Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4384/24242 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

OTP*** BUDIMEX GPP Par 2018/19 (11)
V Kongresowy - BUDIMEX GPPP
niedziela, 30 czerwca 2019r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.11802
04793
Marek Banasiński
Krzysztof Kluf
PM
MA
12
12
60.14217I
I
2.09357
11550
Arkadiusz Majcher
Piotr Marcinowski
PK
DS
11
11
59.67212II
II
3.01587
01617
Marek Rajca
Przemysław Saliński
DS
DS
7
9
59.50207II
II
4.03423
05520
Marek Pieczka
Marek Wójcicki
SL
SL
11
19
59.25202III
III
5.04762
04111
Konrad Araszkiewicz
Krzysztof Kotorowicz
WP
WP
21
21
59.15197III
III
6.05059
02158
Stanisław Janik
Zdzisław Świątek
LB
LB
13
13
59.11193III
III
7.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
DS
9
7
59.03189 
 
8.17167
15511
Tomasz Kiełbasa
Kacper Kopka
MA
MA
5
7
58.96185 
 
9.01318
14783
Stanisław Gołębiowski
Patryk Patreuha
DS
DS
24
5
58.41181 
 
10.02495
01397
Andrzej Kokoryka
Piotr Korecki
LU
LB
11
7
58.39177 
 
11.16184
16183
Tomasz Bartnicki
Zofia Miechowicz
LB
LB
5
5
58.02173 
 
12.05084
18890
Tadeusz Kaczanowski
Vasil Valchev
ZP
ZP
19
4
57.93169 
 
13.05064
05243
Andrzej Janowicz
Tomasz Mieloch
WP
WP
7
4
57.76165 
 
14.15595
16645
Maciej Dąbrowski
Piotr Jasiński
OP
MA
9
5
57.45161 
 
15.14885
08549
Marcin Dobrowolski
Anna Maduzia
WP
WP
7
7
57.36157 
 
16.13886
10237
Bartosz Bańkowski
Marek Jarosz
MP
MP
3
4
56.87153 
 
17.13065
10318
Anna Jankowska
Barbara Radomska
DS
DS
4
4
56.60149 
 
18.15519
10533
Piotr Kulesza
Ryszard Pałasz
DS
WP
7
11
56.23145 
 
19.05944
03345
Adam Hintertan
Zbigniew Mącior
PD
SL
12
18
56.13141 
 
20.13411
03546
Michał Kaleta
Krzysztof Śliwoń
SL
SL
4
13
56.09137 
 
21.04242
04360
Andrzej Fronczak
Mirosław Makatrewicz
WM
WM
18
13
56.06133 
 
22.01865
07431
Andrzej Pawlak
Marek Witek
OP
SL
17
21
55.94129 
 
23.05523
01770
Artur Wójcik
Aleksander Zdybel
WP
MP
12
9
55.79125 
 
24.08978
01840
Jacek Leśniczak
Leszek Majdański
LB
KP
15
15
55.79121 
 
25.07646
12362
Tomasz Kluz
Justyna Stachowiak-Kluz
MP
WP
12
7
55.55117 
 
26.05611
10570
Dominik Filipowicz
Wojciech Kaźmierczak
DS
MA
21
12
55.54113 
 
27.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
55.30109 
 
28.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
LB
LB
19
21
55.30105 
 
29.01220
01438
Grzegorz Bajek
Jerzy Kurianowicz
DS
DS
11
5
55.30101 
 
30.18409
11401
Dariusz Forycki
Robert Komar
LB
WP
2
2.5
55.1497 
 
31.06706
05363
Apolinary Kowalski
Jerzy Russyan
WM
WM
24
21
55.1393 
 
32.15120
12899
Agnieszka Pietrzyk
Michał Wróbel
SL
SL
7
7
55.0189 
 
33.04535
06129
Dariusz Bogucki
Piotr Wasylko
ZP
ZP
15
12
54.9985 
 
34.03096
16898
Konrad Ciborowski
Maciej Kędzierski
MP
MP
11
4
54.9781 
 
35.18221
18222
Łucja Ciborowska
Konrad Ciborowski
MP
MP
1.5
2
54.9177 
 
36.13412
05859
Zuzanna Moszczyńska
Artur Wasiak
LD
LD
5
12
54.9173 
 
37.01945
02116
Mirosław Bublewicz
Andrzej Rękosiak
LB
LB
11
7
54.8769 
 
38.06274
03401
Ryszard Kiełczewski
Jarosław Ostrowski
SL
WP
18
15
54.8465 
 
39.04887
07815
Olech Bestrzyński
Lena Leszczyńska
WP
MA
15
7
54.7661 
 
40.03266
03455
Stefan Kowalczyk
Jerzy Radomski
SL
SL
18
12
54.7057 
 
41.05111
08308
Wit Klapper
Kamil Walczyk
SL
SW
21
7
54.6753 
 
42.05314
03920
Marcin Pędziński
Grzegorz Rojewski
WP
WP
15
13
54.6049 
 
43.18128
02519
Wojciech Kurkowski
Bartosz Matras
LU
LU
4
7
54.5745 
 
44.01381
01599
Piotr Klubiński
Maciej Rochowicz
DS
DS
9
5
54.5643 
 
45.06382
03003
Maciej Dobrzyński
Hubert Urban
SW
SW
7
7
54.3143 
 
46.07283
03593
Jarosław Figlus
Grzegorz Wodecki
SL
MP
13
5
54.2942 
 
47.14286
14250
Błażej Krawczyk
Marcin Szymański
MP
MP
5
5
54.2041 
 
48.08182
01749
Paweł Kowalczewski
Maciej Wręczycki
DS
DS
9
17
54.1941 
 
49.06689
11191
Andrzej Kondeja
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
13
5
54.0940 
 
