Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 2021 Archiwum Rok 2020
 
  
 
C4039/22568 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

46. Grand Prix Warszawy
46th Grand Prix of Warsaw
VI Kongresowy Turniej Par*
poniedziałek, 27 sierpnia 2018r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
ks*
1.06706
06887
Apolinary Kowalski
Jacek Romański
WP
DS
24
24
64.227337III
III
2.08854
07871
Joanna Przytycka
Piotr Zieliński
MA
MA
3
5
64.227136 
 
3.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
63.546935 
 
4.10054
04842
Andrzej Jaszczak
Leszek Sztyrak
OP
OP
15
19
62.546734 
 
5.11591
07053
Tadeusz Bożek
Krzysztof Gołaś
MA
MA
5
5
61.876533 
 
6.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
18
61.716432 
 
7.01347
06795
Piotr Ilczuk
Ewa Miszewska
LU
WP
18
19
61.416231 
 
8.07190
05111
Paweł Chindelewicz
Wit Klapper
PM
SL
12
21
60.756131 
 
9.14276
11656
Pavel Klebanovich
Elena Shokhan
PD
PD
5
7
60.415930 
 
10.11834
02524
Jakub Jagodziński
Józef Myć
LU
LU
5
7
60.385729 
 
11.06540
06963
Bartosz Chmurski
Marek Szymanowski
MA
LD
21
24
60.365628 
 
12.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
60.335427 
 
13.12197
10085
Michał Klukowski
Justyna Żmuda
MP
MP
24
17
60.135226 
 
14.09357
01726
Arkadiusz Majcher
Tomasz Winciorek
PK
SW
9
18
59.945126 
 
15.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
WM
7
19
59.694925 
 
16.10444
06629
Stefan Cabaj
Włodzimierz Ilnicki
MA
MA
9
17
59.334824 
 
17.12503
17242
Wojciech Uszynski
Andrzej Zawada
MA
MA
13
7
59.314623 
 
18.01865
18890
Andrzej Pawlak
Vasil Valchev
OP
ZP
17
2.5
59.154422 
 
19.08294
06954
Mariusz Bartkowski
Adam Suwik
SW
SW
17
18
59.004322 
 
20.02495
07989
Andrzej Kokoryka
Wiesław Skubisz
LU
LU
9
9
58.884121 
 
21.06747
06780
Krzysztof Latoszewski
Anna Mandecka
MA
MA
9
7
58.503920 
 
22.12450
05611
Katarzyna Dufrat
Dominik Filipowicz
MP
DS
15
21
58.223819 
 
23.06549
04161
Igor Ciborowski
Bartosz Mer
MA
MA
4
3
57.403618 
 
24.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
MA
OP
7
19
57.193518 
 
25.10721
04108
Sławomir Czech
Przemysław Janiszewski
LU
MA
7
21
56.743317 
 
26.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
5
56.733116 
 
27.06661
06689
Waldemar Kałużyński
Andrzej Kondeja
MA
MA
9
13
56.693015 
 
28.04660
06904
Marek Niesłuchowski
Lech Sadoś
PM
MA
5
12
56.172814 
 
29.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
55.892613 
 
30.07830
06903
Jerzy Pawelec
Józef Rzepka
MA
MA
5
5
55.452513 
 
31.05059
08978
Stanisław Janik
Jacek Leśniczak
LB
LB
13
15
55.242312 
 
32.10928
10930
Robert Niedziałkowski
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
5
5
55.232211 
 
33.01318
09550
Stanisław Gołębiowski
Jakub Wojcieszek
DS
MA
24
17
55.192010 
 
34.12362
16140
Justyna Stachowiak-Kluz
Andrzej Szepczyński
WP
MA
7
4
55.18189 
 
35.06507
07033
Wojciech Biegajło
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
13
13
55.06179 
 
36.18480
17854
Witold Jochym
Dariusz Krakowiak
MA
MA
1.5
2
54.72158 
 
37.07043
03003
Sandra Różańska
Hubert Urban
MA
SW
3
7
54.62158 
 
38.06530
06959
Jerzy Cel
Zofia Szuchnik
MA
MA
3
3
54.51158 
 
39.12006
15032
Danuta Krupnik
Rafał Maszenda
WM
MA
7
3
54.49147 
 
40.14481
13060
Kacper Kacperski
Dominika Ogłoblin
MA
WP
5
4
54.28147 
 
41.02806
11319
Wojciech Strzemecki
Przemysław Zawada
MA
MA
21
19
54.27147 
 
42.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
11
7
54.27137 
 
43.06818
06877
Wiesław Niedziela
Waldemar Radziak
MA
MA
7
12
54.26137 
 
44.13074
16645
Maciej Grabiec
Piotr Jasiński
MP
MA
7
5
54.16137 
 
45.04198
06562
Adolf Bocheński
Maciej Czajkowski
WM
MA
13
4
53.96137 
 
46.09020
04043
Kazimierz Grzeszkowiak
Mirosław Liszewski
MA
PD
4
9
53.88126 
 
47.17155
16859
Sławomir Bąk
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
4
4
53.87126 
 
