM
PM
12
12
46.74  
 
202.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
46.62  
 
203.14834
06112
Roman Marczewski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
5
12
46.62  
 
204.08618
04341
Roland Godlewski
Jan Lech
ZP
PM
2.5
5
46.61  
 
205.14369
06066
Józef Klimowski
Ludwik Piotrowski
ZP
ZP
4
9
46.58  
 
206.04605
04730
Jan Klapkowski
Zbigniew Walczyński
PM
PM
7
9
46.58  
 
207.07052
16716
Edmund Czubak
Lena Ostrowska
MA
MA
11
2.5
46.47  
 
208.06573
 
Bogusław Domaszewski
Michael Heins
MA
-
3
6
46.44  
 
209.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
1.5
2
46.43  
 
210.11092
02831
Tytus Bisping
Włodzimierz Wala
MP
MP
5
19
46.23  
 
211.05242
02819
Ewa Knapik
Halina Święch
WP
MP
5
7
46.19  
 
212.04197
04036
Wojciech Bobrek
Janusz Ciruk
WM
WM
12
9
46.17  
 
213.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
LD
3
2
46.15  
 
214.15599
02793
Jerzy Jeleń
Paweł Skałacki
PM
MP
2
7
45.94  
 
215.03064
03274
Michał Błach
Joanna Taczewska
SL
SL
5
12
45.93  
 
216.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
1.5
1.5
45.88  
 
217.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
45.83  
 
218.08605
04143
Krzysztof Dach
Stanisław Gawryszczak
PD
PD
3
5
45.80  
 
219.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
MA
MA
7
7
45.66  
 
220.13661
11769
Adam Harasimowicz
Tomasz Stryszawski
MP
MP
4
7
45.66  
 
221.11802
04829
Marek Banasiński
Marek Pietrzak
PM
PM
12
4
45.65  
 
222.12455
06903
Piotr Nauman
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
45.56  
 
223.15200
15199
Małgorzata Purta
Marcin Purta
MA
MA
2
2
45.51  
 
224.04643
08903
Bogdan Małysz
Olga Zabulewicz
PM
PM
18
5
45.51  
 
225.04949
05534
Michał Dembiński
Stanisław Zakrzewski
WP
WP
12
15
45.40  
 
226.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
2.5
12
45.30  
 
227.06904
11610
Lech Sadoś
Paweł Starnawski
MA
MA
12
5
45.28  
 
228.04660
04755
Marek Niesłuchowski
Danuta Żabicka
PM
PM
5
7
45.22  
 
229.05568
10450
Zdzisław Beling
Jacek Dmowski
WP
MA
18
13
45.03  
 
230.04279
04342
Jan Janiak
Bogdan Lesiński
WM
WM
7
7
45.02  
 
231.17233
12872
Jan Kosieradzki
Stefan Samól
MA
WP
0
3
44.93  
 
232.18063
17210
Robert Grisdale
Olgierd Zieliński
PM
PM
1
0.5
44.87  
 
233.08428
07020
Krzysztof Sokół
Jan Zabrocki
MA
MA
3
7
44.87  
 
234.09245
04509
Tomasz Sinkiewicz
Janusz Wróblewski
WM
WM
5
9
44.70  
 
235.13074
14286
Maciej Grabiec
Błażej Krawczyk
MP
MP
7
5
44.69  
 
236.08271
04350
Adam Karczmarz
Jarosław Łosiak
MA
WM
5
9
44.54  
 
237.04780
04818
Grzegorz Gan
Krzysztof Materek
PM
PM
3
2.5
44.44  
 
238.06516
06517
Andrzej Borewicz
Halina Borewicz
MA
MA
11
9
44.41  
 
239.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
44.40  
 
240.10799
10813
Michał Gutowski
Bartłomiej Nowak
PM
PM
3
3
44.39  
 
241.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
MA
SW
5
7
44.36  
 
242.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
MA
MA
7
5
44.34  
 
243.11358
12123
Aleksander Krych
Mateusz Stępiński
MA
MA
7
7
44.25  
 
244.13385
08052
Roman Grabowski
Bohdan Pliszka
KP
KP
2.5
7
44.25  
 
245.04627
04737
Jacek Kuśmierz
Elżbieta Wesołowska
PM
PM
5
9
44.24  
 
246.05615
06705
Jarosław Gąsiorowski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
43.76  
 
247.04543
04639
Stanisław Brzozowski
Andrzej Malinowski
PM
PM
7
5
43.64  
 
248.15700
12562
Barbara Boros
Krystyna Rogala
PM
PM
2
2
43.56  
 
249.05957
06144
Edward Kaczmarek
Czesław Wojtaś
ZP
ZP
9
5
43.52  
 
250.10869
10870
Alicja Krzemińska
Paweł Krzemiński
KP
KP
3
4
43.35  
 
251. 
 
Maurice OLeary
Blathnaid Trayer
-
-
6
6
43.15  
 
252.04573
04745
Michał Gapa
Kazimierz Wołowiec
PM
PM
5
4
42.86  
 
253.11775
16903
Magdalena Madej
Roman Madej
MP
MP
2
2
42.81  
 
254.08825
06148
Cezary Kawiak
Andrzej Wójcik
ZP
ZP
4
7
42.76  
 
255.16128
09703
Pavel Peradziryi
Czesław Szur
PD
PM
3
4
42.72  
 
256.16699
14569
Arkadiusz Poziemski
Maksym Wałaszewski
DS
MA
2.5
1.5
42.68  
 
257.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
3
3
42.53  
 
258.08056
10118
Marek Jacyków
Jarosław Pęski
PM
PM
4
5
42.48  
 
259.15350
12651
Eliza Gardzińska
Wojciech Gardziński
MA
MA
1.5
2
42.40  
 
260.06595
16833
Ryszard Florkiewicz
Ted Jablonowski
MA
MA
3
0.5
42.37  
 
261.17029
11291
Joanna Dziekańska
Przemysław Ohrysko
MA
MA
1.5
2.5
41.97  
 
262.06325
06329
Ireneusz Głowacki
Andrzej Jaroński
MA
MA
4
4
41.65  
 
263.05246
16729
Zofia Mikołajczyk
Barbara Podgórska
WP
WP
4
4
41.05  
 
264.08097
06822
Włodzimierz Kocoń
Anna Nosalska
PM
PM
4
7
41.01  
 
265.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
41.01  
 
266.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
5
40.32  
 
267.06357
06358
Jolanta Wiśniewska
Sławomir Wiśniewski
MA
MA
3
3
40.29  
 
268.05635
18508
Bogusław Jakóbczyk
Monika Kowner
LD
LD
5
0
39.82  
 
269.14619
11550
Maksymilian Chodacki
Piotr Marcinowski
MP
DS
5
7
39.11  
 
270.06764
16461
Marian Łukasiak
Sławomir Rokicki
MA
MA
5
2
39.09  
 
271.15933
15286
Krystian Bojeczko
Angelika Konderak
PM
MP
1.5
2
38.19  
 
272.14471
14472
Krzysztof Szubarga
Michał Szubarga
KP
KP
1.5
1.5
37.74  
 
273.03423
07603
Marek Pieczka
Tomasz Pilch
SL
SL
11
19
30.67  
 
274. 
15615
Gracjan Bednarski
Waldemar Pietrasiewicz
-
LB
0
2
26.97  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 19760 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2017/baltycki/W-k04.html

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-12-07 g.07:43:19 (0.8529/558) przez system MSC Cezar v.2.0.36 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.