50.17254
05170
Krzysztof Jordan
Włodzimierz Kwiatkowski
WP
WP
2.5
12
54.0739 
 
51.03293
03496
Patryk Kuczera-Dyga
Marek Skulimowski
SL
SL
7
7
54.0539 
 
52.01369
01674
Piotr Kalinowski
Włodzimierz Szczepanik
DS
DS
7
11
53.8438 
 
53.03847
04823
Jarosław Michałowski
Małgorzata Sawicka
KP
KP
18
18
53.6937 
 
54.11296
02166
Artur Pomarański
Jarosław Wachnowski
LU
LB
5
18
53.6136 
 
55.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
53.5236 
 
56.01677
01683
Stanisław Szuba
Marian Szymonowicz
DS
DS
5
11
53.4735 
 
57.06551
06954
Jacek Ciechomski
Adam Suwik
SW
MA
19
18
53.4334 
 
58.09550
14965
Jakub Wojcieszek
Marta Wójcik
LB
MA
17
3
53.2934 
 
59.05568
05708
Zdzisław Beling
Janusz Makaruk
LD
LD
18
17
53.2733 
 
60.07849
05856
Bogdan Szulejewski
Piotr Walczak
SW
WP
21
21
53.2732 
 
61.09037
15620
Mirosław Roesler
Edward Wojewoda
WM
WM
11
2.5
53.2332 
 
62.14784
15632
Dawid Permus
Mateusz Strzelczyk
DS
DS
2.5
2.5
53.2031 
 
63.16380
17967
Jakub Andruszkiewicz
Rita Andruszkiewicz
MA
MA
4
2
53.1830 
 
64.05282
05483
Jerzy Nowak
Tomasz Wasilewski
WP
WP
13
7
53.1730 
 
65.07114
05464
Waldemar Skóra
Witold Turant
LD
LD
13
18
53.1129 
 
66.01577
01628
Aleksander Poznysz
Roman Siwiec
DS
DS
12
3
53.0828 
 
67.08253
11089
Witold Grochulski
Marek Michalczyk
LU
LU
5
3
52.9928 
 
68.02036
02087
Stanisław Kotas
Marian Nieznański
LB
LB
5
7
52.9127 
 
69.09464
13084
Bartosz Gajewski
Łukasz Wieczorek
LB
LB
4
3
52.9126 
 
70.02934
07603
Krzysztof Kujawa
Tomasz Pilch
SL
SL
19
19
52.8826 
 
71.03434
03529
Grzegorz Plewniak
Jacek Szczerbowski
MP
SL
7
7
52.7125 
 
72.06612
02013
Jerzy Góralczyk
Andrzej Jeleniewski
PK
ZP
5
18
52.7024 
 
73.18554
02775
Hanna Leskiewicz
Małgorzata Praszałowicz
MP
MP
3
5
52.6323 
 
74.11444
10403
Grzegorz Adamski
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
4
3
52.4423 
 