48.12266
08970
Marek Drukier
Bogusław Pawszak
WP
MA
5
12
53.84126 
 
49.02673
10533
Marek Jaworski
Ryszard Pałasz
MP
DS
12
9
53.78116 
 
50.06815
04740
Piotr Nawrocki
Piotr Wiankowski
WP
WP
19
19
53.59116 
 
51.07126
03933
Janusz Kurdej
Eugeniusz Seichter
OP
KP
5
11
53.57116 
 
52.02934
16145
Krzysztof Kujawa
Andrzej Proczkowski
SL
PK
19
2.5
53.46116 
 
53.06556
06797
Sylwester Cieślak
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
53.41105 
 
54.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
53.32105 
 
55.02460
02976
Marek Atalski
Tomasz Raczkiewicz
LU
LU
13
12
53.17105 
 
56.06580
15976
Piotr Dybicz
Stanisław Mączka
MA
MA
11
4
53.16105 
 
57.06929
06995
Ewa Skopińska
Piotr Witkowski
MA
MA
12
9
53.0395 
 
58.01138
12985
Marek Pietraszek
Eugeniusz Strzyż
PK
PK
18
5
53.0295 
 
59.19344
16616
Łukasz Chrzanowski
Paweł Sankowski
MA
MA
0
2
52.7795 
 
60.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
52.7084 
 
61.05718
05363
Jerzy Michałek
Jerzy Russyan
SL
WP
21
21
52.5284 
 
62.02468
13993
Jerzy Brzustowski
Grzegorz Cieślak
LU
LU
5
4
52.4984 
 
63.12685
11604
Witold Bielecki
Marcin Najbar
MA
MA
2
2.5
52.4484 
 
64.03221
07817
Paweł Jończyk
Ewa Łukowska
SL
MA
4
2.5
52.4374 
 
65.17167
12123
Tomasz Kiełbasa
Mateusz Stępiński
MA
MA
4
9
52.4374 
 
66.05739
07544
Robert Nowicki
Marek Tyran
WP
LD
15
13
52.4374 
 
67.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
OP
OP
11
4
52.2363 
 
68.01539
07242
Wojciech Olański
Vytautas Vainikonis
WP
WP
21
17
52.0663 
 
69.11550
07849
Piotr Marcinowski
Bogdan Szulejewski
DS
SW
9
21
51.8163 
 
70.06522
06895
Henryk Brodawski
Artur Rutkowski
MA
MA
13
19
51.6863 
 
71.06488
04829
Wiesław Andruk
Marek Pietrzak
MA
PM
9
4
51.5953 
 
72.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
1
5
51.3953 
 
73.10571
06813
Marek Kubicki
Krzysztof Najda
MA
MA
4
5
51.3653 
 
74.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
51.3153 
 
75.18032
18785
Maciej Kulikowski
Paweł Sierakowski
MA
MA
2.5
1.5
51.2742 
 
76.10148
04848
Paulina Klimentowska
Maria Tomczewska
PM
PM
7
7
51.2542 
 
77.07712
06612
Aleksander Bobko
Jerzy Góralczyk
PK
PK
5
5
51.2442 
 
78.07796
07815
Marek Jeleniewski
Lena Leszczyńska
SW
MA
18
7
50.8032 
 
79.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
50.7332 
 
80.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
13
9
50.6732 
 
81.06539
06684
Robert Chmielak
Stefan Knothe
MA
MA
7
9
50.6632 
 
82.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2
50.6021 
 
83.04662
16716
Michał Nowosadzki
Lena Ostrowska
MA
MA
24
3
50.4421 
 
84.06707
06733
Maciej Kowalski
Grzegorz Kula
MA
MA
12
11
50.3321 
 
85.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
50.1511 
 
86.06702
14417
Janusz Kowalczyk
Maciej Mosakowski
MA
MA
5
2
49.8711 
 
87.17161
15511
Krzysztof Cichy
Kacper Kopka
MA
MA
4
5
49.8611 
 
88.06800
06876
Sylwester Młynarczuk
Janusz Radecki
MA
MA
18
18
49.6411 
 
89.06334
06356
Dariusz Krajewski
Maciej Wiącek
LD
LD
13
12
49.60   
 
90.04531
05856
Marek Barylewski
Piotr Walczak
WP
WP
18
21
49.47   
 
91.15595
12899
Maciej Dąbrowski
Michał Wróbel
OP
OP
9
7
49.37   
 
92.10450
06845
Jacek Dmowski
Tomasz Paluchowski
OP
