Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2019 2020 2021 2022 Archiwum Rok 2021
 
  
 
C5305/26227 turniej par

szczegóły imprezy

Mityng Łuczniczka online
Mityng Łuczniczka - Turniej Par BBO
sobota, 30 stycznia 2021r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] PKL
1.04541
13028
Mariusz Brewiak
Piotr Suchodolski
PM
PM
13
5
67.6150
2.02489
02519
Jarosław Kaczorowski
Bartosz Matras
LU
LU
12
9
67.2449
3.07563
08388
Radosław Kozłowski
Tomasz Kuś
WM
WM
7
4
67.0147
4.15906
14175
Dariusz Głowiński
Andrzej Jabłoński
ZP
ZP
3
5
62.8845
5.03648
19380
Albin Borkowski
Marek Borkowski
KP
PM
5
1.5
62.4144
6.11092
12154
Tytus Bisping
Mateusz Sobczak
MP
DS
7
11
61.8442
7.14655
04033
Arkadiusz Stanisławski
Mariusz Żurek
KP
KP
3
4
60.6441
8.02143
02166
Mieczysław Stefański
Jarosław Wachnowski
LB
LB
7
18
59.0240
9.18890
07431
Vasil Valchev
Marek Witek
SL
PM
5
21
58.6838
10.04319
04347
Dariusz Kozłowski
Henryk Łakomski
WM
WM
12
12
58.5837
11.06116
06137
Radosław Szymczak
Marcin Wiliński
ZP
ZP
5
5
58.1935
12.19386
16936
Andrzej Ciechacki
Bolesław Radko
KP
MA
2
2.5
58.1634
13.02601
10105
Rudolf Borusiewicz
Robert Głowacki
MA
MA
5
13
57.8433
14. 
18862
Piotr Kotarski
Dariusz Płoszaj
-
MA
0
2
57.8331
15.01071
14688
Jan Kadula
Jacek Szczerba
PK
PK
12
4
57.7530
16.19063
16853
Małgorzata Bajerska-Wasilius
Zbigniew Mossakowski
KP
KP
2
3
57.5329
17.05464
07544
Witold Turant
Marek Tyran
LD
LD
18
15
57.2627
18.07814
14179
Piotr Kuźmicz
Ryszard Pisarczyk
PK
PK
2.5
5
56.2426
19.12573
12571
Zdzisław Koza
Włodzimierz Wasielewski
PM
PM
3
2.5
56.1124
20.01234
01608
Kazimierz Bednarek
Marek Rużyło
DS
DS
9
5
55.9323
21.06638
06900
Włodzimierz Janeczek
Tomasz Ryffa
MA
MA
11
5
55.8922
22.05696
05880
Igor Łobodziński
Marcin Zbroja
LD
LD
7
5
55.6720
23.11769
15757
Tomasz Stryszawski
Marcin Wilczyński
MP
MP
9
5
55.6219
24.12575
05084
Wojciech Bondarewicz
Tadeusz Kaczanowski
ZP
ZP
4
19
55.5217
25.05264
03920
Jerzy Mścisz
Grzegorz Rojewski
WP
WP
13
13
55.4416
26.05568
05681
Zdzisław Beling
Tomasz Krysztofiak
LD
LD
18
13
55.3515
27.02904
02966
Janusz Gawęcki
Stanisław Pająk
SW
SW
18
15
55.3213
28.07891
10403
Piotr Klimacki
Andrzej Wielowieyski
ZP
ZP
18
4
55.1212
29.06648
02515
Piotr Jurek
Piotr Lutek
LU
LU
18
9
54.9910
30.16528
19980
Piotr Kruczek
Dominik Puchała
PK
PK
2
1
54.9610
31.07572
04463
Ireneusz Jagielski
Jan Stańczak
WM
WM
7
9
54.9210
32.16140
09785
Andrzej Szepczyński
Tomasz Twaróg
WP
WP
4
4
54.8710
33.05118
05403
Cezary Kmiecik
Piotr Solecki
