Logo MSC Cezar

Klasyfikacja zawodników Polskiego Związku Brydża Sportowego

Logo PZBS

Szukaj PID lub nazwisko zawodnika:

 
 
Cezar Zawodnicy Drużyny Kalendarz i wyniki Rankingi Brydżysta Roku  
Imprezy bieżące Cykle rozgrywek Turnieje regionalne Imprezy PM/MPM 2022 2023 2024 Archiwum Rok 2024
 
  
 
C6232/31867 turniej par
punkty aPKL (100%)

szczegóły imprezy

3. Memoriał Jurka Gresia
OTP** 6 - Memoriał Jurka Gresia
niedziela, 2 czerwca 2024r., godz. 10:00

Wyniki oficjalne − turniej par Lista
miejsce PID imię i nazwisko WZBS WK wynik [%] aPKL ks*
1.06554
05611
Jarosław Cieślak
Dominik Filipowicz
DS
DS
21
21
65.83114II
II
2.06706
06973
Apolinary Kowalski
Piotr Tuszyński
WM
MA
24
24
60.15110III
III
3.12139
20261
Remigiusz Kaźmierczak
Roger Szarek
DS
DS
5
3
60.12106III
III
4.04922
07869
Piotr Busse
Sławomir Zawiślak
WP
SL
19
21
59.74102 
 