MA
13
13
49.32   
 
93.06721
07020
Edward Krusiewicz
Jan Zabrocki
MA
MA
7
7
49.32   
 
94.01661
06973
Włodzimierz Starkowski
Piotr Tuszyński
MP
LB
24
24
49.31   
 
95.07809
08434
Piotr Kołuda
Witold Tomaszek
LU
WP
17
12
49.22   
 
96.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
49.03   
 
97.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
2.5
3
48.86   
 
98.18479
17503
Magdalena Czajkowska
Mariusz Potocki
MA
MA
1.5
2
48.83   
 
99.06620
12272
Igor Grzejdziak
Anna Makarewicz
LU
DS
15
4
48.65   
 
100.10447
13913
Mikołaj Komorowski
Damian Trojnara
MA
MA
2
2
48.65   
 
101.15582
06982
Tomasz Kozłowski
Marcin Walczak
MA
MA
3
5
48.26   
 
102.06494
17951
Ryszard Bałuk
Jakub Bojanowski
MA
MA
5
1.5
48.23   
 
103.17892
17008
Aron Shindler
Filip Trojański
MP
MA
2
2
48.19   
 
104.03847
18760
Jarosław Michałowski
Joanna Zalewska
KP
MA
18
2
48.17   
 
105.19384
 
Leszek Ekert
Maciej Raczkiewicz
PM
-
3
0
48.11   
 
106.03064
09755
Michał Błach
Łukasz Witkowski
WP
SW
5
13
48.08   
 
107.08931
10549
Andrzej Fengler
Jerzy Małożewski
MA
MA
5
9
48.06   
 
108.16296
16675
Jerzy Bejma
Joanna Kilanowicz-Bosek
MA
MA
2.5
2.5
47.96   
 
109.05574
08485
Przemysław Błaszczyk
Grażyna Busse
LD
WP
15
15
47.95   
 
110.07063
07065
Dorota Tokaj-Wojtczuk
Rafał Wojtczuk
MA
MA
7
7
47.91   
 
111.07051
07064
Edward Branicki
Witold Wojdyłło
MA
MA
5
4
47.81   
 
112.01345
13462
Maciej Hutyra
Dariusz Puczyński
DS
MA
5
3
47.63   
 
113.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
1.5
4
47.52   
 
114.01234
01707
Kazimierz Bednarek
Stanisław Wachel
DS
DS
9
5
47.44   
 
115.17916
17935
Kajetan Gościański
Ryszard Rosikiewicz
WP
DS
1.5
2
47.29   
 
116.11459
17655
Jerzy Brzózy
Janusz Wieczorek
MA
MA
1
2
47.27   
 
117.11291
14965
Przemysław Ohrysko
Marta Wójcik
MA
MA
2.5
3
47.23   
 
118.04535
07725
Dariusz Bogucki
Grzegorz Superson
PM
MP
13
11
47.13   
 
119.07777
10938
Ewa Banaszkiewicz
Wojciech Rozwadowski
MA
DS
15
7
47.08   
 
120.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
47.03   
 
121.06766
06960
Wiesław Maciejczuk
Janusz Szukszta
MA
MA
13
9
46.95   
 
122.18270
14006
Piotr Chrząstowski-Wachtel
Andrzej Tarlecki
MA
MA
1
3
46.91   
 
123.07642
08930
Witold Stachnik
Maja Żabierek
MA
SW
9
5
46.80   
 
124.06627
10468
Krzysztof Hołowacz
Kamil Kajetanowicz
MA
MA
7
3
46.73   
 
125.08166
17361
Renata Dancewicz
Marta Makarewicz
MA
MA
5
3
46.69   
 
126.09835
05282
Tomasz Kłys
Jerzy Nowak
WP
WP
5
13
46.47   
 
127.07052
11554
Edmund Czubak
Bartłomiej Okopiński
MA
DS
11
2
46.47   
 
128.03881
03971
Tomasz Osiński
Karol Szwenkel
KP
KP
12
7
46.31   
 
129.16134
14428
Dominik Caus
Wiktor Pantak
SL
SL
1.5
2
46.24   
 
130.07704
01272
Ilona Bobko
Marek Czerepak
PK
DS
4
12
46.21   
 
131.06526
06703
Waldemar Burakowski
Sławomir Kowalczyk
MA
MA
15
9
46.11   
 
132.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
46.10   
 
133.17233
17998
Jan Kosieradzki
Joanna Serwatowska
MA
MA
1
1.5
46.07   
 
134.16461
17837
Sławomir Rokicki
Mirosław Zawiślak
MA
MA
2.5
2
45.78   
 
135.17324
16898
Mikołaj Jankowski
Maciej Kędzierski
WP
MP
1.5
3
45.64   
 
136.09741
09620
Wiktor Cała
Adam Żelazny
MA
MA
5
5
45.47   
 
137.06551