WP
WP
5
7
54.6710
34.04427
04430
Edmund Reczuga
Jan Rogowski
WM
WM
7
18
54.579
35.03644
03939
Adam Błachnio
Aleksander Skop
KP
KP
13
13
54.539
36.01781
05523
Andrzej Aleksandrzak
Artur Wójcik
WP
WP
15
12
54.399
37.04552
12196
Leszek Czarnobaj
Zbigniew Skibicki
PM
MA
4
5
54.379
38.03884
15183
Wiesław Paczkowski
Jakub Szulgit
KP
KP
5
2
54.258
39.02460
03724
Marek Atalski
Leszek Hejne
LU
KP
13
7
54.148
40.05785
12923
Krzysztof Robaszek
Maciej Szalewicz
LD
LD
5
4
53.828
41.07725
02827
Grzegorz Superson
Marek Urbański
MP
MP
13
15
53.808
42.09797
09828
Janusz Buksa
Waldemar Jaworski
MP
MP
7
13
53.727
43.02666
12634
Andrzej Hycnar
Monika Sautaux
PK
KP
13
5
53.527
44.02522
03562
Leszek Młodziński
Jerzy Ujma
LU
SL
4
12
53.487
45.07902
02114
Damian Mazurak
Sebastian Rawlik
LB
LB
5
4
53.287
46.08950
06909
Iwona Czajka
Anna Sarniak
MA
OP
9
21
53.276
47.18964
16229
Wiesław Gorczewski
Anna Leśniewska
KP
KP
3
4
53.236
48.09807
03143
Piotr Drąg
Edmund Gabryś
SL
SL
4
5
53.206
49.03707
03807
Marek Giża
Tomasz Latos
WP
WP
9
9
53.156
50.12861
16789
Maciej Operlejn
Janusz Piwoński
KP
KP
2.5
2.5
53.075
51.03763
04012
Leszek Kawski
Andrzej Wojnowski
KP
KP
9
3
52.475
52.04240
09162
Dariusz Filipek
Jacek Trętowski
WM
WM
5
4
52.425
53.17493
03933
Adam Seichter
Eugeniusz Seichter
KP
KP
2.5
12
52.405
54.05996
06086
Zbigniew Lasocki
Ryszard Sawicki
ZP
WP
12
5
52.345
55.10472
15916
Samuel Bałdysz
Grzegorz Wieczorkiewicz
DS
SW
5
5
52.334
56.05691
07114
Grzegorz Lewaciak
Waldemar Skóra
LD
LD
18
15
52.124
57.09228
09736
Karol Kałuziński
Adam Motyka
LD
LD
5
5
51.854
58.17083
06904
Paweł Płocki
Lech Sadoś
MA
MA
3
12
51.804
59.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
OP
KP
17
21
51.713
60.04783
09768
Michał Górski
Sebastian Piepióra
PM
PM
9
9
51.563
61.07126
16178
Janusz Kurdej
Leszek Tarnogrodzki
OP
OP
5
2.5
50.863
62.07729
11319
Wojciech Paszko
Przemysław Zawada
PK
SW
7
19
50.793
63.06733
08057
Grzegorz Kula
Zbigniew Pinkiewicz
MA
PM
11
13
50.742
64.10584
01613
Wiesław Puton
Marek Rzeszutek
DS
DS
5
7
50.692
65.05038
05049
Jerzy Gurzęda
Jarosław Hilbrecht
WP
WP
7
7
50.652
66.01068
01183
Janusz Jarząbek
Tadeusz Szemraj
PK
PK
5
5
50.622
67.19926
12450
Jacek Barski
Katarzyna Dufrat
DS
PM
1.5
15
50.541
68.11198
06121
Krzysztof Lipowski
Bogdan Trun
ZP
ZP
4
5
50.541
69.16859
07033
Ireneusz Grynczewski
Dariusz Zembrzuski
MA
MA
5
13
50.141
70.03063
03068
Tadeusz Biskup
Michał Bojanowski
SL
SL
7
9
50.051
71.04242
12220
Andrzej Fronczak
Kazimierz Konefał
