Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C3935/21899 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2017/18 (9)
VI OTP*** - GRAND PRIX POLSKI PAR
niedziela, 22 kwietnia 2018r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.09549
01318
Maciej Bielawski
Stanisław Gołębiowski
DS
DS
11
24
64.63233I
I
2.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
62.57227II
II
3.04108
09755
Przemysław Janiszewski
Łukasz Witkowski
MA
SW
21
13
61.70221II
II
4.04198
05264
Adolf Bocheński
Jerzy Mścisz
WM
WP
13
13
61.09215III
III
5.05611
08203
Dominik Filipowicz
Wojciech Gaweł
DS
MA
21
19
60.98209III
III
6.11550
12154
Piotr Marcinowski
Mateusz Sobczak
DS
DS
9
9
60.91205III
III
7.02934
03423
Krzysztof Kujawa
Marek Pieczka
SL
SL
19
11
60.15200 
 
8.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
OP
OP
5
5
60.04195 
 
9.09357
07849
Arkadiusz Majcher
Bogdan Szulejewski
PK
SW
9
21
59.87191 
 
10.02666
12999
Andrzej Hycnar
Adam Krysa
PK
PK
13
9
59.68186 
 
11.05176
01661
Michał Kwiecień
Włodzimierz Starkowski
MP
MP
24
24
59.59181 
 
12.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
2.5
59.03176 
 
13.06554
01272
Jarosław Cieślak
Marek Czerepak
DS
DS
19
12
58.50172 
 
14.06795
08434
Ewa Miszewska
Witold Tomaszek
WP
WP
19
12
58.45167 
 
15.04740
09550
Piotr Wiankowski
Jakub Wojcieszek
WP
MA
19
17
57.91162 
 
16.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
7
57.86158 
 
17.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
WP
WP
18
17
57.60153 
 
18.04242
04279
Andrzej Fronczak
Jan Janiak
WM
WM
18
7
57.45148 
 
19.14728
11319
Kamil Nowak
Przemysław Zawada
MA
MA
11
17
57.43143 
 
20.02806
14234
Wojciech Strzemecki
Jakub Zawada
MA
PK
21
7
57.37139 
 
21.01032
01171
Jacek Czaykowski
Stefan Skowron
PK
PK
12
12
56.94134 
 
22.14619
13438
Maksymilian Chodacki
Rafał Marks
SL
MA
7
9
56.56129 
 
23.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
4
13
56.54124 
 
24.01054
02727
Tadeusz Garbacik
Andrzej Lubojemski
MP
MP
12
13
56.16120 
 
25.10601
02804
Grzegorz Latała
Piotr Stopa
MP
MP
3
13
55.95115 
 
26.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
55.47110 
 
27.15976
12123
Stanisław Mączka
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
7
55.38106 
 
28.06556
07555
Sylwester Cieślak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
55.13101 
 