13709
Jacek Ciechomski
Grzegorz Głasek
SW
SW
19
7
45.43   
 
138.06811
18774
Jacek Musiał
Ewa Orłowska
MA
MA
3
1
45.17   
 
139.18645
18642
Ewa Morawska
Maria Niklaus
WP
WP
1
1
45.16   
 
140.17971
10340
Adam Nieżurawski
Michał Tuczyński
MA
MA
1.5
2
45.10   
 
141.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
45.04   
 
142.18861
18860
Małgorzata Dmowska
Karolina Matraszek
MA
MA
0.5
0
44.80   
 
143.12158
14234
Izabella Jaworska
Jakub Zawada
LD
PK
4
7
44.70   
 
144.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
44.61   
 
145.13438
11104
Rafał Marks
Sławomir Niajko
MA
MA
9
12
44.59   
 
146.02946
17030
Andrzej Majcher
Anna Zaręba
SW
MA
9
2.5
44.58   
 
147.16544
18011
Hanna Ciuńczyk
Filip Parol
MA
MA
2.5
2.5
44.26   
 
148.10709
15263
Piotr Frankowski
Andrzej Rzechuła
LU
MA
4
2.5
44.04   
 
149.17006
10520
Andrzej Miller
Adam Ziółkowski
MA
MA
0.5
0.5
43.92   
 
150.18140
18139
Zbigniew Banasiak
Piotr Kownacki
MA
MA
0.5
0.5
43.81   
 
151.06822
15803
Anna Nosalska
Monika Suchodolska
PM
PM
7
3
43.40   
 
152.09138
10534
Danuta Kazmucha
Waldemar Sroczyński
WM
LB
15
11
43.13   
 
153.05624
09520
Jacek Grzelczak
Marek Przybyła
LD
LD
13
5
43.08   
 
154.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
5
4
42.90   
 
155.06956
18260
Bogdan Szlacheta
Tomasz Wolfke
MA
MA
7
1.5
42.78   
 
156.16344
17051
Witold Starkiewicz
Jan Wadowski
MA
MA
2
1.5
42.71   
 
157.15459
10769
Jakub Domeracki
Bartosz Pędziński
WP
WP
2.5
2.5
42.71   
 
158.09025
11466
Andrzej Gelberg
Tadeusz Laszczak
MA
MA
9
7
42.37   
 
159.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
9
0
42.23   
 
160.14450
18421
Piotr Makohin
Jan Ratter
MA
MA
2
0.5
41.94   
 
161.06716
06336
Anna Kręglewska-Wnuk
Piotr Lutostański
MA
LB
7
18
41.86   
 
162.18801
10426
Radosław Rozman
Marek Szakun
MA
MA
1
3
41.65   
 
163.19245
19244
Krzysztof Klimczak
Małgorzata Wachowska
MA
MA
0
0
41.51   
 
164.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
1.5
2
41.25   
 
165.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
3
12
40.56   
 
166.06559
06710
Tadeusz Cymbalista
Tomasz Kozarzewski
DS
MA
4
3
40.40   
 
167.10720
06950
Maria Düm
Piotr Strzelczyk
MA
MA
2
5
40.21   
 
168.06810
06951
Andrzej Musiał
Marian Stupkiewicz
MA
MA
3
3
39.47   
 
169.05642
05789
Barbara Jarota-Romaniuk
Jarosław Romaniuk
MA
MA
9
9
38.82   
 
170.19163
18644
Wiktor Chałupniczak
Szymon Graś
WP
WP
0
1
37.39   
 
171.18297
17207
Mirosław Grochowski
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
1.5
2
36.90   
 
172.10356
17584
Agnieszka Jonczyk
Jerzy Olszewski
MA
MA
3
2
36.23   
 
173.19331
19091
Michał Szołucha
Paweł Szymański
MA
MA
0
0
35.45   
 
174.18507
09710
Andrzej Jarząbek
Mariusz Mączewski
MA
MA
1
1.5
34.49   
 
175.09595
01632
Jan Marcinkowski
Aleksander Skorupa
DS
DS
4
5
34.32   
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 3940 punktów PKL, w tym 2018 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/gpw/gpw2018/gp2018.php?main=2

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2020-01-19 g.22:26:09 (0.6151/360) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2020 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.