Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2018 2019 2020 Archiwum Rok 2019
 
  
 
C4412/24526 turniej par
punkty aPKL (50%)

szczegóły imprezy

47. Grand Prix Warszawy
47th Grand Prix of Warsaw
OTP* - 2. KTP o puchary Firmy Reklamowej "ORFI"
obok mikstów
piątek, 23 sierpnia 2019r., godz. 17:30

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL w tym
aPKL
1.07729
01208
Wojciech Paszko
Adam Żarnowski
PK
PK
7
12
65.726734
2.14420
06540
Igor Chalupec
Bartosz Chmurski
MA
MA
4
21
62.346432
3.06764
09620
Marian Łukasiak
Adam Żelazny
MA
MA
5
5
61.046131
4.05264
08769
Jerzy Mścisz
Sławomir Piechocki
WP
WP
13
11
60.645930
5.04036
04043
Janusz Ciruk
Mirosław Liszewski
WM
PD
9
11
60.225729
6.08203
05056
Wojciech Gaweł
Rafał Jagniewski
MA
MA
19
21
59.935427
7.10191
14532
Artur Duczmalewski
Krzysztof Makuch
MA
MA
4
4
58.275226
8.16874
06338
Jacek Lech
Aleksander Marciniak
MA
MA
2
7
58.235025
9.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
58.194724
10.05574
02121
Przemysław Błaszczyk
Ryszard Sakowicz
LD
LB
15
18
56.544523
11.11104
02131
Sławomir Niajko
Ryszard Smejda
MA
ZP
12
7
55.934322
12.07221
08859
Andrei Kavalenka
Krzysztof Lewandowski
PD
DS
7
7
55.934020
13.08308
15916
Kamil Walczyk
Grzegorz Wieczorkiewicz
SW
SW
7
4
55.853819
14.11932
16473
Marek Borewicz
Wojciech Niewiadomski
MA
MA
9
2.5
55.723518
15.07928
06904
Mariusz Łasiewicki
Lech Sadoś
MA
MA
4
12
55.503317
16.12685
11604
Witold Bielecki
Marcin Najbar
MA
MA
2.5
3
55.343116
17.08970
07555
Bogusław Pawszak
Stanisław Stachlewski
MA
MA
12
9
55.232814
18.06507
06723
Wojciech Biegajło
Roman Krzemień
MA
MA
13
9
54.832613
19.18032
18260
Maciej Kulikowski
Tomasz Wolfke
MA
MA
4
2
54.722412
20.14728
09643
Kamil Nowak
Tomasz Sielicki
MA
MA
13
7
54.542111
21.10105
16859
Robert Głowacki
Ireneusz Grynczewski
MA
MA
13
5
54.271910
22.04350
06921
Jarosław Łosiak
Dariusz Sierocki
WM
MA
11
7
54.01179
23.06556
06797
Sylwester Cieślak
Andrzej Miszewski
MA
MA
12
18
53.81147
24.06707
06813
Maciej Kowalski
Krzysztof Najda
MA
MA
12
5
53.80147
25.06765
06915
Piotr Łyczkowski
Andrzej Serwach
MA
MA
11
11
53.60137
26.11591
09734
Tadeusz Bożek
Krzysztof Kowalczyk
MA
MA
5
4
53.53137
27.07052
18382
Edmund Czubak
Jakub Urbanowicz
MA
MA
11
2
53.49126
28.06854
06872
Janusz Pietrzak
Kazimierz Puczyński
MA
MA
5
13
53.16126
29.11942
07018
Bogdan Radwański
Włodzimierz Wyrzykowski
MA
MA
5
9
53.06126