WM
WM
18
5
49.89 
72.04294
03636
Józef Kamiński
Mieczysław Lebiecki
WM
WM
9
2.5
49.87 
73.02663
07473
Jacek Herman
Janusz Szyszkowski
MP
MP
11
12
49.69 
74.04906
05454
Jan Borychowski
Bogdan Świątek
WP
WP
13
12
49.30 
75.05059
05282
Stanisław Janik
Jerzy Nowak
LB
LB
13
13
49.28 
76.09787
07500
Jan Synowiec
Roman Zwonek
SL
SL
4
5
49.23 
77.06545
12356
Michał Chojnacki
Maciej Guzowski
MA
MA
5
4
48.87 
78.06346
06355
Adam Pawłowski
Lech Warwocki
LD
LD
13
9
48.81 
79.19418
18482
Artur Chibowski
Piotr Zalcman
KP
KP
1.5
2
48.73 
80.08370
12018
Bartłomiej Kamelski
Andrzej Wilemski
KP
KP
7
7
48.65 
81.14252
04052
Stefan Kopyt
Adam Szempliński
PD
PD
4
5
48.65 
82.16317
16829
Marian Krasowski
Tomasz Zaleski
PD
PD
7
5
48.62 
83.01345
09138
Maciej Hutyra
Danuta Kazmucha
OP
OP
7
17
48.57 
84.02757
02807
Bogdan Palczyński
Reginald Sukiennik
MP
MP
11
12
48.48 
85.05030
01189
Bogdan Grzelak
Tadeusz Urbanek
WP
PK
5
5
48.43 
86.05606
15106
Grzegorz Dziębowski
Roman Kowalik
LD
LD
9
2.5
48.28 
87.03822
03821
Lech Łaniewski
Maciej Łaniewski
KP
KP
13
7
48.27 
88.05670
11428
Andrzej Kozikowski
Paweł Zubiel
LD
LD
15
7
48.21 
89.10709
07965
Piotr Frankowski
Zdzisław Herbut
MA
MA
4
5
47.96 
90.18165
18166
Dariusz Kłodos
Arkadiusz Wódkowski
MA
MA
2.5
3
47.92 
91.11573
04360
Piotr Kazub
Mirosław Makatrewicz
LD
WM
4
13
47.91 
92.02468
02533
Jerzy Brzustowski
Tomasz Pawluk
LU
LU
5
5
47.86 
93.11423
05192
Krzysztof Buzała
Jarosław Lubczyński
WP
WP
5
5
47.83 
94.06003
06125
Robert Lewandowski
Ryszard Urbański
ZP
ZP
3
5
47.35 
95.02671
07614
Ryszard Jaśkiewicz
Marek Kiepura
MP
MP
11
5
47.08 
96.05893
17274
Jacek Batóg
Marcin Dziembor
ZP
ZP
7
2.5
46.84 
97.18413
08994
Grażyna Piorun
Jacek Szkup
LD
LD
2
5
46.80 
98.18861
19071
Małgorzata Dmowska
Wojciech Gajzler
MA
MA
1.5
1.5
46.76 
99.01590
01679
Piotr Ratajski
Jacek Szwed
DS
DS
7
5
46.75 
100.15721
18369
Henryk Jeliński
Edmund Salach
KP
PM
3
2
46.52 
101.17046
02806
Jerzy Kuhn
Wojciech Strzemecki
MA
SW
3
21
46.27 
102.12129
09245
Grzegorz Deptuła
Tomasz Sinkiewicz
WM
WM
9
7
46.22 
103.13181
01644
Sławomir Bogdanowicz
Eugeniusz Soiński
DS
DS
3
5
46.14 
104.08341
08855
Jan Chmielewski
Janusz Wierucki
ZP
ZP
7
5
46.05 
105.11240
15744
Andrzej Pluszczewski
Tadeusz Szpak
SL
SL
2.5
3
45.89 
106.09417
09631
Anna Bułat
Bogdan Nowakowski
MP
DS
3
4
45.05 
107.14165
01380
Sylwester Gołdyn
Zdzisław Klimczak
DS
DS
2.5
4
44.99 
108.12676
16815
Bartłomiej Pałubicki
Zbigniew Pełka
KP
KP
1.5
2.5
44.97 
109.15621
04699