5.13709
14728
Grzegorz Głasek
Kamil Nowak
SW
SW
13
17
59.3998 
 
6.17167
15976
Tomasz Kiełbasa
Stanisław Mączka
MA
MA
9
5
59.1695 
 
7.22169
08970
Romuald Kąkiel
Bogusław Pawszak
PD
MA
2.5
12
59.1091 
 
8.06629
10148
Włodzimierz Ilnicki
Paulina Klimentowska
MA
MA
17
9
59.0288 
 
9.06812
06830
Jan Nadaj
Andrzej Ogłoblin
MA
MA
13
15
58.7984 
 
10.06616
13463
Łukasz Grodzicki
Arkadiusz Zadworny
MA
MA
5
5
58.7281 
 
11.19755
05876
Marek Łukaszewski
Piotr Wulkiewicz
LD
LD
2.5
9
58.6978 
 
12.14252
16317
Stefan Kopyt
Marian Krasowski
PD
PD
5
7
58.4774 
 
13.21982
22210
Jakub Adamczak
Michał Brzozowski
MA
MA
2
2
58.3771 
 
14.05730
06346
Wiesław Niciński
Adam Pawłowski
LD
LD
13
13
58.1967 
 
15.18785
17738
Paweł Sierakowski
Witold Żygulski
MA
MA
4
3
58.1764 
 
16.07054
06909
Sławomir Kolarz
Anna Sarniak
MA
MA
7
21
57.8960 
 
17.19722
20797
Michał Korwek
Jakub Piłat
MA
WP
2.5
3
57.8357 
 
18.08294
07849
Mariusz Bartkowski
Bogdan Szulejewski
MA
KP
18
21
57.6854 
 
19.04157
04160
Sławomir Bolesta
Mirosław Hanusz
PD
PD
9
9
57.5550 
 
20.08931
15582
Andrzej Fengler
Tomasz Kozłowski
MA
MA
5
5
56.9447 
 
21.02519
15414
Bartosz Matras
Wojciech Okuniewski
WM
LU
9
5
56.4643 
 
22.05574
08769
Przemysław Błaszczyk
Sławomir Piechocki
LD
WP
18
13
56.0140 
 
23.08388
06802
Tomasz Kuś
Tomasz Modrzejewski
WM
WM
5
13
55.9536 
 
24.06612
06733
Jerzy Góralczyk
Grzegorz Kula
PK
MA
5
11
55.6733 
 
25.19724
18645
Bartosz Bejenka
Ewa Morawska
PD
WP
4
5
55.5229 
 
26.10056
06355
Piotr Nowicki
Lech Warwocki
MA
LD
7
9
55.4026 
 
27.07809
10095
Piotr Kołuda
Paweł Miechowicz
LU
KP
19
17
55.2623 
 
28.02998
03020
Marcin Terelak
Grzegorz Zakrzewski
SW
SW
5
11
54.9923 
 
29.05708
10533
Janusz Makaruk
Ryszard Pałasz
ZP
ZP
18
13
54.6922 
 
30.01223
10472
Cathy Bałdysz
Samuel Bałdysz
DS
DS
21
7
54.6521 
 
31.23333
05464
Krzysztof Turant
Witold Turant
MA
LD
1
18
54.6321 
 
32.06795
06801
Ewa Miszewska
Maciej Modrzejewski
PK
MA
19
12
54.6120 
 
33.09138
11550
Danuta Kazmucha
Piotr Marcinowski
MA
PM
21
17
54.5820 
 
34.07939
07940
Elżbieta Waniurska
Piotr Waniurski
LU
MP
7
12
54.5819 
 
35.02921
02990
Tadeusz Kowalczewski
Adam Strzelecki
SW
SW
12
9
54.0518 
 
36.21337
16140
Anna Napierajczyk
Andrzej Szepczyński
DS
PK
1.5
7
53.9218 
 
37.01053
14688
Leszek Garbacik
Jacek Szczerba
PK
PK
7
5
53.8417 
 
38.06940
13591
Sylwester Sommer
Konrad Stenzel
MA
MA
7
5
53.7517 
 
39.20822
12224
Roman Rutyna
Aleksander Waślicki
MA
MA
2
4
53.7016 
 
40.20436
14060
Jan Lorkowski
Adam Szuszkiewicz
DS
MA
0.5
4
53.6616 
 
41.14276
15665
Pavel Klebanovich
Andrei Sotnikau
PD
PD
5
4
53.6315 
 
42.14971
14973
Bartosz Ćwiek
Piotr Duszak
MA
MA
4
4
53.5014 
 
43.06332
06813
Michał Kilanowski
Krzysztof Najda
MA
MA
5
7
53.3514 
 
44.23068
16898
Justyna Kalisoras
Maciej Kędzierski
LB
LU
1.5
7
53.3213 
 
45.06522
06800
Henryk Brodawski
Sylwester Młynarczuk
MA
MA
13
18
53.1613 
 
46.04077
04063
Mirosław Morchat
Andrzej Prasalski
PD
PD
7
7
53.1212 
 
47.08166
11551
Renata Dancewicz
Grzegorz Jarząbek
MA
MA
7
7
53.0411 
 
48.22359
22358
Anna Branicka
Andrzej Giluk
MA
MA
1
1.5
52.6411 
 
49.18642
16585
Maria Niklaus
Adam Pigulski
WP
DS
3
5
52.4910 
 
50.07777
05856
Ewa Banaszkiewicz
Piotr Walczak
MA
WP
15
21
52.4110 
 