75.07341
10219
Ireneusz Kowalczyk
Jacek Stokowacki
SL
SL
21
5
52.3422 
 
76.12846
03454
Andrzej Hermansdorfer
Jacek Radomski
SL
SL
7
11
52.2621 
 
77.05989
06131
Jerzy Kullass
Marek Wawrzyniak
ZP
ZP
7
7
52.2221 
 
78.13438
12123
Rafał Marks
Mateusz Stępiński
SL
MA
11
9
52.1720 
 
79.05156
05510
Roman Kujawski
Marek Wojciechowski
WP
WP
12
9
52.1219 
 
80.07052
12158
Edmund Czubak
Izabella Jaworska
MA
LD
11
4
52.0619 
 
81.07190
02827
Paweł Chindelewicz
Marek Urbański
PM
LB
12
13
51.9918 
 
82.01283
01912
Piotr Dobryszycki
Franciszek Zarzecki
DS
DS
12
13
51.9817 
 
83.15615
02157
Waldemar Pietrasiewicz
Paweł Szymonik
LB
LU
2.5
7
51.9017 
 
84.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
15
18
51.7616 
 
85.02114
02174
Sebastian Rawlik
Wojciech Waszkowiak
LB
LB
3
12
51.6915 
 
86.01222
01670
Maciej Bałaziński
Jan Szamkołowicz
DS
DS
7
7
51.6215 
 
87.02804
02831
Piotr Stopa
Włodzimierz Wala
MP
MP
13
19
51.6014 
 
88.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
12
51.5713 
 
89.06080
06112
Jerzy Sadowski
Roman Szlachetka
ZP
ZP
12
12
51.4812 
 
90.05670
05691
Andrzej Kozikowski
Grzegorz Lewaciak
LD
LD
15
18
51.4712 
 
91.01508
01727
Jarosław Molenda
Artur Winkler
DS
DS
9
9
51.4211 
 
92.10450
06795
Jacek Dmowski
Ewa Miszewska
OP
WP
13
19
51.4010 
 
93.02631
08793
Kazimierz Dziadkowiec
Tadeusz Rejdych
MP
MP
7
7
51.3010 
 
94.05213
11809
Paweł Małecki
Krzysztof Mielnik
WP
PM
11
7
51.289 
 
95.01352
01554
Bernard Jadczak
Janusz Pawlicki
DS
DS
9
5
51.268 
 
96.07090
07544
Anna Kowalska
Marek Tyran
LD
LD
13
13
51.218 
 
97.18895
18896
Kacper Błasiak
Jakub Franczak
DS
DS
1.5
1.5
50.997 
 
98.02597
18788
Tadeusz Biernat
Adam Brodowski
MP
MP
12
2
50.916 
 
99.10721
09491
Sławomir Czech
Rafał Niedzielski
LU
LU
7
7
50.916 
 
100.12176
13029
Aneta Buze
Dominik Jarmocik
ZP
ZP
5
3
50.765 
 
101.05378
05505
Jerzy Sieracki
Tomasz Włodarczak
WP
WP
12
12
50.764 
 