Tomasz Gotard
Krzysztof Sikorski
PM
PM
19
19
44.87 
110.19344
19474
Łukasz Chrzanowski
Agnieszka Tokarczyk
MA
MA
1.5
1
44.86 
111.03841
04015
Jerzy Masłoń
Tomasz Woźniak
KP
KP
13
7
44.57 
112.12629
20817
Tomasz Magryś
Maciej Zych
PK
PK
2
1
44.56 
113.19775
19776
Ewa Nowińska
Roman Nowiński
KP
KP
1.5
1.5
44.39 
114.13492
08144
Roman Borkowski
Ireneusz Siemieniako
LU
DS
4
5
44.27 
115.03029
03499
Stanisław Adamczyk
Andrzej Sładki
SL
SL
7
9
44.17 
116.01054
04823
Tadeusz Garbacik
Małgorzata Sawicka
MP
KP
15
18
43.97 
117.09322
07975
Mirosław Kotowski
Jerzy Maludziński
SW
SW
5
11
43.84 
118.08109
08565
Krzysztof Borkowski
Lechosław Suszka
PM
PM
4
5
43.81 
119.03168
03170
Roman Goszcz
Cezary Góra
SL
SL
5
9
43.80 
120.05935
03712
Longin Graczkowski
Mirosław Graczkowski
ZP
KP
5
5
43.61 
121.17294
12229
Marek Bałabuch
Robert Rychlicki
KP
KP
3
5
43.60 
122.08129
17231
Edward Bednarczyk
Stanisław Król
WM
WM
7
2
43.34 
123.03309
03311
Hanna Rohde
Krzysztof Rohde
WM
WM
2
2
43.21 
124.02036
04829
Stanisław Kotas
Marek Pietrzak
LB
PM
5
5
42.97 
125.02907
14609
Waldemar Haponiuk
Piotr Szczygieł
SW
SW
7
5
42.23 
126.03867
03999
Jan Nawrocki
Tadeusz Wasilewski
KP
KP
9
5
42.10 
127.09387
06130
Cezary Jarmuł
Wojciech Waszkiewicz
ZP
ZP
7
5
42.05 
128.04125
04124
Mariusz Faliński
Roman Kruk
MA
PD
5
7
41.74 
129.18497
18501
Krzysztof Chechłowski
Jacek Kostrzewski
KP
KP
2
2
41.00 
130.03958
08379
Franciszek Szafranek
Zdzisław Zachwieja
KP
KP
3
3
40.85 
131.05585
01803
Stanisław Ciach
Stanisław Górski
OP
OP
5
5
40.73 
132.15974
20168
Bogdan Bialik
Bogusław Jarosz
SL
SL
3
1.5
39.94 
133.04797
02382
Ryszard Konopka
Sławomir Polak
PM
WP
12
7
39.73 
134.18258
13674
Radosław Nowak
Wiesław Wruck
KP
KP
1
2
38.62 
135.05918
06112
Tomasz Derba
Roman Szlachetka
ZP
ZP
11
12
37.83 
136.17228
10469
Mirosław Derwojed
Grzegorz Gralik
KP
KP
2
3
37.16 
137.19497
03030
Andrzej Gintrowicz
Zbigniew Listewnik
WP
WM
2
2
36.78 
138.14466
17157
Aleksandra Różańska
Marek Wyżlic
KP
KP
2
2
35.88 
139.20349
20010
Izabela Górnicka
Aneta Klaczyńska
WP
WP
0.5
1
35.68 
140.10479
01744
Krzysztof Obłój
Krzysztof Wójcik
DS
DS
5
7
34.95 

Łącznie 2188 punktów PKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
https://wyniki.pzbs.pl/2021/luczniczka/p/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2021-04-15 g.01:56:45 (0.4240/290) przez system MSC Cezar v.2.0.34 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2021 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.