30.06014
06079
Adam Małdyk
Grzegorz Rybacki
ZP
ZP
4
7
53.01116
31.03454
09903
Jacek Radomski
Michał Witkowski
SL
SL
11
5
52.70116
32.07989
08043
Wiesław Skubisz
Piotr Zawiślak
LU
LU
9
5
52.65105
33.08294
09550
Mariusz Bartkowski
Jakub Wojcieszek
SW
LB
17
17
52.55105
34.06634
11447
Stefan Jakubowski
Paweł Lasota
MA
MA
4
2
52.50105
35.02507
02519
Grzegorz Kułak
Bartosz Matras
LU
LU
13
7
52.4495
36.06735
06881
Krzysztof Kulka
Krzysztof Roguski
MA
MA
7
9
52.4095
37.01347
08434
Piotr Ilczuk
Witold Tomaszek
LU
WP
18
12
52.1184
38.02894
07722
Krzysztof Czul
Janusz Wesołowski
PK
PK
18
13
52.0584
39.15081
04111
Jarosław Baran
Krzysztof Kotorowicz
ZP
WP
2.5
21
51.9484
40.08426
06917
Robert Sadowski
Robert Siedlecki
MA
MA
5
5
51.7974
41.17640
15582
Marek Chylewski
Tomasz Kozłowski
MA
MA
1.5
3
51.6674
42.02642
02809
Przemysław Gałek
Rafał Synowiec
MP
MP
7
9
51.6463
43.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
51.5163
44.06703
09277
Sławomir Kowalczyk
Marek Pawlik
MA
MA
9
5
51.5063
45.06845
07725
Tomasz Paluchowski
Grzegorz Superson
MA
MP
13
13
51.4353
46.16065
16069
Konrad Majewski
Łukasz Trendak
MA
MA
3
4
51.3753
47.06641
06749
Marek Jaźwiński
Jacek Leszczyłowski
MA
LD
4
2
51.2142
48.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
50.9342
49.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
50.5142
50.15822
11191
Jacek Metter
Dariusz Węgrowicz
MA
MA
2.5
5
50.2832
51.05213
08911
Paweł Małecki
Ilya Shpuntou
WP
WP
11
9
50.1332
52.17554
19723
Jakub Dziuba
Adam Rogowski
MA
PD
2
0.5
50.1221
53.05111
05691
Wit Klapper
Grzegorz Lewaciak
SL
LD
21
18
49.9921
54.04197
04222
Wojciech Bobrek
Marcin Czarniawski
WM
WM
12
12
49.8921
55.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2
12
49.8411
56.05830
11428
Robert Stoliński
Paweł Zubiel
WP
WP
15
7
49.8411
57.06766
06794
Wiesław Maciejczuk
Jan Misiuk
MA
MA
13
7
49.6911
58.12129
04463
Grzegorz Deptuła
Jan Stańczak
WM
WM
9
9
49.5811
59.11466
06895
Tadeusz Laszczak
Artur Rutkowski
MA
MA
7
19
49.5211
60.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
49.3511
61.06539
06982
Robert Chmielak
Marcin Walczak
MA
MA
7
5
49.2311
62.19630
17051
Mieczysław Hauswirt
Jan Wadowski
MA
MA
1
2
49.2111
63.06877
10426
Waldemar Radziak
Marek Szakun
MA
MA
12
4
49.1011
64.04242
04699
Andrzej Fronczak
Krzysztof Sikorski
WM
PM
18
19
49.0811
65.04187
04435
Tadeusz Banach
Jan Romot
WM
WM
7
11
48.9111
66. 
 