29.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
55.1396 
 
30.08593
12129
Marcin Bartoszewski
Grzegorz Deptuła
WM
WM
7
7
55.0591 
 
31.07283
05307
Jarosław Figlus
Zbigniew Papierniak
SL
SL
13
13
54.9687 
 
32.07644
07312
Piotr Markiewicz
Dariusz Sosin
MP
MP
5
5
54.9582 
 
33.12362
01726
Justyna Stachowiak-Kluz
Tomasz Winciorek
WP
SW
7
18
54.9577 
 
34.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
4
54.8173 
 
35.07190
11296
Paweł Chindelewicz
Artur Pomarański
PM
ZP
12
5
54.7568 
 
36.17082
10143
Maciej Boczar
Marcin Sakowicz
MA
LB
3
0
54.6563 
 
37.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
54.6158 
 
38.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
7
7
54.5554 
 
39.07271
09835
Adrian Bakalarz
Tomasz Kłys
SL
WP
7
5
54.5549 
 
40.13622
08970
Mirosław Łopaciuk
Bogusław Pawszak
MA
MA
4
12
54.5347 
 
41.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
5
5
54.4546 
 
42.12253
08978
Jerzy Kozyczkowski
Jacek Leśniczak
LB
LB
11
15
54.4345 
 
43.11110
13019
Wojciech Stachnik
Grzegorz Wadas
MP
MP
5
4
54.3744 
 
44.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
7
54.3443 
 
45.01286
01345
Maciej Dorabiała
Maciej Hutyra
DS
DS
9
5
54.1643 
 
46.02888
03001
Zbigniew Borkowski
Marek Tutka
SW
SW
12
18
54.1342 
 
47.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
53.8341 
 
48.06580
17167
Piotr Dybicz
Tomasz Kiełbasa
MA
MA
11
4
53.7840 
 
49.10721
01152
Sławomir Czech
Grzegorz Rewer
LU
LU
7
9
53.6439 
 
50.05111
05363
Wit Klapper
Jerzy Russyan
SL
WP
21
21
53.6239 
 
51.01030
01128
Marek Cyrkiel
Roman Opaliński
PK
PK
12
18
53.5938 
 
52.02681
02723
Mariusz Kita
Bogusław Lesiecki
MP
MP
12
12
53.5837 
 
53.04143
16829
Stanisław Gawryszczak
Tomasz Zaleski
PD
PD
5
4
53.5736 
 
54.06336
10095
Piotr Lutostański
Paweł Miechowicz
LB
LB
18
15
53.5135 
 
55.02121
05856
Ryszard Sakowicz
Piotr Walczak
LB
WP
17
21
53.5134 
 
56.08312
06963
Piotr Bizoń
Marek Szymanowski
MP
LD
21
24
53.4634 
 
57.02919
06876
Aleksander Knawa
Janusz Radecki
SW
MA
13
18
53.3833 
 
58.04427
04463
Edmund Reczuga
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
53.2632 
 
59.02820
02846
Józef Tokarz
Ryszard Woliński
MP
MP
7
12
53.1631 
 
60.06382
02904
Maciej Dobrzyński
Janusz Gawęcki
SW
SW
5
18
53.0430 
 
61.04535
08308
Dariusz Bogucki
Kamil Walczyk
PM
SW
13
7
53.0230 
 
62.04852
07860
Marta Sikora
Adam Walczyński
PM
PM
4
7
52.9529 
 
63.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
52.9228 
 
64.12634
03960
Monika Sautaux
Radosław Szczepański
KP
PK
4
18
52.9027 
 
65.02913
02937
Edmund Jas
Nikander Kuszewski
SW
SW
5
11
52.8926 
 
66.15666
15665
Henadzi Medusheuski
Andrei Sotnikau
PD
PD
3
4
52.4626 
 
67.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
OP
7
9
52.4125 
 
68.06370
03020
Jacek Bors
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
9
52.2924 
 
69.09491
02157
Rafał Niedzielski
Paweł Szymonik
LU
LU
7
7
52.2623 
 
70.07777
15595
Ewa Banaszkiewicz
Maciej Dąbrowski
MA
OP
15
7
52.2122 
 
71.02580
02698
Agata Kowal
Jakub Kowal
MP
MP
7
12
51.8922 
 
72.15599
02757
Jerzy Jeleń
Bogdan Palczyński
MP
MP
2.5
9
51.7521 
 
73.02683
16140
Krzysztof Kleinrok
Andrzej Szepczyński
MP
MA
12
3
51.6920 
 
74.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
5
51.6019 
 
75.13074
11109
Maciej Grabiec
Maciej Kita
MP
MP
7
5
51.6018 
 
76.10534
06973
Waldemar Sroczyński
Piotr Tuszyński
LB
LB
9
24
51.5317 
 
77.03763
15477
Leszek Kawski
Krzysztof Żak
KP
MP
9
5
51.5017 
 
78.08117
08950
Grażyna Brewiak
Iwona Czajka
WP
MA
19
7
51.2316 
 
79.04701
04748
Jan Staniszewski
Andrzej Wyborski
PM
PM
5
7
51.1915 
 
80.09322
02954
Mirosław Kotowski
Włodzimierz Niedolaz
SW
SW
4
7
51.1814 
 
81.02966
02977
Stanisław Pająk
Mirosław Rafalski
SW
SW
15
18
51.1313 
 
82.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
51.1113 
 
83.01865
01643
Andrzej Pawlak
Ewa Sobolewska
OP
LD
15
13
51.1112 
 
84.02931
09371
Sławomir Król
Zbigniew Swat
SW
SW
3
2
51.0911 
 
85.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
51.0510 
 
86.07215
07246
Giedre Jankunaite
Giedrius Szarkanas
PD
PD
11
11
50.959 
 
87.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
50.929 
 
88.09734
06813
Krzysztof Kowalczyk
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
50.728 
 
89.05574
05691
Przemysław Błaszczyk
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
50.727 
 
90.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
13
50.706 
 
91.16259
02933
Maciej Kliś
Piotr Kucharski
MP
SW
4
18
50.695 
 
92.01138
01206
Marek Pietraszek
Jacek Znamirowski
PK
PK
18
15
50.675 
 
93.02671
02672
Ryszard Jaśkiewicz
Stanisław Jaśkiewicz
MP
MP
11
7
50.674 
 
94.15519
01617
Piotr Kulesza
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
50.223 
 