102.02468
11834
Jerzy Brzustowski
Jakub Jagodziński
LU
LU
5
5
50.764 
 
103.18495
18494
Alicja Jaskulecka
Jakub Wieleba
LU
LU
1.5
1.5
50.743 
 
104.01224
12263
Marek Bałdysz
Anna Jaguszewska
DS
MA
13
4
50.712 
 
105.07710
01054
Andrzej Dudzik
Tadeusz Garbacik
MP
MP
12
13
50.622 
 
106.07093
05678
Tomasz Krym
Adam Krysiak
LD
LD
2.5
5
50.571 
 
107.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
2
2.5
50.551 
 
108.15617
15616
Matthias Stenneken
Ralf Wollenberg
LB
LB
1
1
50.461 
 
109.16699
14060
Arkadiusz Poziemski
Adam Szuszkiewicz
DS
DS
3
3
50.331 
 
110.16903
17935
Roman Madej
Ryszard Rosikiewicz
MP
DS
2.5
2.5
50.211 
 
111.06335
08297
Bolesław Krzewski
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
9
7
50.171 
 
112.02590
15988
Józef Barczyk
Ryszard Cieślik
MP
MP
7
3
50.121 
 
113.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
49.951 
 
114.02382
02402
Sławomir Polak
Zygmunt Sanocki
WP
LB
7
5
49.841 
 
115.09195
01888
Bogusława Szagała
Jan Szagała
OP
OP
4
5
49.761 
 
116.01483
01705
Adam Marcinowski
Małgorzata Turska-Marcinowska
DS
DS
7
7
49.651 
 
117.16729
05438
Barbara Podgórska
Witold Szczepaniak
WP
WP
5
5
49.521 
 
118.02673
05718
Marek Jaworski
Jerzy Michałek
MP
SL
13
21
49.521 
 
119.01272
01299
Marek Czerepak
Karol Filipowicz
DS
WP
12
13
49.431 
 
120.17384
06758
Joanna Derewońko
Tadeusz Luzak
MA
MA
4
12
49.421 
 
121.03104
03387
Kazimierz Cios
Tadeusz Nędzi
SL
SL
11
7
49.341 
 
122.17001
13520
Jakub Lenkiewicz
Przemysław Picheta
MP
MP
2.5
4
49.301 
 
123.01311
01408
Jerzy Gładysz
Mariusz Kowalczyk
DS
DS
12
5
49.241 
 
124.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
4
49.151 
 
125.12575
06116
Wojciech Bondarewicz
Radosław Szymczak
ZP
ZP
4
5
49.061 
 
126.07221
11653
Andrei Kavalenka
Igor Kravchenko
PD
PD
5
7
49.001 
 
127.05893
06079
Jacek Batóg
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
7
7
48.931 
 