Rolandas Babickas
Žilvinas Zencevičius
LTU
LTU
6
6
48.9011
67.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
4
48.8011
68.06526
07053
Waldemar Burakowski
Krzysztof Gołaś
MA
MA
15
5
48.7411
69.07710
16259
Andrzej Dudzik
Maciej Kliś
MP
MP
12
4
48.7111
70.06689
04829
Andrzej Kondeja
Marek Pietrzak
MA
PM
13
5
48.6811
71.06664
06705
Jan Kandybowicz
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
13
13
48.2311
72.04191
04412
Przemysław Bednarski
Dariusz Prawdzik
WM
WM
7
11
48.0711
73.07810
06903
Waldemar Kostrzewa
Józef Rzepka
MA
MA
4
5
48.0411
74.09822
05423
Zdzisław Ingielewicz
Jeremi Stępiński
OP
OP
7
19
48.0311
75.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
LU
LU
4
5
47.7411
76.15261
17207
Mirosław Krasowski
Jerzy Oleksiewicz
MA
MA
2.5
2.5
47.6811
77.05314
05400
Marcin Pędziński
Maciej Sobieralski
WP
WP
15
15
47.6411
78.03300
03387
Tomasz Kuś
Tadeusz Nędzi
SL
SL
7
7
47.4311
79.16460
15263
Zbigniew Komorowski
Andrzej Rzechuła
MA
MA
1.5
2.5
47.3711
80.19349
19268
Marius Barysas
Remigijus Mackus
PD
PD
1
1
47.0111
81.09710
18166
Mariusz Mączewski
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2
2.5
47.0111
82.18320
17724
Michał Górski
Maksymilian Grochowski
MA
MA
2
2.5
46.8311
83.10571
10930
Marek Kubicki
Zbigniew Niedziałkowski
MA
MA
4
5
46.8011
84.08931
10549
Andrzej Fengler
Jerzy Małożewski
MA
MA
5
9
46.7711
85.10344
03370
Krzysztof Gacek
Jerzy Miś
SL
SL
4
5
46.6711
86.16645
16875
Piotr Jasiński
Edward Sucharda
MA
MA
5
5
46.4911
87.03104
03281
Kazimierz Cios
Leszek Krzeczek
SL
SL
11
7
46.4811
88.12127
04707
Jarosław Bartosiński
Mirosław Szaliński
PM
PM
7
12
46.3611
89.07812
10096
Zygmunt Kuczyński
Adam Zdrojewski
MA
MA
11
4
46.0311
90.06693
06876
Jacek Korpetta
Janusz Radecki
MA
MA
17
18
45.9311
91.12964
14534
Konstanty Pawlikaniec
Roman Wajs
DS
MA
3
3
45.4711
92.11600
01739
Jarosław Stach
Rafał Wolański
OP
OP
9
7
45.4111
93.03408
08428
Grzegorz Parjaszewski
Krzysztof Sokół
SL
MA
5
4
45.2911
94.16537
07029
Marek Bytof
Stanisław Zarzecki
MA
MA
2.5
3
44.7611
95.13709
07849
Grzegorz Głasek
Bogdan Szulejewski
SW
SW
9
21
44.7211
96.19943
19942
Marek Gardocki
Rafał Szerszyński
MA
MA
0
0
44.2211
97.07975
07946
Jerzy Maludziński
Edward Witan
SW
MA
11
4
44.1611
98.06376
15357
Witold Czarniawski
Włodzimierz Pieniążek
MA
MA
4
2.5
43.8411
99.01508
12871
Jarosław Molenda
Rafał Molenda
DS
DS
9
2.5
43.6811
100.06618
06710
Marek Gruziel
Tomasz Kozarzewski
MA
MA
3
3
43.3711
101.15825
17232
Kazimierz Salak
Andrzej Szlachta
MA
MA
2.5
2
43.2711
102.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
43.1611
103.05670
05675
Andrzej Kozikowski
Mariusz Kraśnicki
LD
LD
15
9
43.0911
104.13622
01910
Mirosław Łopaciuk
Roman Zabłocki
MA
OP
5
5
42.1311
105.17584
16461
Jerzy Olszewski
Sławomir Rokicki
MA
MA
2
2.5
41.4311
106.18897
18899
Kornel Krawiec
Jan Pytel
DS
DS
1.5
1.5
41.3511
107. 
19483
Paweł Urbański
Piotr Urbański
-
MA
0
1
41.3111
108.18507
19410
Andrzej Jarząbek
Artur Królikowski
MA
MA
1.5
1
41.3011
109.15075
17046
Jerzy Kotowski
Jerzy Kuhn
MA
MA
2
2
41.2111
110.02928
07431
Marek Kozdrach
Marek Witek
SW
SL
5
21
41.1911
111.02673
16140
Marek Jaworski
Andrzej Szepczyński
MP
MP
13
4
40.1011

Łącznie 2436 punktów PKL, w tym 1300 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://www.warsbrydz.pl/GPW/GPW2019/new_program.php

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2019-10-20 g.12:01:49 (0.3556/232) przez system MSC Cezar v.2.0.32 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2019 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.