95.07691
15715
Janusz Natorski
Robert Podsiadły
MP
MP
5
4
50.072 
 
96.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
3
13
50.031 
 
97.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
49.99  
 
98.02673
04360
Marek Jaworski
Mirosław Makatrewicz
MP
WM
12
13
49.92  
 
99.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
3
49.83  
 
100.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
13
7
49.69  
 
101.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
1.5
49.65  
 
102.16645
16875
Piotr Jasiński
Edward Sucharda
MA
MA
4
4
49.60  
 
103.06903
08428
Józef Rzepka
Krzysztof Sokół
MA
MA
5
3
49.47  
 
104.04793
06707
Krzysztof Kluf
Maciej Kowalski
MA
MA
12
12
49.38  
 
105.07712
07704
Aleksander Bobko
Ilona Bobko
PK
PK
5
4
49.29  
 
106.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
49.24  
 
107.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
49.20  
 
108.07778
11466
Włodzimierz Barszczewski
Tadeusz Laszczak
MA
MA
9
7
49.19  
 
109.07614
02793
Marek Kiepura
Paweł Skałacki
MP
MP
5
7
49.15  
 
110.02907
03003
Waldemar Haponiuk
Hubert Urban
SW
SW
5
7
49.13  
 
111.03232
03231
Grzegorz Kaleta
Halina Kaleta
SL
SL
7
7
49.10  
 
112.03005
15916
Piotr Waluszewski
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
4
3
49.01  
 