128.04682
06355
Jacek Piotrowski
Lech Warwocki
PM
LD
12
9
48.831 
 
129.17721
17161
Jakub Bazyluk
Krzysztof Cichy
MA
MA
3
5
48.731 
 
130.01713
01744
Stanisław Wawszczyk
Krzysztof Wójcik
DS
DS
7
7
48.701 
 
131.09303
05822
Jarosław Łaszczuk
Tomasz Spodenkiewicz
LD
LD
7
13
48.551 
 
132.12914
17301
Łukasz Frąckowiak
Arkadiusz Jaranowski
LB
LB
2.5
2.5
48.281 
 
133.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
KP
9
9
48.151 
 
134.01373
12374
Andrzej Kaźmierczak
Zdzisław Patreuha
DS
DS
12
5
48.141 
 
135.04829
04103
Marek Pietrzak
Dariusz Sterniczuk
PM
PD
5
5
48.131 
 
136.02937
07491
Nikander Kuszewski
Tadeusz Sobota
SW
SW
11
7
48.121 
 
137.01635
01636
Jolanta Sławenta
Józef Sławenta
DS
DS
5
5
48.101 
 
138.08929
07061
Jan Mazurkiewicz
Marek Różański
MA
MA
7
9
48.101 
 
139.06615
06898
Jerzy Greś
Włodzimierz Rutkowski
MA
MA
9
4
48.091 
 
140.05017
05038
Józef Grewling
Jerzy Gurzęda
WP
WP
7
7
48.081 
 
141.11466
05307
Tadeusz Laszczak
Zbigniew Papierniak
MA
SL
7
13
48.071 
 
142.07102
05836
Jacek Omelańczuk
Piotr Szczeciński
LD
LD
4
4
47.821 
 
143.04797
03562
Ryszard Konopka
Jerzy Ujma
PM
SL
12
12
47.791 
 
144.16255
15259
Joanna Kokot
Dominika Ocylok
DS
DS
2.5
2.5
47.781 
 
145.06973
01726
Piotr Tuszyński
Tomasz Winciorek
LB
MA
24
18
47.511 
 
146.16070
16875
Krystian Bączek
Edward Sucharda
MA
MA
4
5
47.461 
 
147.17834
16586
Alicja Myśliwiec
Maciej Racewicz
DS
DS
1.5
2.5
47.281 
 
148.19338
18422
Marian Purczyński
Jerzy Szramowski
LB
LB
0.5
1
47.271 
 
149.15803
17030
Monika Suchodolska
Anna Zaręba
PM
MA
3
3
47.221 
 
150.16616
18382
Paweł Sankowski
Jakub Urbanowicz
MA
MA
2.5
2
47.141 
 
151.02000
02025
Janusz Hliwa
Roman Klejny
LB
LB
7
11
46.771 
 
152.11423
05863
Krzysztof Buzała
Zenon Wierzbicki
WP
WP
5
5
46.711 
 
153.01217
01291
Krystyna Augustyniak
Krzysztof Dziekański
DS
DS
3
12
46.651 
 
154.18861
18996
Małgorzata Dmowska
Natalia Węgleńska
MA
MA
1
1
46.581 
 
155.06697
18724
Jarosław Kostrzewa
Piotr Wierzbicki
MA
MA
11
1.5
46.571 
 
156.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
19
5
46.461 
 
157.08166
07043
Renata Dancewicz
Sandra Różańska
MA
MA
7
3
46.231 
 
158.01474
10503
Ryszard Makuch
Bronisław Tabisz
DS
DS
5
4
46.151 
 
159.13181
20031
Sławomir Bogdanowicz
Marek Nowak
DS
WP
3
0
46.111 
 
160.01495
09652
Ryszard Menzfeld
Radosław Surowiak
DS
DS
5
4
46.011 
 
161.17724
18784
Maksymilian Grochowski
Agnieszka Mankiewicz
MA
MA
2
1
45.981 
 
162.05876
19065
Piotr Wulkiewicz
Jacek Zubiel
PD
LD
7
0.5
45.931 
 
163.18699
05797
Piotr Ciszak
Karol Ruszkiewicz
LD
SL
1.5
5
45.921 
 
164.06559
08165
Tadeusz Cymbalista
Marek Czerniawski
DS
DS
5
4
45.761 
 
165.09003
13776
Zbigniew Samek
Roman Wisłocki
DS
DS
9
0.5
45.691 
 
166.06090
13767
Robert Cylwik
Robert Zaciura
ZP
ZP
7
3
45.611 
 
167.03029
09903
Stanisław Adamczyk
Michał Witkowski
SL
SL
7
5
45.461 
 
168.06705
12196
Zdzisław Kowalewski
Zbigniew Skibicki
MA
MA
13
5
45.421 
 
169.04940
04969
Adam Cukier
Piotr Ertel
LB
LB
4
5
45.031 
 
170.02311
09995
Edward Kulus
Karol Mońko
LB
WP
11
5
44.991 
 
171.01684