51.06542
06543
Irena Chodorowska
Jan Chodorowski
MA
MA
18
19
52.179 
 
52.06556
02013
Sylwester Cieślak
Andrzej Jeleniewski
MA
LB
12
18
51.908 
 
53.04163
07164
Andrei Arlovich
Sviatlana Badrankova
PM
MA
19
5
51.788 
 
54.06336
18760
Piotr Lutostański
Joanna Zalewska
SW
MA
24
7
51.697 
 
55.23778
23779
Anke van den Bergh
Nic van den Bergh
MA
MA
1
1
51.677 
 
56.23250
23184
Michał Adamczak
Hubert Ożibko
MA
MA
0.5
1.5
51.526 
 
57.08195
09643
Dariusz Kowalski
Tomasz Sielicki
WM
WM
21
11
51.336 
 
58.12006
05363
Danuta Krupnik
Jerzy Russyan
MA
WM
7
21
51.165 
 
59.10191
06661
Artur Duczmalewski
Waldemar Kałużyński
MA
MA
5
9
51.094 
 
60.12012
12196
Jacek Koter
Zbigniew Skibicki
MA
MA
5
7
50.784 
 
61.09020
07061
Kazimierz Grzeszkowiak
Marek Różański
MA
MA
5
11
50.763 
 
62.12266
07385
Marek Drukier
Maria Orłowska
MA
SL
5
4
50.713 
 
63.17495
21054
Robert Barankiewicz
Magdalena Reguła
LD
LD
5
2
50.622 
 
64.17640
12968
Marek Chylewski
Andrzej Piesiewicz
MA
MA
2.5
5
50.531 
 
65.10105
17675
Robert Głowacki
Janusz Królikowski
MA
MA
13
5
50.461 
 
66.16217
19723
Patrycja Krupnik
Adam Rogowski
PD
MA
2
2.5
50.461 
 
67.19630
18603
Mieczysław Hauswirt
Mirosława Swoboda
MA
MA
2.5
3
50.291 
 
68.02489
05675
Jarosław Kaczorowski
Mariusz Kraśnicki
LU
LD
12
9
50.251 
 
69.21367
17545
Jakub Bereza
Franciszek Kurlit
MA
MP
4
5
50.241 
 
70.03003
08930
Hubert Urban
Maja Żabierek
MA
MA
9
7
50.231 
 
71.07814
10893
Piotr Kuźmicz
Mariusz Tatarczuk
MA
PD
3
4
50.151 
 
72.06697
23241
Jarosław Kostrzewa
Artur Sukiennik
MA
MA
11
0
50.151 
 
73.18320
18011
Michał Górski
Filip Parol
MA
MA
3
4
50.101 
 
74.05670
17494
Andrzej Kozikowski
Aleksander Zatke
LD
LD
15
4
49.601 
 
75.19662
19080
Kuba Mierzwiński
Jan Szewczyk
MA
MA
2
2.5
49.311 
 
76.18684
20131
Grzegorz Wasiak
Marian Wojtasiński
LD
LD
2.5
3
48.831 
 
77.16859
06705
Ireneusz Grynczewski
Zdzisław Kowalewski
MA
MA
7
13
48.671 
 
78.18354
18319
Małgorzata Buduła
Rafał Przybysz
MA
MA
3
4
48.631 
 
79.17775
17544
Maciej Betliński
Łukasz Kasperczyk
DS
DS
3
3
48.601 
 
80.18862
18260
Dariusz Płoszaj
Tomasz Wolfke
MA
MA
3
4
48.451 
 
81.17724
16645
Maksymilian Grochowski
Piotr Jasiński
MA
MA
4
7
48.441 
 
82.08950
17361
Iwona Czajka
Marta Makarewicz
MA
MA
11
5
48.061 
 
83.15352
15032
Michał Maszenda
Rafał Maszenda
MA
MA
5
5
47.921 
 
84.19475
17221
Mariola Miklaszewska
Halina Perkowska
MA
PD
3
2.5
47.921 
 
85.15647
04124
Jan Ciulkin
Roman Kruk
PD
PD
5
9
47.831 
 
86.15412
13111
Bogdan Kościelny
Grażyna Kościelny
MA
MA
2.5
2
47.801 
 
87.19830
20259
Wojciech Bąk
Jan Kot
MA
MA
4
3
47.751 
 
88.23633
22665
Adam Królak
Zofia Marks
WP
MA
1.5
1.5
47.671 
 
89.06313
08297
Adam Amrozy
Leszek Pęcherzewski
MA
MA
4
7
47.421 
 
90.20240
21769
Bernard Kula
Wojciech Wnuk
MA
MA
3
2.5
47.321 
 
91.18195
21391
Anna Dawiec
Jan Druch
SW
SW
2
3
47.191 
 
92.09345
22802
Norbert Krzystanek
Magdalena Tomaszewska
SW
MA
4
1
47.071 
 
93.20033
12629
Dominik Magryś
Tomasz Magryś
PK
PK
4
4
46.971 
 
94.08978
09126
Jacek Leśniczak
Jacek Zalewski
WP
WP
17
9
46.421 
 
95.16888
16373
Ireneusz Liberadzki
Krzysztof Pietruszka
LD
LD
3
3
45.901 
 
96.13098
01152
Damian Garczarek
Grzegorz Rewer
WP
MA
1.5
11
45.841 
 
97.09734
07901
Krzysztof Kowalczyk