113.18128
07542
Wojciech Kurkowski
Marek Tekieli
LU
LU
2.5
7
48.90  
 
114.05634
05765
Włodzimierz Jakowicki
Rafał Pietrzyk
WP
LD
7
5
48.75  
 
115.06706
17242
Apolinary Kowalski
Andrzej Zawada
WP
MA
24
7
48.72  
 
116.06721
10426
Edward Krusiewicz
Marek Szakun
MA
MA
7
3
48.54  
 
117.01066
12314
Andrzej Janda
Damian Smulski
PK
PK
5
3
48.44  
 
118.12445
04670
Tomasz Brzęcki
Mariusz Pater
PM
PM
5
11
48.39  
 
119.05624
11573
Jacek Grzelczak
Piotr Kazub
LD
LD
13
4
48.39  
 
120.02663
07725
Jacek Herman
Grzegorz Superson
MP
MP
11
11
48.38  
 
121.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
48.06  
 
122.11471
03529
Maciej Rodzaj
Jacek Szczerbowski
MP
SL
7
7
48.01  
 
123.18222
17593
Konrad Ciborowski
Kinga Kowal
MP
MP
1
1.5
47.77  
 
124.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
47.70  
 
125.04109
01556
Łukasz Brede
Jan Pawlikaniec
WP
DS
17
5
47.52  
 
126.06664
06306
Jan Kandybowicz
Kazimierz Wielechowski
MA
MA
13
12
47.47  
 
127.17692
04166
Anna Nożyńska
Piotr Tokarski
MA
MA
1.5
1.5
47.46  
 
128.16217
12272
Patrycja Krupnik
Anna Makarewicz
DS
DS
1
4
47.41  
 
129.02703
07940
Marcin Krawczyk
Piotr Waniurski
MP
MP
12
11
47.39  
 
130.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
47.37  
 
131.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
2.5
2.5
47.29  
 
132.09924
06441
Jacek Kowalski
Roman Urbańczyk
SW
SW
5
7
47.24  
 
133.02735
02760
Marian Makówka
Jerzy Pasich
MP
MP
5
7
47.22  
 
134.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
47.06  
 
135.14651
14650
Sergey Belko
Dmitry Kamlyuk
PD
PD
1.5
2
46.76  
 
136.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
46.66  
 
137.02644
11769
Grzegorz Gawron
Tomasz Stryszawski
MP
MP
12
7
46.58  
 
138.16456
16707
Sylwester Sokół
Piotr Trębski
LD
MA
3
2.5
46.56  
 
139.09245
04509
Tomasz Sinkiewicz
Janusz Wróblewski
WM
WM
5
9
46.38  
 
140.08986
08026
Józef Małysz
Andrzej Potrzyszcz
LU
LU
5
5
46.37  
 
141.13993
07939
Grzegorz Cieślak
Elżbieta Waniurska
LU
LU
4
7
46.30  
 
142.05242
04848
Ewa Knapik
Maria Tomczewska
WP
PM
5
7
46.17  
 
143.02462
02504
Jacek Baka
Janusz Krawczyński
LU
LU
11
7
46.05  
 
144.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
5
9
46.04  
 
145.07983
07984
Mieczysław Paczos
Bogdan Palikot
LU
MP
4
5
45.91  
 
146.06904
06950
Lech Sadoś
Piotr Strzelczyk
MA
MA
12
5
45.89  
 
147.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
1.5
1.5
45.82  
 
148.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
3
21
45.79  
 
149.07572
12006
Ireneusz Jagielski
Danuta Krupnik
WM
WM
7
7
45.62  
 
150.02812
02831
Maciej Szczerczak
Włodzimierz Wala
MP
MP
4
19
45.56  
 
151.10533
02827
Ryszard Pałasz
Marek Urbański
DS
LB
9
13
45.51  
 
152.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
45.45  
 
153. 
18794
Marek Działak
Danuta Kaczmarek
NZ
LB
0
1
45.19  
 
154.03029
03103
Stanisław Adamczyk
Robert Cimr
SL
SL
7
7
45.09  
 
155.12263
12503
Anna Jaguszewska
Wojciech Uszynski
MA
MA
4
13
44.99  
 
156.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
4
5
44.91  
 
157.11591
06689
Tadeusz Bożek
Andrzej Kondeja
MA
MA
5
13
44.82  
 
158.14226
09501
Zbigniew Przeginiak
Jan Skuciński
MP
MP
4
5
44.74  
 
159.14710
16128
Yauheni Hardzei
Pavel Peradziryi
PD
PD
2.5
3
44.57  
 
160.13540
15292
Ewa Dziubińska
Maja Mrozek
SL
MP
2
2
44.18  
 
161.06014
06072
Adam Małdyk
Jan Przybyś
ZP
ZP
4
3
44.10  
 
162.04240
04399
Dariusz Filipek
Tomasz Patalan
WM
WM
5
4
43.92  
 
163.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
3
3
43.85  
 
164.02794
07642
Ryszard Skotarski
Witold Stachnik
MA
MA
12
7
43.72  
 
165.06978
01208
Tomasz Ukraiński
Adam Żarnowski
PK
PK
12
12
43.62  
 
166. 
19268
Virginijus Kartanas
Remigijus Mackus
LTU
PD
0
0
43.50  
 
167.06797
17232
Andrzej Miszewski
Andrzej Szlachta
MA
MA
18
2
43.37  
 
168.05675
05701
Mariusz Kraśnicki
Marta Maj-Rudnicka
LD
LD
9
13
43.14  
 
169. 
 
Egidijus Petryla
Nele Petryliene
LTU
LTU
6
6
43.10  
 
170.15913
06445
Adam Rydz
Ryszard Wójcik
SW
SW
2.5
4
43.09  
 
171.14585
17543
Anna Burda
Zdzisław Burda
MP
MP
2.5
1.5
42.81  
 
172.13492
11836
Roman Borkowski
Jerzy Karwacki
LD
LU
3
3
42.68  
 
173.11092
12075
Tytus Bisping
Marzena Kwiecińska-Wilk
MP
MP
5
5
42.66  
 
174.17233
18801
Jan Kosieradzki
Radosław Rozman
MA
MA
0.5
0.5
42.41  
 
175.16544
13412
Hanna Ciuńczyk
Zuzanna Moszczyńska
MA
LD
2.5
5
42.30  
 
176.15356
15357
Marian Jabłonka
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
2
2.5
42.16  
 
177.13420
14584
Adam Cichoń
Marek Heichel
MP
MP
2.5
3
42.02  
 
178.07667
07617
Barbara Batkiewicz
Mirosław Sady
MP
MP
9
12
41.53  
 
179.09358
07975
Stanisława Maludzińska
Jerzy Maludziński
SW
SW
2.5
11
41.34  
 
180.10752
08454
Jacek Balcerowski
Dariusz Banaś
SW
SW
2
4
41.15  
 
181.01824
07431
Andrzej Kazimierowicz
Marek Witek
OP
SL
4
21
40.79  
 
182.02571
02572
Marek Zaleski
Paweł Zaleski
LU
LU
2.5
4
39.82  
 
183.02522
11828
Leszek Młodziński
Edward Wójcik
LU
LU
4
4
39.79  
 
184.18221
 
Łucja Ciborowska
Magdalena Fornal
MP
-
1
0
39.41  
 
185.09226
09313
Tomasz Erbel
Grzegorz Godzisz
SW
SW
2
2.5
38.69  
 
186.02928
08930
Marek Kozdrach
Maja Żabierek
SW
SW
5
4
38.28  
 
187.06573
16495
Bogusław Domaszewski
Marek Janota
MA
MA
3
2
36.51  
 
188.03266
03523
Stefan Kowalczyk
Jan Sucharkiewicz
SL
SL
18
18
28.38  
 
189.16504
16516
Alena Hallakh
Tatiana Shimkevich
PD
PD
0
0
28.28  
 
190.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
4
26.83  
 
191.16461
14534
Sławomir Rokicki
Roman Wajs
MA
MA
2.5
3
25.80  
 
192.15582
12224
Tomasz Kozłowski
Aleksander Waślicki
MA
MA
3
4
23.79  
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 13568 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.pzbs.pl/wyniki/turnieje/2018/gpp/09starachowice/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-07-15 g.01:37:56 (0.4655/394) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.