01707
Jacek Szymura
Stanisław Wachel
DS
DS
4
5
44.981 
 
172.04078
14660
Jan Gardocki
Zbigniew Ruchlicki
PD
PD
7
3
44.771 
 
173.12779
14960
Jacek Kufel
Krzysztof Kufel
WP
WP
3
2.5
44.691 
 
174.14533
03472
Maciej Mendrek
Kazimierz Róg
SL
SL
2
9
44.651 
 
175.02637
18829
Marek Filipowski
Gerhard Langenmayr
MP
LB
12
0.5
44.591 
 
176.18774
19484
Ewa Orłowska
Urszula Staniszewska
MA
MA
1.5
1
44.501 
 
177.17361
16716
Marta Makarewicz
Lena Ostrowska
MA
MA
4
3
44.471 
 
178.04161
08854
Bartosz Mer
Joanna Przytycka
MA
MA
4
3
44.451 
 
179.01817
01641
Ryszard Jakubowski
Zbigniew Sobczyk
OP
DS
11
12
44.451 
 
180.07140
01892
Jerzy Ignyś
Leszek Szymaniec
LB
OP
7
5
44.281 
 
181.02324
02365
Andrzej Łagosz
Jan Obuchowicz
LB
LB
11
9
44.231 
 
182.02244
07917
Stanisław Droszcz
Jerzy Sosiński
LB
LB
5
5
44.111 
 
183.12266
09520
Marek Drukier
Marek Przybyła
LD
LD
5
5
43.601 
 
184.17740
17741
Lidia Gapińska
Marek Gapiński
WP
WP
2.5
2
43.221 
 
185.02228
02235
Olgierd Chmielewski
Jacek Corn
LB
LB
2.5
4
43.121 
 
186.01498
01718
Marek Michalski
Bogumił Wegner
DS
DS
5
12
43.061 
 
187.05920
08990
Andrzej Dębowski
Ryszard Sałata
ZP
ZP
12
4
42.891 
 
188.19445
09924
Kajetan Granops
Jacek Kowalski
WP
MA
0.5
5
42.731 
 
189.18014
18015
Krystyna Jędrzejewska
Ireneusz Jędrzejewski
MA
MA
1
1.5
42.661 
 
190.09020
09002
Kazimierz Grzeszkowiak
Henryk Radek
MA
LB
4
5
42.511 
 
191.08188
01450
Robert Księżopolski
Bogdan Leśniak
DS
DS
4
5
42.421 
 
192.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
42.141 
 
193.18671
13830
Dariusz Gwiazda
Tadeusz Szczęch
DS
DS
1
2
41.851 
 
194.10479
01631
Krzysztof Obłój
Wojciech Skonieczny
DS
DS
4
5
41.721 
 
195.15313
17983
Małgorzata Augustyn
John Catlow
WP
WP
2.5
2.5
41.661 
 
196.19106
18166
Piotr Piątkiewicz
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
1.5
2.5
41.631 
 
197.01833
19426
Andrzej Lamla
Ewa Skrzyniarz
OP
OP
2.5
0.5
40.801 
 
198.19482
19483
Magda Urbańska
Piotr Urbański
MA
MA
0.5
0.5
39.831 
 
199.01905
01910
Andrzej Wojnarowski
Roman Zabłocki
OP
OP
7
5
39.741 
 
200.10709
08041
Piotr Frankowski
Eligiusz Wojakowski
LU
LU
4
2
39.591 
 
201. 
 
Magdalena Linkiewicz
Felix Schadendorf
-
-
0
6
39.331 
 
202.09575
11519
Krzysztof Komenda
Bożena Rakuzy
DS
DS
5
2.5
38.301 
 
203.18493
07130
Jarosław Chłądowicz
Eugeniusz Konik
DS
OP
1.5
4
36.901 
 
204.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
5
5
36.371 
 
205.01239
01433
Robert Biel
Aleksander Kud
LB
LB
11
11
36.211 
 
206.18858
18778
Michał Frączek
Robert Głodowski
MA
MA
1.5
1.5
35.761 
 
207.01523
01768
Jan Niebudek
Jerzy Zatorski
DS
DS
2.5
4
35.511 
 
208.03170
03464
Cezary Góra
Adam Robak
SL
SL
7
13
29.491 
 
209.17836
12173
Leszek Jędrzejczak
Olga Wrzos
MA
MA
2
4
29.071 
 
210.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
29.031 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 14106 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej
 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-24 g.05:15:46 (0.5593/430) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.