Rafał Łuczak
MA
MA
5
5
45.811 
 
98.09622
22463
Andrzej Bajko
Krzysztof Barnat
MA
MA
2.5
1.5
45.341 
 
99.13940
15263
Andrzej Łukianiuk
Andrzej Rzechuła
MA
MA
3
3
45.151 
 
100.04008
04198
Aniela Bocheńska
Adolf Bocheński
WM
WM
2
15
44.871 
 
101.13622
19663
Mirosław Łopaciuk
Ewa Wawrowska
MA
MA
5
2.5
44.831 
 
102.17432
16616
Jacek Kapela
Paweł Sankowski
MA
MA
2.5
3
44.831 
 
103.22262
21471
Ewa Bagrowska
Matylda Brzyzka
MA
MA
1.5
1.5
44.411 
 
104.06527
23183
Wanda Buszkowska
Ewa Zawilska
MA
MA
4
1
44.341 
 
105.05592
20919
Dariusz Cygan
Leszek Supera
LD
LD
4
2.5
44.271 
 
106.20167
21124
Magdalena Judek
Katarzyna Pogłód
MA
MA
2
2
43.941 
 
107.06591
20117
Grzegorz Fijałkowski
Andrzej Górniakowski
MA
MA
11
2.5
43.821 
 
108.07102
12777
Jacek Omelańczuk
Piotr Piotrowski
LD
LD
5
5
43.741 
 
109.17061
08428
Urszula Kielak
Krzysztof Sokół
MA
MA
3
5
43.421 
 
110.02526
02557
Jarosław Nowak
Adam Szymański
LU
LU
4
4
43.371 
 
111.21822
22162
Janusz Olech
Paweł Orłowski
MA
MA
1.5
2
43.361 
 
112.19345
14534
Bożena Jacuch
Roman Wajs
MA
MA
2.5
4
43.281 
 
113.21057
11940
Dariusz Sarzyński
Dariusz Serafin
SL
SL
3
5
42.681 
 
114.18625
04829
Krzysztof Boniek
Marek Pietrzak
PM
PM
3
7
42.201 
 
115.20007
17836
Monika Gwiazdowska
Leszek Jędrzejczak
MA
MA
2
3
42.081 
 
116.06707
10571
Maciej Kowalski
Marek Kubicki
MA
MA
12
5
41.811 
 
117.06627
21979
Krzysztof Hołowacz
Michał Hołowacz
MA
MA
7
2
41.571 
 
118.21695
22316
Małgorzata Olejnik
Paweł Wydra
MA
MA
1.5
1.5
41.291 
 
119.19102
20812
Marek Jefremienko
Hubert Kamiński
MA
MA
2
1.5
41.031 
 
120.16997
16996
Joanna Klamczyńska
Marek Klamczyński
MA
MA
2.5
2
40.361 
 
121.21234
22671
Monika Borowska
Jakub Zieliński
MA
MA
1.5
1
39.611 
 
122.10720
06810
Maria Düm
Andrzej Musiał
MA
MA
2.5
4
39.231 
 
123.22067
17611
Andżelika Petruczenko
Jakub Pilachowski
LU
PM
1
1.5
39.161 
 
124.08565
12010
Lechosław Suszka
Dariusz Zieliński
PM
PM
5
5
38.131 
 
125.23355
03023
Agnieszka Afek
Teresa Roszkowska-Śliź
MA
MA
1
2
37.851 
 
126.21847
20170
Antonina Chmielewska
Adam Stachura
MP
MP
2
2
37.541 
 
127.23243
23244
Paweł Kościk
Tomasz Kościk
MA
MA
0.5
0.5
37.451 
 
128. 
23348
Kamil Kacprzak
Magdalena Sokalska
-
MA
0
0
36.941 
 
129.21129
20787
Marta Jakubisiak
Tomasz Kalinowski
MA
SW
1.5
2.5
36.691 
 

* przyznane klasy sportowe

Łącznie 4660 punktów aPKL.

Jeżeli dane są niewłaściwe lub niepełne, skorzystaj z formularza, aby przekazać swoje uwagi autorowi wyników i komisji weryfikującej

więcej informacji o wynikach na stronie:
http://czaja.pzbs.pl/jurek/2024/

 
 

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w niniejszym dokumencie.
Problemy w działaniu Systemu MSC Cezar 2.0 prosimy zgłaszać za pomocą formularza uwag.
System do swojego działania wykorzystuje pliki cookies. Więcej informacji tutaj.

Uwaga: Twoja przeglądarka nie obsługuje języka Javascript − jeżeli chcesz w pełni korzystać z systemu MSC Cezar, włącz obsługę Javascript lub skorzystaj z innej przeglądarki.
 
  Strona wygenerowana automatycznie w dniu 2024-07-23 g.10:51:57 (0.4536/268) przez system MSC Cezar v.2.0.44 (VXML Technology). Optymalizowano dla: MS Internet Explorer (pc). 

© 2003-2024 MSC.COM.PL for PZBS. All Rights Reserved Worldwide.